0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Цитат
Ауу,подстрекателка,аз туй чакам!Еее-ее,ама как наистина ми иде да се метна на самолета...пък ко ще и да се на а-ам сама от страх...ха -ха-хи...
Ами че хайде за колко ще си тук :lol:
Пък за СГ стискам палци нали знаеш.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
фИБЧО. успех на СГ !!!
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Фибчо да се върнете с чудесна СГ  :bighug:
Радостинка ти кой лекар посещаваш?Може и да си ми казвала но не се сещам :?


Не търси сила и увереност извън себе си, защото те идват отвътре."
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Ехооо, здравейте и от мен най-накрая! Наработих се за днес и сега ще ви подосаждам.... :lol: :lol: :lol:
Фибски специални стиснати палци и от мен :crossfingers: дано този път СГ излезе мноооого добра! Само кажи на твоето мило да не се притеснява, да не нервничи, че ще ми пратя бате му /воето вило/ да му нашляпа  osi_6 щом ми ядосва момичето :bighug:!!!
Радостинка дано всичко да е ок пробвай да звъннеш ако те вмъкне ще е супер :ywoohoo:
И аз искам на среща във Варнааа  :( пък нали бяхме си обещали междуградска среща по средата между София и Варна /познайте къде се пада  средата :P/. Средата.... е едно прекрасно кътче на България, където много много ще ви хареса  :balk_87:
Анмар, ти как си мила?  :bighug: :bighug: :bighug:
Радостинка ти кой лекар посещаваш?Може и да си ми казвала но не се сещам :?


Елинка за гинеколога при който ходя ли ме питаш? Ако е това ходя при д-р Симеонова в Олимед.

Фибчо, успех утре. Ще чакаме новини!
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

И как е доволна ли си?Аз И при нея съм била  :? абе изобщо май няма гинеколог от Варна при който да не съм ходила :x


Не търси сила и увереност извън себе си, защото те идват отвътре."
*
Анизка, добре съм, горе-долу. В 17 ч. ПАК съм на Зъбар  :o :o :o
А този МЦ, както не се и опитваме, да знаеш колко ми е добре  :lol: :lol: :lol:
Няма самовнушения, няма симптоми, няма неосъзната надежда, ни ми се гади, ни ми се повръща, нито глава, нито кръст или корем ме болят  :lol: :lol: :lol:
А графиката ми си е като "по учебник", както си го изпросих коментара от Денис!
БТ меря само за да се забавлявам и за статистиката, разбира се  :D
 :a_cat_02:
« Последна редакция: Юли 14, 2009, 18:08:24 pm от anmar »
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*
Здравейте мацки :)

ЧРД Джинка!
Успех Фибо и Радостинка!  8)

Жасмин - ха дано не дойде утре гадината и да се налага да се пазиш на почивката, понеже си ++  :)  :crossfingers: :crossfingers: Аз съм ЗА една нова среща в СФ. :)

Аз утре отивам да си взема документите от клиниката и към фонда да ги подавам. Стискайте ми палци да няма проблеми!  osi_15 osi_16

Анмар, душа, графиката ти наистина е образцова, ейй! Стискаааам  :crossfingers:

Успех на всички ви сладуранки и силни прегръдки, защото заслужавате само хубави неща: Жасмин, Дениска, Вики Ват, Надеж, Виксън, Анизка, Анмар, Титибар, Радостинка, Малвинка, Маринка, Фибчо, Гарджето, Госката, Меме, Иветод, Елина, Джинка, Веслия ушко дето ни пусна темичката, Ечи и останалите!
« Последна редакция: Юли 14, 2009, 17:58:37 pm от rashi »


И как е доволна ли си?Аз И при нея съм била  :? абе изобщо май няма гинеколог от Варна при който да не съм ходила :x

Елинка, ходя там вече трета година и съм наистина доволна. За цялото това време не съм спирала да чета в интернет и всичко, което сме изследвали и правили си е така. Не съм имала повод да се съмнявам в преценката й.
Единствено дето се забавихме толкова време, ама това е по друга причина - мъжът ми :x, който много трудно прие, че имаме проблем и бебето няма да стане по нормалния начин.
Ама сега вече се двжим на пълни обороти  :)

Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Радостинче  :bighug: радвам се че им имаш такова доверие.Това е най-важното.Дано предстоящата процедура е последна и успешна  :D
Аз лично останах малко смутена кото излязох от там,но явно това не е моето място :wink:


Не търси сила и увереност извън себе си, защото те идват отвътре."
...Жасмин - ха дано не дойде утре гадината и да се налага да се пазиш на почивката, понеже си ++  :)  :crossfingers: :crossfingers: Аз съм ЗА една нова среща в СФ. :)

Аз утре отивам да си взема документите от клиниката и към фонда да ги подавам. Стискайте ми палци да няма проблеми!  osi_15 osi_16

хихихи - Раши, днес трябва да ми дойде :) Както съм се изпъпчила като пресен тийнейджър си го очаквам :)
Стискам палци за фонда мило и съм сигурна, че всичко ще е ок :)

за срещата - чакам предложения за дата :) Аз съм за Август като минат всякакви отпуски.
[/url][/url]
*
Миии, Август, аз съм тук след 21-ви. :) Айде чакам да докладваш да видим дали са истински предвестник тези пъпки :) Аз съм ти казала, никакво стигане до клиники - до месец два да си свършила работата :)


*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Мили,палави,сладки маймунки....обичам ви всичкиии....утре ще се отчета каква сме я свършили сутринта...

пп Споменах ли,че ви ОБИЧААААААААААААААААААМ
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
ДОБРО УТРООО!

За най-ранобудните да поднеса по кафенце,че да си го пийнат като станат :DМене нещо не ме свърта в кревата,та съм се окукала в ранни зори :(


Добро утро!
Какво е човек без мечти? Какво е човек без надежди?

Всеки залез ни носи спокойствие,
всеки изгрев ни носи надежда,
а всяка надежда е свързана
с поне една мечта!

Новият ден е тук!
Ето го - идва с изгрева на слънцето.
Идва с първите нежни слънчеви лъчи.
Усети ли Надеждата в себе си?
Усети ли силата да продължиш напред?

Нека надеждата е двигател в твоя живот!
Нека мечтите бъдат богатството на душата ти!
Никога не губи доброто, истинското,
неповторимото в себе си!

Отвори сърцето си за другите.
Подари надежда на приятел.
Подари мил жест или дума на някого,
който има нужда точно от това!

Осъществи нечия мечта.
И преоткрий света и себе си,
като запазиш силата, мечтите си
и доброто в Теб!
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Добро утро.Джинка,мерси за кафенцето,станала съм в 4ч. и вече съм на второто,че тая сутрин тъй ми се спи.Пък стихотворението е супер,стана ми едно хубаво на душата.
Лек и приятен ден ви желая.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Добро утро ранобудни птички ;) Джинка страхотно стихче, мерси за настроението и кафенцето.
Желая хубав ден на всички и дано ни донесе само хубави емоции !!!
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Добро утро!
Джинка, мерси за кафенцето! Да, хубаво ми стана на душата с това стихотворение! Понякога на човек му трябва толкова малко. Благодаря ти!  :D
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Добро утро!Питам се дали е по силите на човек да става толкова рано всяка сутрин и виждам че може и много по-рано.Това за мен е = на олимпийски рекорд.Толкова ми се спи,така се прозявам,че ще лапна всичко пред мен.Добре че е кафето на Джинка да взема като първа доза,а после ще ми трябват още няколко.
Желая ви приятен ден изпълнен с настроение и както писа Джина-надежда.
  <br />
*
Ето Тити, има много каЙВенца и много сметанка за Гарджето :D




Приятен ден момичета и в мислите си, елате при мен


"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Анмар,душичко благодаря за кафетата.Ама ти в момента на такова място ли се намираш?
Явно аз нещо съм проспала както обикновено.
В мислите си аз съм на такова място от доста дълго време,но засега само в мислите.
  <br />