0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Re: Късметлийска Юлска седмична тема - ( 13.07.09-19.07.09 )
« Отговор #100 -: Юли 15, 2009, 10:07:21 am »
Добро утро, момичета. Джинка и Анмар благодаря за кафенцата,а стиховете и морския пейзаж направо те зареждат само с хубави емоции. Виждам,че още няма закуска ,а тя е най-важното ядене през деня,за това заповядайте

ХУБАВ И СПОРЕН ДЕН!
« Последна редакция: Юли 15, 2009, 10:14:01 am от cvete78 »
*
Re: Късметлийска Юлска седмична тема - ( 13.07.09-19.07.09 )
« Отговор #101 -: Юли 15, 2009, 10:18:07 am »
добро утро и от мен :)
джинка, мерси за кафенцето и настроението което създаде с това стихче.
анмар, веднега ще дойда да ти правя компания на това страхотно място :)
цвете, каква хубава закуска си ни приготвила.
титибар, гарга, Марина привет и на вас и един много хубав ден ви желая.
*
Re: Късметлийска Юлска седмична тема - ( 13.07.09-19.07.09 )
« Отговор #102 -: Юли 15, 2009, 10:21:29 am »
Анмар,душичко благодаря за кафетата.Ама ти в момента на такова място ли се намираш?
Явно аз нещо съм проспала както обикновено.
В мислите си аз съм на такова място от доста дълго време,но засега само в мислите.

На Слънце, отивам на работа за съжеление. Просто в хубавите слънчеви дни, си се пренасям в мислите си нейде по островите  :lol: :lol: :lol: И ви каня да ми правите компания  :D
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Re: Късметлийска Юлска седмична тема - ( 13.07.09-19.07.09 )
« Отговор #103 -: Юли 15, 2009, 10:26:19 am »
Echy,къде се намира водопада Момин скок?Ние също обичаме да обикаляме по различни места,но не бях чувала за този водопад и сигурно ще е интересно.
Re: Късметлийска Юлска седмична тема - ( 13.07.09-19.07.09 )
« Отговор #104 -: Юли 15, 2009, 10:33:02 am »
Добро утро :D

Благодаря за кафенцата, днес пийвам от всичките.
Вчера слеобед ми падна много кръвното, беше 50х80 и се чувствах много зле. Тръгнах си набързо от работа и директно при свекърва ми, че е наблизо до работа и на леглото. Направо главата ми беше  osi_15.

Лек и слънчев ден на всички!
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Re: Късметлийска Юлска седмична тема - ( 13.07.09-19.07.09 )
« Отговор #105 -: Юли 15, 2009, 10:39:37 am »
Здравейте момичета,
сигурно сте ме позабравили, че не съм влизала от 2-3 месеца във форума  :oops:
при нас нищо ново и реших да се отдам малко на релакс и да спра да правя тестове и да следя каквото и да е, отдадох се на спорт и хоби :wink: даже съм почти сигурна, че 2 месеца пропускахме момента по ред причини, но сега пак съм се заредила с положителна енергия и надежда..
Успех на всички и много  :bfp: до края на седмицата!
*
Re: Късметлийска Юлска седмична тема - ( 13.07.09-19.07.09 )
« Отговор #106 -: Юли 15, 2009, 11:01:11 am »
добро утрооо!SMILE мила ние тук повечето сме се отдали на релакс и си мисля че това е най-правилния път нали.стига с това следене,мерене и какво ли още не.ФИБЧО мила стискам палци от все сърце :)хайде СОФИЯНКИ дайте да си определим датичка нямам търпение за срещата предишната нали я пропуснах но сега ще съм първа да знаете.пожелавам на всички ви много усмихнат и слънчев ден :D
[/url]
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Късметлийска Юлска седмична тема - ( 13.07.09-19.07.09 )
« Отговор #107 -: Юли 15, 2009, 11:11:23 am »
Радостинче,какво е това кръвно?И аз съм с ниско кръвно ама не е падало под 70 на 90.Да спираш с тия диете,и аз спазвам хранителен режим ама ти май прекаляваш.Амаха ,ще ти дърпам ушите ей.
Софиянките май ще си организират среща преди нас,ние май малко несериозно действаме.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Късметлийска Юлска седмична тема - ( 13.07.09-19.07.09 )
« Отговор #108 -: Юли 15, 2009, 11:24:31 am »
Привет момичета :) Аз си взимам малко от кафето със сметана на Гаджето, че тая нощ хич не спах.
Мъжа ми яде някакви гъби донесени от майка му от село и чушки с яйце и сирене, които правих преди няколко дни (яйцата пак домашни). И познайте - връща от двата изхода, температурата му много нисичка 36,4 и сини кръгове под очите. Без много размотаване-Бърза помощ. И те като дойдоха в него вече нямаше нищо останало. Сега е Ок, даже е на работа, обаче как съм премислила тая нощ 8O
Ама кой да ме слуша, че домашното не винаги е най-добро. Лекарката обясни, че челъдинките нямат отровен двойник, но може би са расли сред отровни гъби или в токсични почви и поемат всичко.
А като чу яйцата - салмонелоза вика.
Абе шантава работа, добре че всичко мина безболезнено.
Днес искам да съм си в кревата и да се наспя - даже и плаж не ме примамва :) Само една хууубава възглавница :)
[/url][/url]
*
Re: Късметлийска Юлска седмична тема - ( 13.07.09-19.07.09 )
« Отговор #109 -: Юли 15, 2009, 11:31:57 am »
и аз съм за Софийска среща, стига да ме искате  :oops:
jasmin_veni добре че сте се оправили бързо и не е нещо сериозно.
цвете, водопада момин скок се намира в едно село Емен на 8 км от Севлиево. по една от първите екопътеки в България се тръгва, има пещера в началото, след това се върви по т.нар. Еменски каньон и в дънота на екопътеката се стига до водопада. не е дъгло разстоянието но поради калното време ние се отказахме и не стигнахме да го видим, но това е снимка на водопада, намерих я в нета.
Re: Късметлийска Юлска седмична тема - ( 13.07.09-19.07.09 )
« Отговор #110 -: Юли 15, 2009, 11:37:34 am »
Здравейте момичета  :D
Ние снощи бяхме на Рожден ден и сега така ми се спи едвам си отворих очите тая сутрин  :wink:
radosttinka какво е това кръвно бе мило- я бързичко да си хапнеш малко месце, шоколадче и изпий някое и друго кафенце ! И моето е ниско, даже отвреме навреме леко ми причернява ама чак толкова ниско не е падало !
dginka благодаря ти за хубавото стихотворение, невероятно е  :D
anmar4e и аз искам да съм при теб там до палмите  8)
jasmin_veni ужасна работа това снощи дано не ви се случва пак  :? Ама си е опасно да се ядат яйца лятото- внимавайте !
Маринка определено сме за бой- за кога ще се уговаряме, може още за другата седмица ако е за след работа няма проблем  :D
А днес тук такъв вятър се е раздухал навън, че имам чувтвото, че ще ни отвее  :?
*
Re: Късметлийска Юлска седмична тема - ( 13.07.09-19.07.09 )
« Отговор #111 -: Юли 15, 2009, 11:39:06 am »
Привет мили мои!
Рано сте станали и кафенце сте сервирали...мерси!
Аз рано-рано ходих да давам кръв и към обяд съм на преглед, да видим как вървят нещата!
Пожелавам ви прекрасен ден и много поводи за усмивки!
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Re: Късметлийска Юлска седмична тема - ( 13.07.09-19.07.09 )
« Отговор #112 -: Юли 15, 2009, 11:59:04 am »
Echy благодаря за информацията,ходила съм на екопътеката в Калофер,там е пракрасно,при първа възможност ще отида и в с.Емен.  :)
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Късметлийска Юлска седмична тема - ( 13.07.09-19.07.09 )
« Отговор #113 -: Юли 15, 2009, 12:04:58 pm »
Цитат
Маринка определено сме за бой- за кога ще се уговаряме, може още за другата седмица ако е за след работа няма проблем 
Аз за това исках да кажете кой до колко часа е на работа,понеже аз мога само като съм първа смяна,тогава съм до 14ч.,другите ми смени са до късничко,че сега има и отпускарки при нас.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: Късметлийска Юлска седмична тема - ( 13.07.09-19.07.09 )
« Отговор #114 -: Юли 15, 2009, 14:58:25 pm »
хей къде се изпокрихте всички?
да ви поканя на едно леко обедно похапване.
Re: Късметлийска Юлска седмична тема - ( 13.07.09-19.07.09 )
« Отговор #115 -: Юли 15, 2009, 15:15:54 pm »
благодаряяя! много хубава салатка....и здравословна


Re: Късметлийска Юлска седмична тема - ( 13.07.09-19.07.09 )
« Отговор #116 -: Юли 15, 2009, 16:31:29 pm »
Ечи, да знаеш че с удоволствие си хапвам от салата :wink:

Фибчо, какво ли направиха с тяхната СГ, никаква не се е вяслава още :? ?

А тук била, вече :D. Хайде Фибчо чакаме новини :)
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Re: Късметлийска Юлска седмична тема - ( 13.07.09-19.07.09 )
« Отговор #117 -: Юли 15, 2009, 16:34:13 pm »
Ех че хубава салатка! Аз както не съм яла, направо ми потекоха лигите!
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Късметлийска Юлска седмична тема - ( 13.07.09-19.07.09 )
« Отговор #118 -: Юли 15, 2009, 16:38:47 pm »
Ох,хора сега се добирам до вкъщи... :(

Радостинке,мило,кво да кажа....ми сутрин не е нашия момент явно...абе
не стана както в събота,колкото и да се стара човека,абее мн ми е криво
май не ни се получи пробата...временни резултати ще имаме след обяд,а
окончателните - утре,сега ми е една каша в главата...направо ми се реве...
въобще не съм настроена за добри резултати...
не знам какво да правя,ако пробата бива,$е пробваме сами...ама ако е кофти...как да съм сигурна,в резултата,като видях че не е "опримален".Знайте как е,усеща се...
Охх,май накрая ще се ходи при личната и ще помоля за др лабо,дет работят и в събота...Не знам вече какво да му казвам на моя...чак на мен ми е кофти...ба си..като лаб.мишка...мн ми е мъчно за него...как да го помоля за още една проба...сърце не ми дава... :( :( :(

Пак,мерси че ме мислите(и аз вас :D)...
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Re: Късметлийска Юлска седмична тема - ( 13.07.09-19.07.09 )
« Отговор #119 -: Юли 15, 2009, 16:45:24 pm »
Не се притеснявай Фибчо,дано не се стигне до ходене в друга лаборатория,но ако все пак трябва, ще обясниш на твойто мило,че и на теб ти е толкова гадно,колкото и на него, но просто се налага.  :crossfingers: