0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« -: Март 10, 2006, 13:12:44 pm »
Д-р Веселин Пенков гр. Плевен? Търся мнения за въпросният лекар и отзиви на момичета които са го посещавали?
« Последна редакция: Ноември 29, 2010, 16:56:50 pm от cygnus »
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
*
Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #1 -: Март 10, 2006, 13:42:47 pm »
Мила Звездичке, има много по-добри лекари от него и разбиращи от работата си.
Препоръчвам ти д-р Стойков, имам много по добри впечатления от него. Ти да не би да идваш насам???
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #2 -: Март 10, 2006, 16:15:38 pm »
Не исках да знам колко момичета са посещавали този шарлатанин, защото той стана причината да седна и да изчета където каквото намеря за хламидията. И понеже наскоро се сетих за него и чух че почнал и инвитро да прави направо се опулих от изненада. А иначе ще започвам при д-р Стаменов от другата седмица и после ще дойда към Плевен за д-р Конова. Но като наближи времето ще ти пиша за да пием по едно кафенце поне  :D
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #3 -: Март 10, 2006, 16:36:14 pm »
да взема и аз да се прибера тогава че да пием кафе трите  :roll:  :wink:  :lol:  :lol:  :lol:  :P

ПС: явно Старлет и в лошите неща има хубава новина.....а при теб е, че четейки за хламидията помагаш на много момичета с инфо....,за което пък аз ти благодаря
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #4 -: Март 10, 2006, 16:41:31 pm »
Цитат на: BLACK_ROSE
да взема и аз да се прибера тогава че да пием кафе трите  :roll:  :wink:  :lol:  :lol:  :lol:  :P

ПС: явно Старлет и в лошите неща има хубава новина.....а при теб е, че четейки за хламидията помагаш на много момичета с инфо....,за което пък аз ти благодаря


Офффф, Рози  :oops: те самите учени още не са я доизучили, че аз ли ще успея. Гледам всеки ден все нови и нови данни и материали излизат. Понякога дори самата аз се обърквам. А за кафето ще се обадя предварително.  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
*
Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #5 -: Март 10, 2006, 16:55:03 pm »
Цитат на: Starlet
И понеже наскоро се сетих за него и чух че почнал и инвитро да прави направо се опулих от изненада.  


Еееееее от къде го чу това нещо  8O  няма такова нещо - човека продължава да си преглежда в частният кабинет. Та то още няма ин-витро клиника в Плевен, пък дори и да има едва ли той ще бъде в нея

П.П. Рози ще бъде много добре да се прибереш скоро насам да ти видя пак очичките :D
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #6 -: Март 10, 2006, 17:05:46 pm »
Цитат на: missy
Еееееее от къде го чу това нещо  8O  няма такова нещо - човека продължава да си преглежда в частният кабинет. Та то още няма ин-витро клиника в Плевен, пък дори и да има едва ли той ще бъде в нея


Ми на наши приятели са разбрали че въпросния доктор се похвалил че станал и шев на клиника по репрудоктивна медицина и вече имал първото бебе инвитро  8O . Аз немога да си представя коя жена се е излъгала ама до тука 3-4 момичета са ми споделяли все нелицеприятни неща за него та затова искам да видя колко още са се опарили или са доволни от него. Между другото ми прави впечатление че сам си пуска слухове и така си прави реклама, а трябва да му вземат на тоя дипломата според мен и да му забранят да си мисли дори за медицина.
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
*
Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #7 -: Март 10, 2006, 17:23:02 pm »
Абе каква е тая клиника, какви са тези 5лв. Няма нищо такова така да знаеш, от този и без това нищо не става. Направо ме хвърли в музиката с това  8O
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #8 -: Март 10, 2006, 17:50:01 pm »
Цитат на: missy
Абе каква е тая клиника, какви са тези 5лв. Няма нищо такова така да знаеш, от този и без това нищо не става. Направо ме хвърли в музиката с това  8O


Ми аз вчера спорих, спорих пък накрая викам я чакай да проверя може да ми е стара информацията. Направо ме успокои с твоите слова. Щото едно от изказванията беше че е най-добрата клиника за момента в България. С най-добрата техника и екип  8O пък аз като го знам какъв е шарлатанин още повече се  8O
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
*
Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #9 -: Март 10, 2006, 18:05:32 pm »
Аз някъде бях писала за него, но сега ме мързи да се повтарям. Само ще кажа, чв впечатленията ми от него са изключително негативни. Дали прави ин витро не знам, но на мен още 2002 година ми го подхвърли и каза, че това е специализирал в чужбина( не уточни коя).
Момичета, ако искате лекар, който да ви помогне, а не само да ви измъква парите, то стойте по-далеч от Пенков.
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #10 -: Март 10, 2006, 18:07:38 pm »
Гале с мен разговаря тогава мога ли да те цитирам? Това е защото този наглец явно си позволява да си говори простотии пред хора които нищо не разбират и те му вярват.
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
*
Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #11 -: Март 10, 2006, 18:24:03 pm »
Цитат на: Starlet
Ми аз вчера спорих, спорих пък накрая викам я чакай да проверя може да ми е стара информацията.


С кого спори бре мила, нека да каже къде се намира тази клиника, че и ние да идем да видим какво става там. Направо се блещя тук пред телевизора  8O
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #12 -: Март 10, 2006, 18:42:58 pm »
Цитат на: missy
С кого спори бре мила, нека да каже къде се намира тази клиника, че и ние да идем да видим какво става там. Направо се блещя тук пред телевизора  8O


Ми спорих с тези познати, че нещо са ги налъгали ама те такова доверие вече му имат, че никой не е в състояние да ги, убеди в обратното. Аз и не се опитвам вече де, ама при условие че вече съм се парила да чувам че е най-добрия направо се дразня. Пък викам нали съм си добра и вярвам в доброто викам чакай да попитам може да се е променил човека и да си е взел бележка след сканадала който му вдигнах. Ама явно не е така като гледам явно сам си пуска слухове реклама да лъже хората.
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #13 -: Март 11, 2006, 16:54:50 pm »
Незнам от коя точно просташка постъпка да започна на този лекар. Преди време бях обещала на момичетата и модераторите ми бяха разрешили да пусна тази тема от товагава мина поне година и все още не съм се успокоила. Питането ми в тази тема беше какви впечатления имат момичетата. Исках да знам точно колко хора е излъгал и изнудил. Галя в предишно свое мнени беше написала много точно някои негови методи за изнудване и лъжа на пациентите си. Ала нека споделя и аз моят опит. Отидохме при въпросният "доктор" чиято диплома трябва да бъде отнета според мен. Отивам след 3 години ходене по мъките и хиляди изследвания, без спермограма. Първото ми впечатление беше че отделя много внимание и приказва хубаво на пациентите си. Тогава още PCR-а (изследване на основата на ДНК анализ за наличието на хламидийна и други полово предавани инфекции) все още навлизаше в България и се правеше единствено в София. Той като взе да ми говори за точността и за принципа на изследване на самият метод аз още повече се очаровах. Ала какво стана на второто посещение. Отиваме да си вземем изследванията и PCR-те и на двама ни с моят мъж, и хоп господина започва едно лигаво поведение и да говори простотии. В следствие на което ми вади някакви лисчета и ми вика имате хламидии на граничните стойности ще трябва да се лекувате а после ще ти бия една инжекция за да ти блокирам една жлеза в мозъка  8O  и после ще забременееш   Е, хубаво де разбрах за коя жлеза става въпрос за хипофизата ама не трябва ли преди това изследвания. Не вика не трябва. Гледам след това МБ и отдолу надраскани с химикал 2 резултата и то с референтни стойности викам му на тоя "доктор" това ли са резултатите от PCR-а? Дааааааа отговаря ми той. Ми що викам са два резултата и защо имат референтни стойности? Ми те били объркали в лабораторията и сега незнаели кой резултат е верен. Чакай, му викам аз това изследвание за което съм дала 60 лв. го няма, това което ти ми предлагаш е обикновенно изследване на антитела, което като гледам неможе да му се има доверие, а и надали е направено въобще и то. Не не вика това е PCR. Накрая уж говори по телефона с лабораторията и след това се обръща към мен и ми вика вдигни си блузата ако обичаш, а на мъжа ми вика излез ако ти е неприятно да докосвам жена ти по гърдите.   Хвана ме за гърдите стисна ме пощипа ме и след това каза, а при това положение по-ниския резултат важи за вас който обаче е граничен, което пък значи че ще се лекувате 8O . Сега ще ви изпиша  антибиотик за хламидията, ама него го няма по аптеките в България, ако имате познати в чужбина си го поръчайте, ако не от мен можете да си го вземете струва 60 лв. кутийката   Взех си рецептата, а между временно пробата за спермограма на мъжа ми престоя повече от 2 часа в кабинета без да бъде съхранена или пратена веднага за обработка. След това в спермограмата пишеше някакъв показател за след 30 мин.  8O   който неразбрах как е изчислен при положение че поне 2 часа бяха минали и при ужасна жега от даването на пробата, но според великият лекар нямало проблем.  По въпроса за антибиотика който ми изписа прибрах се и се поразрових из интернет и намерих български и хърватски вариант на същия антибиотик, а лятото го видях в една аптека в курортно градче точно този антибиотик който той ме караше да си купувам от него и струваше 30 лв. опаковката  8O (Зитромакс) Съответно аз отидох на трето посещение при което този простак се изкара че ми е платил 8O  изследванията вместо да ми върне парите за PCR-те които така и не ми пусна. После не съм стъпвала при него. Момичета ако нямате никакви проблеми посещавайте този самозванец, но ако търсите помощ по-добре не ходете при него.  Стана много дълго простете ми, но дори и сега като пиша се ядосвам ужасно!!!! Така от неволя научих много неща защото на такива лекари трябва да им се отнемат правата за практикуване.  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
*

    piera

  • ****
  • 896
  • Keen on boots
Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #14 -: Март 12, 2006, 00:03:02 am »
Имам една приятелка,която направи спонтанен преди 2 години.Отиде в Плевен при въпросния д-р Пенков-откри и хламидии и ги лекуваха 2 месеца(доколкото си спомням).Не знам кой я беше насочил за там,но прави при него лапаро и откриха ендометриоза.След това терапията беше с някакви инжекции,които се бият в корема 8O .май бяха 3 инжекции през 2 месеца.През това време нямаше цикъл,все едно е в критическата.Не разбирам от тази болест,нито от лечението и,но мисля че така ми беше обяснила.Когато и казах,че се чудя къде да ходя и какво да правя с моите проблеми,тя ми каза-"Ако искаш ще ти дам тел.на д-р Пенков,това е най-добрия лекар,страхотен екип,страшно съм доволна и т.н."Забравих да кажа,че назначиха лапаро,защото имаше киста на яйчника,а за процедурата плати 600 лева.Казали и,че махнали кистата,а освен че открили ендометриозата и продухали тръбите.
Добре че прочетох от вашите постинги за какъв "специалист" става въпрос.Определено няма да го посетя  :evil:
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #15 -: Март 12, 2006, 09:57:14 am »
Ми то точно за такива инжекции става въпрос блокират хипофизата и все едно си в критическата. Аз лично не приемам този метод на лечение който той употребява. Научил 2-3 нови неща, ама как и при какви обстоятелства се прилагат него не го интересува давай на всички едно и също все нещо ще им помогне, пък ако не им помогне нали си плащат.   :evil:  :evil:  :evil: После чрез познати и доволни се пускат слуховете и те хората не са като нас страдали и препатили че да знаят и разбират все нещо от медицински въпроси приказват напред назад и му правят реклама. А на твоята позната защо и е блокирал хипофизата след като е имала ендометриоза, ако я попиташ има да гледа втрештено и да го оправдава, а знае ли въобще рисковете от такова блокиране? Най-вероятно не. Явно в крайна сметка проблема е бил в ендометриозата и е бил отстранен при лапарото, ама колко пари излишни е дала докато стигне до там не ми се мисли. Пък и как ще и нарушава хормоналния баланс без необходимите изследвания. Простак!!!!  :evil:  :evil:  :evil:
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
*

    piera

  • ****
  • 896
  • Keen on boots
Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #16 -: Март 12, 2006, 10:30:56 am »
Малко не по темата-утре ще ходя в Плевен при доц.Конова,имам уговорка с нея,да разчете резултатите от изследванията ми и евентуално мисля да я питам за ТАТ  и тези хормони на щитовидната,защото хормони не сме пускали за изследване.Като се прибера в Търново ще пиша какво ми е казала и какво лечение на хламидиите ни е назначила.А между другото чух,че д-р Стойков от Плевен бил страхотен специалист гинеколог.Мисля после да се ориентираме към него
*
Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #17 -: Март 12, 2006, 10:46:15 am »
Пиера, доц.Конова в момента не е в България. Сигурна ли си, че е за утре срещата?
Със сигурност обаче във вторник ще си е тук вече. Стойков наистина е добър лекар, няма да сбъркаш като го посетиш :wink:  още повече че работят заедно с доц.Конова
*

    piera

  • ****
  • 896
  • Keen on boots
Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #18 -: Март 12, 2006, 11:22:36 am »
Аз и се обаждах миналата неделя,точно преди да замине-каза че ще пътува през ноща,и ми каза че в понеделник 13 ще е на работа след 8 и 30.Аз ще и званна утре сутринта преди да тръгна.
*
Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #19 -: Март 12, 2006, 11:25:53 am »
Щом сте се разбрали добре, защото трябваше да остане за някаква конференция в София.
Звънни да се видим като идваш :)