0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
 radosttinka  а защо не отидеш при друг ендокринолог който може да те вземе по-рано.
*
Привет и от мен!
Напоследък нямам време да влизам! Работа, прегледи, инжекции...нямам време да си отдъхна от задължения и задачки!
На Джинка  :happy_birthday_1: на патерици! Пожелавам ти само сбъднати мечти!
А булката и каката са много красиви, за масата да не говорим...лигите ми потекоха! :D
Пожелавам приятен ден на всички! Много слънце и усмивки!
Ами нямаше час по-рано от 04,08, а не искам да ходя при друг лекар. За д-р Сарджева чух хубави неща, а и док ми препоръча нея.

Надявам се да се наредят нещата, около 5,6 Август очаквам М, така че поне хормоните, които се пускат на 3-те ден ще ги уточним, а ако има нещо друго ще го пусна веднага след прегледа. Моя док иска да изследваме още хормони, а аз искам да питам за инсулиновата резистентност и за хормоните на щитовидната жлеза, че като се загледах в моите изследвания ТСХ-то ми е почти на горна граница и това ме притесни :?. Оф, няма край...ама дано всичко си е на мястото, че вече до гуша ми идва от всичко.
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Радостинче,така е при Сарджева и аз имам час чак за 27.07.,като съм го записала от края на юни.Аз първия път като я посетих й се обадих лично и тя ме вмъкна без час,пробвай така,кажи й че ти предстои процедура ,тя е готина ще те вмъкне някъде,не се притеснявай звънни на тоя тел.където си си записала час и кажи че искаш да говориш с докторката.
Дениска,ще те чакаме във Варна,набързо ще заформим една срещичка като дойдеш.Та като стана въпрос за срещи не е ли време да организираме юлска среща,ама със всички мацки.
Анизка,блазе ви за почивчицата,благородно ви завиждам.Ние тая год.ще пропуснем.Инъче преди няколко год.бяхме си направили една обиколка с колата.Доста места посетихме-Асеновата крепост,Кръстова гора,Мелник,Рупите,Рилски манастир,Роженски манастир,Хисаря и т.н. в тоя маршрут,беше супер,определено в България има много хубави места.Много ми се ходи и на мен към Белоградчик,но ще пропуснем тая год.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Привет и от мен :) Досега нямахме нет и много ми липсвахте тази сутрин :) Взимам си кафенцето със закъснение.
Дениска до кога си морска? Ние сме извън Сф от 24.07 до 10.08 - блажени две седмици извън София, на почивка :) Ще се разхождаме ли, разхождаме. Ще отидем до Варна със сигурност, за да посетим най-накрая музеите и да си вземем печати :)
Ще отидем и до Балчик и още до някъде :)Размечтах се :)

Та момичета коя дата да изберем - кажете си предпочитани дати :)
[/url][/url]
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Жасминче,а ти кога планираш да си във Варна?Нали ще се обадиш да се срещнем и с теб.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Ей момичета страхотни закуски сте поднесли и още по-хубави кафенца, ще ме изкушите да си пийна една глътка  :D Анмарче този пейзаж като го гледам и направо се размечтах да съм на такъв остров  :D
Надеж браво за хубавите резултати от изследванията, хайде оттук нататък само такива хубави новини да има покрай теб  :)
radosttinka, защо наистина не и се обадиш по телефона да я питаш дали няма възможност да те приеме по-рано, заради предстоящата процедура- сигурно няма да ти откаже  :) И не се безпокой излишно преди прегледа за резултатите от хормоните- и на мен единия ми беше на горна граница, а пък нямаше нищо притеснително  :D
deniska,jasmin_veni ех че хубаво, че ще идвате насам, задължително трябва да си организираме някоя срещичка значи  :D
Даммм, ще се обадя :) Ние отиваме при майка ми в Каварна и ще видим кой ден ще отделим за обиколка на Варна :) Ще звънна задължително :)
[/url][/url]
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Оффф...и на мене как ми се идвааа.... :( :( :(
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Оффф...и на мене как ми се идвааа.... :( :( :(
Ам чи ела.Между другото ти писах туй онуй на скайпа,моля те преведи ми тия щуротии,нищо не разбирам.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
ЗДРАВЕЙТЕ БАНДАА :D

Първо да ви благодаря за страхотните пожелания :DМного ви обичам и съм страшно трогната да знаете :PПрегръщам ви всички до една и ви пожелавам да сте все такива,МОЛЯ ВИ НЕ СЕ ПРОМЕНЯЙТЕ,много скоро да сбъднем мечтите си и всички заедно да се преместим в така чаканата тема
Радост,успешна процедура миличка :D/Гледах снимките,направо сте страхотни със сестра ти,красавици/Вики Ват и Виксън ще стискам палци и на вас милички :crossfingers: :crossfingers:

Много бих искала да се запозная лично с всички,но сте ми много далече,дано да успея да се включа някъде...

Напоследък правим ремонт и нямам много време да пиша,защото ходя и на работа,но ви чета и много ви се радвам.Сииилна прегръдка на всички!


Ето, че когато сме единни,
се сбъдват и загубени мечти.
На тоя свят показахме се силни,
развели лозунга: НЕ СТЕ САМИ!
Фибчо, хайде хващай самолета и  при нас, хич не можахме да се наговорим хубаво предния път :wink:. И цял ден да ни оставят да си бъбрим, все ще има за какво :lol:

jasmin_veni, чакаме да се обадиш, ние сме на линия за още една среща  :wink:

Джинка, скоро ще свършите с ремонта и ще се радваш на подобренията, а ние ще чакаме някоя снимчица :wink:

Аз по-късно ще звънна да ендокриноложката пък да видим дали ще ме угрее за по-ранне час :)
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Джинка,аз хвърлих око на някаква вила в Трявна,много ми хареса,ама живот и здраве евентуално зимата може да ни огрее да идем,ама пак не е никак сигурно.Ама много ви е хубаво градчето бе,голям мерак имам да дойда.
Ама не се ослушвайте бе Варненки,хайде казвайте коя до колко часа е на работа и кой ден ще се видим,че нали искахте да е през седмицата.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Ами заповядай,ще се радвам да те поразведа наоколо :DА и зимата е много красиво тук :P
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Оффф...и на мене как ми се идвааа.... :( :( :(
Ам чи ела.Между другото ти писах туй онуй на скайпа,моля те преведи ми тия щуротии,нищо не разбирам.
Ауу,подстрекателка,аз туй чакам!Еее-ее,ама как наистина ми иде да се метна на самолета...пък ко ще и да се на а-ам сама от страх...ха -ха-хи...
Радостче...ей душко,хем че не можахме да се набъбрим значи...и аз някак имах чувството,че цяла вечност да мине,пак ще има нещо да си кажем...ехх,как исках хем да питам,хем да слушам другите кво обсъждат,хем аз да споделя....отстрани като ято кокошки сме били сигурно :lol: :lol: :lol:

Хора м/У другото,утре сме на СГ,дано този път няма спънки... 8)
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Хайде, Фибс! Стискам палци за хубав резултат  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: Цунки Муцунке!  :balk_21:
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*
ама вие само варненски ли срещи правите :)
а относно българия има толкова красиви места за които дори и не подозираме. ние в неделята се надигнахме с милото да ходим до водопада Момин скок, но такъв дъжд беше и пътеката кална, та се отказахме. надявам се да се върнем при по хубаво време , защото снимките които съм виждала от там са много красиво и девствено место.
Здравейте и от мен напоследък нямам никакво време и минавам само на бързо че много ми домъчня.Аз ходих на лекар уж да каже вече че има достатъчно голям фоликул и да бием прегнила ,а той каза имала си овулация фоликула го няма.Хем много се зарадвах че не се налагат стимуланти ,хем ме е яд че не работихме по въпроса ,а чакахме прегнила и тогава да действаме.Обичкам ви много чакам някой да ни зарадва скоро Честит празник на Джинка на парерици и поздрави на красивата булка.... 
 
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!

Дениска до кога си морска?
:D аз ще съм морска чак от 15-ти август до към 25-ти лелеее колко време има ощееееееееее нямам търпение.
хахах Дениска, аз съм включила работомера - 8 работни дни до отпуската :)
[/url][/url]