0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Светът е пълен с магия , просто трябва да го повярвате...
Така че , пожелайте си нещо ! Пожелахте ли си?
Добре . Сега го повярвайте.....с цялото си сърце !
Време е през тези седем дни да се случат много хубави неща!
Време е желанията да започнат да се сбъдват


                         ОЧАКВАЩИ     :bfp:         
                     

        bibica - 15.07     
        prinston - 15.07
        deska_meska - 23.07 
        berche - 25.07        
                 

                ЛОВУВАЩИ             :pleasantry:         
         
           Марина 75                       
           rouzi-anna                             
           saraapl                                             
           Sof                                                   
           violeta1974                   
           *DORINOL*                     
           rashi                               
           goskata               
           Чоки               
           viviq       
           cvete78           
           tedyto           
           bo_dim           
 
 

Милички пускам ви новата темичка с голяма радост и  желание да я напълните с много хубави новини  :D Чакам ви утре сутрин за кафенце, закусчица и бърз отчет каква сте я свършили през уикенда  :D
« Последна редакция: Юли 17, 2009, 11:02:49 am от Елфи »
добро утро момичета
благодаря за темичката на Веселушко
лека и прекрасна седмица от мен

едно кафенце
*

    teoivo

  • **
  • 69
  • Само преживените неща са истински разбрани ....
добро утро и от мен момичета.Кафенцето е много вкусно така че ставайте бързо от леглата за да не свърши.Късмет на очакващите  yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 и добър улов тази седмица на ловуващите.
*
Добро утро и от мен !
Дано да е на късмет темичката и да я напълним с ++++++  тестчета!
Лека и спорна работа на всички!
Айде на кафенцето!
[/url]
Добро утро и от мен и честита нова темичка. Дано наистина да ни залеете с много положителни резултати. :P
На мен утре трябва да ми дойде лелята. Вече съм се запасила. Чантата ми е пълни с превръзки. :lol: :lol: :lol:
Лек ден от мен. На отпускарките- хубаво да си починете , а на работещите като мен - дано тази седмица мине леко.
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Добро утро мацки :)
Веси, мерси че си окъсняла снощи, само и само да ни пуснеш темичката.. Ей, такива жертви правят приятелите за нас !!!
Днес ужасно ме боли главата и както винаги не ми се ходи на работа ... Така, че нищо ново при мен. Добре, че времето е хладничко :)
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Добро утро сладурки,
Веселушко мерси за темичката,да е много късметлийска и пълна с много ++++++++ тестчета :D
Принстън мерси за закусчицата :D
Усмихнат ден момичета!
:bighug:

*
Добро Утро МоМиЧеТа!
Веселушко, благодаря за новата темичка.  :D и да се пазиш!
Принстон, мерси за кафенцето и за закусчицата!  :kiss:
Хубав и слънчев ден МоМиЧеТа!
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
Добро утро момичета, честита нова темичка! Дано да е изпълнена с много положителни тестчета!
Принстън, благодаря зя кафето и закусчицата!
Пожелавам на всички, слънчев и усмихнат ден!  :balk_21:

*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Добро утро и от мен. Веселушко мерси за темичката,дано да се напълни само с положителни емоции и  :bfp: Аз от петък съм я хванала вещицата и й скубя метлата та да не отида при никоя друга. Принстън мерси за кафето и закуската.
Лека седмица, много усмивки.
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Добро утро и от мен.Честита ни нова тема,за която много благодаря на Веселушко.Дано ръчичката ти ,Весинка,донесе късмет на всички ни,че нали трябва заедно да се шматкаме из морската градина,първо с тумбаци ,после с бебетата.
Благодаря и на Принстън за кафенцето.Оф много гадно времето навън бе,аз мразя да е студено.
Дано към Слънчев бряг да е топличко поне,че Анизка да си напече едно хуууууууууубаво д-то.
Лек ден от мен.Аз пак ще ви наглеждам до обяд,като поошетам и наготвя.Вече изгледах  "1001 нощ",сега мятам "Мелодията на сърцето",че като се върнах на работа и нещо му изтървах края.Ех сериали,сериали........

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Здравейте милички  :D С удоволствие пуснах темичката, а сега чакам хубавите новини- хайде вадете положителните тестове  :D
Добро утро и от мен.Честита ни нова тема,за която много благодаря на Веселушко.Дано ръчичката ти ,Весинка,донесе късмет на всички ни,че нали трябва заедно да се шматкаме из морската градина,първо с тумбаци ,после с бебетата.
Е как няма да ме оставите сама да се разхождам я- бързичко да се нареждате една след друга с тумбаците  :)
И на мен днес ми се спи и ми е такова сънено та ще видим как ще избутаме  :wink:
Момичета, честита ни темичка :) Айде искаме +++ тестчетааа :) Аз утре трябва да посрещам лелището и всички признаци са на лице :(
Снощи не заспах до 3:30 - бях се ококорила като караконджул и най-веселото е, че сега хич не ми се спи :)
[/url][/url]
*
Хей, Джазово момиче, къде се изгуби?  :D Нали всичко е наред?
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Имаме си днес рожденничка май.Джинка,честит рожден ден и тук.Нека всичко ,което си пожелаеш да се сбъдне.
Бъди много щастлива и винаги обичана жена.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Добро утро мацки и от мен! Веселушко, благодарим за новата темичка и дано тя да е на късмет на всички ловуващи и очакващи, а ние останалите ще стискаме лелката за врата. Аз наистина се опитах да я удавя в морето и дано да съм успяла за да не се вясва повече при никого!!!
Аз изкарах страхотно-ми как няма да е страхотно - аз, милото, лелката, слънце, плаж, море....и така тримата добре се позабавлявахме. По-късно ще видя какво ще направя със снимките-те не са много, даже май са много малко ама.....Починах си психически, а сега имам нужда от физическа почивка.....Добре, че си взех още един ден, че днес щях да съм най-заспалия човек на работа. Пък и днес по принцип си ми е крив деня-13.07...... :balk_144: ееееехххх ако онзи горе не ми беше обърнал гръб......нещата щяха да стоят по мнооого по различен начин..... :(
Пожелавам ви много хубав ден момичета и много да се усмихвате и заради мен!!!  :bighug:
пп да те забрави злото Джинка Честит Рожден ден и от мен!!!
 :bighug:
Хей, Джазово момиче, къде се изгуби?  :D Нали всичко е наред?

ОООО мило Анмарче - тук съм, ама съм седнала здраво да уча английския (ПАК), че мисля да се явявам на изпит за IELTS. Иначе много работа, напрежение и т.н - обичайните неща. Броя дните до отпуската, че вече трудно издържам.
В този ред на мисли, софиянкитеееее - юлско-августовска среща ще правим ли?

Джинка - ЧРД милооо :) Много радост, късмет и само положителни емоции:)


« Последна редакция: Юли 13, 2009, 11:47:04 am от jasmin_veni »
[/url][/url]
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Добро утро момичета! Благодаря на Веселушко за безсънната нощ,за да имаме темичка в която да си бъбрим,да си показват някои  :bfp:,а при тези при които е  :witch:
оскубете и метлата и косата и където има косъм и дано накрая падне в несвяст и забрави за всички нас.
Благодаря на Принстън за кафенцето и закуската.
Честит Рожден Ден на Джина!
Нека пътя по който вървиш бъде постлан с цветя и рози.Много здраве,късмет във всичко и много скоро да гушнеш твоето бебе.
Анизи мила недей така!Звучиш ми някак отчаяно.Онзи горе никога не обръща гръб на никого.Той гледа всички само той знае последователността на нещата кое кога да се случва.Нали някога и нас така ни е изпратил на нашите родители.Може би те са ни чакали с нетърпение по-голямо и от нашето,но ТОЙ знае кога какво трябва да се случи.Ще дойде и нашият ред!
Желая лека седмица и приятен ден.
  <br />
Добро утро момичета :D

Веселушко, благодаря за темичката, дано да се напълни с много хубави новини и много положителни тестчета :D

Мен ме нямаше няколко дни, но сега да докладвам :wink:

В петък бях при док. Правихме вливане за НК клетките, този път ще направим едно предварително и едно по време на инсето. И говорихеме каква стимулация да направим този път, казах да док, че искам така да я направим, че ако инсето пак е неуспешно да можем веднага следващия месец да направим още едно, а не да пия пак няколко месаца противозачатъчни. Док каза, че ще помисли, но най-вероятно ще е само Меногон. На 29,07 съм на преглед и тогава ще уточним схемата. Вече нямам търпение :)

В събота моята сестричка се омъжи :D. Много хубава булка беше :D, ама да ви кажа да си сестрата на булката е по-трудно от да си самата булка :lol:. Направо бях труп, толкова бях уморена и толкова малко бях спала в петък вечерта ( само час и половина ), че вчера едва си отспах. Но иначе беше много хубаво, по-късно ще пусна някоя снимка :wink:

Джинка, честит рожден ден! Много здраве, щастие и любов! Всичките ти мечти да се сбъднат в най-скоро време :)

Лека и успешна седмица на всички :)
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Добро утро сладурки  :D
Веселушко мерси за темичката дано се напълни с много положителни тестчета  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
prinston мерси за кафенцето имах огромна нужда от него  :D
Анизка  :bighug: :bighug: :bighug:
Радосттинка честита ти булка пожелавам на новото семейство живот изпълнен с много любов и разбирателство  :balk_14: :balk_102:
Джинка Честит Рожден Ден миличка желая ти здраве, щастие и сбъднати мечти.Весел празник  :balk_7:
Желая ви приятен ден.