0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #80 -: Септември 12, 2011, 09:02:24 am »
Напротив, той може единствено и само да й помогне, убедена съм!
Аз съм сигурна в обратното. Надявам се всяка една негова пациентка да не го изпита. При най малкото усложнение той ще си плюе на петите и ще ви остави да се оправяте сами. Това което преживяхме преди 2 год. беше леко казано кошмар. Но както му казахме и на него няма да го съдим, защото има господ на този свят. А той иска да ни плати за да си мълчим , но няма да стане.
Re: Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #81 -: Февруари 28, 2012, 11:35:05 am »
Не бих казала, че ще се предаде. Доктора е изключително амбициозен и борбен, абсолютен професионалист. Пожелавам на всички негови пациентки успех, защото съм сигурна, че той ще им помогне в борбата за детенце!
Re: Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #82 -: Април 29, 2015, 00:39:09 am »
Здравейте мили бъдещи и настоящи мами :)  Не искам и не виждам смисъл от такава нова тема затова пиша в тази въпреки големите червени надписи , че не е активна тази тема 120 дни :D
 Искам да ви попитам за този доктор Пенков в Репромед Плевен дали някоя от вас е правила инсеминация при него.Успяхте ли ? От кой път? На естествен или стимулиран цикъл и какви пари ви струваше горе долу ?И общо взето всякаква информация свързана с него и процедурата :) На мен това ми предстои най - вероятно и търся мнения по темата. Благодаря Ви  :bighug:
П.С Не знам за преди 5 10 15 години как е бил ,но за сега (1г.) съм доволна от него пу пу  :)
« Последна редакция: Април 29, 2015, 00:49:30 am от strawberry_11 »
Re: Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #83 -: Септември 01, 2017, 11:19:08 am »
съдържанието е изтрито от модератор за нарушаване на правилата!
Правилата са тук: http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=18848.0
« Последна редакция: Септември 01, 2017, 11:38:14 am от jam »
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #84 -: Септември 01, 2017, 11:36:58 am »
enigma69, сигурно си забелязала, че вече ти беше изтрит предишния постинг с подобно съдържание.
моля, прочети правилата на форума внимателно. ако имаш негативен опит с някой лекар, опиши случая и дай конкретни факти, а не пиши общи обиди и възмущения.
не се позволяват постинги с обидни квалификации и оплюване - нито за лекари, нито за който и да било друг.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!