0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Добро утро милички
Първо ОГРОМНО ГУУУУш на Джинка,ЧРД,душицо!!Пожелавам ти от все сърце животът ти да е изпълнен с безброй прекрасни мигове...и много бебета...та чак свят да ти се вие и да се чудиш от де ти е дошло  :lol: :lol: :lol: Цунки

Радостинкее,дано този път има успех всичко,мила и дано меногона те повлияе добре и вс се нареди така както го смяташ!! :D
Честита ти булчица,нека животът им е кръговрат от прекрасни моменти...

АниЗи,не искам да те слушам такава!!Алоо,да не си дърпаме ушите,чеее...що не си на Скайпа??

Маринче,стига с тез серияли бре,те ако бяха със субтитри,до сега втоеи език да си научила  8O :lol:

Гарджоо,я не мрънкай,вий и без тва там мн мн не се късате от бачкане,ха ха ха...

Весии,мерси за темичката,милион целувки от мен!!

айде Бай ви,че племенника е у нас и пак е борба за компа... :D
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
здравейте и от мен. аз както винаги съм от по-късните :)
радвам се, че веселучко пуска темата. имам предчувствие, че тя ще донесе много късмет на всички. тази седмица очаквам да валят добри новини.
честит рожден ден на джинка. желая и много здраве и изпълнен с красиви мигове живот.
успех на всички ловуващи. хващайте здраво за врата тия сперматозоидчета и не ги пускайте, та после като дофтаса оная с метлата да не може да си намери място от яд.
на очакващите скоро да се похвалят с  :bfp:
на бъдещите мами пък желая леко бременеене и да идват по-често тук за да носят вирусчета.
ето и от мен едно :blowingdust2:


Джинка ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН мило   :happy_birthday_1: Да си жива и здрава, все така оптимистична и весела, безмерно обичана и нека щастието и късметът те следват винаги по петите  :ballons: А за другият рожден ден ти пожелавам от сърце да сте най-малко тримка  :bori_015: :bori_004:
radosttinka браво за началото на новата процедура- аз отсега започвам да стискам палците, защото тя ще ти е последната и успешна да знаеш  :hug2:
Анизка сладурче  :bighug: Да и се не види на вещицата ама ще си отиде нали знаеш за 9м.  :crossfingers: А по другият повод да си тъжничка днес- да знаеш, че другата година по това време ще си най-щастливата жена на света, защото ще гушкаш своето слънчице  :balk_21:
jasmin veni никакви лелки не разрешавам да посрещаш ей- вържи една скилидка чесън на вратата да я уплашиш и да не припарва, защото ще я чака ей това  :bonk:
fib4o кажи на племенника, че ни е мъчно за теб и да те пуска по-често да сядаш на компютъра  :)
Eli бързо да идва да се разписва, че нещо се губи  :wink:
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Веси, за да дойде Ели нали знаеш ... трябва ритуала "магийка-фъшкийка"   :lol:  :lol:  :lol:
Честит рожден ден на Джинка - здраве, щастие и сбъднати мечти !
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Ето няколко снимчици :wink:, не са много ама само толкова имам.
Първите няколко са на масата, нямаше как да не снимам това, което творихме с на мама приятелките до 4,30 в петък вечер или по-скоро в събота сутрин :lol:.
Заради тези красоти спах само час и половина :( :)

А другите снимки са много малко, не съм голям фотограф  :wink: и повечето не стават за показване :lol:


http://snimka.bg/album.php?album_id=399501
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
О, Радостче страхотна булка ... Супер сладка .. а вкусотийките .. Пъхна ли малко в джобчето за нас ? да знаеш, че после и нас ще ни черпиш с такива вкусотии !!!
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
добър ден и от мен в таз седмичната ни тема. пожелавам си на всички да ни донесе хубави новини. в петък бяхме при док и се оказа че на мъжа СГ не е добра и сега ще трябва да прави анализ на ДНК,преживяемост и още нещо от което ще зависи дали ще пробваме с инсеминация или с икси. ужасно се разстроихме и двамата. отидохме заради нередовния ми цикъл, а сега май ще се окаже че и при мъжо има проблем. но стига съм ви занимавала с мен.
на рожденничката пожелавам да и се сбъднат всички мечти, или поне най голямата.
на всички почиващи -положителни емоции и хубаво време.
на работещите лек ден.
Радостинка, много хубава булка сте си имали.
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Радостинка,големи красоти сте сътворили на масата.А булката е направо чудесна,голяма красавица е,ама и каката е хубавица.Айде дано инсето тоя път да завърши с две чертички и след 9 мес.младоженката да е щастлива леля.
Ечи,не се отчайвай мила,дано проблемът да не е сериозен,дано бързо да се оправят нещата.А като не става спонтанно ,дано да стане от първия ви опит АРТ,ние ще стискаме палци за вас.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Радостинка браво на теб.Ти си била магьосница в кухнята.Страхотни красоти, а за булката-пу-пу да не и е уроки.
Успех в намеренията за следващата ви процедура и дано вече е последна и успешна.
Ечи съжалявам мила че проблемите вместо да отпадат един по един те се увеличават.Дано се намери адекватно решение за всичко.Та в този ред на мисли когато има проблем при мъжа не съществува ли лечение след което по естествен начин да се случат нещата,ами веднага насочват към АРТ процедури?
  <br />
*
Марина75, мерси за подкрепата. май вече свикнах че ще имаме бебе заченато чрез някаква процедура, но много често чувам че докторите нарочно правели така че да не стане от първия път за да взимат повече парички от изследвания и процедури.
titibar, при нас май ще се окаже че проблема е и при двамата  :(
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Ечи, дано да вярваш на лекаря си, защото при мен имаше лекари, които май умишлено ми пълнеха главата с глупости, за да ме наплашат и за да ме вържат в клиниката си... Обаче хубаво, че преди това бях чула и други мнения и не се шашнах, а осъзнах че ме искат за "донор на средства" ... Така, че ако лекарят ти мъничко те съмнява, не е лошо да чуеш още мнения !
П.П: Момичета някоя от вас била ли е в Белоградчик и ако може да ми препоръча някое сносно хотелче ..
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Радостинка нямам думи мило- големи хубавици сте и ти и булката  :D Да ви е жива и здрава булката и младоженеца много да я слуша !А за красотите, заради които не сте спали, незнам какво да кажа- страхотни майсторки сте  :D Може да направите фирма за кетъринг, аз определено ще поръчвам от вас  :D
echy съжалявам за резултата миличка, но не е казано, че нещата са толкова зле. Нека излязат резултатите и от допълнителния анализ ! Иначе ти пожелавам ако се наложи някоя АРТ процедура да е единствена и успешна !
titibar при мъжете е по-сложно. Зависи какъв е проблемът - при някои става въпрос за разширени вени на тестисите и се прави операция от варикоцеле, но резултатите не винаги са хубави. Някои мъже след това имат перфектни спермограми, други се подобряват значително, а трети изобщо не се повлияват. На други пък им изписват да пият витамини и антиоксиданти, но не при всички оказват някакво положително влияние за съжаление!
gardge и любимата ни магия с фъшкийките не помогна този път  :D А иначе не съм ходила до Белоградчик и не мога да помогна  :?
« Последна редакция: Юли 13, 2009, 17:47:54 pm от veselyshko »
*
Здравейте   :hello2:
Честит рожден ден на Джинка :happy_birthday_1: с пожелания за всичко най-хубаво!
Дано темичката да ни се напълни с мноооого  :bfp:
Голямо  :bighug: на всички
Ехоооооо здравейте и от мен  :D
На Гаргуната и на Веселия Ушко ще им дърпаам уши и перушини пак  :lol: стига с тез фъшкии беееее ааамаха.Аз тъкмо си сложих новата лентичка  :balk_111: която мирише само на маргаритки а вие ос......те пейзажа с тези фъшкии тука  :lol:
Веси кога ще си търкулнеш дупето и да ме черпиш баничка с боза  :D
Радостинчеееее много хубава булка е сестричката ти.И ти изглеждаш много добре-и да ти кажа приличатеси доста.Ех размечтах се и си спомних за нашата свтба  :biglove: А за вкусотиите които си направила направо ще те бия-ако знаеш как съм гладнаааа>Не ме предизвиквай да организирам ей сега една варненска среща но не на Мускетарите а в Радостинка  :lol: :lol: :lol:
Гарджееееееее намери ли хотелче душа?Кога ще ми правиш палачинки ти  :balk_48: не се прави на ударена.
Анизи    :bighug:
Всички останали неспоменати по едно голямо гушшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшш
 :bighug:


Не търси сила и увереност извън себе си, защото те идват отвътре."
Джинаааа  :happy_birthday_1: :balk_5: , дано скоро имаш и други поводи за празнуване  :wink: !!!

Милички, минавам набързо да ви се похваля, че резултатите от генетичните са ми ОК  :D   :bighug: :bighug: :bighug:
Сега стискайте палци за следващите  :wink:

Ечи, успех на вас и дано скоро се похвалите с добри резултати  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

Радостинка, успех, миличка  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Много сте красиви със сестричката си  :D , големи сладурки сте

 :bighug: :goodluck: :crossfingers: за всички

*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Радостинка, гледам каката и за малката не питам-наистина прекрасна булка е била малката ти сестричка!!! Да ти е жива и здрава.....а за красотите на масата нямам думи, само си мисля, че на моята сватба ще те викам да помагаш  :oops: :bighug: И този път процедурата и аз много искам да завърши с  :bfp: и да зарадваш както милата сестричка така и нас!!!
Милички на всички ви искам да благодаря за подкрепата...днес наистина имам нужда от нея. Гушвам ви силно и не спирам да мисля за вас!!! :bighug: :bighug: :bighug:
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Ех, туй Ели бе ... само гладничко ходи. Ту за банички, ту за палачинки пита ... Все се каня да организирам едно "голямо нощно ядене" , но понеже всяка вечер напоследък страдам от безсъние, през деня съм така капнала, а вечер ми се доспива с кокошките и хич не съм се хванала да организирам запой :)
Абе в тоз Белоградчик само един хотел намирам и той много скъп беее, не ми е по джоба :) Всичко останало все някакви къщи, които навярно чакат 10 човека накуп, не 2-ма трима  :lol: Та търся още, гледам в нета ... Ще намеря аз нещо. Все ми се струва, че скоро някой спомена, че е ходил там, но кой беше  :?
Хайде лека вечер, че май ще заспивам скоро-скоро, но първо да си изпия топлото млекце
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Джинка, Честит Рожден Ден! Да си жива и здрава и ти пожелавам твойто най-голямо желание да се сбъдне! Весел празник!

Радостинче, прекрасна е булката. Като сестра си  :D Жива и здрава да е и много късмет да има в живота. А за блюдата - потекоха ми лигите  :oops:
« Последна редакция: Юли 13, 2009, 22:24:23 pm от anmar »
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
Хайде лека вечер, че май ще заспивам скоро-скоро, но първо да си изпия топлото млекце


ти уж си гардже, а с кокошките си лягаш  :lol:
хайде лека нощ и да сънуваш цветни сънища  :wink:


*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Аз ходих в Белоградчик  :balk_177: Хотела е доста скъп-неоправдано....бях в къща  и си изкарахме невероятно! Ако искаш ще пиша на лични!!!

ДА НЕ ЗАБРАВИТЕ ДА ГЛАСУВАТЕЕЕЕ ЗА СКАЛИТЕ!!!