0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #260 -: Април 14, 2010, 11:59:41 am »
 :D здравейте момичета искам да питам заповедите само до 12 часа ли се дават дали има възможност да я получа по късно даречем към 14 часа. Благодаря ви предварително за отговорите!!!
*
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #261 -: Април 14, 2010, 12:04:11 pm »
:D здравейте момичета искам да питам заповедите само до 12 часа ли се дават дали има възможност да я получа по късно даречем към 14 часа. Благодаря ви предварително за отговорите!!!
Заповедите се получават от 9 до 12 часа. Ако не ти е удобна датата, може да договорите друга, така че да ти е удобно.
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #262 -: Април 14, 2010, 13:06:57 pm »
:D здравейте момичета искам да питам заповедите само до 12 часа ли се дават дали има възможност да я получа по късно даречем към 14 часа. Благодаря ви предварително за отговорите!!!
Заповедите се получават от 9 до 12 часа. Ако не ти е удобна датата, може да договорите друга, така че да ти е удобно.
Благодаря за бързия отговор!!!
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #263 -: Юни 12, 2010, 14:55:01 pm »
Взимам си думите обратно. Не бях права. Първия ни инвитро опит небеше сполучлив но в Малинов санаистина много любезни и наистина си вършат работата професионално. Нищо не беше претупано - напротив въпреки натоварения график отношението беше перфектно. Просто искам да го кажа защото аз пуснах темата
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #264 -: Юни 17, 2010, 16:25:40 pm »
Здравейте,момичета!Може ли някой да ми каже дали при вече взета заповед мога да си сменя клиниката?
*
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #265 -: Август 15, 2010, 10:45:59 am »
здравейте...и от мен едно въпросче,ако някой се есблъсквалс подобен проблем.На 22ри март взех заповедтта,занесох я в клиниката...Обаче цикъла ми играе лоша шега след диферелин и не идва...С док ще се видим началото на септември...ТРЯБВА ЛИ АЗ ДА НАПРАВЯ НЕЩО ЗА УДЪЛЖАВАНЕТО НАСРОКА ИЛИ ОТ КЛИНИКАТА ЩЕ ГО ФОРМУЛИРАТ
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #266 -: Август 15, 2010, 14:11:41 pm »
Звъни в клиниката.

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #267 -: Август 15, 2010, 14:41:36 pm »
телефоните са временно ограничени.Явно всички са отпуска  :?
*
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #268 -: Август 23, 2010, 20:16:33 pm »
Здравейте момичета, има ли някоя от вас от Пловдив, която на 25.08.2010 г. ще ходи да си взима заповедта от фонда?
[link=http://www.mamaibebe.com][img noborder]http://www.mamaibebe.com/text/4b0030aa4d119.gif[/img][/link]
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #269 -: Август 23, 2010, 20:26:42 pm »
здравейте...и от мен едно въпросче,ако някой се есблъсквалс подобен проблем.На 22ри март взех заповедтта,занесох я в клиниката...Обаче цикъла ми играе лоша шега след диферелин и не идва...С док ще се видим началото на септември...ТРЯБВА ЛИ АЗ ДА НАПРАВЯ НЕЩО ЗА УДЪЛЖАВАНЕТО НАСРОКА ИЛИ ОТ КЛИНИКАТА ЩЕ ГО ФОРМУЛИРАТ

От клиниката трябва да напишат причина, поради която искат удължаване на срока. След това занасяте становището до ФАР и Ви дават входящ номер на молбата за удължаване. Аз съм подала такава през юли, но още не са заседавали-след средата на септември ще разбера дали ще ми дадат удължение на заповедта.
Успех!
*
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #270 -: Август 26, 2010, 22:54:19 pm »
здравейте...и от мен едно въпросче,ако някой се есблъсквалс подобен проблем.На 22ри март взех заповедтта,занесох я в клиниката...Обаче цикъла ми играе лоша шега след диферелин и не идва...С док ще се видим началото на септември...ТРЯБВА ЛИ АЗ ДА НАПРАВЯ НЕЩО ЗА УДЪЛЖАВАНЕТО НАСРОКА ИЛИ ОТ КЛИНИКАТА ЩЕ ГО ФОРМУЛИРАТ

От клиниката трябва да напишат причина, поради която искат удължаване на срока. След това занасяте становището до ФАР и Ви дават входящ номер на молбата за удължаване. Аз съм подала такава през юли, но още не са заседавали-след средата на септември ще разбера дали ще ми дадат удължение на заповедта.
Успех!
колко тъпо...
*
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #271 -: Октомври 07, 2010, 20:30:41 pm »
zdraveite na vsi4ki pojelavam mnogo k1smet na vsi4ki a ima li v1zmojnost da ne odobrqt nqkogo ili odobrqvat vsi4ki za6toto az mnogo se strahuvam 4e nqma da me odobrqt :? :( :?

Пиши на кирилица!
« Последна редакция: Октомври 07, 2010, 22:25:19 pm от Елфи »
sevinko84
*
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #272 -: Октомври 07, 2010, 22:22:14 pm »
sevinko84, ако отговаряш на критериите (медицински показатели, ФСХ<12,5 и възраст<43 г.) ще те одобрят. Какви са ти точно притесненията?
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #273 -: Октомври 07, 2010, 23:16:26 pm »
само имам чувството че няма да ме одобрят незнам защо
 си внушавам имам само една маточна траба и тя е мн зле със операция съм извън маточна бременност и съм отчаяна:(:(:(
« Последна редакция: Октомври 07, 2010, 23:20:45 pm от sevinko84 »
sevinko84
*
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #274 -: Октомври 07, 2010, 23:34:02 pm »
това е последната  ми надежда  със 8годишна връзка  вече почти загубих надежда само  този вариянт е моето спасение :(
sevinko84
*
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #275 -: Октомври 08, 2010, 13:13:19 pm »
sevinko84 и аз съм същата като теб. Не се отчайвай! Одобриха ме мин. година. Всичко ще бъде наред просто имай вяра!  :D
*
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #276 -: Октомври 08, 2010, 20:56:46 pm »
понякога имам усещането че наказвам човека които е до мен  че не съм достоина за него гледаики го да се радва на чуждите деца :balk_145: :balk_146: :balk_133: защото проблемът не е във него а във мен
sevinko84
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #277 -: Октомври 08, 2010, 21:34:25 pm »
само имам чувството че няма да ме одобрят незнам защо
 си внушавам имам само една маточна траба и тя е мн зле със операция съм извън маточна бременност и съм отчаяна:(:(:(

Ще те одобрят, но сериозно обърни внимание на тази проблемна тръба, ако наистина е много зле - трябва да я отстраните/запушите преди ин витрото.
И не се отчайвай, ще бъдеш майка! :hug2:

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #278 -: Януари 10, 2011, 15:31:01 pm »
 Здравейте,аз подадох документи във фонда април и през септември получих положителен отговор.Избрах Клиника "Надежда" и след среща с лекаря подготвих исканите от нея документи.Уговорката с нея беше след като съм готова с изследванията да се видим и да "започваме".От притеснение обаче съвсем забравих да попитам какво следва след това и т.к. съм от Русе значи ли че трябва да оставам в София по време на стимулацията?Те ли ще ме следят или може лекуващият ми АГ в Русе?Можя ли някой да ми каже какво следва след като си направим изследванията и аз да стягам ли багаж за по дълго време?Благодаря!
*

    Iffi.13

  • ****
  • 641
  • НАПРЕД И НАГОРЕ !!!
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #279 -: Януари 10, 2011, 16:04:26 pm »
Здравей Нора  :D Не съм пациент на тази клиника, но може би ако разпиташ момичетата в тази тема, да получиш отговор как протичат нещата там  http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=44577.0 . По принцип при започване на стимулацията се следят хормони през ден и ще е по-удачно да останеш  :wink: Успех!