0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

peroshinka,стискам ти палци за утре,всичко ще е ок все пак сме в най добрите ръце.Успех.
peroshinka,стискам ти палци!Искам да те попитам тези изследвания,които прави днес свързани ли са с лапарото,защото на мен не ми казаха за никакви изследвания?
Хайде успех за утре и да се отчетеш после как е минало!
 :bighug: :bighug: :bighug:
  Момичета страшно ви благодаря за подкрепата,ако знаете как ми е притеснено...И мъжът ми го няма в града .Сега съм самичка вкъщи и естествено започвам да си мисля глупости  :?  .
  Мерилин да,тези изследвания са за лапароскопията,но ти ги правят там на място.Взеха ми кръв,мериха ми кръвно,проба за алергии,кардиограма и ехограф.Оказа се,че имам киста.Александров предния път не ми повярва ,че образувам кисти,но сега се увери.Каза,че утре ще я пукне за да види какво ще изтече.Изпих си очистителното в 17 часа,но още от сега започна да ме свива стомаха и май ще нощувам в тоалетната  :lol:  .Да не би днес и на теб да са се обадили,Мерилин?
  Тази сутрин в 9 часа ми се обади Ани за да ме пита дали съм от Варна,защото си правили разчет кого могат да викнат при първа възможност.След 10 мин. ми се обади отново и ме пита дали мога да отида веднага.  :P
  Казаха ми да се избръсна отдолу и корема.Отдолу косъмчетата ми са по 2,3 мм дали пак трябва да се епилирам?Чудя се дали и целият корем да обезкосмявам  :ask:  Не ми се иска!
 Ако ви интересува друго питайте.
 А,май сега правят лапароскопии почти всеки ден.  :P
« Последна редакция: Юни 10, 2009, 21:30:12 pm от peroshinka »
peroshinka,не са ми се обадили,но доколкото разбирам ти си се записала в списъка на 27 април,а аз почти един месец по-късно и сигурно ще почакам доста.Питам те защото и аз като тебе се притеснявам как ще мине и не знам аз като не съм от Варна дали ще трябва един ден предварително да отида,за да си направя тези изследвания?Момичета,които са минали по този път казват,че трябва много добре да се епилираш,така че действай! :lol:
Не го мисли толкова,всичко ще е наред!Ще стискам палци :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
И да не забравиш искаме пълен отчет после да знаем как е!!!
Re: Има ли чакащи за лапароскопия при д-р Алекl
« Отговор #64 -: Юни 10, 2009, 21:53:13 pm »
мен ме накараха да си обръсна корема до пъпа  там е едната дупчица.Аз мислех че ще мина метър но ме провериха и ме накараха така ,че по добре го направи и ти.Няма нищо страшно и аз тогава бях сама без мъжа ми кофти се чувстваш но нали е за добро.Желая ти всичко да мине леко и ще очаквам да разкажеш как е минало. :crossfingers:
« Последна редакция: Юни 10, 2009, 21:57:01 pm от надя »
  Офффф,ами значи отивам да се бръсна  :balk_153:  Аз понеже не съм фен на бръснарското ножче и се ослушвам.Даже не си и купих и да ме извинява мъжа ,ама ще ползвам неговия бръснач.А това ,че ни си от Варна трябва да се включи Sixsens на която много благодаря ,че ми отговаря на всики въпроси които ме вълнуват  :bighug:   
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
  peroshinka ,стискаме палци за леко и успешно лапаро,със добри резултати!Не се притеснявай излишно,всичко ще мине както трябва и после ще се чудиш защо си се шашкала толкова много.Успех,спокойствие и кураж!Изпращам ти цялата си положителна енергия! :crossfingers: :crossfingers: :goodluck:
Абе момичета как целия корем ли ще си бръснем  8O И после какво ще го правим  8O Аз имам мъх главно който почти не се забелязва.Но ако си обръсна целия корем после не ми се мисли какво ще изникне  :x А защо държат и долу да си идеялно обръснат?Да не би да се застраховат от евентоално друго развитие на нещата и да премине в коремна операция?Защото дефакто там не би трябвало да имат работа нали?
Перошинке в колко ще ти е лапарото днаеш ли?Много е гадно че си самичка  :? няма ли кой да дойде с теб за подкрепа? :?А защо не пробваш с епилатор -мисля че ще е по-добре.


Не търси сила и увереност извън себе си, защото те идват отвътре."
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Момичета, доло е задължително да сте обръснати защото два от разрезите са ниско доло и един е през пъпа.
Не е необходимо целия корем а само коло пъпа, освен ако няма по сериозно окосмяване.
Изисква се от хигиенна гледна точка. Затова и ще сте намазани с оранжево от под бюста до коленете почти:)
И по добре е да го направите сами, за да не се налага там с бръснача а не всички санитарки са внимателни.
Перошинка, успех утре, В много добри ръце си:)
« Последна редакция: Юни 10, 2009, 22:18:26 pm от Lisko »
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
...А защо държат и долу да си идеално обръснат?...Защото дефакто там не би трябвало да имат работа нали?

 За моето лапаро лично бях питала д-р Александров дали да се избръсна изцяло и той ми беше казал,че не му пречи и няма нужда.Но,нали слагат катетър(все пак имат някаква работа там,отдолу  :wink: ) и се бях избръснала изцяло,но корема не го бях пипала(нормално е да си има малко мъхче).
   Отново ви благодаря за подкрепата на всички! Прегръщам ви  :bighug:
  Сега старателно ще се избръсна  :)  .Утре ми казаха към 8,8.30 да съм там .Брат ми ще ме закара.Аз чесно казано не искам никой от семейството или приятелите да ме подкрепят,защото те не са много наясно какво точно ще ми правят въпреки ,че обяснявах 100 пъти и се притесняват повече от мен.  :lol:  По-добре да съм си сама.Вечерта майка ще дойде да ми прави компания.Няма да се размине.  :lol: :lol
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Перушане-е-е  :bighug: Всички ще сме с теб, миличка ! И за миг няма да си сама! Тази вечер си легни по-раничко, опитай да мислиш за по-ведри неща, пусни си някоя комедия и знай, че си в сигурни ръце.
Искам да попитам в крайна сметка има ли значение преди овулацията ли ще е лапароскопията ?
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
 Малеее, а пък ако знаете как съм гладнааа.Тази мойта лакомия ще ме умори. Поне една салатка от зелце ,ако можех да си хапна.  :lol:  Те между другото не ми казаха нищо за яденето.Да не би да мога да си похапна тази вечер и сега да се тормозя от непитане?

  Гардже аз съм една седмица след овулация,всъщност май съм нямала такава,но доктора ми каза това: Няма да проверявам как са тръбите,защото снимката е показала,че са проходими и да не стане проблем ако си забременяла.Ще проверя за сраствания и ако има такива ще ги отстраня и ще видя и яйчниците как са.
  Явно става и след овулацията.  :o
Нееее недей да ядеш нищо че да не се наложи клизма утре  :x
Какво ти е очистителното?Ти да не пишеш от WC  :D шегувам се мила дано успееш да се разсееш и да мислиш по-малко за утре.Почини си хубаво и успех.


Не търси сила и увереност извън себе си, защото те идват отвътре."
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Малеее, а пък ако знаете как съм гладнааа.Тази мойта лакомия ще ме умори. Поне една салатка от зелце ,ако можех да си хапна.  :lol:  Те между другото не ми казаха нищо за яденето.Да не би да мога да си похапна тази вечер и сега да се тормозя от непитане?

Съвсем неможеш да си хапнеш:):):)
На мен пък едната санитарка ми беше казала, наобяд като си изпия очистителното да не ям след това, а аз не бях и закусвала защото съм много умна и като ме събудиха и видях анестезиоложката надвесена над мен само я питах, мога ли вече да ям:)))))))))))))))))))
Няма да ядеш нищо само вода може трябва да си с празен стомах.После като мине ще си хапнеш всички вкусотии за който мислиш сега.Приеми го като ден за разтоварване и не мисли за храна.
  Еми значи зеленцето отива по дяволите  8O  .  Очистителното е X-Prep!
  Ели,не пиша от WC все още,aма през нощта и това може да стане.Май така се очертава  :lol:
  Лиско,страхотно си се подредила  :lol:  :lol:  :lol:
 

  A kak нахлува една миризма на картофена манджичка от вън ...   osi_8
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Sixsens се включва :DТакаааа, аз не съм от Варна и отидох сутринта в 8:30 в деня на лапарото.Регистрираха ме, настаниха ме, взеха ми кръв, направиха ми кардиограма и всичко останало и след обяд в 15:00 часа ме вкараха в операционна.Всичко става за един ден.Така че, споко!
Ленкааа, спирай вече и с водата, каквото си пила до 22:00 часа, това е.Никакво ядене, както са ти писали момичетата.Възможно е да прекараш доста време във WC :lol:
Миличка, стискам ти палци всичко да е наред!Док има златни ръце, така че няма от какво да се притесняваш!Всичко протича безболезнено.Кураж, душице и като се пооправиш, да пишеш как си!...и много поздрави на доки :P
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
  Оххх,момичета този Х-преп трябва да го спрат от производство.Искам да ви кажа,че ми се разказа играта.Снощи беше кошмар.До 1 часа съм стояла в тоалета. Дупето ми цъфна като роза,а да не ви говоря за болките.По-добре клизма да ми бяха направили  :? .Тази сутрин се събудих в 5 часа багайки към тоалета.
  Злати, благодаря ти мила !  :P   аз след малко тръгвам,но май ужасно ми е паднало кръвното от недоспиването и гладуването.Вчера като ми го мериха беше 110/70 чувствах се добре,а сега витая из облаците.
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
А задължително ли беше да се "очистиш" точно с този препарат ? Защото все пак има доста алтернативи по този въпрос, нали ?
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.