0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« -: Март 10, 2006, 13:12:44 pm »
Д-р Веселин Пенков гр. Плевен? Търся мнения за въпросният лекар и отзиви на момичета които са го посещавали?
« Последна редакция: Ноември 29, 2010, 16:56:50 pm от cygnus »
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
*
Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #1 -: Март 10, 2006, 13:42:47 pm »
Мила Звездичке, има много по-добри лекари от него и разбиращи от работата си.
Препоръчвам ти д-р Стойков, имам много по добри впечатления от него. Ти да не би да идваш насам???
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #2 -: Март 10, 2006, 16:15:38 pm »
Не исках да знам колко момичета са посещавали този шарлатанин, защото той стана причината да седна и да изчета където каквото намеря за хламидията. И понеже наскоро се сетих за него и чух че почнал и инвитро да прави направо се опулих от изненада. А иначе ще започвам при д-р Стаменов от другата седмица и после ще дойда към Плевен за д-р Конова. Но като наближи времето ще ти пиша за да пием по едно кафенце поне  :D
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #3 -: Март 10, 2006, 16:36:14 pm »
да взема и аз да се прибера тогава че да пием кафе трите  :roll:  :wink:  :lol:  :lol:  :lol:  :P

ПС: явно Старлет и в лошите неща има хубава новина.....а при теб е, че четейки за хламидията помагаш на много момичета с инфо....,за което пък аз ти благодаря
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #4 -: Март 10, 2006, 16:41:31 pm »
Цитат на: BLACK_ROSE
да взема и аз да се прибера тогава че да пием кафе трите  :roll:  :wink:  :lol:  :lol:  :lol:  :P

ПС: явно Старлет и в лошите неща има хубава новина.....а при теб е, че четейки за хламидията помагаш на много момичета с инфо....,за което пък аз ти благодаря


Офффф, Рози  :oops: те самите учени още не са я доизучили, че аз ли ще успея. Гледам всеки ден все нови и нови данни и материали излизат. Понякога дори самата аз се обърквам. А за кафето ще се обадя предварително.  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
*
Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #5 -: Март 10, 2006, 16:55:03 pm »
Цитат на: Starlet
И понеже наскоро се сетих за него и чух че почнал и инвитро да прави направо се опулих от изненада.  


Еееееее от къде го чу това нещо  8O  няма такова нещо - човека продължава да си преглежда в частният кабинет. Та то още няма ин-витро клиника в Плевен, пък дори и да има едва ли той ще бъде в нея

П.П. Рози ще бъде много добре да се прибереш скоро насам да ти видя пак очичките :D
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #6 -: Март 10, 2006, 17:05:46 pm »
Цитат на: missy
Еееееее от къде го чу това нещо  8O  няма такова нещо - човека продължава да си преглежда в частният кабинет. Та то още няма ин-витро клиника в Плевен, пък дори и да има едва ли той ще бъде в нея


Ми на наши приятели са разбрали че въпросния доктор се похвалил че станал и шев на клиника по репрудоктивна медицина и вече имал първото бебе инвитро  8O . Аз немога да си представя коя жена се е излъгала ама до тука 3-4 момичета са ми споделяли все нелицеприятни неща за него та затова искам да видя колко още са се опарили или са доволни от него. Между другото ми прави впечатление че сам си пуска слухове и така си прави реклама, а трябва да му вземат на тоя дипломата според мен и да му забранят да си мисли дори за медицина.
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
*
Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #7 -: Март 10, 2006, 17:23:02 pm »
Абе каква е тая клиника, какви са тези 5лв. Няма нищо такова така да знаеш, от този и без това нищо не става. Направо ме хвърли в музиката с това  8O
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #8 -: Март 10, 2006, 17:50:01 pm »
Цитат на: missy
Абе каква е тая клиника, какви са тези 5лв. Няма нищо такова така да знаеш, от този и без това нищо не става. Направо ме хвърли в музиката с това  8O


Ми аз вчера спорих, спорих пък накрая викам я чакай да проверя може да ми е стара информацията. Направо ме успокои с твоите слова. Щото едно от изказванията беше че е най-добрата клиника за момента в България. С най-добрата техника и екип  8O пък аз като го знам какъв е шарлатанин още повече се  8O
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
*
Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #9 -: Март 10, 2006, 18:05:32 pm »
Аз някъде бях писала за него, но сега ме мързи да се повтарям. Само ще кажа, чв впечатленията ми от него са изключително негативни. Дали прави ин витро не знам, но на мен още 2002 година ми го подхвърли и каза, че това е специализирал в чужбина( не уточни коя).
Момичета, ако искате лекар, който да ви помогне, а не само да ви измъква парите, то стойте по-далеч от Пенков.
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #10 -: Март 10, 2006, 18:07:38 pm »
Гале с мен разговаря тогава мога ли да те цитирам? Това е защото този наглец явно си позволява да си говори простотии пред хора които нищо не разбират и те му вярват.
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
*
Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #11 -: Март 10, 2006, 18:24:03 pm »
Цитат на: Starlet
Ми аз вчера спорих, спорих пък накрая викам я чакай да проверя може да ми е стара информацията.


С кого спори бре мила, нека да каже къде се намира тази клиника, че и ние да идем да видим какво става там. Направо се блещя тук пред телевизора  8O
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #12 -: Март 10, 2006, 18:42:58 pm »
Цитат на: missy
С кого спори бре мила, нека да каже къде се намира тази клиника, че и ние да идем да видим какво става там. Направо се блещя тук пред телевизора  8O


Ми спорих с тези познати, че нещо са ги налъгали ама те такова доверие вече му имат, че никой не е в състояние да ги, убеди в обратното. Аз и не се опитвам вече де, ама при условие че вече съм се парила да чувам че е най-добрия направо се дразня. Пък викам нали съм си добра и вярвам в доброто викам чакай да попитам може да се е променил човека и да си е взел бележка след сканадала който му вдигнах. Ама явно не е така като гледам явно сам си пуска слухове реклама да лъже хората.
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #13 -: Март 11, 2006, 16:54:50 pm »
Незнам от коя точно просташка постъпка да започна на този лекар. Преди време бях обещала на момичетата и модераторите ми бяха разрешили да пусна тази тема от товагава мина поне година и все още не съм се успокоила. Питането ми в тази тема беше какви впечатления имат момичетата. Исках да знам точно колко хора е излъгал и изнудил. Галя в предишно свое мнени беше написала много точно някои негови методи за изнудване и лъжа на пациентите си. Ала нека споделя и аз моят опит. Отидохме при въпросният "доктор" чиято диплома трябва да бъде отнета според мен. Отивам след 3 години ходене по мъките и хиляди изследвания, без спермограма. Първото ми впечатление беше че отделя много внимание и приказва хубаво на пациентите си. Тогава още PCR-а (изследване на основата на ДНК анализ за наличието на хламидийна и други полово предавани инфекции) все още навлизаше в България и се правеше единствено в София. Той като взе да ми говори за точността и за принципа на изследване на самият метод аз още повече се очаровах. Ала какво стана на второто посещение. Отиваме да си вземем изследванията и PCR-те и на двама ни с моят мъж, и хоп господина започва едно лигаво поведение и да говори простотии. В следствие на което ми вади някакви лисчета и ми вика имате хламидии на граничните стойности ще трябва да се лекувате а после ще ти бия една инжекция за да ти блокирам една жлеза в мозъка  8O  и после ще забременееш   Е, хубаво де разбрах за коя жлеза става въпрос за хипофизата ама не трябва ли преди това изследвания. Не вика не трябва. Гледам след това МБ и отдолу надраскани с химикал 2 резултата и то с референтни стойности викам му на тоя "доктор" това ли са резултатите от PCR-а? Дааааааа отговаря ми той. Ми що викам са два резултата и защо имат референтни стойности? Ми те били объркали в лабораторията и сега незнаели кой резултат е верен. Чакай, му викам аз това изследвание за което съм дала 60 лв. го няма, това което ти ми предлагаш е обикновенно изследване на антитела, което като гледам неможе да му се има доверие, а и надали е направено въобще и то. Не не вика това е PCR. Накрая уж говори по телефона с лабораторията и след това се обръща към мен и ми вика вдигни си блузата ако обичаш, а на мъжа ми вика излез ако ти е неприятно да докосвам жена ти по гърдите.   Хвана ме за гърдите стисна ме пощипа ме и след това каза, а при това положение по-ниския резултат важи за вас който обаче е граничен, което пък значи че ще се лекувате 8O . Сега ще ви изпиша  антибиотик за хламидията, ама него го няма по аптеките в България, ако имате познати в чужбина си го поръчайте, ако не от мен можете да си го вземете струва 60 лв. кутийката   Взех си рецептата, а между временно пробата за спермограма на мъжа ми престоя повече от 2 часа в кабинета без да бъде съхранена или пратена веднага за обработка. След това в спермограмата пишеше някакъв показател за след 30 мин.  8O   който неразбрах как е изчислен при положение че поне 2 часа бяха минали и при ужасна жега от даването на пробата, но според великият лекар нямало проблем.  По въпроса за антибиотика който ми изписа прибрах се и се поразрових из интернет и намерих български и хърватски вариант на същия антибиотик, а лятото го видях в една аптека в курортно градче точно този антибиотик който той ме караше да си купувам от него и струваше 30 лв. опаковката  8O (Зитромакс) Съответно аз отидох на трето посещение при което този простак се изкара че ми е платил 8O  изследванията вместо да ми върне парите за PCR-те които така и не ми пусна. После не съм стъпвала при него. Момичета ако нямате никакви проблеми посещавайте този самозванец, но ако търсите помощ по-добре не ходете при него.  Стана много дълго простете ми, но дори и сега като пиша се ядосвам ужасно!!!! Така от неволя научих много неща защото на такива лекари трябва да им се отнемат правата за практикуване.  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
*

    piera

  • ****
  • 896
  • Keen on boots
Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #14 -: Март 12, 2006, 00:03:02 am »
Имам една приятелка,която направи спонтанен преди 2 години.Отиде в Плевен при въпросния д-р Пенков-откри и хламидии и ги лекуваха 2 месеца(доколкото си спомням).Не знам кой я беше насочил за там,но прави при него лапаро и откриха ендометриоза.След това терапията беше с някакви инжекции,които се бият в корема 8O .май бяха 3 инжекции през 2 месеца.През това време нямаше цикъл,все едно е в критическата.Не разбирам от тази болест,нито от лечението и,но мисля че така ми беше обяснила.Когато и казах,че се чудя къде да ходя и какво да правя с моите проблеми,тя ми каза-"Ако искаш ще ти дам тел.на д-р Пенков,това е най-добрия лекар,страхотен екип,страшно съм доволна и т.н."Забравих да кажа,че назначиха лапаро,защото имаше киста на яйчника,а за процедурата плати 600 лева.Казали и,че махнали кистата,а освен че открили ендометриозата и продухали тръбите.
Добре че прочетох от вашите постинги за какъв "специалист" става въпрос.Определено няма да го посетя  :evil:
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #15 -: Март 12, 2006, 09:57:14 am »
Ми то точно за такива инжекции става въпрос блокират хипофизата и все едно си в критическата. Аз лично не приемам този метод на лечение който той употребява. Научил 2-3 нови неща, ама как и при какви обстоятелства се прилагат него не го интересува давай на всички едно и също все нещо ще им помогне, пък ако не им помогне нали си плащат.   :evil:  :evil:  :evil: После чрез познати и доволни се пускат слуховете и те хората не са като нас страдали и препатили че да знаят и разбират все нещо от медицински въпроси приказват напред назад и му правят реклама. А на твоята позната защо и е блокирал хипофизата след като е имала ендометриоза, ако я попиташ има да гледа втрештено и да го оправдава, а знае ли въобще рисковете от такова блокиране? Най-вероятно не. Явно в крайна сметка проблема е бил в ендометриозата и е бил отстранен при лапарото, ама колко пари излишни е дала докато стигне до там не ми се мисли. Пък и как ще и нарушава хормоналния баланс без необходимите изследвания. Простак!!!!  :evil:  :evil:  :evil:
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
*

    piera

  • ****
  • 896
  • Keen on boots
Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #16 -: Март 12, 2006, 10:30:56 am »
Малко не по темата-утре ще ходя в Плевен при доц.Конова,имам уговорка с нея,да разчете резултатите от изследванията ми и евентуално мисля да я питам за ТАТ  и тези хормони на щитовидната,защото хормони не сме пускали за изследване.Като се прибера в Търново ще пиша какво ми е казала и какво лечение на хламидиите ни е назначила.А между другото чух,че д-р Стойков от Плевен бил страхотен специалист гинеколог.Мисля после да се ориентираме към него
*
Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #17 -: Март 12, 2006, 10:46:15 am »
Пиера, доц.Конова в момента не е в България. Сигурна ли си, че е за утре срещата?
Със сигурност обаче във вторник ще си е тук вече. Стойков наистина е добър лекар, няма да сбъркаш като го посетиш :wink:  още повече че работят заедно с доц.Конова
*

    piera

  • ****
  • 896
  • Keen on boots
Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #18 -: Март 12, 2006, 11:22:36 am »
Аз и се обаждах миналата неделя,точно преди да замине-каза че ще пътува през ноща,и ми каза че в понеделник 13 ще е на работа след 8 и 30.Аз ще и званна утре сутринта преди да тръгна.
*
Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #19 -: Март 12, 2006, 11:25:53 am »
Щом сте се разбрали добре, защото трябваше да остане за някаква конференция в София.
Звънни да се видим като идваш :)
*

    piera

  • ****
  • 896
  • Keen on boots
Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #20 -: Март 12, 2006, 12:34:29 pm »
много бих искала да пием по едно кафенце,но ще е следващият път като идвам,защото ще ме кара един приятел на мъжа ми и не ми е удобно да го задържам.
 :roll: ти кога си говорила с доц.?да не би наистина да я няма?Аз и звънях в неделя следобед и се чудя дали да не и званна още сега
*
Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #21 -: Март 12, 2006, 12:41:02 pm »
Ами аз обикновенно се чувам почти всеки ден с нея, но от както е заминала си пишем мейлове :) Определено по-добре да не и звъниш в момента, защото още не е в страната, но щом така сте се разбрали - значи е така. Ако утре е тук, аз ще се кача до 2-ра база за де видим с нея, така че ако си там и теб мога да те видя и картичка ще ти дам за протеста - ако нямаш и не си пуснала.
Сега ще пиша един мейл и ще ти пусна лична бележка с повече инфо
*

    piera

  • ****
  • 896
  • Keen on boots
Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #22 -: Март 12, 2006, 12:51:17 pm »
Мно го ще съм ти благодарна за инфо и ще се радвам ако имаш възможност да дойдеш да се видим :)
*
Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #23 -: Март 12, 2006, 22:04:00 pm »
Piera, Missy има проблем с интернета и ме помоли да ти предам, че по всяка вероятност утре ще има по-конкретна информация за теб и ще ти пише :D
*

    piera

  • ****
  • 896
  • Keen on boots
Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #24 -: Март 12, 2006, 23:05:56 pm »
благодаря.аз мисля утре сутринта да се обадя на доц. и ако е в Плевен да отида още утре,защото не знам кога ще мога в близките дни и седмици.Предавам в училище и не си знам графика още
*
Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #25 -: Април 05, 2006, 08:46:00 am »
Starlet, искам да ти кажа, че преди месец в националните новини говориха за имунолологичния център и доктор Конова и че амбициите и са да се изгради инвитро център в Плевен, което ще стане да 2-3 години.
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #26 -: Април 05, 2006, 11:50:58 am »
Цитат на: miusli
Starlet, искам да ти кажа, че преди месец в националните новини говориха за имунолологичния център и доктор Конова и че амбициите и са да се изгради инвитро център в Плевен, което ще стане да 2-3 години.


Разбрах Мюсли, разбрах. Бях при доц. Конова очарована съм от вниманието и разбирането и към пациентите. За сега не се откри сериозен имунологичен проблем при мен и ще продължавам търсенето на проблема си при други причини. Въпроса тука е че този "лекар" Пенков щом си позволява така да лъже пациентите си при изследвания за хламидия ,какво ли пък ще прави при едно инвитро например!!!! Защото се носят слухове че и той щял да започва да се занимава с АРТ.
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
*

    Anonymous

Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #27 -: Април 11, 2006, 13:31:14 pm »
Д-р Пенков е един изключителен специалист.Познавам много момичета на които е помогнал.Аз съм от Велико Търново и имам два спонтанни аборта в 6-тия и в 4-тия месец.''ЛЕКАРИТЕ'' от В.Търново ми казват че нищо ми няма и да пробваме отново.Докога щеше да продалжи това-незнам.Дадоха ми адреса на д-р Пенков и аз и съпругът ми решихме да пробваме.Направи ни изследвания,излекува хламидиите,направи ми лапароскопия и откри че имам антифосфолипиден синдром,поради които умира бебето,в момента лекува него.    
    За мен д-р Пенков преди всичко е човек,страхотен специалист и изключителен лекар.

Гост № 1
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #28 -: Април 12, 2006, 14:11:13 pm »
Госте там е проблема при Пенков (защото немога да го нарека специалист), че лекува за щяло и нещяло всеки който влезне в кабинета му от хламидии, като обикновенно и казва че този антибиотик който изписва го няма в България но ако нямате познати в чужбина можете да си го закупита от неговия кабинет. Всъщност антибиотика го има по аптеките, а ако го няма в момента може да се поръча, при Пенков е с цена 10 лв. отгоре на опаковка. Да не говорим за метода на писане на резултатите от изследванията за хламидия след хващане и опипване на гърдите на пациентката. След моят постинг се обадиха още поне 5-6 момичета които е излъгал така. Това не е коректно от негова страна. А по въпроса за лапароскопията човека гледа да се осъвършенства като праща всяко 2-ро момиче на нея също без особени доводи. Също няма да споменавам и за липсата на касови бележки и фактури за извършените прегледи и манипулации. Мога и още да разкажа но за сега няма да го сторя.
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
*

    Anonymous

И АЗ МИСЛЯ ТАКА!
« Отговор #29 -: Април 12, 2006, 15:38:20 pm »
Д-р Пенков е специалист в своята област!
И аз познавам доста момичета и жени, на които помага и е помогнал!Не мога да разбера защо са тези страхотни нападки срещу него!Освен недоволни има и доволни от лечението му!
А за отношението му към пациентите - извинете ме, обаче е интелигентно и коректно!Нека спрем да се правим на знаещи, когато не сме медицински лица. Хубаво е да се чете медицинска литература, но само това не е достатъчно!

Гост № 2
*

    Anonymous

касова бележка
« Отговор #30 -: Април 12, 2006, 15:41:59 pm »
Ако отида на гинеколог, едва ли най-важното ще бъде да искам касова бележка!

Гост № 2
*

    Anonymous

Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #31 -: Април 12, 2006, 15:55:21 pm »
Вие явно по цял ден си нямате работа,ровите в нета и се чудите какви интриги да заплете.Явно се мислите за доста компетентни.Я се пообразовайте малко пък тогава пишете-то само за хламиди четем.И как всички ги имате- знаете ли какво е това изобщо???
За ваше сведение аз познавам доста жени на които е помогнал д-р Пенков!!!И то жени с къде по-големи проблеми от вашите хламиди(не че не са безобидни),но имам чувството ,че друго гинекологично понятие не знаете. Щом не сте доволни това си е ваше мнение,защо е нужно да парадирате толкова и дац плете интриги.Вкрайна сметки всеки сам решава.За мен доктора си е СУПЕР и се държи страхотно с пациентите си!!!

Гост № 3
*
Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #32 -: Април 12, 2006, 16:21:50 pm »
Госте, ние знаем доста гинекологични понятия, не че ни се иска, но явно твоя любим доктор Пенков знае само хламидии и само тях си "лекува".  Смешни са ми напъните ви да го защитавате, няма да ни убедите да отидем отново при него.


Госте, само не ми е ясно защо си се набутала правиш лапароскопия, при условие, че проблемът ти не е със забременяването, а с износването?
И един съвет, без да претендитрам за особена компетентност, ако наистина проблема при вас е от имунологичен характер, обърни се към доктор Конова, която също е в Плевен. Със сигурност ще ти помогне много повече от Пенков.
Не ми благодари!  :lol:
*

    Anonymous

Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #33 -: Април 12, 2006, 17:23:39 pm »
Не знам защо пред мен просто тая думичка "ХЛАМИДИ" не я е споменавал:)Пък може наистина да сте имали, никой не е застрахован,че няма да ги лепне.Гадно , но факт!За това са измислили презервативите.
А що се отнася до убеждаването - НЕ УБЕЖДАВАМ НИКОГО,ПРОСТО ИЗКАЗВАМ МНЕНИЕ:)

Гост № 3
*

    Anonymous

Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #34 -: Април 12, 2006, 17:26:04 pm »
Не желая никого да убеждавам за компетентността на д-р Пенков. Нито да му правя реклама. Като не го защитавате, не го и отричайте. Много е лесно да се каже - д-р Пенков не е добър, идете при д-р Конова!Е това вече е реклама!

Гост № 2
*
Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #35 -: Април 12, 2006, 18:25:07 pm »
Цитат на: Anonymous
Не знам защо пред мен просто тая думичка "ХЛАМИДИ" не я е споменавал:)Пък може наистина да сте имали, никой не е застрахован,че няма да ги лепне.Гадно , но факт!За това са измислили презервативите.
А що се отнася до убеждаването - НЕ УБЕЖДАВАМ НИКОГО,ПРОСТО ИЗКАЗВАМ МНЕНИЕ:)


Нали сега няма да започнеш да ми обясняваш как да се предпазвам от полово предавани болести и от .... забременяване. :lol:  

Приключвам участието си в тази тема с коментара, че на нас Пенков или не успя да ни помогне, което за мен означава, че не е добър специалист в областта на стерилитета, или не пожела, което е по-лошото, защото тогава си е чист печалбар.
*

    piera

  • ****
  • 896
  • Keen on boots
Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #36 -: Април 12, 2006, 23:19:54 pm »
Госте,първо искам да ти кажа:НЕ Е ХЛАМИДИ,а хламидиИ,2-аз също съм от Велико Търново и съм с 2 мисед аборта.3-ти казваш,че пред теб не е споменавано за "хламиди",а в първия си постинг казваш,че ви е излекувал хламидиите- :?  странна работа.....
4-ако обичаш не подлагай на съмнение компетентността на момичетата от форума,тъй като съм сигурна,че четат и превеждат доста по-вече"медицинска литература"от теб.
5-ако си толкова сигурен в това,което твърдиш,поне влизай с ник или регистрация,а не като"много компетентен" гост.
6-по въпроса за търновските лекари съм напълно съгласна
7-ако си толкова доволе/на от лекаря си,какво правиш във форума-нали той ще ти реши проблемите....
8-от всичко до тук искам да ти поясня-не познавам д-р Пенков и нямам мнение за него,ОБАЧЕ супер много ме дразнят изказванията ти за хората без работа във форума и намеците за компетентността им,тъй като благодарение на тях много момичета знаем какво да првим.
И-всеки има право на мнение тук,НО никой няма нужда от подобни обиди като твоите.Това са мнения на препатили хора,ако ти си доволен/на,можеше просто да го напишеш,без да обиждаш никого.

П.П.Жалкото е само,че вместо да  разменяме опит,такива като теб само се чудят как да си губят времето....... :balk_77:
*

    Anonymous

Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #37 -: Април 13, 2006, 09:30:23 am »
Бъркаш гостите,те са няколко, не съм писала само аз,явно и други момичета са се включили. И..................ами да обменяме опит,как? Та вие само го оплювате - пак казвам: ВСЕКИ ИМА ПРАВО НА МНЕНИЕ!!! Говорете по същество тогава, и да бъдем полезни една на друга, не да спорим и ДА СИ ГУБИМ ВРЕМЕТО.

Гост № 3
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #38 -: Април 13, 2006, 11:24:13 am »
Цитат на: Anonymous
Бъркаш гостите,те са няколко, не съм писала само аз,явно и други момичета са се включили. И..................ами да обменяме опит,как? Та вие само го оплювате - пак казвам: ВСЕКИ ИМА ПРАВО НА МНЕНИЕ!!! Говорете по същество тогава, и да бъдем полезни една на друга, не да спорим и ДА СИ ГУБИМ ВРЕМЕТО.


В случая мисля че ти си губиш времето и не само твоето ами и нашето. Второ не мисля че гостите са няколко (но това си е мое предположение) и трето. Имам сериозни съмнения, че доктора най-накрая си е прочел темичката и е пожелал да си възстанови "реномето", защото му прави лоша реклама, така също мога да предположа кой или кои са гостите. Но има една българска поговорка "Каквото повикало, такова се обадило" Когато посетих последният път Пенков вместо да признае грешката си и да беше казал поне едно извинявайте, той взе да ми обяснява как бил се набутал той за нашите изследвания и как бил ги платил. Странно но при условие че му дадох толкова пари за PCR той не ми предостави това изследване, а най-обикновенна микробиология с два надраскани референтни резултата на нея. Както всички знаем тук из форума PCR няма референтни стойности. И отново ще обясня как беше избран единият резултат след хващане за гърдите. Значи ти ако си толкова компетентен госте трябва да знаеш че това е грубо посегателство и обида към пациента. Между временно си пуснах изследвания във София за хламидия. ТАКАВА НЯМАШЕ НИТО ПРИ МЕН НИТО ПРИ СЪПРУГА МИ!!!!!!!!!!!!!! По въпроса за прекрасното отношение няма да разправям за фамилиарниченето. А също ако си прочел госте и предните ми постинги и поназнайваш нещичко от медицина. Един въпрос възоснова на какви изследвания Пенков се канеше да ми блокира хипофизата и по този начин да предизвика временен климактериум??? ТОВА КОЙ НОРМАЛЕН ЛЕКАР БИ ГО НАПРАВИЛ??? Да такова нещо се прави но възоснова на редица изследвания които доказват необходимостта от такава груба намеса в организма. Защото ако се направи при здрав човек може да бъде фатално забатачен и усложнен проблема. И между другото не само аз а и доста момичета държат на касовата бележка и фактурата като посетят гинеколог именно заради това че такива "гинеколози" като Пенков си играят със здравето на пациентите, а след това не поемат отговорност. И една последна забележка, като не искате да ви бъркаме ГОСТИ слагайте си по едно именце просто ей така каквото и да е!!!!!!
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #39 -: Април 13, 2006, 11:56:19 am »
Цитат на: Anonymous
Бъркаш гостите,те са няколко, не съм писала само аз,явно и други момичета са се включили. И..................ами да обменяме опит,как? Та вие само го оплювате - пак казвам: ВСЕКИ ИМА ПРАВО НА МНЕНИЕ!!! Говорете по същество тогава, и да бъдем полезни една на друга, не да спорим и ДА СИ ГУБИМ ВРЕМЕТО.


1. Изглежда че ти си губиш времето, като нямаш проблем какво правиш тук в този форум? С което пък губиш нашето време. Човек без здравословен проблем и аз мога да излекувам както не съм лекар и да му взема парите естествено.
2. Като искате ГОСТИ да не ви бъркаме слагайте си по едно именце
3. Защо ли си мисля че все пак гостите не са няколко? (това е мое предположение) защото имам сериозно съмнение че скоро доктора е прочел темата и 100% съм сигурна че желае да се изтрие тази тема и това мнение защото му прави лоша реклама, след толкова месеца затишие и хоп изведнъж изникват няколко (при това) гости които са страшно доволни но и те не знаят от какво? Има една българска поговорка "Каквото повикало такова се обадило" та г-н Пенков както "лекувате" и лъжете пациентите си такова и ще им е мненито за вас като разберат колко са измамени!!!!
4. По въпроса за говоренето по същество бях достатъчно изчерпателна и обстоятелна в предишните си постинги, а ти госте ако желаеш да разбереш смисъла и ако нещо не ти е ясно вземи се образовай малко за да разбереш за какво точно съм писала. Ала все пак като за тебе втори път ще обясня какъв е случая. PCR метода няма референтни стойности или има или няма бацили, той е изключително точен. В моя случай не само че имаше референтни стойности но и бяха 2 стойностите и след хващане за гърдите (щяло да покаже коя от двете високи стойности е вярна)  ми беше казано че едната е вярна. Е ако ти си плащаш за нещо в магазина а ти дадат друго при това развалено няма ли да си търсиш правата и ще стъпиш ли втори път в този магазин? Вместо да се извини за грешката (бях склонна да простя) Пенков се изкара набутан че ми е платил повторни изследвания. Междувременно си пуснах изследвания за хламидия в София бяха отрицателни. И още нещо по същество въз основа на какви изследвания доктора искаше да ми блокира хипофизата (което действие предизвиква изкуствен временен климактериум) такова грубо вмешателство в организма на един здрав хормонално човек може да му коства повече проблеми и усложняване на проблема. Да не говорим за фамилиарното му отношение граничещо с натискане по време на разговорите.
5. Повечето момичета които посещават гинеколози искат да си имат касова бележка, защото повечето от тях са попадали на такива "гинеколози" като Пенков които умишлено им вредят вместо да им помогнат за да могат да ги доят финансово по-дълго време. Та мисля че е редно да си получават  касовите бележки и фактурите за да могат да си търсят правата. А и законите важат за всички Пенков не е изключение в случая.
Няма да споменавам пък за спермограмата на съпруга ми там беше пълен абсурд. И надали въобще е направена такава като гледам резултатите. Е госте аз говорих по същество за пореден път!!!!
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #40 -: Април 14, 2006, 11:20:20 am »
Цитат на: Anonymous
Не желая никого да убеждавам за компетентността на д-р Пенков. Нито да му правя реклама. Като не го защитавате, не го и отричайте. Много е лесно да се каже - д-р Пенков не е добър, идете при д-р Конова!Е това вече е реклама!

Гост № 2


Ето това изказване и мнение ме навежда на мисълта че въпросният ГОСТ 2 и ГОСТ 3 са едно и също лице пишешто може би от различни компютри. И за да бъда ясна никой не казва подобно нещо: "д-р Пенков не е добър, идете при д-р Конова!" Темата е само за този "доктор" тук място няма намесата на името на  д-р Конова, то беше споменато по друг повод, но както винаги няма кой да чете. И за да напмня само момичетата включително и мен споменаха името на д-р Конова по повод предстоящи имунологични изследвания в Плевен и среща на кафе с едно от момичетата потребители на сайта, така че ще помоля от тук на татък в тази тема да се пише само по темата без намесата на имената на други лекари и специалисти, които не са по въпросната тема!!!

И "докторе" Пенков най-добрата реклама за един лекар е не саморекламата, а отзивите от пациентите. Така се гради и кариера щом сте тръгнали да правите такава, а не като доите и лъжете пациентите си.
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #41 -: Април 14, 2006, 16:17:37 pm »
Цитат на: Anonymous
Като не го защитавате, не го и отричайте. Много е лесно да се каже - д-р Пенков не е добър, идете при д-р Конова!Е това вече е реклама!Гост № 2


не се излагай, никой не е казвал такова нещо, най-малкото защото е нелепо - единият лекар е гинеколог, а другият е имунолог и не са взаимозаменяеми!

а първото ти изречение е пък тотално сбъркано. ако имам ПРИЧИНИ да отричам един лекар - ще го правя, разбира се! само за мъртвите се говори или добро или нищо, драги Гост №2! за лекарите, както и за останалите хора - няма такава забрана!  :lol:
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    mimi0033

Re: Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #42 -: Април 19, 2006, 15:41:01 pm »
Чета всичко написано за д-р Пенков и не вярвам.Той е прекрасен човек и отличен специалист.Благодарение на него имам живо и здраво момиченце.На теб скъпа Starlet мога само да кажа,че си сбъркала специалиста-ти определено се нуждаеш от друг.Всичко написано за д-р Пенков са абсолютни глупости.Така,че мили жени посетете д-р Пенков и се уверете сами в компетентността му.
*
Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #43 -: Април 19, 2006, 16:17:36 pm »
Като искате да го хвалите поне кажете как ви е помогнал т.е. какви са ви били проблемите и как той ги е разрешил. Ето още една тема по въпроса:

http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=53565.0
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
Re: Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #44 -: Април 19, 2006, 17:31:38 pm »
mimi0033 ли си или само 00 незнам. Ама и аз мога на човек без проблеми да му кажа прави секс и ще забременееш. Тоест здрав човек как се лекува? По въпроса за специалиста не мисля че аз имам нужда от друг специалист а въпросният "доктор", а и теб като те чета ми се струва че имаш нужда. Защото ако си имаш на идея малко, от малко от медицина трябва да ти е станало ясно че този "специалист" Пенков си е направо за вземане на дипломата, при тези груби лекарски лъжи и манипулации. Да се радва че не го емнах пред съд тогава и му предай (или на себе си предай защото моите съмнения остават) че със самореклама няма да стане работата. За текста в скобите съдя от редица обстоятелства. И много интересно защо толкова месеца и години никой не го похвали тоя бе като е такъв специалист? А да, да добавя Галя е дала линк, към още един посещаван сайт, където пък никой не се пъна толкова време и мълчат за прословутия "специалист". А де? Как става тая работа? Казват му на Пенков че има лошо мнение в даден сайт и изведнъж се включват разни гости дето нямат и доблестта да говорят като хората. Сега очаквам включване и по другата тема в другят сайт за която сигурно сега сте научили, там сигурно пак ще се изсипят едни хвалби едни чудеса за "златните качества и умения на страхотният специалист" д-р Пенков от Плевен, от разни гости. И още нещо няма да са само тези две теми ако се продължава с тази простотия. Аз съм се обосновала с факти пазя си и изследванията, имам си и свидетели. Така, а ти си помисли кой има нужда от цитирам: "друг специалист"?
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
*
Re: Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #45 -: Април 19, 2006, 18:12:22 pm »
Цитат на: Starlet
този "специалист" Пенков си е направо за вземане на дипломата, при тези груби лекарски лъжи и манипулации. И много интересно защо толкова месеца и години никой не го похвали тоя бе като е такъв специалист? А да, да добавя Галя е дала линк, към още един посещаван сайт, където пък никой не се пъна толкова време и мълчат за прословутия "специалист". А де? Как става тая работа? Казват му на Пенков че има лошо мнение в даден сайт и изведнъж се включват разни гости дето нямат и доблестта да говорят като хората. Сега очаквам включване и по другата тема в другят сайт за която сигурно сега сте научили, там сигурно пак ще се изсипят едни хвалби едни чудеса за "златните качества и умения на страхотният специалист" д-р Пенков от Плевен, от разни гости. И още нещо няма да са само тези две теми ако се продължава с тази простотия. Аз съм се обосновала с факти пазя си и изследванията, имам си и свидетели. Така, а ти си помисли кой има нужда от цитирам: "друг специалист"?


 :good_post:
Добре казано. Не знам само, как не им писна и не им ли стана ясно, че тези неща така не стават
Не ходете при д-р Веселин Пенков гр.Плевен
« Отговор #46 -: Април 19, 2006, 20:47:59 pm »
Нямам никакво намерение да обсъждам с теб "скъпа"Starlet какво ми е било и как съм лекувана.Просто всичко,което пишеш за д-р Пенков са пълни глупости плод на твоята фантазия.И немога да разбера като си толкова компетентна по гинекологичните въпроси,защо не се лекуваш сама!
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #47 -: Април 19, 2006, 20:59:52 pm »
Въздържайте се от лични нападки. Следва триене!
*
Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #48 -: Април 19, 2006, 22:08:48 pm »
Лали ще ме извиниш миличка, но съм бясна


Случайно ми е много добре известно, как така изведнъж броени гости започнаха да влизат във форума и да бият защита на въпросният специалист  :evil: И дори да ходи да се оплаква на Арменският поп този специалист, мнението за него няма да се промени, защото тези който са доволни се броят на двете ми ръце.
Мimi0033, ти коя си бре за да казваш кое са пълни глупости и кое НЕ, що не си седиш вкъщи и да си гледаш детенцето. И да ти кажа чесно, плод на твоята фантазия е защита която биеш в момента. Я се ориентирай на време - щот човека става единственно и само за водене на консултации и раждане.
Айде като си в такава защита на въпросният как ще обясниш факта - обажда ми се момиче което се е лекувало при въпросният близо 2е години и постоянно е викана на прегледи и помпена с хормони - без цветна снимка и без спермограма. Сменя тя "Специалиста" и отива в друга клиника, пускат там спермограма и какво се оказва при мъжът няма нито един жив сперматозоид.
Кога ли специалиста щеше да им пусне спермограма и този ли ми защитаваш ти  :evil:
Хайде моля ти се - не се изказвай неподготвена
Не можахте ли да разберете, че мнението за този човек няма да го промените. И колкото разпечатки на мнения да си прави и да отрича, че не преглежда с метода на опипването просто няма кой да се върже. Абе ейййй ние да не ядем доматите с колците тук  :evil: я се осъзнай бре
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
Re: Не ходете при д-р Веселин Пенков гр.Плевен
« Отговор #49 -: Април 20, 2006, 11:09:02 am »
Цитат на: mimi0033
Нямам никакво намерение да обсъждам с теб "скъпа"Starlet какво ми е било и как съм лекувана.Просто всичко,което пишеш за д-р Пенков са пълни глупости плод на твоята фантазия.И немога да разбера като си толкова компетентна по гинекологичните въпроси,защо не се лекуваш сама!


Ами след като нямаш доблестта да се обосновеш просто не пиши. Колкото и да се пънеш и пениш няма да променя мнението си за тоя самозванец. Аз съм се обосновала и както казах и в предното си мнение пазя си "великите" изследвания. И ако всичко което пиша са пълни глупости какво ще кажеш за мненията на момичетата от този линк:

http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=53565.0

Там много точно са го определили като цитирам: "ЦИЦОМАН". Да се радва Пенков че досега никоя негова пациентка на го е осъдила за сексуален тормоз и спрекулация с положението. Защото точно това заслужава. За компетентноста ми по гинекологичните въпроси мога само да кажа че станах компетентна именно поради случилото се с "Доктор" Пенков. Искам да предпазя повече момичета от унижението да ги опипват под какъвто и да е предтекст, и да ги изнудват (това е точната дума) с пари без да ги лекуват,а дори с риск да бъдат увредени след скъпото "лечение" при този "лекар". Това лице е срам за българските лекари!!! По въпроса за това защо не се лекувам сама, отговорът трябва да ти е ясен, аз не съм лекар. И това че съм попаднала на един самозванец не значи че поставям всички лекари под една графа. Има много специалисти в България които работят за пациентите си, а не против тях. Просто Пенков не е сред тях!!! Това че неможете да приемете факта че е така си е ваш проблем (и на вас mimi0033 и на вас г-н Пенков). Има някои български поговорки които също могат да отговорят на въпросите.
1-вата е "Каквото си надробиш, това ще сърбаш" (по отношение на  мненията на момичетата пострадали от въпросното лице "Д-р" Пенков)
2-рата е "Това което сам човек си пирчини, никой друг неможе да му го направи" (по отношение на възмущенито на въпросното лице от мненията дадени за него и работата му)
3-тата е "Парен каша духа" (по отношение на начетеността и образоваността ми в медицинските въпроси, това разбира се не ме прави лекар, но ме предпазва от шарлатани и спекулации за сметка на здравето ми и финансовото ми състояние)
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #50 -: Април 20, 2006, 14:19:01 pm »
Мисля,че започнахме доста грубо.Аз в никакав случай не искам да те убеждавам да посетиш отново д-р Пенков или пък да променям мнението ти за него.Но недей да настройваш всички само,защото ти не си доволна.Нека всеки избере подходящия за него лекар.Нека това не звучи като защита на д-р Пенков-аз не съм му адвокат и не му правя реклама.Аз изказвам моите впечатления от въпросния лекар и ниой не би променил мнението ми за него.А на теб Starlet желая да намериш подходящия за тебе специалист,който да зеши проблема ти.Успех!
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #51 -: Април 20, 2006, 16:30:09 pm »
Цитат на: mimi0033
Мисля,че започнахме доста грубо.Аз в никакав случай не искам да те убеждавам да посетиш отново д-р Пенков или пък да променям мнението ти за него.Но недей да настройваш всички само,защото ти не си доволна.Нека всеки избере подходящия за него лекар.Нека това не звучи като защита на д-р Пенков-аз не съм му адвокат и не му правя реклама.Аз изказвам моите впечатления от въпросния лекар и ниой не би променил мнението ми за него.А на теб Starlet желая да намериш подходящия за тебе специалист,който да зеши проблема ти.Успех!


Дадох вече линк към тема в друг сайт където ясно си личи че не съм само аз недоволна. Явно не ви е изгодно и удачно да коментирате мненията и на други пострадали по почти същият начин (схемата е една и съща). Другото което приемам като обвинение и обида е че настройвам някого. Всеки има разум и може да мисли. Аз разказах историята си, а който иска да си прави изводите и да си решава дали да посещава или не това лице. Иначе благодаря за пожеланията, намерила съм подходящият специалист и съм доволна и от отношението и разбирането му към мен като лекар и специалист!
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
*

    Anonymous

Re: Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #52 -: Април 21, 2006, 11:59:35 am »
:))))))))))))))))))Лекар като д-р Пенков да се защитава, отговаряйки на нападки във форумите!Това вече са глупости!

Гост № 2
*

    Anonymous

Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #53 -: Април 21, 2006, 12:02:23 pm »
Здравей mimi0033!Поздравления за изказванията!Все още има хора, които се държат интелигентно във форумите!

Гост № 2

Бележка от модератора - Госте, не си мисли, че като пускаш много мнения по темата, създаваш у някого илюзията, че пишат много хора! :) прекрасно виждам откъде пишеш и кои мнения са твои. умната...
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
Re: Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #54 -: Април 21, 2006, 12:23:29 pm »
Цитат на: Anonymous
:))))))))))))))))))Лекар като д-р Пенков да се защитава, отговаряйки на нападки във форумите!Това вече са глупости!


Още един който няма смелост да се представи някак си. Да "лекар" като Пенков щом има наглостта да ходи да се разправя и щом има наглостта да се мъчи да ме притиска да си изтрия мненията мисля че отговаря на нападки във форумите. Интересно защо скъпи Гости не отговаряте в БГ-мама. Там модератори трият мненията от един и същ потребител регистрирал се няколко пъти. Сигурно затова не смеете да пишете там за похотливите опипвания на толкова момичета. Пък и не разбирам какво толкова странно има де не е лекар от световна или национална величина тази личност. Щом си позволява такова опипване на пациентките що за лекар е???
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
Не ходете при д-р Веселин Пенков гр.Плевен
« Отговор #55 -: Април 21, 2006, 13:10:13 pm »
Знаеш ли Старлет,четяйки всичко което пишеш ме навеждаш на мисълта,че таиш в себе си много,много злоба.Престани да обиждаш всички защитници на д-р Пенков.Това за опипването и т.н. си е твое мнение и още веднъж ти казвам,че нямам никакво намерение да го променям.А това кой как ще се пише във форума си е негова работа.Не търси във всяка защита на д-р Пенков негово вмешателство,защото това отново са твои  предположения.Май някъде ти каза,че не настройваш никого? Абе миличка,ти с такива големи букви си написала"НЕ ХОДЕТЕ..."-и това ако не е машинация незнам какво е.
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
Re: Не ходете при д-р Веселин Пенков гр.Плевен
« Отговор #56 -: Април 21, 2006, 13:20:08 pm »
Цитат на: mimi0033
"НЕ ХОДЕТЕ..."-и това ако не е машинация незнам какво е.


Ми това е моето мнение, нима пък ти искаш да ми кажеш че нямам право на него при тез глупости които се случиха в кабинета му. И след като темата е такава не те карам да се намесваш в нея. Регистрирай се и си пусни нова тема в защита на Пенков като желаеш. Все ми е тая. Темата е НЕ ХОДЕТЕ ПРИ ПЕНКОВ и отдолу съм изложила фактите. Ти не желаеш да изложиш никакви факти и само пишеш ли пишеш без никаква подкрепа от факти. Затова не виждам смисъл повече да ти отговарям.  
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
Не ходете при д-р Веселин Пенков гр.Плевен
« Отговор #57 -: Април 21, 2006, 13:43:42 pm »
Ами да ти кажа твоите факти,които излагаш са неразбираеми за повечето от нас без медицинско образование и мисля и за самата теб.Виждам,че злоба и хъс не ти липсват затова вземи ги изложи на по-подходящо място,където ще получиш исканото от теб.Тук май само сипеш клевети за човек,който при такива обстоятелства неможе да се защити.Аз също мисля,че да продължавам да ти пиша е безмислено,но продължавайки да нападаш няма да отстъпя.И дано да осъзнаваш сериозността на това,което пишеш!
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
Re: Не ходете при д-р Веселин Пенков гр.Плевен
« Отговор #58 -: Април 21, 2006, 14:26:05 pm »
Цитат на: mimi0033
Ами да ти кажа твоите факти,които излагаш са неразбираеми за повечето от нас без медицинско образование и мисля и за самата теб.Виждам,че злоба и хъс не ти липсват затова вземи ги изложи на по-подходящо място,където ще получиш исканото от теб.Тук май само сипеш клевети за човек,който при такива обстоятелства неможе да се защити.Аз също мисля,че да продължавам да ти пиша е безмислено,но продължавайки да нападаш няма да отстъпя.И дано да осъзнаваш сериозността на това,което пишеш!


За пореден път те подканям да прочетеш и мненията от линка който беше даден по-нагоре в темата, към друг сайт. И определено за пореден път някой се прави че не е разбрал. Второто кето ще кажа е че моите факти ако са неразбираеми за теб, не виждам смисъл тогава защо се пънеш и пишеш толкова активно без да разбираш за какво става въпрос, аз определено знам за какво става въпрос пак повтарям защото още при вида на изследванията се усъмних в коректността на Пенков и проучих много старателно въпроса, досега не срещнах никъде, нито в български, нито в руски, нито в англоезичен сайт, нито от лекар акушер-гинеколог или специалист по репрудуктивна медицина че резултати от изследвания за хламидия могат да бъдат поставени след стискане на гърдите на жената!!!!  Ако ти намериш подобна информация поне на няколко места бих се радвала да пуснеш препратките към тези страници. Повечето момичета които посещават този сайт са наясно с фактите които съм изложила, и ако си мислиш че с празни приказки ще промениш нещата жестоко се лъжеш. Отново за пореден път ще кажа че си пазя всички велики изследвания от въпросното лице (така че обвинението ти за клевета въобще не ме засяга и интересува). Лек ден ти желая не се хаби да ми отговаряш отново с празнословие!!!
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Не ходете при д-р Веселин Пенков гр.Плевен
« Отговор #59 -: Април 21, 2006, 15:07:55 pm »
Цитат на: mimi0033
Аз също мисля,че да продължавам да ти пиша е безмислено,но продължавайки да нападаш няма да отстъпя.И дано да осъзнаваш сериозността на това,което пишеш!


Мими, дано и ти да осъзнаваш сериозността на това, което пишеш! ако не я осъзнаваш, аз като модератор с радост ще ти помогна.
изказахте си мнението и двете по въпроса за лекаря, оттук нататък всякакви по-нататъшни престрелки по този повод ще считам за нечистоплътни и продиктувани от задни мисли.
така че, предлагам мирно да се преустанови безплодната дискусия, за да не я преустановя аз насилствено!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #60 -: Април 21, 2006, 16:07:16 pm »
Какво правите бе хораааааааааааа...............
Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #61 -: Април 21, 2006, 16:37:14 pm »
Цитат на: Mari_Pz
Какво правите бе хораааааааааааа...............


Ти чак сега ли видя Мари ....тя Джамата май изплаши гостите като заговори за насилие

Правете яйца а не спорове
*

    Anonymous

Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #62 -: Април 23, 2006, 19:38:58 pm »
Аз -която съм от Велико Търново,сега Ви пиша за втори път.Моля Ви не ме намесвайте и не ме обвинявайте че съм написала нещо което несъм.А сега ще Ви обясня защо съм се подложила на лапарогкопия.Защото имах срастване което съм получила след първия спонтанен аборт и второто нещо заради което се подложих на лапароскопията е че имах вътрешна киста на десния яйчник-огнище на възпалителен процес.От там пък получих аритмия на сърцето.Но стига съм Ви обяснявала,мислех че тук всеки може да изкаже свое мнение,но разбирам че вие търсите хора с еднозначно на вашето мнение.

Гост № 1
*

    Anonymous

Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #63 -: Април 23, 2006, 19:57:24 pm »
ОТНОСНО МОЕТО ИМЕ-ВАНЯ И АКО ОБИЧАТЕ ВЕЧЕ НЕ МЕ БЪРКАЙТЕ

Гост № 1
Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #64 -: Април 23, 2006, 20:11:03 pm »
Цитат на: Anonymous
ОТНОСНО МОЕТО ИМЕ-ВАНЯ И АКО ОБИЧАТЕ ВЕЧЕ НЕ МЕ БЪРКАЙТЕ


Ваня
Влизай с някакво име а не само като "гост", защото иначе няма как да те различат измежду гостите , така че не се засягай
Re: Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #65 -: Август 15, 2006, 19:29:49 pm »
Дано да не е много късно да споделя и моето мнение за  Д-р Пенков.Аз съм Деси и съм от Плевен.От близо четири години се борим за бебче.Преди три години ми препоръчаха Д-р Партенов, но това се оказа голяма грешка.Той в кабинета си няма ехограф и ме прати при доктор Пенков.Той останови ,че имам поликистоза и трябва да се подложа на лапароскопия и настоя да ми прегледа гърдите за наличие на секрет.Въпреки, че неговата работа беше само да ме види на ехограф.Беше ми доста неприятно.Ако има момичета от Плевен нека да ми пишат.
Re: Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #66 -: Август 16, 2006, 11:40:40 am »
Деси аз не съм от Плевен, но като из4етох за какво става дума, пък и как е по4нал да те преглежда от 1вия път въпросния лекар, ли4но аз не бих стъпила в неговия кабинет 2ри път.
Re: Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #67 -: Август 16, 2006, 17:32:18 pm »
Viarvam,аз от една година не ходя при тези лекари/д-р Партенов и д-р Пенков/.Разочоровах се след втората ми направена инсеминация.Първо ме заблудиха, че е цветна бременност, а то е било кухо яйце.Един месец живях в заблуждение.След това изпаднах в голяма депресия, просто е трябвало да ме предопредят, че инсеминацията крие голям риск от това.Още повече, че ми я правиха в обикновен гинекологичен  кабинет, но тогава не бях наясно с много неща.
Re: Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #68 -: Август 16, 2006, 17:36:57 pm »
упс, пардон Деси не бях видяла 4е си била пратена там преди 3 години  :oops:!
Re: Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #69 -: Август 17, 2006, 00:56:34 am »
Момичета, разбрах къде не трябва да ходя. Благодаря много.
Моля ви препоръчайте ми специалист в Плевен. Или дайте координати на д-р Стойков. Видях, че го споменавате като добър.
*

    Rem

Re: Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #70 -: Октомври 04, 2008, 00:40:45 am »
tozi "lekar","dokror" Penkov predizvika kryvoizliv vsledstvie na razkysvane v rezultat, na koeto edna rodilka pochina,a jivota na  edno detence be postaven na karta."Doktor" Penkov mnogo dobre znae ujasnite gre6ki ,koito dopusna i lyjite ,koito kaza predi i sled tova.Ne znam kak jivee i spi spokoino.Mnogo boli i dano na nikogo da ne se slu4va,za6toto nikoi ne go zaslujava.
Re: Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #71 -: Март 05, 2009, 15:55:27 pm »
Аз ходя при д-р Пенков и досега не се е случвало нито да ме опипва нито да си позволи някакви други волности. Не съм му защитник - просто исках да споделя с вас, че благодарение на него успях да забременея(не от него , а от съпруга ми ), и пак благодарение на него се откри риск за бебето ми от хромозомно заболяване - така че май поназнайва нещо за медицината. Освен това в Медицинския университет доцент Симеонова много го уважава като специалист.Това исках да ви кажа , а сега ми пожелайте късмет, защото ми предстои амноицентеза, за която пак д-р Пенков ще ме изпрати. Това което е направил за мен е много повече отколкото на прави д-р Стойков, който ме каза че ако искам бебе трябва да си платя 5000 лева и ще имам.
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #72 -: Март 19, 2009, 13:39:47 pm »
Аз пък съм невероятно доволна от Доц.Д-р Стойков-имах си доста проблеми на които той обърна едва ли не лично внимание и сега благодарение на него съм ок! Стойков е освен доктор и човек!
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
Re: Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #73 -: Април 10, 2009, 12:06:41 pm »
Аз пък съм невероятно доволна от Доц.Д-р Стойков-имах си доста проблеми на които той обърна едва ли не лично внимание и сега благодарение на него съм ок! Стойков е освен доктор и човек!

Това е тема за "доктор" Пенков - гр. Плевен, който за съжаление освен родилка през изминалата 2008 година знам за два случая на починали бебета в 9-ти месец в следствие на лекарската му грешка и "компетентност".
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
Re: Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #74 -: Май 08, 2009, 18:41:11 pm »
Здравейте момичета,
Аз също съм потърпевша от лекърската грешка на "великия" доктор Пенков. До момента не съм го споменавала никога, но грешката я допусна преди три години. Накратко, въпросния доктор ми перфорира матката по време на абразио при спонтанен аборт /втори по ред/. След операцията ми бе обяснено, че перфорацията е много нищожна. Но е факт, че влязох по спешност с кръвоизлив в 9 г. с. и излязох с операция. Вече трета година се боря със зачеване. Не мога да забременея по естествен път. Силно се надявам, тази перфорация да няма отражение в репродуктовността ми. Нормално е да се допуска грешка, но нали знаете, когато потърпевшия си ти, какво е чувството. Но времете лекува.
Пожелавам успех на всички момичета.
Re: Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #75 -: Октомври 17, 2009, 13:33:37 pm »
Здравейте, искам да споделя с вас огромната благодарност, която изпитвам към д-р Веселин Пенков. След 2,5 годишен стерилитет, ходене по мъките - съдбата ме срещна с тои доктор, който помогна на този свят да се появи моята дъщеря.Най-прекрасното нещо в този живот.Д-р Пенков и ст. акушерка Ваня Захариева са хората, които следиха цялата ми бременност и ме израждаха.Цял живот ще съм им благодарна за това!
Re: Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #76 -: Ноември 29, 2010, 16:28:49 pm »
Здравейте, момичета,
С огромно изумление чета написаното от всички вас в този форум по адрес на д-р Пенков. Уважавам мнението и преживяванията на всички вас. Но бих искала да споделя своя опит по темата. За мен този ЧОВЕК е уникален. Дължа му живота си. Спаси ме от нещо наистина страшно и сега работим за бебе. Отношението му винаги е прекрасно, дори си мислех, че във всички висши учебни заведения, където се изучава медицина трябва да има дисциплина "Отношение към пациата" и той трябва да я преподава. За мен той е изключително добър специалист, невероятно емпатичен и отговорен.
« Последна редакция: Ноември 29, 2010, 23:25:33 pm от ultra »
Re: Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #77 -: Септември 01, 2011, 10:21:21 am »
здравейте момичета желая на всички късмет :balk_127:  нова съм във форума и нова пациентка на Д-р Веселин Пенков гр. Плевен? във събота на 03 09 2011г е първия преглед но като прочетох ваш те мнения много се притесних до сега само хубави неща съм чувала за доктора а сега каква стана тя какво ще правя съвсем се обърках и блокирах  :ask:
Re: Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #78 -: Септември 07, 2011, 13:20:06 pm »
Вече ти е минал прегледа и сигурно си останала очарована от него. Просто премисли това което ти е казал и игнорирай ласкавото му отношение и се замисли за професионалните отговори, които ти е дал. И моя съвет е: НЕ ПРЕДПРИЕМАЙ НИЩО ПРЕДИ ДА СИ СЕ КОНСУЛТИРАЛА И С ДРУГ ЛЕКАР.
Re: Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #79 -: Септември 08, 2011, 19:44:50 pm »
Напротив, той може единствено и само да й помогне, убедена съм!
Re: Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #80 -: Септември 12, 2011, 09:02:24 am »
Напротив, той може единствено и само да й помогне, убедена съм!
Аз съм сигурна в обратното. Надявам се всяка една негова пациентка да не го изпита. При най малкото усложнение той ще си плюе на петите и ще ви остави да се оправяте сами. Това което преживяхме преди 2 год. беше леко казано кошмар. Но както му казахме и на него няма да го съдим, защото има господ на този свят. А той иска да ни плати за да си мълчим , но няма да стане.
Re: Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #81 -: Февруари 28, 2012, 11:35:05 am »
Не бих казала, че ще се предаде. Доктора е изключително амбициозен и борбен, абсолютен професионалист. Пожелавам на всички негови пациентки успех, защото съм сигурна, че той ще им помогне в борбата за детенце!
Re: Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #82 -: Април 29, 2015, 00:39:09 am »
Здравейте мили бъдещи и настоящи мами :)  Не искам и не виждам смисъл от такава нова тема затова пиша в тази въпреки големите червени надписи , че не е активна тази тема 120 дни :D
 Искам да ви попитам за този доктор Пенков в Репромед Плевен дали някоя от вас е правила инсеминация при него.Успяхте ли ? От кой път? На естествен или стимулиран цикъл и какви пари ви струваше горе долу ?И общо взето всякаква информация свързана с него и процедурата :) На мен това ми предстои най - вероятно и търся мнения по темата. Благодаря Ви  :bighug:
П.С Не знам за преди 5 10 15 години как е бил ,но за сега (1г.) съм доволна от него пу пу  :)
« Последна редакция: Април 29, 2015, 00:49:30 am от strawberry_11 »
Re: Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #83 -: Септември 01, 2017, 11:19:08 am »
съдържанието е изтрито от модератор за нарушаване на правилата!
Правилата са тук: http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=18848.0
« Последна редакция: Септември 01, 2017, 11:38:14 am от jam »
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #84 -: Септември 01, 2017, 11:36:58 am »
enigma69, сигурно си забелязала, че вече ти беше изтрит предишния постинг с подобно съдържание.
моля, прочети правилата на форума внимателно. ако имаш негативен опит с някой лекар, опиши случая и дай конкретни факти, а не пиши общи обиди и възмущения.
не се позволяват постинги с обидни квалификации и оплюване - нито за лекари, нито за който и да било друг.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!