0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #100 -: Юли 14, 2009, 08:50:43 am »
Здравейте!
 Има ли одобрени момичета , кандидатствали с мъжки фактор от клиниката в Плевен с втора спермограма от Братя Тодорови?
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #101 -: Юли 19, 2009, 21:57:35 pm »
... Моля кажете какви са тези къси и дълги протоколи ...

stoeka71, прочети тази статия: Протоколи за стимулация при асистираните репродуктивни методи
Обещах на Ganka:)
*

    zariani

Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #102 -: Юли 20, 2009, 13:36:39 pm »
Здравейте момичета:
Аз също съм в к-ка Малинов, дадох заповедта на Силвия.Сега чакам д-р Стаменов да ми разгледа досието и да определи, кога ще започнем с процедурите.Моят вапрос е, вземат ли се някакви лекарства преди стимулация, и изобщо как протичат отук насетне деиствията.И ако има подготовка на организма за ин витро то значи ли че то ще стане с 1 месец по касно.
*
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #103 -: Юли 20, 2009, 16:39:02 pm »
zariani при мен нямаше подготовка на организма. Ще те викнат на преглед, ще ти определят кога да се бие депо /ако си по дълъг протокол/ и ще ти кажат за кога да си запишеш час за започване на стимулацията! Депо се бие около 20 ден на цикъла.
Успех!
*
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #104 -: Юли 20, 2009, 22:15:22 pm »
Да питам и тук :(Има ли някой вече одобрен и в процедура по Фонда,който е на Пурегон-пен?Интересува ме ,дали се поема от Фонда или не? :oops:
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #105 -: Юли 20, 2009, 22:18:25 pm »
Аз бях с Пурегон пен и по Фонда, поема се.
*

    Iffi.13

  • ****
  • 641
  • НАПРЕД И НАГОРЕ !!!
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #106 -: Юли 21, 2009, 00:07:33 am »
Да питам и тук :(Има ли някой вече одобрен и в процедура по Фонда,който е на Пурегон-пен?Интересува ме ,дали се поема от Фонда или не? :oops:
Да, но се наложи да доплатя около 10 лв. за всяка доза от 300 ед. на финала . трябваха ми 4 дози = около 40 лв.
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #107 -: Юли 22, 2009, 11:29:20 am »
Моята заповед е готова, занесох я на Силвия и вчера ми се обадиха от клиниката да отида септември на 10-12 ден от цикъла да си запиша час.Нещо обаче не ми стана ясно дали тогава ще ми правят преглед без час или какво.Май трябва пак да се обаждам.
*
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #108 -: Юли 22, 2009, 11:35:40 am »
Моята заповед е готова, занесох я на Силвия и вчера ми се обадиха от клиниката да отида септември на 10-12 ден от цикъла да си запиша час.Нещо обаче не ми стана ясно дали тогава ще ми правят преглед без час или какво.Май трябва пак да се обаждам.

Силви, моля да споделиш от коя дата е заповедта ти и на коя дата ти се обадиха от клиниката. Опитвам се да си направя извод кога прилизително да очаквам и аз обаждане. Не че съм нетърпелива, но е свързано с отпуски, пътувания и т.н.
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #109 -: Юли 22, 2009, 21:50:48 pm »
На 1 юли ми се обадиха от клиниката, на 8-ми си я взех и заповедта ми е от 8-ми. Иначе бях №639.Ще правя инвитро през септември, тъй като от 1 август моята клиника излиза отпуска.Предполагам, че и септември ще изпусна един цикъл заради депото.
*
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #110 -: Юли 27, 2009, 20:18:45 pm »
На 1 юли ми се обадиха от клиниката, на 8-ми си я взех и заповедта ми е от 8-ми. Иначе бях №639.Ще правя инвитро през септември, тъй като от 1 август моята клиника излиза отпуска.Предполагам, че и септември ще изпусна един цикъл заради депото.
silvi 35 нещо не разбирам,на кой 8-ми си взе заповедта,кой месец? Как са ти се обадили от клиниката преди да си я вземеш и да я занесеш? Питам те защото и аз си занесох заповедта и ми казаха да чакам тяхно обаждане кога да отивам и според твоя отговор да си направя сметка след колко време ще ми звъннат.
*
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #111 -: Юли 28, 2009, 20:09:02 pm »
Здравейте, момичета,
аз си взех заповедта в понеделник и веднага отидох при доктора - моят лекар е Владимиров. Той ме избъзика "Кога искаш да започваме - утре, нали?" :), но всъщност ме попита за ден от цикъла (беше ми 12-ти), веднага извади папката ми, определихме протокола (Маркес - някаква новост) и от 8-10 юни почвам подготовката, а юли - самата процедура. Не е ставало въпрос изобщо за часове и уговорки. След мен мина още едно момиче с одобрен протокол - започва по същия начин още от юни.
Дано да съм ви била полезна.  :D
Радвам се да чуя, че съм си избрала и аз Д-р Владимиров. Утре отивам да си взема заповедта и право при него:-). Ще пиша след това.
*
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #112 -: Юли 29, 2009, 19:37:19 pm »
...Питам те защото и аз си занесох заповедта и ми казаха да чакам тяхно обаждане кога да отивам и според твоя отговор да си направя сметка след колко време ще ми звъннат.

Взех заповедта от фонда на 9 юли и същия ден я занесох на Силвия. Тя ми се обади на 28 юли с предложение за дата за начало на процедура. Викат ме на 15 август в клиниката.
Pepssi, дано съм била полезна. Успех! :)
« Последна редакция: Юли 29, 2009, 19:40:37 pm от ази »
*
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #113 -: Юли 29, 2009, 20:09:18 pm »
Благодаря ти ази! Вече се поуспокоих защото днес вече ми се обадиха от клиниката да отивам тази Неделя за да ме прегледат и може би тогава ще се уговаряме кога ще започвам и аз. Иначе си занесох заповедта на 20 юли.
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #114 -: Юли 31, 2009, 18:08:20 pm »
Aз ще си взема заповедта в понеделник.
Знаете ли дали ще работи някой в Малинов, за да я занеса?
Мислех, че вече ще да са в почивка, но ако има някой мога да я занеса.
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #115 -: Юли 31, 2009, 18:30:01 pm »
Aз ще си взема заповедта в понеделник.
Знаете ли дали ще работи някой в Малинов, за да я занеса?
Мислех, че вече ще да са в почивка, но ако има някой мога да я занеса.

И аз това не мога да разбера , защото очаквам др.седмица да си взема Заповедта ,но не съм от София и ако не работят , ще изчакам с вземането и !
А тук в поста на ази разбирам , че я викат в клиниката на 15.08.2009 , което ще рече че ще работят  osi_10 .....
*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #116 -: Юли 31, 2009, 18:54:42 pm »
Ами на мен резултатите от биопсията ми излизат в понеделник, но д-р Чаушев ще остане извънредно да довърши и други неща.Питах за д-р Стаменов и д-р Персенска, каза ми, че няма да са там.

Питайте в клиниката, обяснете им всичко, може да ви дадат отговор.На мен Силвия ми е звъняла от мобилен телефон, не знам нейния личен, но мога да ви го дам да пробвате.


Ето ви го за всеки случай ....
« Последна редакция: Юли 31, 2009, 20:42:38 pm от little_rabbit »
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
*
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #117 -: Август 02, 2009, 14:56:26 pm »
Здравейте, момичета,
аз си взех заповедта в понеделник и веднага отидох при доктора - моят лекар е Владимиров. Той ме избъзика "Кога искаш да започваме - утре, нали?" :), но всъщност ме попита за ден от цикъла (беше ми 12-ти), веднага извади папката ми, определихме протокола (Маркес - някаква новост) и от 8-10 юни почвам подготовката, а юли - самата процедура. Не е ставало въпрос изобщо за часове и уговорки. След мен мина още едно момиче с одобрен протокол - започва по същия начин още от юни.
Дано да съм ви била полезна.  :D
Радвам се да чуя, че съм си избрала и аз Д-р Владимиров. Утре отивам да си взема заповедта и право при него:-). Ще пиша след това.
Някой може ли да даде повече инфо за този МАРКЕС???
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #118 -: Август 02, 2009, 18:19:25 pm »
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=34150.0;all
Ето тук момичетата са говорили за това.
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #119 -: Август 19, 2009, 10:15:41 am »
Здравейте момичета. Аз съм със заповед и започвам другия месец тъй като клиниката почива през Август. Някой знае ли как точно се разпределят средствата, отпуснати по фонда? Колко за лекарства, колко за самата процедура...? Опитвам се да направя някаква сметка колко ще ми са наложи да доплащам и по кое перо.
Предварително благодаря.