0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #120 -: Август 24, 2009, 12:28:24 pm »
Здравейте имам една чуденка ...
Има ли вариант след като си взема Заповедта от Фонда ,после да я изпратя по куриер в клиниката или трябва лично да я занеса там ?
 
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #121 -: Август 24, 2009, 12:47:27 pm »
реално за клиниката не е нужно да получава незабавно заповедта,предполагам,че можеш да я занесеш и когато отидеш на преглед за започване на процедурата
*
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #122 -: Август 26, 2009, 14:35:21 pm »
Здравейте момичета.Може ли някои да каже до кои номер са разгледаните молби или до номер са ваче одобрените от фонда.Аз съм 3305.Благодаря Ви предварително.
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #123 -: Август 28, 2009, 13:34:01 pm »
Здравейте момичета.Може ли някои да каже до кои номер са разгледаните молби или до номер са ваче одобрените от фонда.Аз съм 3305.Благодаря Ви предварително.

Ако влезеш в темата малко по - нагоре ще прочетеш , тя е точно за това ... osi_17
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=35499.440

Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #124 -: Август 31, 2009, 15:13:56 pm »
 Здравейте и от мен!Добре ,че намерих тази тема,защото съм изправена пред огромна дилема...Взех моята заповед на 24.07. и я занесах в клиниката-"Малинов".Там ми казаха да чакам да ми се обадят, но въобще не уточниха кога.За списъци с чакащи не съм чувала, не съм се записвала.Това което успях да разбера от персонала беше,че докторите разглеждат случаите индивидуално, което значи че номерата не са от такова значение ли?!От прочетеното в темата разбирам ,че на следващия месец са ви се обадили,момичета,но това е било в началото, а какво става сега с толкова натрупани номера...?Аз бях ном.891.Наистина, моля ви,пишете какво се случва, особено след тази тяхна отпуска!
Животът е толкова хубав, колкото му позволим да бъде!
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #125 -: Август 31, 2009, 18:23:00 pm »
След като започнат работа ще ти се обадят. За всеки случай другата седмица можеш да звъннеш на Силвия дали са разгледали файла ти.
Успех
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #126 -: Септември 01, 2009, 18:08:13 pm »
Здравейте имам една чуденка ...
Има ли вариант след като си взема Заповедта от Фонда ,после да я изпратя по куриер в клиниката или трябва лично да я занеса там ?
 
Заповедта се носи лично когато се започва процедурата, като не взимат оригинала, а си изкарват копие и ви връщат оригинала. Поне аз днес отидох за първия ден от цикъла  да ми вземат кръвта за хормоните за по нататък още не знам(имам в предвид кога ще вземат оригинала).
Жена която мечтае
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #127 -: Септември 01, 2009, 18:44:02 pm »
Ние утре ще си вземем заповедта,а между 3 и 5 ден като ходя на преглед,ще я занеса в клиниката
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #128 -: Септември 03, 2009, 19:21:22 pm »
Момичета,вие ли си плащахте хормоните,изследванията и първичните прегледи преди процедурата?Става въпрос за LH,FSH,TSH,PROLAKTIN,хепатити,спин,спермограма и т.н. !И ако ДА,то колко излизат?Предварително благодаря!
Успех на всички одобрни и само ++++++++++ резултати да има!
*
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #129 -: Септември 03, 2009, 19:38:27 pm »
Момичета,вие ли си плащахте хормоните,изследванията и първичните прегледи преди процедурата?Става въпрос за LH,FSH,TSH,PROLAKTIN,хепатити,спин,спермограма и т.н. !И ако ДА,то колко излизат?Предварително благодаря!
Успех на всички одобрни и само ++++++++++ резултати да има!

При Владимиров се оказа, че излизали около 500 лева, което не се покрива от Фонда. Но ще мога да кажа със сигурност утре, след като мина на първичен преглед.
*
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #130 -: Септември 03, 2009, 20:38:15 pm »
Момичета, един съвет приемете от мен! Когато ви предстои процедура, си вземете направления и си направете всички изследвания в градовете, където живеете. Ще ви излезе по-евтино или почти без пари. Почти всички изследвания за мен и съпруга ми минаха по ЗК. Д-р Владимиров ми призна всички изследвания. Ако искате може и да го попитате дали приема изследвания от друго място. Само срокът на изследванията трябва да е до 3, а не до 6 месеца преди процедурата. В противен случай излизат около 500 лв.

*
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #131 -: Септември 03, 2009, 21:01:22 pm »
Момичета, един съвет приемете от мен! Когато ви предстои процедура, си вземете направления и си направете всички изследвания в градовете, където живеете. Ще ви излезе по-евтино или почти без пари. Почти всички изследвания за мен и съпруга ми минаха по ЗК. Д-р Владимиров ми призна всички изследвания. Ако искате може и да го попитате дали приема изследвания от друго място. Само срокът на изследванията трябва да е до 3, а не до 6 месеца преди процедурата. В противен случай излизат около 500 лв.

Чудесна идея! Мн благодаря. Така и ще направя.
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #132 -: Септември 03, 2009, 21:27:24 pm »
Още една подсказка - хепатитите, васермана и СПИН може да ви излезнат съвсем без пари. Потърсете инфо в ХЕИ във вашия град. Другия вариант - ако дарите кръв изследванията също са безплатни. Поне в Хематологията в Пловдив е така. Допитайте се до лекарите при които ще правите процедура. Ако признават изследванията правени другаде - ги направете.
Успех на всички!
*
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #133 -: Септември 03, 2009, 22:38:09 pm »
Още нещо да допълня. Аз си взех направление от личната ми лекарка за гинеколог. Моята гинеколожка е запозната със състоянието ми, ако вашата не е и кажете какво правите. Те подкрепят на 100%. Пусна ми всички изследвания без едно кървене, което не можело да мине по каса. За мъжа си взех направление от джи пи то пак, но за ендокринолог или вътрешни също може. Тя му изписа спин, васерман, хепатит в и с, като преди това и казах за какво иде реч. Всички ни влизат в положение, помагат с каквото могат и пожелават успех.
А ако не ви пуснат всичко, то тези, за които Пешек ви е казала, можете да ги пуснете в ХЕИ.

*

    Velka

  • ***
  • 315
  • Това е моето Чудо!
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #134 -: Септември 03, 2009, 22:40:09 pm »
Здравейте ,момичета! Да добавя и аз малко инфо,Януари дарих кръв за болен,и на другия ден си взех резултата за спин, васерман и двата хепатита.Вчера започнах процидурата по инвитро.Трябваше да направя нови защото вече не са валидни.Понеже съм от Пловдиви бях чела за безплатните в Хеи,отидох направо там,да ама не.Не правили безплатни защото били в криза.Пуснах ги за скромната сума от 38лв.След това отидох при личната лекарка да си взема направление за токсоплазмоза,и тогава разбрах че двата хепатита също стават с направление от ЗК и ПКК също.Не съм сигурна за микробиологията.Ще попитам в пониделник.Казаха ми че преди процедурата не е хубаво да се дарява кръв.  Признаха ми тези от хематологията, тях подадох с дукоментите за фонда. Успех на всички!
ВИНАГИ ИМА НАДЕЖДА!
Чудесата се случват, когато най-малко ги очакваш!





http://velamitko.snimka.bg/daily/moeto-chudo.517163.19647495
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #135 -: Септември 04, 2009, 00:05:28 am »
Обаче на мен от клиниката ми казаха,че не се признават изследвания от кой да е град и лаборатория или клиника.За Пловдив ми казаха,че може да се направят в ЗИНВЕСТ или ЦИБАЛАБ.Моля някой ако е запознат да каже дали при тях може да се мине чрез здравната каса.Може и в клиниката където ще се извършва процедурата,обаче вероятно се плаща.
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #136 -: Септември 04, 2009, 09:16:16 am »
Зависи от клиниката явно. Моите изследвания в Пловдив бяха правени в Хематологията и ВМИ. В Малинов ми ги признаха.
*

    mimili

  • **
  • 67
  • чакаме ви бебчета
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #137 -: Септември 04, 2009, 09:37:08 am »
моля някой да ми помогне-за какви точно иследвания да искам направление,че в повечето случаи ми отказват или ми казват,че немогат да минат през касата
Baby Gaga <team@baby-gaga.com>
*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #138 -: Септември 04, 2009, 10:50:08 am »
Да попитам и аз, тези всички изследвания от клиниката ли ви ги изискват.Ние сме в клиника Малинов и нищо не са ми казвали да правя от тези изследвания.Последно съм правила за хепатитите, спин и васерман през февруари 2008 г., когато подготвяхме документи за зк.После съм правила някои от хормоните преди първото ИКСИ през ноември 2008 г., трябва ли сега да пусна нещо от изследванията.
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #139 -: Септември 04, 2009, 11:47:53 am »
Изследванията ми ги искаха от клиниката преди старта на самото инвитро.От личния лекар си взех направление за гинеколог,който ми пусна хормоните без да плащам.Оказа се че хламидиите трябва да си ги заплатя,т.к. не се поемат  от касата ,или се поемат само на бременни... 8OСлед това ходих до РИОКОЗ и там си пуснах хепатитите,спин и васерман безплатно,но и анонимно.От клиниката не са ми правили проблем за това че са анонимни,т.к.се получават срещу оределен код и няма как да получиш изследването на друг човек.Пропуснах да кажа,че хормоните трябва да са в  срок до 6 месеца преди процедурата,а за хепатитите,спина и васермана до 3 месеца.
« Последна редакция: Септември 04, 2009, 12:21:48 pm от melani »