0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Месечен цикъл след неуспешно инвитро
« Отговор #20 -: Юли 03, 2009, 15:08:26 pm »
Криси, на кой ден от очакваната дата за МЦ започна да тече, че аз вече се чудя какво следва, при мен не тече вече 5 ден след датата, а много леко цапа, вечер вдигам температура и ми става лошо.
Re: Месечен цикъл след неуспешно инвитро
« Отговор #21 -: Юли 05, 2009, 11:45:55 am »
на мен най сетне ми дойде на 50 -я ден
Re: Месечен цикъл след неуспешно инвитро
« Отговор #22 -: Юли 05, 2009, 19:07:10 pm »
На мен ми дадоха антибиотик в болницата и доктора ми каза
ако вдигна темп. да му се обадя веднага защото не било на добре.
Молете се за нещата,които желаете,но работете за нещата,от които имате нужда.
*
Re: Месечен цикъл след неуспешно инвитро
« Отговор #23 -: Юли 08, 2009, 01:49:40 am »
здравейте и аз да се запиша в темата . След първото ми неуспешно ИКСИ (т.е. имах положителен тест , но ЧХГ-то падна , ембриончето спря да се развива в 4г.с.) Цикълът ми дойде на 4-тия ден след спирането на лекарствата. Мисля че е нормален цикъл с някои други екстри ... НАдявам се да се изчистя хубаво и да няма смущения за напред , че мислим 2 месеца да се пробваме по естествен път докато почиваме между процедурите :wink:

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Месечен цикъл след неуспешно инвитро
« Отговор #24 -: Август 07, 2009, 10:54:37 am »
Здравейте,и аз много се притеснявам.ИКСИ то ми беше юни мес.,след отриц.тест ми дойде на 3-тия ден след спиране на лекарствата,тече ми 4 дни с разликата от друг път че имаше доста съсиреци.Следващия цикъл ми дойде на 31-вия ден,а по принцип винаги е бил редовен на 28 дни.Сега на 14-тия ден от цикъла ми зацапа и днес вече май не е зацапване а си е цикъл.Дали е нормално как мислите?Аз си мислех че зацапах от овуто,пък то ми идва.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Месечен цикъл след неуспешно инвитро
« Отговор #25 -: Август 07, 2009, 13:14:40 pm »
Здравейте,и аз много се притеснявам.ИКСИ то ми беше юни мес.,след отриц.тест ми дойде на 3-тия ден след спиране на лекарствата,тече ми 4 дни с разликата от друг път че имаше доста съсиреци.Следващия цикъл ми дойде на 31-вия ден,а по принцип винаги е бил редовен на 28 дни.Сега на 14-тия ден от цикъла ми зацапа и днес вече май не е зацапване а си е цикъл.Дали е нормално как мислите?Аз си мислех че зацапах от овуто,пък то ми идва.
Марина, моето ИКСИ също беше през юни, трансфер на 17.06, от тогава ми идва за втори път съвсем нормално и навреме, не мисля,че е нормално на 14-ти ден да имаш нов цикъл, задължително се консултирай с лекаря си
Re: Месечен цикъл след неуспешно инвитро
« Отговор #26 -: Август 07, 2009, 13:19:29 pm »
Марина и аз мисля че не е нормално само 14 дни да има между два цикъла,най-добре звънни на твоят Док за съвет.

Re: Месечен цикъл след неуспешно инвитро
« Отговор #27 -: Август 07, 2009, 18:50:59 pm »
Маринка скъпа май това не е много нормално да ти дойде на 14 ден  :( ,  по добре се обади на д-рката да я питаш и ако трябва да те прегледа.
 :bighug:
*
Re: Месечен цикъл след неуспешно инвитро
« Отговор #28 -: Август 07, 2009, 18:58:42 pm »
Момичета, искам да ви питам нещо. И аз съм след инвитро (на естествен цикъл обаче), което ще се окаже неуспешно изглежда. Но все още вземам лекарствата (естрофем, утрогестан вагинално, аспирин протект, фолиева киселина). Цикъл няма. Та исках да питам трябва ли да спра лекарствата за да ми дойде цикъла. Или той може да дойде въпреки че ги вземам все още.
„Ние се раждаме в света на природата.
Второто ни раждане е в света на духа."



*
Re: Месечен цикъл след неуспешно инвитро
« Отговор #29 -: Август 07, 2009, 23:08:25 pm »
Момичета, искам да ви питам нещо. И аз съм след инвитро (на естествен цикъл обаче), което ще се окаже неуспешно изглежда. Но все още вземам лекарствата (естрофем, утрогестан вагинално, аспирин протект, фолиева киселина). Цикъл няма. Та исках да питам трябва ли да спра лекарствата за да ми дойде цикъла. Или той може да дойде въпреки че ги вземам все още.
по -добре изчакай до 17 ден от ЕТ. или най-добре звънни на док.
*
Re: Месечен цикъл след неуспешно инвитро
« Отговор #30 -: Август 10, 2009, 22:43:33 pm »
На мен ми дойде днес (след инвитро на ЕЦ - в началото имаше положителен кръвен тест, но ЧХГ-то падна). Такива болки обаче никога не съм преживявала.То раждането сигурно така не боли - изпих сумати обезболяващи почти без ефект. Какво е това чудо не знам, чак до повръщане се стигна. Изплаших се да не е извънматочна, че чак от зор ходих сега до болницата на преглед. Уж за сега няма данни за извънматочна. Биха ми една инжекция - някакъв опиат. Същински кошмар. Вие имали ли сте такива силни болки?
„Ние се раждаме в света на природата.
Второто ни раждане е в света на духа."



Re: Месечен цикъл след неуспешно инвитро
« Отговор #31 -: Август 11, 2009, 22:36:39 pm »
Аз имах,място не можех да си намеря.
Молете се за нещата,които желаете,но работете за нещата,от които имате нужда.
*
Re: Месечен цикъл след неуспешно инвитро
« Отговор #32 -: Август 12, 2009, 00:48:52 am »
аз не съм имала никаква болка. И аз бях с положителен тест и после падане на чхг-то...при всеки май е различно ,но е нормално сигурно да има болка
Re: Месечен цикъл след неуспешно инвитро
« Отговор #33 -: Август 19, 2009, 20:09:45 pm »
Странно.... :oops: до сега след инвитро винаги ми и идвал цикъла без особени проблеми или пък болки, само понякога с голямо закъснение до 8-9 дни. Но днес ми дойде след пореден неуспешен опит и цял обяд и следобяд имам страхотни болки, хем пих папаверин, а той обекновено добре ми действа...чак сега от 1 час вече малко намаляха е се чувствам човек, дори имам чувството , че може и да спрат и дано. Обаче пих една бира по съват на една приятелка и кой знае - може да е подействала  :P


Когато искаш, намираш начин, когато не искаш, намираш оправдание
*
Re: Месечен цикъл след неуспешно инвитро
« Отговор #34 -: Август 19, 2009, 21:58:34 pm »
аз не съм имала никаква болка. И аз бях с положителен тест и после падане на чхг-то...при всеки май е различно ,но е нормално сигурно да има болка

Вторият цикъл след неуспешното ми ин витро се забави 1 седмица . Отидох на док и се установи че имам киста 4 см , дано да е фоликулярна поне...
Re: Месечен цикъл след неуспешно инвитро
« Отговор #35 -: Септември 09, 2009, 08:46:16 am »
Здравейте момичета,
на вас на кой ден ви дойде втория цикъл след неуспешно инвитро?!
На мен вече 35 ден няма нищо, корема ми е подут, яйчниците ме болят и толкова много ми е лошо , че едвам вървя  :(
*
Re: Месечен цикъл след неуспешно инвитро
« Отговор #36 -: Септември 10, 2009, 12:02:36 pm »
Здравейте момичета,
на вас на кой ден ви дойде втория цикъл след неуспешно инвитро?!
На мен вече 35 ден няма нищо, корема ми е подут, яйчниците ме болят и толкова много ми е лошо , че едвам вървя  :(
мисля че е много нормално да закъснее , почти на всички закъснява. Не се безпокой
моят се позабави , виж долният пост ( кистата излезе фоликулярна )
*
Re: Месечен цикъл след неуспешно инвитро
« Отговор #37 -: Септември 10, 2009, 14:27:04 pm »
И моят 2-ри цикъл нещо се бави?!...През последните 4 дни имам ПМС като, че ще ми дойде всеки момент, но все още го няма...Вероятност за бременност изключвам поради ниската БТ и липсата на всякакви други признаци за това...Ще изчакам още 2-3 дни и явно ще трябва да се взимат мерки...
Re: Месечен цикъл след неуспешно инвитро
« Отговор #38 -: Септември 10, 2009, 15:33:49 pm »
Oxx аман с тези аномалии на менструалния цикъл!!
Аз ще изчакам до към 40 ден и ако все още го няма ще ходя на лекар да го предизвикат! :balk_144:
Re: Месечен цикъл след неуспешно инвитро
« Отговор #39 -: Септември 11, 2009, 12:10:18 pm »
и при мен има закъснение, и се вкарвам в едни филмиии.. направо писнах сама на себе си с това проблемно забременяване. Дано скоро се реши този проблем! На всички нас  :bori_002: