0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Ако се зарибя и с Йовил, вече ще ме изгонят от къщи  :lol: :lol: :lol:

Да не говорим, че днес наглеждам и бера още две градини   8)

 Някои хора пък  вече си направиха устата да им гледам фермата през отпуска, ама аз обявявам ,че смятам да ставам меркантилна, хи-хи!
« Последна редакция: Юли 16, 2009, 19:22:59 pm от Елфи »
*
И аз в момента се мъча с нещо но нещо хич не ми е ясно!
Някой който е по-вчас от нас нека да ни светне :D
*
То и мен ще ме бият, ама те си пуцат всяка вечер Unreal.
И аз имам нужда от малко релакс през деня.
Мъж ми пита, като обера реколтата после пращатли ми я по пощата  :lol:


Някои хора пък  вече си направиха устата да им гледам фермата през отпуска, ама аз обявявам ,че смятам да ставам меркантилна, хи-хи!

Шъ си я правя я :) Ама аз нал съм добричка, мож да го карам на 4-дневни култури, все ще ми отпунат кредит до интернет клуба за малко  :lol: :lol: :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Скръндза. Тю, отиде ми часмака (това така ли се пише...) :?
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
може ли един кон, моля?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
аз не ти ли пратих снощи  8O
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
 Аз мога да подарявам по обяд, ще ви пратя на всички.

 На мен вече не ми пращайте подаръци, че нямам място. По-добре на играчи с по-ниско ниво.
*
И аз искам кон, пратих на всички ви, пък само мойте каруци невпрегнати останаха  :lol:
Елфи, и а няма да съм до комп известно време  :wink: Май ще трябва да ми сееш дини или картофи  :lol:
*
Ще те запиша и теб в тефтера  :lol: :lol: :lol:
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
аз не ти ли пратих снощи  8O

ъъ, нямам конче :(
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Имаш вече, нидей рива.
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
айде и аз пуснаФ, имаш чушки за обиране
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
мерси за коньовете!
бая ягода ми измрела тая нощ, пуууу....
аз сбирам кинти за вила.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Аз за обор, за вила и за разширяване.
И на мен не пращайте подаръци - няма ме и място няма. Заклещих си градината с 4 дневен артишок, не знам само кой ще ми бере овошките и ще ми дои кравите. Щото отивам на истинска градина да се занимавам два дни ;) С мишката всеки може :)
*
Ам` ако кажеш , ще ти ги бера, да не станат зян.

Джам, що слагаш ягоди през нощта, слагай ориз.
*
Ам` ако кажеш , ще ти ги бера, да не станат зян.

Мерси :)
*
Снощи викам на мъжа ми - вземи ми обери тиквите, че ще мухлясат  :lol:, че имам работа аз. И му показвам как става номера  :lol: Обра ги той, а аз му викам - ама сега трябва и да изкопаеш  :lol:, а той - ааа, за мотика не ме търси  :lol:, но по едно време с крайчеца на окото  :wink: го гледам как цъка на лехичките да ги копа  :lol:

Абе тия коне кво ще дават :? Отчитат проценти. Някой ако има проценти към края, внимателно да гледа  :)
Аз моя съм го впрегнала и го ползвам да обикалям фермите и да гоня гаргите  :lol:

А зайците? :?

Аз от днес съм с 3-дневни култури и един ананас посях  :? Той 2 дни зрее, към 13 часа в неделя ще е готов, дали ще издържи до понеделник сутрин?
« Последна редакция: Юли 17, 2009, 17:21:05 pm от Eли :) »
*
бая ягода ми измрела тая нощ, пуууу....
И моите така-щерката влязла сутринта да ги бере ама къснооооо....
Някакви гарги съм имала във фермата,от де са се взели.....
*
Съобразявайте времето за което никне и бере реколтата. Аз затова садя еднодневки, че не винаги мога да се занимавам с играта.