0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
И аз не съм получавала. Отбелязвам, че съм ти пращала, да не забравиш после  :lol: :lol: :lol:

Джам, хубаво пращаше грейпфрути, ся що ябълки?
« Последна редакция: Юли 14, 2009, 19:26:26 pm от Елфи »
*
Ами ето сега пак опитах, ама не ми се получи  :(
Ако отида директно на изпращане на подарък не ми зарежда лист с хора, на които да пратя, а ако отида първо на човека, на който искам да пратя, като натисна бутона изпрати хич нищо не ми зарежда  :(
*
Мале,пак съм изостанала,я ме светнете къде я играете тази игра че и аз да включа :lol:докато ви изчета ми стана интересно
*
Пими, във Фейсбука я играем. :) То добре че е тя де, щото аз почти не се сещах да влизам в него, ама ся да видиш как постоянно се мотая вътре :lol:
Ама май трябва покана да се прати  :?

П.П. Ми незнам как да те търся във Фейсбука, за да ти пратя покана  :oops:
« Последна редакция: Юли 14, 2009, 21:02:54 pm от Eли :) »
*
Пими, във Фейсбука я играем. :) То добре че е тя де, щото аз почти не се сещах да влизам в него, ама ся да видиш как постоянно се мотая вътре :lol:
Ама май трябва покана да се прати  :?

П.П. Ми незнам как да те търся във Фейсбука, за да ти пратя покана  :oops:


Във Фейсбука съм Петя Иванова.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Елфи, какво е най на далавера да се подарява? аз не съм наясно и затова редувам подаръците, ама ако требва, ще мина само на грейпфрути.

аз да си кажа, че искам малко дръвчета за подарък. да ми красят фермата.

имам 8 съседи и на ден пращам по 2 пъти подарък на всички тях. за съжаление, обратно ми се връщат доста по-малко....
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Ами ако твоите съседи имат повече от 8 други .... става трудно. Моите са над 10 и не дава да подарявам повече от веднъж. Иначе от грейпфрутите има бая файда, както и от бананите.
*
Елфи, какво е най на далавера да се подарява? аз не съм наясно и затова редувам подаръците, ама ако требва, ще мина само на грейпфрути.

аз да си кажа, че искам малко дръвчета за подарък. да ми красят фермата.

имам 8 съседи и на ден пращам по 2 пъти подарък на всички тях. за съжаление, обратно ми се връщат доста по-малко....
От дърветата - на далавера са грейпфрута, кайсията и банана. Другите ги продавам аз, да не ми заемат място. Имам и две маракуи, но или не съм обърнала внимание колко пари дават, или не са ми дали досега. Много си приличат с кайсията .

 Аз имам един билюк съседи, пращам така: първо на всички по един, после ми остават само 3 , тях ги пращам на по-изостаналите в играта.
*
От последните постове разбрах, че може да се праща само на съседи, но аз и ня тях не мога да пратя.
Ако може с две думи да обясните как става номера  :oops:
*
 Ами най-простият начин е : щракаш върху снимката на съседа, оттам върху надписа send gift to , изскачат ти всички подаръци - дървета и животни, избираш какво подаряваш и пращаш.

 Другият начин: горе, вляво над екрана с фермата има надпис free gifts. Чрез него се подарява един подарък на група хора. Първо избираш подаръка, след това и хората, на които желаеш да го подариш.
« Последна редакция: Юли 14, 2009, 23:38:48 pm от Елфи »
*
Ммм, да точно така правех и не ставаше.
Обаче, проблема бил в операта (тя Дони хубаво казва, че опера sucks  :wink:)
Пробвах с мозила и мисля, че се получи.
Мерси!
*
Ограничението е 16 подаръка максимум на ден .
Към съседките ми с много съседи: Не ми пращайте известно време, ако трябва пращайте по два на по-начинаещите фермерки. Покрай т'ва недоразумение с получаването се натрупах наведнъж с дърва и добитък - няма къде да ги слагам вече.
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Коки, успя
имам си подаръче, тенкс  :lol:
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Пими, намерих те и ти изпратих покана за приятелство  :)
Когато я приемеш, ще ти пратя и покана за фермерка  :lol:
*
Тази сутрин си обрах страстните плодове /passion fruit/, дава 93 пари  :D
А козата дава 42  :)
*
Вече има и фотоапарат към играта :) Може да правим снимки
*
Пими, намерих те и ти изпратих покана за приятелство  :)
Когато я приемеш, ще ти пратя и покана за фермерка  :lol:


Мерси,Ели!Вече съм в кюпа.А сама ли трябва да си избера съседите,че около мен всичко е празно нямам комшии :(
*
pimi, изпратих ти покана за комшийка!  :D
*
Приемате ли нови съседи, че имам само един и ми е скучно да играя така.
Обещавам да подарявам редовно подаръци ;)
Може да ме намерите под име Tsufy Gufy


*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Малина, пратих ти покана за приятелство. Като я приемеш, ще ти пратя и за съседство в ТКЗС-то :lol:
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!