0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #321 -: Ноември 19, 2006, 20:47:38 pm »
Това е перфектният пример за тези,които още се колебаят! :lol:
*
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #322 -: Ноември 20, 2006, 12:18:21 pm »
 :balk_602:
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #323 -: Ноември 20, 2006, 16:52:44 pm »
:lol:

Тази снимка е върха!!!

Баракуда, браво!
*
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #324 -: Ноември 23, 2006, 11:07:37 am »
Това е перфектният пример за тези,които още се колебаят! :lol:


от 17 ноември не пуша и тая сладурана съм си я сложила на десктопа -  дано помогне, защото все още удържам фронта, но честно казано ми се допушва по някога.
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #325 -: Ноември 23, 2006, 11:23:30 am »
Браво, Вили! Ще видиш как след някоя и друга седмица няма въобще да се сещаш, че си пушила. И ще ти бъде едно такова леко и хубаво  :D
*
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #326 -: Ноември 23, 2006, 12:26:25 pm »
зайче дано да е така, но това с лекото малко ме съмнява, че ми се отвори голем апетит :lol:
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #327 -: Ноември 30, 2006, 18:56:27 pm »
Аз спрях цигарите напук, след 10 г. пушене, един месец преди да разбера, че съм бременна и вече 1 г. и 7 месеца не съм пушила и не смятам да започвам отново.
*
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #328 -: Декември 11, 2006, 11:13:41 am »
ох, как го правите това с отказването?
аз не пуша 3 дена вече, ама така ми се пуши и нищо не ми помага. не ми се излиза, че ако видя някой приятел с цигара и сигурно ще запаля. приятелят ми ги отказа преди година, така че поне в къщи нямам дразнител  (направо му се чудя как той ме е издържал цяла година да му димя под носа)
както и да е ...
искрено се надявам да успея и че скоро съдбата ще ме възнагради за усилието ми  :bfp: и после :sbabygirl: или пък  :babyboy:
*

    батето

Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #329 -: Декември 13, 2006, 20:13:16 pm »
Вече 1/2 година не пуша. Като погледна сега назад сигурно тва е било най-тъпото нещо което съм правил. Ще ви предложа по-нестандартен подход - без медикаменти. Разковничето за успеха при мен беше:
1. не си обещавай, че спираш цигарите до края на дните си, само мисълта за това може да те побърка. И за тва имах подръка цигари, винаги. Човечето вътре в теб трябва да е щастливо, така че ако пририташ - запали си.

2. запали си , но не гълтай пушека
Обаче , ако издържиш 1 седмица, дори и без т.2 , вече цигарата ще има много различен аромат, като картон и вече няма да ти харесва
3. опитвай се да намираш само хубавите страни на начинанието си, например, събуждаш се сутрин, след препиване и установяваш , че дишаш прекалено лесно, не ти се кашля, ебати кефа, хм..... довечера пак ще си пийна без да пуша, дори и главата ще ми е бистра сабайлем
4. Задължително го съчетай с някакво физич.натоварване, аз например престанах да ползвам асансьори, има ефект, все пак живея на 10 етаж.

Днес вече, след повече от 20 г., смея да твърдя, че съм ги спрял завинаги. Случва ми се да си запаля веднъж-дваж месечно, но само при спазване на т.2
Пожелавам ви успех, опитайте, защото си заслужава да почустваш промените , които настъпват с теб - в обоняние, дишане, вкусови рецептори и т.н

и не забравяй т.1, защото единствено трябва да се пребориш с мисълта
*
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #330 -: Декември 20, 2006, 10:24:47 am »
И аз съм се опитвала да ги откажа, но явно не съм искала истински. Все си намирах причина да запаля пак. Пък като съм изнервена ми идва да пуша, да пуша, много да пуша. Знам , че е вредно и сериозно трябва да ги откажа. От 1 януари край! Нова година ново начало и нов късмет!
*
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #331 -: Декември 20, 2006, 16:15:47 pm »
всъщност се оказа, че въобще не е трудно.
аз продължавам да не пуша и се чувствам чудесно.
Сега ме е яд, че съм се тровила цели 16   8O години
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #332 -: Януари 01, 2007, 20:05:30 pm »
Я да видя тези, които обещаха да не пушат от днес дали си държат на думата  :D
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #333 -: Януари 02, 2007, 07:31:19 am »
Аз днес започнах Табекс,та да видим до каде ще стигна! :D
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #334 -: Януари 02, 2007, 09:42:29 am »
Ади, до победен край, иначе няма смисъл да се мъчиш.

Нямаш представа колко е леко и хубаво да не пушиш  :D
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #335 -: Януари 02, 2007, 14:11:33 pm »
Както обещах - не пуша.
Но при мене истинското изпитание ще дойде в първият работен ден. Ако тогава удържа, ще ми олекне много  :D

lb2f
*
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #336 -: Януари 02, 2007, 17:10:41 pm »
И аз удържам фронта с непушенето вече почти месец и честно казано не ми се пуши, но затова пък качвам кила като за световно :(
сякаш от въздуха пълнея
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #337 -: Януари 02, 2007, 20:24:54 pm »
Ади, до победен край, иначе няма смисъл да се мъчиш.

Нямаш представа колко е леко и хубаво да не пушиш  :D
Жайко зная какво е да непушиш.Преди бях ги отказала за 8 месеца,но след 2 неуспешни инсета пак пропуших.Дано този път да успея! :D
*
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #338 -: Януари 02, 2007, 23:09:04 pm »
Ще успееш Ади!  :)
Аз ги отказах преди точно 1 година. Първите 2-3 седмици ми беше най-  трудно, после вече става по- лесно и хубаво. Ама ти го знаеш де...  :D

*
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #339 -: Януари 03, 2007, 09:32:51 am »
И аз ги отказах от една седмица,малко ми беше трудно като някой до мен пуши,ама се свиква.Просто трябва човек да има желязна воля,и
да е твърдо решен....
 :balk_103: :balk_103: :balk_103: :balk_103: :balk_103: