0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Добро утро на всички! В духа на приближаващия Великден желая усмихнати и здрави бебета и предпразнични емоции!

*

    maggi4ka

  • ***
  • 440
  • Няма невъзможни мечти....
Re: Първа априлска седмица - 30.03.2009 - 05.04.2009г.
« Отговор #1 -: Март 30, 2009, 11:38:44 am »
Добро утро и от нас трите  :lol: От сутринта беборанки танцуват в мен и умирам от смях (и от задух) с тях. Много празнично настроение и много слънчева и позитивна седмица ви желая.

*

    elma

  • *****
  • 1289
  • Само преживяното е истински разбрано
Re: Първа априлска седмица - 30.03.2009 - 05.04.2009г.
« Отговор #2 -: Март 30, 2009, 12:43:30 pm »


Добро утро! :D
Усмихната, слънчева и успешна седмица за всички!
Много здрави бебенца и щастливи мами! :D

« Последна редакция: Март 30, 2009, 12:47:30 pm от elma »
*
Re: Първа априлска седмица - 30.03.2009 - 05.04.2009г.
« Отговор #3 -: Март 30, 2009, 15:37:05 pm »
хубава седмица и от нас :D

айде малко за раведряване бисери от нашата кака, сега е на вълна приказки и най-вече пепеляшка и снежанка, та:
вчера пътуваме и тя отзад си мърмори нещо и изведнъж казва- тате, тате искам да ми намеите пинцап (принц)
баща й: ааа тате, ние нашата работа сме си я свършили, направили сме те красива принцеса, ти си намери принц
тя: а, ми къде да го тъся
той: ааа незнам, само гледай да не пие и да не те бие
тя: е, добе :lol:

тази сутрин тръгват с татко си и тя от вратата се сеща, че трябва да каже чао на Ели и отива в стаята - Ели, кака сега тъгва, ама ти не се питеснявай, няма побем,  мама остава с тебе :lol:
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Първа априлска седмица - 30.03.2009 - 05.04.2009г.
« Отговор #4 -: Март 30, 2009, 15:46:16 pm »
Весела и слънчева седмица и от нас!

Стефи ,голяма веселба е у вас.Много са забавни малчовците като проговорят и аз нямам търпение Жорко да започне да ги реди.

Жоро и днес се разписа с белите - свали пердето барабар с корниза,който го удари по главата.Ей, за секунди стават тези работи.
<br />
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Първа априлска седмица - 30.03.2009 - 05.04.2009г.
« Отговор #5 -: Март 30, 2009, 16:12:16 pm »
Цитат
айде малко за раведряване бисери от нашата кака, сега е на вълна приказки и най-вече пепеляшка и снежанка, та:
вчера пътуваме и тя отзад си мърмори нещо и изведнъж казва- тате, тате искам да ми намеите пинцап (принц)
баща й: ааа тате, ние нашата работа сме си я свършили, направили сме те красива принцеса, ти си намери принц
тя: а, ми къде да го тъся
той: ааа незнам, само гледай да не пие и да не те бие
тя: е, добе

Ех, това по хубаво и от виз даже!
*

    mecheto

  • ****
  • 753
  • на мама джудженцата
Re: Първа априлска седмица - 30.03.2009 - 05.04.2009г.
« Отговор #6 -: Март 30, 2009, 16:37:54 pm »
Привет и от нас!
Стефи, вашата кака голяма скица ще дойде да е :lol:. И аз нямам търпение да ги чуя когато почнат да ги нареждат. За сега само бръщолевят някакви абсолютно непонятни за мен думички(ако може да се нарекат така).
Зори, добре, че не се е наранил, че като знам моите до какви прединфарктни състояния ме докарват...

Мами, я кажете от какво би могло детето да има лош дъх? На Сами много лошо му меришат устата, и малко се притеснявам, не ми се струва нормално.
Re: Първа априлска седмица - 30.03.2009 - 05.04.2009г.
« Отговор #7 -: Март 30, 2009, 16:48:46 pm »
Здравейте и от нас,
В новата седмица и малко предпразнично и моето настроение тръгна някак нагоре. Габи вече живна, баща ми след катастрофата му от предходната седмица е Ок, а аз съм си у дома и се радвам на това да съм заедно с детето.
Искам да Ви кажа, че след предходната седмица съм с две ръце за сок и кора от нар за разстройство.Ако някой има такива проблемации, порай сегашният гаден грип да знаете, че това чудо цена няма.На нас ни Хидрасек, ни Смекта, Ентерол, Нелидикс и не знам какво си още ни помогна.Накрая в целия шаш я натъпках ударно с нар и акито спря(Благодаря ти, Господи, че си създал нара!)
Стефи, Вашата кака е страшна.
Зори , дано на малкия нищо му няма.
А сега да Ви кажа нашите смехории. Габи на сутиените не знам защо им вика "цици", но направо ме заби в земята като стана пред 1 магазин под нас за бельо и крещеше с пълна сила "Мамо, виж цици, а кака къде!"(разбирайте сутиен на прозрачен манекен и почуда къде е човека под сутиена).Всички се обърнаха да видят какво става, продавчката се скъса от смях, а аз направо станах като домат.
« Последна редакция: Март 30, 2009, 16:50:33 pm от Silwi25 »
*

    everything_possible

  • ****
  • 957
  • Всичко е възможно, ако го пожелаеш истински.
Re: Първа априлска седмица - 30.03.2009 - 05.04.2009г.
« Отговор #8 -: Март 30, 2009, 17:06:10 pm »
Приятна седмица на всички!
Весели и здрави да са дечицата и да продължават да ни радват с бисерите си и белите си! Много е хубаво да ги слушаш какви умнотии измислят.

Аз сега се радвам на усмивките и гукането на Ели, направо се разтапям като я видя как си върти мъничкото езиче в опит да каже нещо. А си представям колко е хубаво като започне и да говори и да си измисля разни думички. :D

ВЯРВАЙ! Мечтите се сбъдват!
*
Re: Първа априлска седмица - 30.03.2009 - 05.04.2009г.
« Отговор #9 -: Март 30, 2009, 19:39:46 pm »
Привет и от нас! Нека седмицата да е слънчева и здрава!

StefiZ, смях се с глас!  :lol:

 И аз нямам търпение Ели да проговори, за момента обяснява разни неща на китайски и от време на време се чува и някоя дума на български. А като споменахте за "цици", сутрин като ме види да си слагам сутиена и почва да сочи и да вика "цици" и "пъп" ;). Уф, а Стефко още не се усмихва освен насън и честно казано скоро ще се паникьосам.

Silwi25, радвам се че Габи вече е добре!


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*
Re: Първа априлска седмица - 30.03.2009 - 05.04.2009г.
« Отговор #10 -: Март 30, 2009, 21:05:10 pm »
Хубава седмица и от нас!
Стефи, нашата кака май няма намерение да разчита на принца от приказките, а решила сама да се погрижи за нещата. Вчера сутринта започна да ме уговаря да и купя джип. Казах и, че струва много пари и аз нямам толкова много. Временно отбих атаката, след малко обаче пак се почна:"Мамо, купи джип, лелята(разбирай продавачката в магазина) на теб ще даде". Аз: "Не може бе, мамо, лялята дава само срещу парички".Междувременно минахме през един банкомат и изтеглих пари и пак се почна ама тоя път в прав текст ми обясниха, че вече имам пари и мога да купя джип  :D
Да питам чували ли сте за фалшиви пелени с марка Памперс? В един детски магазин в нашия квартал са пуснал големия пакет на 25,50 лв, вижда ми се доста ниска тая цена и се чудя да купя ли?
Marie, дано сега след като си спряла работа да ти остава повечеко време да влизаш във форума.


*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Първа априлска седмица - 30.03.2009 - 05.04.2009г.
« Отговор #11 -: Март 30, 2009, 22:24:39 pm »
Габи, това сигурно са турски памперси, купувай- хубави са.Пише актив бебек и Памперс Прима на тях.
Бисери и у нас пълно- Стефи казва на гърдите ми мняяко, също и на сутиените- влизаме в магазин за бельо да си купя бодита и наредени сутиени на закачалки, тя почва един след друг- та мняко, та мняко, та мняко /та е това/
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: Първа априлска седмица - 30.03.2009 - 05.04.2009г.
« Отговор #12 -: Март 30, 2009, 23:36:20 pm »
Относно "Прима Актиф бебек-а", турски Памперс един вид - няма разлика с оригинала, даже в един сайт бяха правили сравнения между Памперс и Прима и излизаше че примата е по-ок. Ползвала съм, доволна съм.


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
*
Re: Първа априлска седмица - 30.03.2009 - 05.04.2009г.
« Отговор #13 -: Март 31, 2009, 00:13:53 am »
Габи, я кажи къде е това магазинче и забеляза ли дали са ароматизирани като другите на памперс?
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Първа априлска седмица - 30.03.2009 - 05.04.2009г.
« Отговор #14 -: Март 31, 2009, 00:30:49 am »
Да питам чували ли сте за фалшиви пелени с марка Памперс?

Може да подхранвам сивата икономика  :oops: ама ги купувам, не само, че съм чувала - ами 10 класи са над памперса, който купувам като "оригинален".
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Първа априлска седмица - 30.03.2009 - 05.04.2009г.
« Отговор #15 -: Март 31, 2009, 00:32:48 am »
Габи, я кажи къде е това магазинче и забеляза ли дали са ароматизирани като другите на памперс?

Ароматизирани са, но миришат хубаво, а не на химикал. Не знам това добре ли е или не, но аз ползвах Кан бебе, понеже Кристина от Памперс се подсичаше. Е, ама от фалшивия нищо и нема  8O Фалшив, а?
Re: Първа априлска седмица - 30.03.2009 - 05.04.2009г.
« Отговор #16 -: Март 31, 2009, 10:30:26 am »
И Симо е с турските памперси..няма разлика до момента..освен в цената, разбира се
На леля съкровището - 3 години и 8 месеца
*
Re: Първа априлска седмица - 30.03.2009 - 05.04.2009г.
« Отговор #17 -: Март 31, 2009, 10:42:44 am »
Момичета,хубава седмица и от мен

За еднократните пелени,да ви кажа от една седмица сме на Пуфис български са и съм много доволна,4-ката в Метро ми излезе по 0.38лв на бр.,нямаме проблеми до момента.Изглеждата доста по тънки от Либерото,но въпреки това през ноща нямат пропуск.
*
Re: Първа априлска седмица - 30.03.2009 - 05.04.2009г.
« Отговор #18 -: Март 31, 2009, 12:21:39 pm »
Габи, я кажи къде е това магазинче и забеляза ли дали са ароматизирани като другите на памперс?
За ароматизирането не знам, а магазина се намира на Слатинска, от срещуположната страна на Коме-то(големия супермаркет, точно срещу изхода на паркинга на магазина. Казваше се Малчовци мисля. А пък до супермаркета, в детския магазин до гаража за гърнета са в ликвидация. Там продават бълг. дрехи. Вчера купих една лятна рокля-боди за Айка на фирма Комес за 6,50 лв.
А пък според Юлия Александра папа цици.За нея млякото е само в шешето и все иска да приготва на сестра си мляко. За зла беда обаче тя отказва да пие от шише.


*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Първа априлска седмица - 30.03.2009 - 05.04.2009г.
« Отговор #19 -: Март 31, 2009, 12:25:33 pm »
и Преслава не иска
пробвах се да пробутам кърма на Стефания,която Преслава беше отказала да пие от шише- каза- не,не, та не мойто мняко и буташе шишето, отиде и си извади кутията да й разредя Хип

Мари, радваме се, че намери време да ни навестиш
Хубава и усмихната седмица от нас, здрави бебета и мами, много нови попълнения в този подфорум забравих вчера да пожелая.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит