0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Такааа, сега въпросите:
1. Някой пази ли списъка на близначкова с процентите?
2. В крайна сметка някой подарявал ли е нещо на някой щото така и не успях за толкова дни, и  на мен също не успяха?
3. Какъв е смисъла от добитъка? При положение, че после даже го продаваш на по ниска цена?


ягодите растат 1% за 2.4мин
тикви - 1% за 4.8мин
ориз - 1% за 7.2мин
еднодневките - 1% за 14.4мин
двудневки - 1% за 28.8мин
тридневки - 1% за 43.2мин
четиридневки - 1% за 57.6мин.



ягоди - 60$ / 1 ден / кв.м.
патладжан - 24
пшеница - 21,67
соя - 33
тиква /об./ - 69
тиква - / дълга / - 33
артишок - 29
ориз - 72
памук - 39
чушки - 77




« Последна редакция: Юли 08, 2009, 15:21:28 pm от Елфи »
*
1.Лиса го изтри. Обаче Близначкова май го пази, ако не, утре пак ще правим  :lol:

2. Може да се подарява 2 пъти на денонощие.

3. В момента съм на 14 ниво, никаква полза от добитъка засега, продадох го, че много ми се мотат.
*
Е тва е мегатъпо, изсипваш сума си пари само за декорация - при това крави, прасета, кокошки - тва нещо мляко, яйца - не са го замислили, дано понеже е бета и по-нататък да има развитие.
*
 На по-ниско ниво е най-изгодно да се сеят ягоди и соя, на по -високо: ориз, тикви ( 8ч.) и чушки.
 Ходете по-често на гости да помагате, дава ХР - 5 и малко пари.
*
Какво е ХР?
*
 ХР- experience - точките, необходими за достигане на следващо ниво.
« Последна редакция: Юли 08, 2009, 02:45:56 am от Елфи »
*
оф :) :) :)
*

Аз мисля че ще има някакво развитие покрай тия животни. Може би на по-горните нива е предвидено нещо за тях.  :?
В подаръците има кон, може би по някое време ще можем да го впрягаме в каручките :lol: :lol: :lol: И юруууш през нивите  :lol: :lol: :lol:
Кравите ми още не са взели да пускат мляко, ама аз си купих съд за биене на масло  :lol: :lol: :lol:
И имах 11 овце, но продадох част от тях, нямаше място за всички, а скоро време и овчар трябваше да си търся  :lol:
Кокошките и зайците са ми много сладки  :D Ама кокошка без петел ... как ще пусне яйце :?  :lol:
*
На 14 ниво разрешава разширяване на фермата. Струва 10000.
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
:D за сметка на комшиите
на мен ми го даде чак на 15 ниво, може да зависи и от паричките, които имаш
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Как за сметка на комшиите бе?!И както сте ми комшийки всички и сте по-напред и аз какво? :lol: Аааа ще я видим тая работа. :wink:
*
Ааа, не вкарвайте междусъседски интриги, проверих, нищо им няма на комшиите.
*
Така... и аз съм между фермерките  :lol:
Значи: ягодите растат 1% за 2.4мин
тикви - 1% за 4.8мин
ориз - 1% за 7.2мин
еднодневките - 1% за 14.4мин
двудневки - 1% за 28.8мин
тридневки - 1% за 43.2мин
четиридневки - 1% за 57.6мин.
Това е списъка, ако излезе още нещо ще смятам пак  :wink:
*
После ще ги преместим в първия пост, както и дневната печалба от всяка култура.
*
Приемайте, пуснах ви по една палма.  :D
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Донке, как така да не си получила никакъв подарък, ма? лично съм ти напратила сума ти дървета и кокошки?

"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Да , и моите станаха зян, повече няма да ти пращам. Сигурно не ти е включено известяването.
*
Никъв подарък нямам от никой, не ми пращайте да не стават зян!
*
Ами включи си го, поне да получаваш занапред.
*
ягоди - 60$ / 1 ден / кв.м.
патладжан - 24
пшеница - 21,67
соя - 33
тиква /об./ - 69
тиква - / дълга / - 33
артишок - 29
ориз - 72
памук - 39
чушки - 77

Дано не съм объркала изчисленията, ако има грешка , казвайте.
Ще го сложа в първия пост.
« Последна редакция: Юли 08, 2009, 17:08:24 pm от Елфи »