0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: кандидатстване за финансиране от Фонда
« Отговор #360 -: Юни 09, 2009, 21:13:22 pm »
   
   Има грешка във формуляра. Трябва да е ...... на партньора.
:bighug:

*
Re: кандидатстване за финансиране от Фонда
« Отговор #361 -: Юни 12, 2009, 18:30:23 pm »
Момичета, аз още не съм подавала документи. Как  мислите? Имам ли шанс изобщо като сме само с мъжки фактор и 3 инсеминации?

Мерси много :)


*

    Velka

  • ***
  • 315
  • Това е моето Чудо!
Re: кандидатстване за финансиране от Фонда
« Отговор #362 -: Юни 12, 2009, 19:30:40 pm »
Момичета, аз още не съм подавала документи. Как  мислите? Имам ли шанс изобщо като сме само с мъжки фактор и 3 инсеминации?

Мерси много :)
                                                                            Да можеш, да кандидатстваш с мъжки фактор.Разбира се че имаш шанс.Аз също кандидатствах с мъжки фактор. :D
ВИНАГИ ИМА НАДЕЖДА!
Чудесата се случват, когато най-малко ги очакваш!





http://velamitko.snimka.bg/daily/moeto-chudo.517163.19647495
*

    Velka

  • ***
  • 315
  • Това е моето Чудо!
Re: кандидатстване за финансиране от Фонда
« Отговор #363 -: Юли 11, 2009, 20:53:07 pm »
Момичета, аз още не съм подавала документи. Как  мислите? Имам ли шанс изобщо като сме само с мъжки фактор и 3 инсеминации?

Мерси много :)
                                                                            Да можеш, да кандидатстваш с мъжки фактор.Разбира се че имаш шанс.Аз също кандидатствах с мъжки фактор. :D
  Вчера си взех заповедта.  :P
ВИНАГИ ИМА НАДЕЖДА!
Чудесата се случват, когато най-малко ги очакваш!





http://velamitko.snimka.bg/daily/moeto-chudo.517163.19647495
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: кандидатстване за финансиране от Фонда
« Отговор #364 -: Юли 11, 2009, 22:37:44 pm »
Момичета, аз още не съм подавала документи. Как  мислите? Имам ли шанс изобщо като сме само с мъжки фактор и 3 инсеминации?

Мерси много :)
Вече са ти отговорили ,но 4 инсета се изискват при кандидатстване  с неизяснен стерилитет.
При мъжки фактор  съответно са упоменати критериите ,на които трябва да се отговаря.В клиниката би трябвало да знаят с кои фактор е подходящо да кандидатстваш.Успех!


Re: кандидатстване за финансиране от Фонда
« Отговор #365 -: Август 22, 2009, 21:41:06 pm »
момичета каква спермограма трябва при неязаснен стерилитет обикновенна или разширена
*
Re: кандидатстване за финансиране от Фонда
« Отговор #366 -: Август 23, 2009, 10:55:05 am »
момичета каква спермограма трябва при неязаснен стерилитет обикновенна или разширена
Обикновенна.
Re: кандидатстване за финансиране от Фонда
« Отговор #367 -: Август 23, 2009, 20:54:11 pm »
попчо  благодаря  момичета хормоните всичките ли трябват или само fsh
Re: кандидатстване за финансиране от Фонда
« Отговор #368 -: Август 23, 2009, 21:00:11 pm »
Само ФСХ.
Re: кандидатстване за финансиране от Фонда
« Отговор #369 -: Септември 08, 2009, 14:46:00 pm »
Момичета,документите лично от двойката ли се подават или може някой друг.
*
Re: кандидатстване за финансиране от Фонда
« Отговор #370 -: Септември 08, 2009, 15:00:11 pm »
Партньора не е задължително да ходи.Аз ходих сама.А като се замисля....на много места четох,че са изпращали документи по куриер и са им са обаждали да им кажат входящият номер,така че най-вероятно може да ги подаде и друг,но за по-сигурно се обади във фонда.Успех!
*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Re: кандидатстване за финансиране от Фонда
« Отговор #371 -: Септември 08, 2009, 16:06:05 pm »
Аз подадох и моите, и на сестра ми заедно.
Това беше през април, питай по телефона за по-точен отговор.
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
Re: кандидатстване за финансиране от Фонда
« Отговор #372 -: Септември 08, 2009, 19:03:34 pm »
Момичета,документите лично от двойката ли се подават или може някой друг.
Аз ги изпратих по Еконт, на следващият ден се обадих по телефона и ми казаха номера. Бях си платила на куриера да ми върне входящият номер, но нямах търпение и затова звъннах, в крайна сметка си получих и входящият номер няколко часа по-късно.
Има във морето на детските игри бисерче, което ни прави по–добри!
Re: кандидатстване за финансиране от Фонда
« Отговор #373 -: Септември 09, 2009, 09:41:44 am »
Може ли да ми кажете какво точно да пратя! Проблемът е в мен  - аз съм без тръби. Имаме 4-те хормона за мен и спермограма на мъжът ми, документите от клиника, цв. снимка и лапароскопски протокол. Четох че се правили и копия.
*
Re: кандидатстване за финансиране от Фонда
« Отговор #374 -: Септември 09, 2009, 10:24:25 am »
Здравей,
клиниката трябва да ти подготви Етапна епикриза, към нея се прилагат цв. снимка с разчитане, която доказва липсата на тръби или тяхната непроходимост, лапароскопия, или друг документ който имаш, доказващ диагнозата. ФСХ хормона и спермограма на съпруга. Документите могат да бъдат копия, но на тях да пише - вярно с оригинала, подпис.
Това е медицинската част, другото са декларации по образец, които от клиниката ще ти дадат да попълниш и подпишеш, копия от личните карти отново заверени - вярно с оригинала...
успех!
Re: кандидатстване за финансиране от Фонда
« Отговор #375 -: Септември 12, 2009, 15:33:03 pm »
Момичета, какво се пише в заявлението за индикация по чл.26 - имам двустранно отстранени тръби/всъщност едната е клампирана а другата липсва/?
*
Re: кандидатстване за финансиране от Фонда
« Отговор #376 -: Септември 14, 2009, 10:50:18 am »
Здравей Тita_d.Пише се "тубарен стерилитет"
*
Re: кандидатстване за финансиране от Фонда
« Отговор #377 -: Септември 14, 2009, 11:32:46 am »
Здравейте, момичета!
И аз се включвам към вашата група.
При нас се установи мъжки фактор и док. ме посъветва да подам документи. Тази седмица ще ходя до Селена, да видим какво още ще ни трябва.
Искам да попитам, ние имаме само една спермограма от спец. клиника, от вчера, ще ни трябва ли и втора такава?
Благодаря Ви предварително!
*
Re: кандидатстване за финансиране от Фонда
« Отговор #378 -: Септември 14, 2009, 13:52:21 pm »
Копирам това от правилника/т.2 е стерилитет, свързан с мъжки фактор/:"б) за индикации по чл. 26, ал. 1, т. 2 - документи от извършването на два или повече спермални анализа с най-малко един месец между тях в повече от едно лечебно заведение, получило разрешение по чл. 131, ал. 1 от Закона за здравето, последният от които е извършен преди не по-повече една година преди подаване на заявлението; ползват се критериите на Световната здравна организация (СЗО) за нормоспермия, като е желателно поне едно от изследванията да е с морфология, оценена по стриктните критерии на Крюгер;".Т.е.доколкото аз го разбирам трябват ви две от различни клиники/или лаборатории които имат разрешение/,с разлика м/у тях най-малко един месец.Успех!
*
Re: кандидатстване за финансиране от Фонда
« Отговор #379 -: Септември 14, 2009, 14:00:41 pm »
Здравейте,току що се регистрирах и съжалявам,че ще досадя с няколко въпроса,но ще се радвам да получа отговор1 Предполагам знаете,че много общини отделиха собствени фондове за подпомагане на двойки желаещи бебе!? Въпросът ми е в правилника на националния фонд има ли условие двойките ,които кандидатстват да са минали поне една процедура Инвитро до момента за да получат финансова помощ?
/www.mamaibebe.com][/url]