0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Аз ходих в клиниката в сряда и ме записаха за лапароскопия и казаха,че ще ми се обадят до края на месеца,най-късно в началото на юли.Дано да си спазят обещанието,защото при мене като се има в предвид възрастта нямам много време за губене.
  Аз смятам тази седмица пак да се обадя да поразпитам. Мерилин дано наистина ти се обадят скоро  :crossfingers: .
Re: Има ли чакащи за лапароскопия при д-р Алекl
« Отговор #42 -: Юни 06, 2009, 11:31:41 am »
Дано,Peroshinka!Забравих да ви пиша,че не знам за коя операционна говорите вие,но докато бях в сряда в клиниката,една от санитарките каза,че правят откриване на новата операционна и бяха поканили и свещенник.Чуваше се службата от освещаването някъде от долните етажи.
  Е, значи вече е готова новата операционна  :D  . СУПЕР!!! Значи вече трябва да започнат да ни се обаждат!  :balk_47:
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Аз подочух, че май на 5 етаж ще е ... Може и затова да се е чувал свещеника "някъде отдолу" :)
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    daninaa

  • ****
  • 700
  • Все някога ще успеем
Момичета скоро ще минете не се притеснявайте аз ходих ония ден там и доктора правеше лапорскопия дори го почаках да завърши операцията.А Ани каза че за засилили  вече операциите а инвитрото върви към спиране.Успех на всички.
Момичета днес минавах през АГ по друг повод и чух как една лекарка честити на Д-р Атанасов(мисля че беше завеждащ)"Честита ти нова операционна"
После в асансъора пътувах с една жена санитарка можеби и реших нахално да я подпитам ей така уж между другото  :D "Сега всички операции ли се правят в новата операционна на петия етаж?" :D и тя "Аааа не не.Те даже още не са запонали там май"   :?


Не търси сила и увереност извън себе си, защото те идват отвътре."
    Момичета днес се чух с Ани и каза,че вече са започнали да правят лапароскопиите ,но още не ми е дошъл редът.Каза да очаквам включване към края на месеца  :P  !
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
    Момичета днес се чух с Ани и каза,че вече са започнали да правят лапароскопиите ,но още не ми е дошъл редът.Каза да очаквам включване към края на месеца  :P  !
Хм, започнали са с операциите, ти си 12 номер, а си за края на месеца. Тогава как ще успеят с останалите няколко десетки ? Това са си само мои разсъждения. Дано по-скоро всички минете по реда си и да ни зарадвате с хубави резултати.
 Перушинка, знам че всичко ще е наред с теб и след лапарото ще се похвалиш много скоро !
 Ели - смелост и кураж, мила !!! Ти си много усмихнато момиче и се възхищавам на силата на духа ти !
 Силно прегръщам и двете ви !
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Това е страхотна новина,хайде успех на всички и дано и моя ред дойде скоро.
*
Здравейте момичета.Незнам дали въпроса ми е за тука но мисля че не е и за нова тема.Искам да си направя лапароскопия защото съм с една тръба и то запушена и мисля да я махна или да я прекъсна-все още не знам кой е по добрия избор.По отзивите ви разбирам че Александров е доктор с име и ще се насоча натам.Но проблемът е че това е лично мое решение и незнам дали се изискват някакви предишни изследвания които аз нямам.по разбираеми за мене причини ги изгорих всичките.Както и на вас сигурно ви се е искало понякога.Ще съм ви благодарна ако ми отговорите.Успех на всички.
  Здравей Зузуни!  :P   Аз те съветвам да отидеш при доктора и да кажеш как стоят нещата за теб и какво искаш.Той ще ти каже какво да правите и дали е необходимо това което искаш.Аз му имам пълно доверие ,както и повечето момичета в Зачатие.Мисля,че и ти трябва да му се довериш.Не мисля,че ще ти даде грешен съвет.Желая ти успех!!!  :P
Според мен Ани се е изразила малко образно като е казала края на месеца.Те на всички май така казват.Може и да те извикат по-рано щом си 12 Перошинка.
Освен това като бях там вчера имаше още момичета на които правиха пункции което значи че не са приключили още с процедурите.Абе ще дойде и нашия ред ама да видим ...


Не търси сила и увереност извън себе си, защото те идват отвътре."
*
Благодаря Перушинка.значи да разбирам че няма да ми иска стари изследвания.Успех с лапарото на всички!
Благодаря Перушинка.значи да разбирам че няма да ми иска стари изследвания.Успех с лапарото на всички!
Е не носи си ги ще иска да ти ги погледне най-вероятно.А ако някое от тях го усъмни ще ти предложи да направиш нови.Успех!


Не търси сила и увереност извън себе си, защото те идват отвътре."
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Благодаря Перушинка.значи да разбирам че няма да ми иска стари изследвания.Успех с лапарото на всички!
Е не носи си ги ще иска да ти ги погледне най-вероятно.А ако някое от тях го усъмни ще ти предложи да направиш нови.Успех!
Ели, момичето писа, че ги е изгорило и няма в момента никакви изследвания. Нищо, аз мисля, че ако Александров прецени - първо ще я накара да направи цветна снимка.
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Оо съжалявам Зузуни отвяла съм се и не съм прочела добре.В такъв слечай ще си започнете на чисто с Александров което даже е по-добре  :bighug:
Гардже е не ме изпускаш  :D


Не търси сила и увереност извън себе си, защото те идват отвътре."
*
Момичета единственото което имам е описанието на извън маточната която имах.Но незнам дали вътре пише че останалата ми тръба е запушена.документа не е на бълг.и ще трябва да го преведа.но все пак ви благодаря за подкрепата.
 Момичета ,утре ми е лапарото Сега се връщам от АГ-то и ми направиха всички изследвания и пак имам киста  :(  Довечера пак ще пища ,че имам работа и бързам
Ааааааа малеее занех си че така ще се обаждат от днес за утре  8O
Перушинка с теб сме мила.Стискам палци всичко да мине като по вода и да се чувстваш добре след операцията и най-вече да се окаже че всичко си е наред там вътре  :bighug:
Чакаме те довечера да опишеш подробно каква е ситуацията.


Не търси сила и увереност извън себе си, защото те идват отвътре."