0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #20 -: Май 28, 2009, 11:37:13 am »
интересно ми е ,знаете ли дали ще може така да се каже фонда да ни "осребри"опит със леко закъснение или трябва да е от момента на получаване на заповедта.Аз още не съм подала документите,обаче май-май разглеждането не върви много бързо,а?
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #21 -: Май 28, 2009, 11:48:00 am »
Момичета, моля ви попрочитайте малко повечко преди да питате. Стефи поне 10 пъти каза, че не, няма да ви се осребряват вече започнати и направени процедури. И разглеждането си върви с предвидените от закона темпове, просто кандидатстващите са много.
Успех ти желая!
*

    Iffi.13

  • ****
  • 641
  • НАПРЕД И НАГОРЕ !!!
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #22 -: Май 28, 2009, 15:07:34 pm »
Всъщност, това което основно ме интересува е: Колко момичета са на противозачатъчни предписани от доктора и за колко време?
А за това, че не "чИтъ" преди да питам, се извинявам - напоследък съм доста отвеяна  :oops:
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #23 -: Май 29, 2009, 00:13:58 am »
Момичета, споделете  :D Получихте заповедта и от там насетне какво и как се случва? Бяхте ли в клиниката? След колко време започвате процедурата? Какви са ви последните изследвания преди процедурата? Имате ли някакви спънки и проблеми? Ще се радвам в тази тема да споделяме нещата, които ни се случват след така очакваната заповед  :)
П.П. Моля, ако модераторите преценят, че темата не е подходяща за тук,да я преместят!
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #24 -: Май 29, 2009, 00:24:16 am »
Момичета привет?Знаете ли днес на кой номер са се обадили от одобрените?  :lol:
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #25 -: Май 29, 2009, 00:38:10 am »
Цитат
mimozia
аз съм 142 и днес ми се обадиха и ми казаха,че съм одобрена.Пожелавам успех на всички.

това е последното което са писали одобрените. Има и такава тема : http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=35499.0
« Последна редакция: Май 29, 2009, 00:42:30 am от Pesheck »
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #26 -: Май 29, 2009, 23:31:48 pm »
Благодаря!Аз доста още ще почакам,но нищо за всичко има време.
*
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #27 -: Май 31, 2009, 00:16:30 am »
Момичета,по телефона ли ви уведомиха, че сте одобрени?
*

    Iffi.13

  • ****
  • 641
  • НАПРЕД И НАГОРЕ !!!
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #28 -: Юни 05, 2009, 12:00:13 pm »
Никой не каза нищо за противозачатъчните преди процедура  :( Как да е ... Днес ми е първи ден от цикъла и очаквам докторката да ми звънне по обяд да разбули тази мистерия. Честно казано съм доста разочарована от момичетата, които са си взели заповедите и не споделят как вървят нещата. Мислех, че това ще е полезно, все пак процедурата предстои, към момента на поне 2500 жени.
*
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #29 -: Юни 05, 2009, 12:06:40 pm »
Аз си взех заповедта, занесох я в клиниката, но не знам подробности! Сега чакам да ми дойде и с док се разбрахме да се видим някъде около 14ти ден! Това е!
*

    Iffi.13

  • ****
  • 641
  • НАПРЕД И НАГОРЕ !!!
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #30 -: Юни 05, 2009, 12:14:26 pm »
Вики миличка  :D :D :D значи ти няма да пиеш противозачатъчни ? Питам по този въпрос с оглед на това да спестя време, ако е възможно разбира се. Наистина при всеки е индивидуално, но ако я има тази опция макар и в минимален процент ще добре да го имаме предвид  :hug2:
*
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #31 -: Юни 05, 2009, 13:06:58 pm »
Ами явно няма да пия! До колкото знам док Стаменов не ги "обича" противозачатъчните. Ти в коя клиника си?
*

    Iffi.13

  • ****
  • 641
  • НАПРЕД И НАГОРЕ !!!
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #32 -: Юни 05, 2009, 13:09:32 pm »
В Щерев. Доктор Тимева е моят избор и се надявам да свършиме добра работа  :D Като се чуем, ще пиша какво е нейното виждане по въпроса  :wink:
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #33 -: Юни 05, 2009, 13:43:19 pm »
Честно казано съм доста разочарована от момичетата, които са си взели заповедите и не споделят как вървят нещата. Мислех, че това ще е полезно, все пак процедурата предстои, към момента на поне 2500 жени.
8O Досега около 200 са си получили заповедите, така че по скоро предстои на тях.
Има и други теми за фонда, кэъдето се споделя достатъчно. :wink:
*

    Iffi.13

  • ****
  • 641
  • НАПРЕД И НАГОРЕ !!!
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #34 -: Юни 05, 2009, 13:50:11 pm »
Не ми се навлиза в полемика, но над 2500 са подали молби  :wink: И вярвам, че и на тях им предстои  :D. Моля те, дай линк към тема в която се обсъждат случващите се неща след получаване на заповедта, сигурна съм, че ще е полезна!
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #35 -: Юни 05, 2009, 13:54:13 pm »
marble ,има и други теми наистина ,но се споделя само -"обадиха ми се и съм номер Х",но какво става от там нататък никой ли няма инфо?Само няколко  момичета май  са споделили.


“Не се заблуждавай, че щом някой се опитва да те утеши, той живее безметежно сред простите и нежни думи, които понякога ти помагат. В живота му има много трудности и тъга, далеч надхвърлящи твоите. Как иначе би намерил подобни думи!?!" Райнер Мария Рилке
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #36 -: Юни 05, 2009, 14:20:17 pm »
Вземаш си заповедта, отиваш в клиниката и планирате с вашия лекар кога ще започнете? Ной-добре е да се черпи ивформация от клиниката.
Момичетата споделят за графици в една клиника, в друга може да не е така.
Не трябва да се сърдим, че не споделят нали в момента много от тях правят опитите си.
В моята клиника срешнах жени, които правят опит и без да дочакат заповедите си, чуваме се почти всеки ден и скоро очаквам да се похвалят с  :bfp1:
Това имах предвид, като писах, че не на всички им предстои. Вярвам, че в момента се осъществяват много мечти.
Иначе не мога да дам линк, защото се споделя по-малко в различни теми. Може би ще пишат повече, когато има резултат или пишат в темата за предстоящи процедури. Също има и теми за отделните клиники, може някой да споделя и там.:lol:
Аз имам планирана процедура за средата на месеца, очаквам заповедтта си до 3-4 дни и обещавам да споделя, ако още ви интересува  :lol:
Успех на всички! :D

 Днес няма ли кой да се похвали с обаждане? :(
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #37 -: Юни 05, 2009, 14:30:38 pm »

Аз имам планирана процедура за средата на месеца, очаквам заповедтта си до 3-4 дни и обещавам да споделя, ако още ви интересува  :lol:

 
Ето за това говоря и аз имах планирана процидура за началото на тези месец,и аз чакам да ми се обадят от Фонда ,че съм одобрена и да отида да си взема заповедта,ама съм си ги планирала напразно нещата  :lol:,защото всичко щяло да се случва по график .За това исках инфо и по конкретно за "Малинов".Та дори и някое от момичета да е започнало процедура ,все ще намери време да сподили  :lol:Хайде успех на теб и на всички  ,които са започнали процедурите си ,след заветното обаждане!


“Не се заблуждавай, че щом някой се опитва да те утеши, той живее безметежно сред простите и нежни думи, които понякога ти помагат. В живота му има много трудности и тъга, далеч надхвърлящи твоите. Как иначе би намерил подобни думи!?!" Райнер Мария Рилке
*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #38 -: Юни 05, 2009, 15:19:31 pm »
Успех на всички!
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #39 -: Юни 05, 2009, 15:41:08 pm »
Здравейте момичета!
Ние бяхме 192 номер при подаване на документите, обадиха ми се в сряда,че сме одобрени (за уточнение обадили са се на съпруга ми, тъй като аз не съм си чула телефона), днес отидох и си взех заповедта, след това отидох в клиниката (при д-р Владимиров съм). Той ме попита кога искам да започнем и аз му казах,че предпочитам през семтември, доктора се съгласи и ми каза да отида на 3-5 ден от цикъла ми през септември, за да започнем процедурата (в клиниката не правят списък за предстоящите процедури). Това е, което мога да споделя засега!
Успех на всички ни и отново поклон пред тези, които направиха възможно съществуването на този фонд! :youwoman:
Нашата сбъдната мечта - Мария и Тодор - 14.06.2010г.!