0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
 Трябва да напишем колко се изкарва от дърветата и животните, че събрап много дървета, да знам кои да продавам.
Вероятно на по-високо ниво големите инвестиции ще добият смисъл.
*
Надявам се, неудобството е, че я играем бета (в разработка) и научаваме всичко в движение :)
Мими, какви са тези настройки, не мога да полуа подарък и тва е. Пристигна ми едно дръвче от Рали, обаче така и не се появи в самата игра вътре.
Дони, в играта трябва да имаш кутия с джуфка - там ти се трупат подаръците. Ако имаш много подаръци от един тип, ти показват иконката на съответното дрЪво/добитъче х У където У е бройката  :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Мими, какви са тези настройки, не мога да полуа подарък и тва е. Пристигна ми едно дръвче от Рали, обаче така и не се появи в самата игра вътре.
Дони, в играта трябва да имаш кутия с джуфка - там ти се трупат подаръците. Ако имаш много подаръци от един тип, ти показват иконката на съответното дрЪво/добитъче х У където У е бройката  :lol:

трябва да цъкнеш върху кутията с панделката - тогава ти показва какво има вътре и тогава - Use.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Кокошките снасят на 24ч.  :a_hen_01:
*
джам, колко пъти? Нищо няма винаги.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
джам, колко пъти? Нищо няма винаги.

първо отиваш на началната си страница във фейсбук. горе вдясно гледаш дали имаш покана за фармвил гифт. ако има - цъкаш на нея, пише от кого е, даваш аксепт и едва тогава ти отваря екрана на играта и те пита отново приемаш ли подаръка. като аксептнеш, едва тогава ти се появява в кутията и можеш да го избереш за използване или продан.
иначе няма да ти се появят в кутията.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Кокошките снасят на 24ч.  :a_hen_01:

яйцето 9 стотинки
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Хехе, срам, да де ама за да излезе това, трябва да натисна - виж всички - отде толкова акъл :) Както и да е получих ги ;) Чакаме урожая сега :) 2 часа си подреждах градинката :)
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Алелуя, получих дар от Донка  :lol:
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
 :a_pig_01:
:)
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
това намек ли е  :P
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Тва е подаръка :) Абе по колко подаръка могат да се правят на ден и зависи ли тва на кой левъл си?
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Хехе, срам, да де ама за да излезе това, трябва да натисна - виж всички - отде толкова акъл :) Както и да е получих ги ;)

аз пък чакам да ме даруваш за благодарност, дето те светнах...
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Хехе, срам, да де ама за да излезе това, трябва да натисна - виж всички - отде толкова акъл :) Както и да е получих ги ;)

аз пък чакам да ме даруваш за благодарност, дето те светнах...
Готово, вземи си овцата :)
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Лелееее, това ТКЗС ще ни побърка :lol: Само не разбрах зайците какво дават??? Ама ще стане ясно сигурно :D
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*
 От кравите полза няма, продавам ги. Дават мляко  - 6 . Струват 15 . Само дето заемат място.
Оставям само прасета и кози /оказа се , че не е козел  :lol: , дава мляко - 42 /
*
Подаръците могат да се подаряват на ден:
- на един човек не повече от 2 подаръка
- не повече от 16 подаръка общо
*
А, случайно някой да е получил подарък от мен?
Мъча се да пратя, обаче май нищо не се получава  :oops:
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
аз цъ
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит