0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Цитат
но много често чувам че докторите нарочно правели така че да не стане от първия път за да взимат повече парички от изследвания и процедури.
Ечи,миличка Гарджето ти е казала много правилно,нямаш ли доверие на лекаря при когото си бягай бързо от там.За съжаление и аз изгубих няколко год.с такива "светила" дето само ни взимаха парите и ни пълнеха главите с щуротии,заради такива не стъпвам и при техни колеги в същата болница вече,но това си е мой избор.Трябва да вярваш изцяло на лекаря ,на когото се поверяваш,да го нарека.И не се притеснявай,моя мъж се повлия добре от добавки и ветамини,не бързайте да се отчайвате.Е,не съм бременна все още както знаете,но ме радва това че има подобрение.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Анизи, бе голяма хаймана си ти бе ? То всеки уикенд миткосваш, а ? Пиши ми на лични за тази къща. Но ние сме само двамата с мъжа ми и дали ще ни приемат? Защото обикновено гледат да си дадат цялата къща под наем и не искат само за една нощувка. А ние като поразгледаме там ще идем някъде другаде. Екскурзионно ще си организираме ;)
Джиджи, те тук всички ми проскубаха лъскавата перушинка и сега съм като едно фитче голичко. Но обещавам поникнат ли ми нови пера - няма да им дам ни едничко да докопат !!!
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
 :balk_19:Джинка да си жива и здрава,много обичана и обичаща и скоро да се сбъдне най-голямата ти мечта :babbycarrage:
Радостинка прекрасна булка,а като решим да правим сватба ще ти се обадя за аранжировката на ястията :balk_47:
Гардже и ние мислим да ходим до Белоградчик,но при приятел,ще го питам къде може да се пренощува на приемлива цена.
Лека вечер!
:bighug:

*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Цитат
Анизи, бе голяма хаймана си ти бе ? То всеки уикенд миткосваш, а ?
Гардже май така се получава-хайманосваме много с милото, пообиколихме България почти цялата, ама всеки трябва да го направи имаме си невероягни кътчета които трябва да се видят непременно!!! Белоградчик е едно от тези места! Задължително идете и до Магурата да не я пропуснете много е красива!
Аз искам да ви пожелая лека нощ мацки, утре вече съм на работа и то първа смяна ама така не ми се ходиииии  :(
*
Лека нощ!



Това е за всики вас, и специално за сестричката на Радостника!

Обичам ви!
« Последна редакция: Юли 14, 2009, 00:35:31 am от anmar »
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*
ООп аз докато се нашетам наготвя и то станало време за лягане !
Радосче страхотна булка е сестричката ти и ти си голяма хубавица !
Да са много щастливи младоженците и дълъг семеен живот изпълнен с любов и много красиви мигове!
Джинка Честит рожден ден миличка много здраве щастие любов ти желая от все сърце !
Анизи така е има невероятно красиви места в нашата България и ние много ходиме през уикендите ама напоследък все по-рядко !Но да се пооправим малко и пак ще ходим де!
Айде стига съм дърдорила вие вече май сте си легнали - аз ще изиграя една игричка и тогава си лягам!
Маринчее браво изгледа 1001 нощи!
Аз съм още на 52 серия ама по едно време беше станало много сълзливо и няколко дена не съм си пускала да го гледам!
Все някога ще го довърша! :D :D :D
Айде лека нощ мацки!
[/url]
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Добро утро,момичета.
Джинка чесити рожден ден на патерици,желая ти здраве,късмет и сбъднати мечти.
Радостинка да ти е жива и здрава сестричката и както се казва,тази година булка, догодина люлка,пък и ти да й правиш компания в бременеенето.
Айде лек ден и да ви е сладко кафенецето.
« Последна редакция: Юли 14, 2009, 09:22:44 am от cvete78 »
*
Ето още едно кафенце



Да ви е сладко!
« Последна редакция: Юли 14, 2009, 09:48:10 am от anmar »
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Добро утро :)
Анизи мерси за информацията, която си ми дала, но наистина ще сме само 2 човека и цяла къща ще ни излезе все едно сме на "луксозния хотел" :) Така, че още търся предложения за малко хотелче - двойна стаичка :) Мерси за съвета за Магурата - предполагам, че е близо? Чувала съм за това, но нямам идея какво е и къде е  :lol:
Малвинка и от теб си чакам инфото ;)
Хубав ден желая на всички ви и дано е пълен с хубави емоции !
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Добро утро.Благодаря на ранобудничките ни за кафенцата.
Денят от сега обещава да е топъл,като за юли.Нека и денят на всички ни да е пълен само с усмивки и хубави преживявания.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Добро утро и от мен !
Оп мерси за кафенцата пийвам и бегам на бачкане !
Лек ден и ползотворен ви желая!
Я малко и закуска да сложа ,че на гладно да не стоим !

[/url]
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Добро утро! Огромно благодаря за кафенцата на Цвете и на Анмар.Много сте ранобудни момичета, браво на вас.
Желая ви приятен ден на всички.



Опа, аз докато пиша Виви и хапване направила-благодаря за което.
  <br />
*
добро утро милички!благодаря за кафенцата и закуската :)ЖАСИ хайде мила ти си ни организатора за срещите аз този път обещавам че ще дойда на всяка цена.пожелавам приятен ден на всички :bighug:
[/url]
*
За добро настроение в този слънчев ден  :D



"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*
момичета вие не спите а се надпреварвате коя да сервира кафето и закуската първа :) благодаря за което. аз реших да надникна сега преди да съм забила глава в работа, а наистина деня го обещават да е типично юлски, и как ми се ще да съм на плажа дето anmar ни е поканила :)
хубав ден на всички ви  :bighug:
Добро утро :D

Анмар и Цветето пак са сложили страхотни кафенца и аз смятам с удоволствие да си пийна :wink:

А пък Виви е уцелила в десетката каква закуска предпочитам - диетична :lol:

Момичета, благодаря ви за хубавите пожелания. Дано младото семейство е наистина многоооо щастливо, а аз се надявам скоро да стана леля, поне на племенниче да се радвам :wink:

Анизи, вие страхотна почивчица сте направили, как ти завиждам само :wink:. И аз искам  :D

Лек и слънчев ден на всички :D
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Добро утро сладурки  :D
Благодаря за кафенцата и закуската страшни сте  :eating: :coke: айде взимайте, че излапах всичко  :oops:
Аз днес съм на ендокринолог заради възела на щитовидната жлеза и като се върна ще пиша какво са ми казали.
Жасминка на теб разчитаме за новата среща и този път никой да не се опитва да се измъква, че ще има  osi_6
Ние сме от 15-ти август на море във Варна та много ще се радвам да видя и варненки на живо  :D
Желая ви прекрасен слънчев ден.
Уф, да се оплача :(.

Док ме праща на ендокринолог за консултация. Не че аз не смятах на своя глава да го направя, ама док ме изпревари, ама чак за август има свободен час.

Искаше ми се да мога да мина през ендокринолога преди прегледа на 28,07 при док. Щеше да е по-хубаво консултацията да е преди да започна стимулацията, ама като гледам може и да са по едно и също време...

Както и да е да видим какво ще стане :)
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
radosttinka дано всичко е ок никаква възможност ли няма да идеш по-рано?Мисля, че е добре да се знае преди стимулацията ако има нещо.Успех миличка този път ще успееш  :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
*
Радостче, за какво те праща доки на ендокринолог? И аз мисля да пробваш по-рано да идеш, т.е. преди за започнете процедура  :?
Дениска, стискам палци за добър резултат  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."