0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

  Не знам, на мен вчера ми беше 20 ден.Доктора каза ,че няма да бърникат из тръбите и матката,за да не стане инфекция ако съм забременяла.По-долу четох,че Яков е писал ,че се вкарва инструмент в матката.При мен такова нещо нямаше, поне като заспивах ми бяха вързали плътно краката един до друг.Каза,че ще бърника тръбите само ако има изненада която не се вижда на ЦС.Явно ,че си преценяват дали може ,или не в конкретния случай.
« Последна редакция: Юни 12, 2009, 17:03:06 pm от peroshinka »
   Хайде момичета,чакаме следващата за лапароскопия да пише когато й се обадят!!! Дано да е скоро!!!  :P
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
 :D Браво,Лени!Страхотен резултат!Много се радвам за теб и ти желая бързо възстановяване! :D
*
Браво Миличка! Много ме зарадва!  :drunk:
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
Ами то тук пишем само още три-четири май.А аз разбрах че са два листа хора.И като нищо аз съм в долния край на втория лист  :lol: ама какво да се прави ще чакам и без това ме е шубе.
А за операционната на втория етаж наистина и на мен ми изглеждаше прилична(оперирали са ме там) и съм лежала на 6тия етаж ужасно е.Че и тогава една седмица лежах-абе ужас ама нема начин.Не може ли на 7мия да ни слагат като сме при Алекса :)


Не търси сила и увереност извън себе си, защото те идват отвътре."
Цитат
ми то тук пишем само още три-четири май.А аз разбрах че са два листа хора.И като нищо аз съм в долния край на втория лист  Laughing ама какво да се прави ще чакам и без това ме е шубе.
  Абе то и аз като говорих с Ани във вторник ми каза,че моя ред ще дойде на края на месеца ама ми днес вече съм оперирана  :wink:  .
 
Цитат
Не може ли на 7мия да ни слагат като сме при Алекса
  То там май е само за родилки.
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Ленка, миличка, браво!Много се радвам за страхотния резултат, знаех си, че всичко ще е наред :DСега остава вече да ни зарадваш в най-скоро време :lol:
 :bighug:

П.П.Внимавай с душовете, не трябва да мокриш шевовете!Подмивай се внимателно, да не стане някоя беля.Като ти свалят конците след 5-6 дни, вече ще можеш да се мокриш!
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*
Цитат
ми то тук пишем само още три-четири май.А аз разбрах че са два листа хора.И като нищо аз съм в долния край на втория лист  Laughing ама какво да се прави ще чакам и без това ме е шубе.
  Абе то и аз като говорих с Ани във вторник ми каза,че моя ред ще дойде на края на месеца ама ми днес вече съм оперирана  :wink:  .
 
Цитат
Не може ли на 7мия да ни слагат като сме при Алекса
  То там май е само за родилки.
Сигурно може, там е ВИП-а, трябва да попиташ Ани колко струва допълнително.
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Има ли чакащи за лапароскопия при д-р Алекl
« Отговор #108 -: Юни 12, 2009, 17:34:22 pm »
Доколкото знам, на 7 ет. е за родилки предимно.Чух някой да го казва в чакалнята, докато чаках предния път.Ама по принцип, както Сигнус е писала, там е ВИП етажа, така че, ако си платиш, би трябвало да можеш там да отседнеш и след лапаро или операция :lol:
« Последна редакция: Юни 12, 2009, 17:36:04 pm от sixsens »
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
Ами аз не че съм много претенциозна ами поради друга причина.Е незнам на 7мия как е но когато аз лежах след коремна операция на 6тия еми извинявайте ама аз едвам ставах от леглото от болки и имах нужда да извикам някоя сестра и познайте стаята ми беше в началото, а тяхната стаичка е на края на коридора 8O даже и сили да извикам нямах и се върнах на лeглото, зщото този път нямаше как да го извървя ставаше ми лошо, и си легнах да чакам докато мине някой.А да не споменавам за тоалетните....Те хората които работят там не са виновни ама защо да е така.


Не търси сила и увереност извън себе си, защото те идват отвътре."

П.П.Внимавай с душовете, не трябва да мокриш шевовете!Подмивай се внимателно, да не стане някоя беля.Като ти свалят конците след 5-6 дни, вече ще можеш да се мокриш!
има едни много хубави лепенки специални водоустойчиви за лапаро. с тях си се къпеш без проблем. на нас в болницата ни бяха казали и си ги купихме от аптеката до входа.
а....и не беше с конци а с щифтове.


*
На 7-я е супер. Две стаи са отделно с общ коридор, има баня и отделно тоалетна за двете стаи. Има и хладилник. Акушерките постоянно минават и са много внимателни. Не знам как са цените сега за ВИП, попитай в клиниката.
  Аз си купих вече от водоустойчивите лепенки.
 А за условията в АГ-то наистина си е гадно.Точно това си мислех и аз как няма да има бутони с които да викаш персонала при нужда  8O .И колко малко е нужно за да се направи по-приятно. Поне да освежат стаите с боя и да сменят ключовете за тока.Тоалетната при мен биваше.Не че я ползвах с охота,но можеше и по-зле да е.Мен ме настаниха в 8 часа и до 14 часа наняколко пъти почти ревнах заради тази мизерия.Просто се депресираш от обстановката,но какво да се прави като сме се родили тука и това е положеието.Иначе всички бяха супер любезни и даже майка ми дойде към 19 часа да ме види и й предложиха ако иска да остане да спи при мен  8O  ,а това не го очаквах.
Ами това е супер че може да остане някой при теб.Дали се практикува постоянно или можеби като са свободни стаите.Че аз каквато съм пъзла ще ме е страх да остана самичка<е ако има някое друго момиче няма проблем но иначе незнам.


Не търси сила и увереност извън себе си, защото те идват отвътре."
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
След моето лапаро, изрично питах Александров дали мога да се къпя:)В смисъл да си мокря разрезите. Каза ми, че мога и дори можело да не си слагам лепенки, но аз си слагах докато ми махне конците, че дори и малко след това:)))))))

Перошинка, радвам се на добрия резултат и успех оттук нататък:)
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Перушинка, а колко лева плати за лапароскопията? Знам, че донякъде зависи от това, какво ще ти правят , но все пак ще е добре да науча ориентировъчната сума...
Доколкото разбирам, ако си се чувствала добре на същия ден, е можело да те изпишат още вечерта ?
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
  500 лв. е диагностичната лапароскопия по ценоразпис. И да ,казаха ми че може ако искам да ме ипишат на същия ден, но на мен до към 20 часа ми ставаше лошо като се поразмърдам от упойката и сама предпочетох да остана в болницата.
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Мдаааа, наистина са кофти условията на 6 ет.Аз се изумих, че дори в реанимация няма бутони, за да извикаш някого, а сестрите не знам къде седят.Докато лежах в реанимацията, там беше и момичето от моята стая, кето оперираха преди мен.Милата, ставаше и много лошо, повръщаше й се, а беше с коремна операция и абсурд да се надигне.Виках като луда някой да дойде, а току що бях излязла от упойка, никой не ме чу.Добре че момичето имаше телефон при себе си /явно майка й го беше занесла/, че се обадих на мъжа ми/който си беше в Бургас/, да звънне на сестра ми, че не й знам номера наизуст, която ме чакаше в стаята ми, за да прати сестра при нас 8OКошмар.
Относно придружителя - аз нямах този късмет.Понеже мъжа ми беше на работа и не можа да дойде с мен, за да ме прибере вечерта,сестра ми дойде с мен.Попитах старшата дали може да остане при мен вечерта, но отговора беше, че това не е хотел, а болница и че лапарото не било тежка операция и не ми трябвало придружител....поне ми го каза любезно, не ми се развика.Сестра ми си намери хотел.Обаче по някое време, старшата пристига и ми вика - "ами аз питах за сестра ти и ми казаха, че ако си плати 35 лв, може да остане" 8O За справка - престоя на ден на мен ми струваше 4,50 лв  8O, а в стаята ми имаше 3 легла, двете празни.
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Цитат
"ами аз питах за сестра ти и ми казаха, че ако си плати 35 лв, може да остане"  За справка - престоя на ден на мен ми струваше 4,50 лв  , а в стаята ми имаше 3 легла, двете празни.
Е, това направо ме възмущава ... Толкова пари си плащаш за лапароскопията, а няма кой да се грижи за теб, условията кофти и при положение, че има място за придружител, да ти искат 35 лева ... Няма ли човещина? И къде ли щяха да потънат тези 35 лв. ?
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Има ли чакащи за лапароскопия при д-р Алекl
« Отговор #119 -: Юни 12, 2009, 19:04:23 pm »
Цитат
"ами аз питах за сестра ти и ми казаха, че ако си плати 35 лв, може да остане"  За справка - престоя на ден на мен ми струваше 4,50 лв  , а в стаята ми имаше 3 легла, двете празни.
Е, това направо ме възмущава ... Толкова пари си плащаш за лапароскопията, а няма кой да се грижи за теб, условията кофти и при положение, че има място за придружител, да ти искат 35 лева ... Няма ли човещина? И къде ли щяха да потънат тези 35 лв. ?
Абсолютно!И уж не бяха хотел и изведнъж - хоп - хотелска цена на стаята...пардон..на леглото 8OАз нямах против да платим леглото, все пак ще го заемем, но смятам, че цената трябва да е по-нормална.Нямат нужните условия, за да ми искат 35 лв.
Абе тя сестра ми можеше да остане и без да плаща, никой нямаше да разбере.Те не проверяват.Дори визитация нямаше, а тя седя при мен до 22:00 часа.Ама не сме такива, не ми е за парите.
« Последна редакция: Юни 12, 2009, 19:06:58 pm от sixsens »
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!