0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Елфи, как ги смяташ тия коефициенти?
ако вземем само съотношението цена за купуване на семето: продажна цена на продукцията, най-изгодна е соята от културите на първия екран.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
 Ми как: от продажната цена вадя цената за копането и саденето, след това , ако културата никне за повече от 1 ден, деля на брой дни. И така получавам печалбата за 1 ден.
 При ягодите печалбата е 10 кинта , ама можеш да садиш 6 пъти на денонощие.
*
 Донке, ще ти изгният ягодите.
*
Донке, ще ти изгният ягодите.

И Елфи да вземеш едно кьоополу да ми спретнеш, като обереш патладжана и чушките  :D :D :D
   
*
А ти си наглеждай по-често фермата, че ще ти спра палмите!
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
змейко, търся си учител по снимане  :P
разполагам с мерак и хубаво фото
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
змейко, търся си учител по снимане  :P
разполагам с мерак и хубаво фото

На момиче с мерак и хубаво фото... кой може да откаже  :D :D :D
Нямаш ядове. Насреща съм.
   
*
 :witch:
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
:ask: прахосмукачката развали ли се, че си яхнала метлата
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Май се беше развалила по едно време, ама нали мъжо й я оправи, пък тя пак на метлата  :)

Адиии, гледам обрала си ягодите и черешите, ама имаш още 1 череша за обиране  :)
*
Прахосмукачката я изкарвам на празниците.

Оризът колко държи, че утре цял ден съм в днижение, тюх!
*
Ами мисля, че може би на половината на времето, за което расте (или малко по-малко).
*
Моята ферма е в зоната на здрача  :? , постоянно ми изчезват посеви .

И друг дерт имам - този обор , дето струва 40000 сега да го купувам ли... :ask:
Ако се окаже, че няма полза от него?
*
Ами то каква полза да има - като всичко друго досега....
Абе не е баш така - току виж, че тоз обор се окаже ключа към животните, все пак не напразно го предлагат от самото начало...

Едит: Сега, който си е продал животните му разрешавам да се ядосва - от днес сутринта вече можем:
- да доим кравите за мляко
- да стрижем овцете за вълна
- да събираме яйцата на кокошките
- да взимаме пух от патиците
- да пращаме прасчовците за трюфели
ХР не дава, но дава кинта  :lol:
« Последна редакция: Юли 11, 2009, 11:18:30 am от rally_pat »

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Да, и аз това установих тази сутрин.  :D
Ама аз съм си само с една кокошка и една патка  :?.
Мога са ядосвам за прасенцата и овцичките!  :P
*
Хи, аз го установих снощи  :wink: Освен това си купих обор  :D

В първия момент си помислих, че нещо са ми се бъгнали животните, с тия бели ореоли около тях  :lol: :lol: :lol:
*
Супер, и аз вече започнах да трупам добитък.
Обаче не виждам к'ъв е смисълът на сгради, къщи, декорации. Във всяка игра като има нещо трябва да има сисъл от него. Например - обора да увеличава добива от животните, красотичките разни - да увеличават добива от културите или поне скоростта им.
Мими, какви са тези настройки, не мога да полуа подарък и тва е. Пристигна ми едно дръвче от Рали, обаче така и не се появи в самата игра вътре.
*
 Ох, ми то аз и в животните не намирах смисъл, и ги продавах, ама на - сега дават яйца и вълна.  :lol:
 Купих си я тая плевня , пък ще видим. Поне ми даде 400 XP, ако не друго.
Обаче животните пак ми се мотат навън, едва ли ще събирам много, ще видя кои са най-рентабилни.
« Последна редакция: Юли 11, 2009, 17:31:58 pm от Елфи »
*
Ми аз понеже съм играла warcraft-иte , Caesar и други подобни - та ми прави впечатление, че всяка инвестиция трябва да има някъв смисъл - пък дори и малък - примерно - като имаш armory можеш да си правиш ъпгрейди на стрелците и т.н и т.н. Тоест и без него може ама с него получаваш други опции.

П.П. Лисо, обери си тиквите и черешите!
« Последна редакция: Юли 11, 2009, 17:36:12 pm от cygnus »