0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Iffi.13

  • ****
  • 641
  • НАПРЕД И НАГОРЕ !!!
Момичета, споделете  :D Получихте заповедта и от там насетне какво и как се случва? Бяхте ли в клиниката? След колко време започвате процедурата? Какви са ви последните изследвания преди процедурата? Имате ли някакви спънки и проблеми? Ще се радвам в тази тема да споделяме нещата, които ни се случват след така очакваната заповед  :)
П.П. Моля, ако модераторите преценят, че темата не е подходяща за тук,да я преместят!
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #1 -: Май 17, 2009, 10:20:53 am »
В петък си взех заповедта, доц. Лалев ми каза да я занеса в клиниката, за да ги информирам, че съм одобрена. Д-р Стаменов го нямаше, а секретарките не знаеха какво да ме правят. Казах ми да отида в понеделник. За съжаление съм от Пловдив и не мога да си позволя толкова често да отсъствам от работа. Мисля да се обадя на спешния на док в понеделник вечерта да обсъдя с него по какъв протокол ще ме стимулира и кога започваме... щото пък и час да си запазя за това ми се вижда прекалено нахално... на 02.05 бях там и обсъждахме от инвитро на естествен.. до дълъг протокол, имам едно неуспешно на къс протокол с лека стимулация.
*

    Iffi.13

  • ****
  • 641
  • НАПРЕД И НАГОРЕ !!!
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #2 -: Май 18, 2009, 11:23:52 am »
Благодаря, че сподели! Ще очакваме новини и днес  :) Дано и други момичета да се включат  :) Успех Мирена!
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #3 -: Май 18, 2009, 11:37:46 am »
Аз също си вземах заповедта в петък и за мои късмет беше и третия ми ден от цикъла, за това веднага отидох в клиниката там ме прегледаха и сега ще пия 21 дена марвелон и след това стартираме. До колкото разбрах от тук на татъка всичко ще се движи от клиниките, те ще комуникират с фонда и ще сизискват парите. Момичета желая ви късмет и бог да ни помага.
*

    Iffi.13

  • ****
  • 641
  • НАПРЕД И НАГОРЕ !!!
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #4 -: Май 18, 2009, 11:48:51 am »
Пепи, а пуснаха ли ти някакви изследвания, ако да какви? Успех! :)
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #5 -: Май 18, 2009, 14:03:10 pm »
Пепи, а пуснаха ли ти някакви изследвания, ако да какви? Успех! :)
Не аз си имам основните. На 25 ще ходя за микробиология и цитонамазка
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #6 -: Май 18, 2009, 19:45:53 pm »
Записвам се и аз в тази тема. Нека тук всички пишем какво сме свършили от момента, в който получим одобрението. Може някаква информация да ни е от помощ. Успех на всички!


*

    norma

  • **
  • 88
  • обичайте се
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #7 -: Май 20, 2009, 22:00:10 pm »
Здр.моми4ета и мнооооого късмет и усмивки от мен за вас,моля ви да ми кажете някои нее ли чул за парите в случая,до колкото знам моя док ми каза че 100% няма да се изплаща т.е. 5000лв.ами след процедурата ли ще се разбере колко пари ще се доплащат.....
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #8 -: Май 22, 2009, 10:47:28 am »
Аз също си вземах заповедта в петък и за мои късмет беше и третия ми ден от цикъла, за това веднага отидох в клиниката там ме прегледаха и сега ще пия 21 дена марвелон и след това стартираме. До колкото разбрах от тук на татъка всичко ще се движи от клиниките, те ще комуникират с фонда и ще сизискват парите. Момичета желая ви късмет и бог да ни помага.


Пепи,
ти в коя клиника си - защото и на мен ми изписаха марвелон и фолиева киселина?
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #9 -: Май 22, 2009, 18:47:39 pm »
Момичета и аз съм пациентка на клиника малинов и аз си взех заповедта и отидох в клиниката и ми казаха че нямало да си запиша час при др Стаменов и то за далечна дата имало свободен и аз не знам какво да правя.Вие как процедирате
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #10 -: Май 24, 2009, 21:42:30 pm »
изведнъж ми стана много интересно та не мога да не те попитам:
1. знаеш ли що е то препинателен знак и кога, къде и защо се използва.
2. на кое викаш далечна дата.

пп. аз знам че когато се задава въпрос се използва въпросителен знак, но съм обяснила защо не го правя. забележи че съкращението др изобщо не коментирам - макар и неграмотно поне е разбираемо за разлика от целия ти останал пост.
« Последна редакция: Май 24, 2009, 21:46:12 pm от лили »
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
*
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #11 -: Май 26, 2009, 11:16:48 am »
Момичета и аз съм пациентка на клиника малинов и аз си взех заповедта и отидох в клиниката и ми казаха че нямало да си запиша час при др Стаменов и то за далечна дата имало свободен и аз не знам какво да правя.Вие как процедирате

Какво означава това? Нали има срок до колко време трябва да започнеш процедура след одобрението? Колко далечна е тази дата?
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #12 -: Май 27, 2009, 14:41:25 pm »
и аз сам в Малинов.Вчера се обадих и ми казаха че нищо не се знае -как ще се процедира и трябвало да чакам но не уточниха колко
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #13 -: Май 27, 2009, 16:23:50 pm »
Здравейте,аз съм от одорените .На 25 ми беше лапарото и се разбрахме с др.Персенска на 5.VІ да отида и да видим по какъв пртокол ще бъда,ако всичко е наред разбира се ,това е от мен.
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #14 -: Май 27, 2009, 19:22:11 pm »
и аз сам в Малинов.Вчера се обадих и ми казаха че нищо не се знае -как ще се процедира и трябвало да чакам но не уточниха колко

Е как може вече да се дават заповеди, а никой да не знае как се процедира? Нали в един момент ще се окажат стотици одобрени момичета, и какво ще правим? Аз също съм от одобрените, и в събота съм на преглед, ще говоря с док по въпроса как и кога ще процедираме, и ще ви пиша.


*

    Iffi.13

  • ****
  • 641
  • НАПРЕД И НАГОРЕ !!!
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #15 -: Май 27, 2009, 19:39:05 pm »
Красита ти кой номер беше (не се сърди ако те питам за н-ти път)Взе ли си заповедта?  :P
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #16 -: Май 27, 2009, 21:07:05 pm »
Номер 58, взех си я преди 10 дни. :)


*

    Iffi.13

  • ****
  • 641
  • НАПРЕД И НАГОРЕ !!!
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #17 -: Май 28, 2009, 00:38:13 am »
Супер! А започнахте ли да действате с твойта клиника- как се развиват нещата?
*
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #18 -: Май 28, 2009, 11:09:13 am »
Iffi.13, моля те чити парид да питаш - Красита вече е написала как ще действат и кога.
*
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #19 -: Май 28, 2009, 11:31:17 am »
Здравейте, момичета,
аз си взех заповедта в понеделник и веднага отидох при доктора - моят лекар е Владимиров. Той ме избъзика "Кога искаш да започваме - утре, нали?" :), но всъщност ме попита за ден от цикъла (беше ми 12-ти), веднага извади папката ми, определихме протокола (Маркес - някаква новост) и от 8-10 юни почвам подготовката, а юли - самата процедура. Не е ставало въпрос изобщо за часове и уговорки. След мен мина още едно момиче с одобрен протокол - започва по същия начин още от юни.
Дано да съм ви била полезна.  :D
« Последна редакция: Май 28, 2009, 11:58:13 am от BAN »