0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Има ли чакащи за лапароскопия при д-р Александров?
« Отговор #180 -: Октомври 01, 2009, 10:41:12 am »
ЗДравейте мили момичета!
Много съм натъжена.Вчера разговарях с Ани и тя ми каза че за сега не предвиждат да правят лапароскопии, чак за лятото на 2010. Аъ не мога да чакам до тогава. Тя ме посъветва да опитам при друг лекар! Много ме е страх да се доверя на руг лекар! Какво да правя
моля помогнете....
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Има ли чакащи за лапароскопия при д-р Александров?
« Отговор #181 -: Октомври 01, 2009, 15:13:21 pm »
Лелееее, явно наистина имат адски много работа. Едвам сварват. Едно момиче миналата седмица сподели, че са я записали за ин витро чак за пролетта, защото нямало места  8O
Аз бих препоръчала д-р Попов от Шейново за лапароскопията. Не съм била при него, но от момичетата във форума разбирам, че е много добър оператор. Порови за информация, сигурна съм, че и други моичета ще се включат. Само не се отчайвай сега, ще се намери решение! Ние сме с теб, ще помагаме с каквото можем!
Успех!
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
Re: Има ли чакащи за лапароскопия при д-р Александров?
« Отговор #182 -: Октомври 02, 2009, 10:13:35 am »
aylinm, правилно ли разбирам: въпреки, че си се записала на 10.08.2009 за лапаро, Ани сега ти е казала да изчакаш до лятото на 2010?
Много неприятно! Ужас направо.
Аз не зная кой друг да ти препоръчам, дано още момичета да се включат.
Не съм пушила от 10/02/2014 (отказвам ги на сила)
Re: Има ли чакащи за лапароскопия при д-р Александров?
« Отговор #183 -: Октомври 02, 2009, 10:30:54 am »
Това наистина е много неприятно.И аз чаках два месеца.
Аз наистина незнам кой друг да се препоръча в случая.Само ще ви кажа че според мен е мноого важно този който ще ви прави лапарото да е специалист по стерилитет-това е според мен.И е добре да се прецени дали пък не е по-добре да се изчака наистина-но тава всеки сам за себе си трябва да прецени>Аз бях готова да чакам колкото трябва, защото държах само д-р Александров да ме орерира  :D


Не търси сила и увереност извън себе си, защото те идват отвътре."
Re: Има ли чакащи за лапароскопия при д-р Александров?
« Отговор #184 -: Февруари 10, 2010, 18:53:33 pm »
зравейте момичета,днес се записах в списъка на чакащите и съм осма подред.Ани ми каза,че до месец ще ми се обадят.
Re: Има ли чакащи за лапароскопия при д-р Александров?
« Отговор #185 -: Февруари 10, 2010, 18:58:52 pm »
Успех ти желая  :D
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Има ли чакащи за лапароскопия при д-р Александров?
« Отговор #186 -: Февруари 11, 2010, 10:26:05 am »
има ли момичета които чакат,ако има моля да споделите,от кога сте записани и колко време чакате.Ще ви бъда много благодарна,доста съм притеснена,дълго време отлагах лапарото,но събрах сили и ето ме тук. :?
Re: Има ли чакащи за лапароскопия при д-р Александров?
« Отговор #187 -: Февруари 11, 2010, 11:12:06 am »
Здравей,моето лапаро мина,но чаках за него 1 мес. има случай да се чака и два ,успокой се ще дойде  :wink: :wink:
 Успех  :lol:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Има ли чакащи за лапароскопия при д-р Александров?
« Отговор #188 -: Февруари 11, 2010, 18:15:14 pm »
Здравейте, момичета.
Сестра ми също е пациентка на Д-р Александров отскоро, преди около три седмици при прегледа се уточниха да направят една диагностична лапароскопия. Днес й се обадили, че на 15февр. ще трябва да влезе за изследвания, а самата лапароскопия е на 16 февруари. Убедена съм, че в неговите ръце тя ще се чувства спокойна.
Пиша ви да стискате палци, тъй като тя също пое и прави стъпки по трънливия път на стерилитета /макар и неизяснен още при нея/.

Желая успех на всички.
Re: Има ли чакащи за лапароскопия при д-р Александров?
« Отговор #189 -: Февруари 12, 2010, 09:04:13 am »
Здравейте, момичета.
Сестра ми също е пациентка на Д-р Александров отскоро, преди около три седмици при прегледа се уточниха да направят една диагностична лапароскопия. Днес й се обадили, че на 15февр. ще трябва да влезе за изследвания, а самата лапароскопия е на 16 февруари. Убедена съм, че в неговите ръце тя ще се чувства спокойна.
Пиша ви да стискате палци, тъй като тя също пое и прави стъпки по трънливия път на стерилитета /макар и неизяснен още при нея/.

Желая успех на всички.
Ще стискаме палци,и дано всичко мине добре
Re: Има ли чакащи за лапароскопия при д-р Александров?
« Отговор #190 -: Февруари 23, 2010, 10:50:19 am »
Хайде момичета,само аз ли чакам за лапаро при Александров. :ask: :balk_144:
знам си аз,ще ми се обадят точно когато ще бъда в М.и ще трябва да отложа всичко :balk_144:
Хей Пантерке как се движат при теб нещата ? Надявам се добре  :lol:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Хей Пантерке как се движат при теб нещата ? Надявам се добре  :lol:
Изобщо няма раздвижване при мен,чакам си реда и това е,ако изобщо го дочакам? :?
Надявам се да ми се обадят ,поне до края на м.март.
Маймунке на теб искаха ли ти талон за кръвна група?Аз нямам такъв,трябва ли да си направя това изследване предварително или няма да има нужда.
Силно се надявам,всичко да приключи по бързо, :ask:
Ами не не са ми искали,ама ако си знаеш групата не мисля че ще има проблем  :D
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Пантерка добре е да имаш такова талонче.Според мен трябва да го изискват,нищо че се води безкръвна операция.
Сега си погледнах документациите....изкарала съм си такова талонче 5 дни преди лапароскопията.Успех.


Не търси сила и увереност извън себе си, защото те идват отвътре."
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Странно, преди моята лапарокопия не са ми искали такова картонче. Аз все си мисля, че за тях не е никакво усилие да я проверят заедно с останалите изслевания (ПКК).
Но не е лошо да си имаш картонче. Най-малкото после, ако стигнеш до ин витро е едно от задължителните неща, които изискват.
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Гардже аз не съм сигурна дали са ми го изисквали(или съм забравила)....Но понеже при предната ми операция не я знаех и ми се накараха....реших да си я знам групата и да си извадя това картонче.Сигурно я праверяват заедно с ПКК.Но за едно съм сигурна,че преди лапарото ме питаха дали си знам кръвната група и като им я казах ме питаха сигурно ли е...и тогава им показах картончето за доказателнство..и в този случай най-вероятно не са я прверявали.


Не търси сила и увереност извън себе си, защото те идват отвътре."
Благодаря Ви момичета,за по сигурно ще си изкарам такова картонче,за да съм подготвена :bighug:
   И на мен не са ми искаха кръвна група,но е добре човек да носи такова картонче със себе си.Аз си бях правила преди 10 гд.,но не го намирам никъде из къщи.  :x
*
Здравейте, от днес официално и аз съм в списъка на чакащите за лапароскопия при Д-р Александров.
По повод на кръвната група,когато ми взимаха кръв /в лабораторията на АГ/ за изследванията преди ин витрото исках заедно с тях да изследват и групата, но сестрата ми каза, че те не могат. За кръвна група само в кръвен център.