0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    piera

  • ****
  • 896
  • Keen on boots
Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #20 -: Март 12, 2006, 12:34:29 pm »
много бих искала да пием по едно кафенце,но ще е следващият път като идвам,защото ще ме кара един приятел на мъжа ми и не ми е удобно да го задържам.
 :roll: ти кога си говорила с доц.?да не би наистина да я няма?Аз и звънях в неделя следобед и се чудя дали да не и званна още сега
*
Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #21 -: Март 12, 2006, 12:41:02 pm »
Ами аз обикновенно се чувам почти всеки ден с нея, но от както е заминала си пишем мейлове :) Определено по-добре да не и звъниш в момента, защото още не е в страната, но щом така сте се разбрали - значи е така. Ако утре е тук, аз ще се кача до 2-ра база за де видим с нея, така че ако си там и теб мога да те видя и картичка ще ти дам за протеста - ако нямаш и не си пуснала.
Сега ще пиша един мейл и ще ти пусна лична бележка с повече инфо
*

    piera

  • ****
  • 896
  • Keen on boots
Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #22 -: Март 12, 2006, 12:51:17 pm »
Мно го ще съм ти благодарна за инфо и ще се радвам ако имаш възможност да дойдеш да се видим :)
*
Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #23 -: Март 12, 2006, 22:04:00 pm »
Piera, Missy има проблем с интернета и ме помоли да ти предам, че по всяка вероятност утре ще има по-конкретна информация за теб и ще ти пише :D
*

    piera

  • ****
  • 896
  • Keen on boots
Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #24 -: Март 12, 2006, 23:05:56 pm »
благодаря.аз мисля утре сутринта да се обадя на доц. и ако е в Плевен да отида още утре,защото не знам кога ще мога в близките дни и седмици.Предавам в училище и не си знам графика още
*
Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #25 -: Април 05, 2006, 08:46:00 am »
Starlet, искам да ти кажа, че преди месец в националните новини говориха за имунолологичния център и доктор Конова и че амбициите и са да се изгради инвитро център в Плевен, което ще стане да 2-3 години.
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #26 -: Април 05, 2006, 11:50:58 am »
Цитат на: miusli
Starlet, искам да ти кажа, че преди месец в националните новини говориха за имунолологичния център и доктор Конова и че амбициите и са да се изгради инвитро център в Плевен, което ще стане да 2-3 години.


Разбрах Мюсли, разбрах. Бях при доц. Конова очарована съм от вниманието и разбирането и към пациентите. За сега не се откри сериозен имунологичен проблем при мен и ще продължавам търсенето на проблема си при други причини. Въпроса тука е че този "лекар" Пенков щом си позволява така да лъже пациентите си при изследвания за хламидия ,какво ли пък ще прави при едно инвитро например!!!! Защото се носят слухове че и той щял да започва да се занимава с АРТ.
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
*

    Anonymous

Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #27 -: Април 11, 2006, 13:31:14 pm »
Д-р Пенков е един изключителен специалист.Познавам много момичета на които е помогнал.Аз съм от Велико Търново и имам два спонтанни аборта в 6-тия и в 4-тия месец.''ЛЕКАРИТЕ'' от В.Търново ми казват че нищо ми няма и да пробваме отново.Докога щеше да продалжи това-незнам.Дадоха ми адреса на д-р Пенков и аз и съпругът ми решихме да пробваме.Направи ни изследвания,излекува хламидиите,направи ми лапароскопия и откри че имам антифосфолипиден синдром,поради които умира бебето,в момента лекува него.    
    За мен д-р Пенков преди всичко е човек,страхотен специалист и изключителен лекар.

Гост № 1
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #28 -: Април 12, 2006, 14:11:13 pm »
Госте там е проблема при Пенков (защото немога да го нарека специалист), че лекува за щяло и нещяло всеки който влезне в кабинета му от хламидии, като обикновенно и казва че този антибиотик който изписва го няма в България но ако нямате познати в чужбина можете да си го закупита от неговия кабинет. Всъщност антибиотика го има по аптеките, а ако го няма в момента може да се поръча, при Пенков е с цена 10 лв. отгоре на опаковка. Да не говорим за метода на писане на резултатите от изследванията за хламидия след хващане и опипване на гърдите на пациентката. След моят постинг се обадиха още поне 5-6 момичета които е излъгал така. Това не е коректно от негова страна. А по въпроса за лапароскопията човека гледа да се осъвършенства като праща всяко 2-ро момиче на нея също без особени доводи. Също няма да споменавам и за липсата на касови бележки и фактури за извършените прегледи и манипулации. Мога и още да разкажа но за сега няма да го сторя.
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
*

    Anonymous

И АЗ МИСЛЯ ТАКА!
« Отговор #29 -: Април 12, 2006, 15:38:20 pm »
Д-р Пенков е специалист в своята област!
И аз познавам доста момичета и жени, на които помага и е помогнал!Не мога да разбера защо са тези страхотни нападки срещу него!Освен недоволни има и доволни от лечението му!
А за отношението му към пациентите - извинете ме, обаче е интелигентно и коректно!Нека спрем да се правим на знаещи, когато не сме медицински лица. Хубаво е да се чете медицинска литература, но само това не е достатъчно!

Гост № 2
*

    Anonymous

касова бележка
« Отговор #30 -: Април 12, 2006, 15:41:59 pm »
Ако отида на гинеколог, едва ли най-важното ще бъде да искам касова бележка!

Гост № 2
*

    Anonymous

Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #31 -: Април 12, 2006, 15:55:21 pm »
Вие явно по цял ден си нямате работа,ровите в нета и се чудите какви интриги да заплете.Явно се мислите за доста компетентни.Я се пообразовайте малко пък тогава пишете-то само за хламиди четем.И как всички ги имате- знаете ли какво е това изобщо???
За ваше сведение аз познавам доста жени на които е помогнал д-р Пенков!!!И то жени с къде по-големи проблеми от вашите хламиди(не че не са безобидни),но имам чувството ,че друго гинекологично понятие не знаете. Щом не сте доволни това си е ваше мнение,защо е нужно да парадирате толкова и дац плете интриги.Вкрайна сметки всеки сам решава.За мен доктора си е СУПЕР и се държи страхотно с пациентите си!!!

Гост № 3
*
Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #32 -: Април 12, 2006, 16:21:50 pm »
Госте, ние знаем доста гинекологични понятия, не че ни се иска, но явно твоя любим доктор Пенков знае само хламидии и само тях си "лекува".  Смешни са ми напъните ви да го защитавате, няма да ни убедите да отидем отново при него.


Госте, само не ми е ясно защо си се набутала правиш лапароскопия, при условие, че проблемът ти не е със забременяването, а с износването?
И един съвет, без да претендитрам за особена компетентност, ако наистина проблема при вас е от имунологичен характер, обърни се към доктор Конова, която също е в Плевен. Със сигурност ще ти помогне много повече от Пенков.
Не ми благодари!  :lol:
*

    Anonymous

Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #33 -: Април 12, 2006, 17:23:39 pm »
Не знам защо пред мен просто тая думичка "ХЛАМИДИ" не я е споменавал:)Пък може наистина да сте имали, никой не е застрахован,че няма да ги лепне.Гадно , но факт!За това са измислили презервативите.
А що се отнася до убеждаването - НЕ УБЕЖДАВАМ НИКОГО,ПРОСТО ИЗКАЗВАМ МНЕНИЕ:)

Гост № 3
*

    Anonymous

Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #34 -: Април 12, 2006, 17:26:04 pm »
Не желая никого да убеждавам за компетентността на д-р Пенков. Нито да му правя реклама. Като не го защитавате, не го и отричайте. Много е лесно да се каже - д-р Пенков не е добър, идете при д-р Конова!Е това вече е реклама!

Гост № 2
*
Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #35 -: Април 12, 2006, 18:25:07 pm »
Цитат на: Anonymous
Не знам защо пред мен просто тая думичка "ХЛАМИДИ" не я е споменавал:)Пък може наистина да сте имали, никой не е застрахован,че няма да ги лепне.Гадно , но факт!За това са измислили презервативите.
А що се отнася до убеждаването - НЕ УБЕЖДАВАМ НИКОГО,ПРОСТО ИЗКАЗВАМ МНЕНИЕ:)


Нали сега няма да започнеш да ми обясняваш как да се предпазвам от полово предавани болести и от .... забременяване. :lol:  

Приключвам участието си в тази тема с коментара, че на нас Пенков или не успя да ни помогне, което за мен означава, че не е добър специалист в областта на стерилитета, или не пожела, което е по-лошото, защото тогава си е чист печалбар.
*

    piera

  • ****
  • 896
  • Keen on boots
Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #36 -: Април 12, 2006, 23:19:54 pm »
Госте,първо искам да ти кажа:НЕ Е ХЛАМИДИ,а хламидиИ,2-аз също съм от Велико Търново и съм с 2 мисед аборта.3-ти казваш,че пред теб не е споменавано за "хламиди",а в първия си постинг казваш,че ви е излекувал хламидиите- :?  странна работа.....
4-ако обичаш не подлагай на съмнение компетентността на момичетата от форума,тъй като съм сигурна,че четат и превеждат доста по-вече"медицинска литература"от теб.
5-ако си толкова сигурен в това,което твърдиш,поне влизай с ник или регистрация,а не като"много компетентен" гост.
6-по въпроса за търновските лекари съм напълно съгласна
7-ако си толкова доволе/на от лекаря си,какво правиш във форума-нали той ще ти реши проблемите....
8-от всичко до тук искам да ти поясня-не познавам д-р Пенков и нямам мнение за него,ОБАЧЕ супер много ме дразнят изказванията ти за хората без работа във форума и намеците за компетентността им,тъй като благодарение на тях много момичета знаем какво да првим.
И-всеки има право на мнение тук,НО никой няма нужда от подобни обиди като твоите.Това са мнения на препатили хора,ако ти си доволен/на,можеше просто да го напишеш,без да обиждаш никого.

П.П.Жалкото е само,че вместо да  разменяме опит,такива като теб само се чудят как да си губят времето....... :balk_77:
*

    Anonymous

Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #37 -: Април 13, 2006, 09:30:23 am »
Бъркаш гостите,те са няколко, не съм писала само аз,явно и други момичета са се включили. И..................ами да обменяме опит,как? Та вие само го оплювате - пак казвам: ВСЕКИ ИМА ПРАВО НА МНЕНИЕ!!! Говорете по същество тогава, и да бъдем полезни една на друга, не да спорим и ДА СИ ГУБИМ ВРЕМЕТО.

Гост № 3
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #38 -: Април 13, 2006, 11:24:13 am »
Цитат на: Anonymous
Бъркаш гостите,те са няколко, не съм писала само аз,явно и други момичета са се включили. И..................ами да обменяме опит,как? Та вие само го оплювате - пак казвам: ВСЕКИ ИМА ПРАВО НА МНЕНИЕ!!! Говорете по същество тогава, и да бъдем полезни една на друга, не да спорим и ДА СИ ГУБИМ ВРЕМЕТО.


В случая мисля че ти си губиш времето и не само твоето ами и нашето. Второ не мисля че гостите са няколко (но това си е мое предположение) и трето. Имам сериозни съмнения, че доктора най-накрая си е прочел темичката и е пожелал да си възстанови "реномето", защото му прави лоша реклама, така също мога да предположа кой или кои са гостите. Но има една българска поговорка "Каквото повикало, такова се обадило" Когато посетих последният път Пенков вместо да признае грешката си и да беше казал поне едно извинявайте, той взе да ми обяснява как бил се набутал той за нашите изследвания и как бил ги платил. Странно но при условие че му дадох толкова пари за PCR той не ми предостави това изследване, а най-обикновенна микробиология с два надраскани референтни резултата на нея. Както всички знаем тук из форума PCR няма референтни стойности. И отново ще обясня как беше избран единият резултат след хващане за гърдите. Значи ти ако си толкова компетентен госте трябва да знаеш че това е грубо посегателство и обида към пациента. Между временно си пуснах изследвания във София за хламидия. ТАКАВА НЯМАШЕ НИТО ПРИ МЕН НИТО ПРИ СЪПРУГА МИ!!!!!!!!!!!!!! По въпроса за прекрасното отношение няма да разправям за фамилиарниченето. А също ако си прочел госте и предните ми постинги и поназнайваш нещичко от медицина. Един въпрос възоснова на какви изследвания Пенков се канеше да ми блокира хипофизата и по този начин да предизвика временен климактериум??? ТОВА КОЙ НОРМАЛЕН ЛЕКАР БИ ГО НАПРАВИЛ??? Да такова нещо се прави но възоснова на редица изследвания които доказват необходимостта от такава груба намеса в организма. Защото ако се направи при здрав човек може да бъде фатално забатачен и усложнен проблема. И между другото не само аз а и доста момичета държат на касовата бележка и фактурата като посетят гинеколог именно заради това че такива "гинеколози" като Пенков си играят със здравето на пациентите, а след това не поемат отговорност. И една последна забележка, като не искате да ви бъркаме ГОСТИ слагайте си по едно именце просто ей така каквото и да е!!!!!!
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #39 -: Април 13, 2006, 11:56:19 am »
Цитат на: Anonymous
Бъркаш гостите,те са няколко, не съм писала само аз,явно и други момичета са се включили. И..................ами да обменяме опит,как? Та вие само го оплювате - пак казвам: ВСЕКИ ИМА ПРАВО НА МНЕНИЕ!!! Говорете по същество тогава, и да бъдем полезни една на друга, не да спорим и ДА СИ ГУБИМ ВРЕМЕТО.


1. Изглежда че ти си губиш времето, като нямаш проблем какво правиш тук в този форум? С което пък губиш нашето време. Човек без здравословен проблем и аз мога да излекувам както не съм лекар и да му взема парите естествено.
2. Като искате ГОСТИ да не ви бъркаме слагайте си по едно именце
3. Защо ли си мисля че все пак гостите не са няколко? (това е мое предположение) защото имам сериозно съмнение че скоро доктора е прочел темата и 100% съм сигурна че желае да се изтрие тази тема и това мнение защото му прави лоша реклама, след толкова месеца затишие и хоп изведнъж изникват няколко (при това) гости които са страшно доволни но и те не знаят от какво? Има една българска поговорка "Каквото повикало такова се обадило" та г-н Пенков както "лекувате" и лъжете пациентите си такова и ще им е мненито за вас като разберат колко са измамени!!!!
4. По въпроса за говоренето по същество бях достатъчно изчерпателна и обстоятелна в предишните си постинги, а ти госте ако желаеш да разбереш смисъла и ако нещо не ти е ясно вземи се образовай малко за да разбереш за какво точно съм писала. Ала все пак като за тебе втори път ще обясня какъв е случая. PCR метода няма референтни стойности или има или няма бацили, той е изключително точен. В моя случай не само че имаше референтни стойности но и бяха 2 стойностите и след хващане за гърдите (щяло да покаже коя от двете високи стойности е вярна)  ми беше казано че едната е вярна. Е ако ти си плащаш за нещо в магазина а ти дадат друго при това развалено няма ли да си търсиш правата и ще стъпиш ли втори път в този магазин? Вместо да се извини за грешката (бях склонна да простя) Пенков се изкара набутан че ми е платил повторни изследвания. Междувременно си пуснах изследвания за хламидия в София бяха отрицателни. И още нещо по същество въз основа на какви изследвания доктора искаше да ми блокира хипофизата (което действие предизвиква изкуствен временен климактериум) такова грубо вмешателство в организма на един здрав хормонално човек може да му коства повече проблеми и усложняване на проблема. Да не говорим за фамилиарното му отношение граничещо с натискане по време на разговорите.
5. Повечето момичета които посещават гинеколози искат да си имат касова бележка, защото повечето от тях са попадали на такива "гинеколози" като Пенков които умишлено им вредят вместо да им помогнат за да могат да ги доят финансово по-дълго време. Та мисля че е редно да си получават  касовите бележки и фактурите за да могат да си търсят правата. А и законите важат за всички Пенков не е изключение в случая.
Няма да споменавам пък за спермограмата на съпруга ми там беше пълен абсурд. И надали въобще е направена такава като гледам резултатите. Е госте аз говорих по същество за пореден път!!!!
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!