0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Малина, пратих ти покана за приятелство. Като я приемеш, ще ти пратя и за съседство в ТКЗС-то :lol:
и аз :)
*

Може да ме намерите под име Tsufy Gufy
Оф, ами аз като не съм прочела тук, и не съм приела поканата. Мерна ми се някакъв такъв ник, стори ми се непознат и игнорирах.  :oops:
 Давай пак, че на мен ми се изчерпа лимита за съседи отдавна и не мога да пращам покани.
*
Така,вече си имам една съседка-twin,и успях даже да получа един подарък-mini благодаря ти.
Обаче преди малко ми изчезнаха насажденията-уж ги насях пък после ги няма-нещо не мога да вдяна 8O
*


Обаче преди малко ми изчезнаха насажденията-уж ги насях пък после ги няма-нещо не мога да вдяна 8O
Добре дошла в зоната на здрача  8)
*
Ох утре ще видя подробно кой съм добавила и кой не съм, в една еуфория. Шерка ми се изправи на крака днес в кошарата и в момента ми краде мишката и килима на мишката и немога нищо да правя на компа  :lol:
« Последна редакция: Юли 15, 2009, 22:41:30 pm от Малина »


*


Обаче преди малко ми изчезнаха насажденията-уж ги насях пък после ги няма-нещо не мога да вдяна 8O
Добре дошла в зоната на здрача  8)
Мерси,Елфи!Ти под какво име се криеш че ми се губиш от полезрението 8O
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
:lol: аз съм във всички списъци  :P
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Искам да ви кажа, че имам 18  съседа  :lol: :lol: :lol:
*
Аз вече 23. За това да не се сърдите ако някой ден ви прескачам с подарък. Горе долу 2:1 и се старая да ги следя. :)
*
Моите са 15, все още успявам да пусна на някой по 2 подаръка.
*
Хм, значи аз съм много на зад - само 6.

П.П. Боян много е харесал сиксенс и сигнус (долу където се виждат съседите) и като ме види да копая ги милва и какосва  :lol:
*
Коки, я кажи ако искаш как да те търсим за приятел, а ти ни добавяй за съседи. Или направо от на Сигнус приятелите ни добави.
*
коки,на мен вече си ми съседка,и аз напредвам моите общо са 11
я да попитам-дърветата и животните могата да се местят,а лехите не могат ли че много кофти ги наплясках в началото :wink:
*
Не могат лехите  :(
И аз ги бях пръснала като провадийска околия и два дни трих и копах на ново  :lol:

Мими, какво да ти кажа, за да ме търсиш, че не съм много на Ти. Иначе ти си ми комшийка.
*
Коки, мисля че те намерих и ти пратих покана за приятел. Странно как съм ти комшийка като не съм ти приятел, аз не те виждах...
*
Ами, как - просто не си.
Объркала съм те  :oops:
*
Отивам да копая след малко приемам още съседи ника ми е Tsufy Gufy


*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Петя, лехите ги мести, когато обереш реколтата, преди да ги прекопаеш. Те стават едни светло кафяви. Тогава с червената лопата можеш да ги изтриеш, след това си копаеш нови. Така не губиш пари. Иначе ако са прекопани и ги изтриеш, се набутваш. дано ме разбра, че хич не мога да обяснявам стегнато :oops:, какво съм такова говедо... :lol:

П.С. Абе момичета, за да не пускам нова тема, ще поспяма тука.... :oops: Понеже повечето играете и Yoville...някой да е схванал цаката как да си виждаш всички приятели, които си добавил? Щото аз половината не ги виждам :ask: Уж всичко правя, пък....
« Последна редакция: Юли 16, 2009, 17:53:19 pm от sixsens »
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Злати, Йовил играем реално само аз и ти, останалите нищо не правят.
я кажи как се сдобиваш с толкова много кинти бе - гледам, много фешън си барнала апартаментчето.
аз цел ден сбирам некой и друг лев за едно перде, егати...

"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Светнете ме какво е това Yoville?
Че съм малко изостанала  :oops:
А и отскоро ползвам фейсбук.
След малко започвам с подаръците, че днес му ударих една разходка от Красно село до Павлово с дребната. Събирам сили в момента, а тя заспа  :lol:
« Последна редакция: Юли 16, 2009, 19:00:06 pm от Малина »