0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #60 -: Април 21, 2006, 16:07:16 pm »
Какво правите бе хораааааааааааа...............
Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #61 -: Април 21, 2006, 16:37:14 pm »
Цитат на: Mari_Pz
Какво правите бе хораааааааааааа...............


Ти чак сега ли видя Мари ....тя Джамата май изплаши гостите като заговори за насилие

Правете яйца а не спорове
*

    Anonymous

Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #62 -: Април 23, 2006, 19:38:58 pm »
Аз -която съм от Велико Търново,сега Ви пиша за втори път.Моля Ви не ме намесвайте и не ме обвинявайте че съм написала нещо което несъм.А сега ще Ви обясня защо съм се подложила на лапарогкопия.Защото имах срастване което съм получила след първия спонтанен аборт и второто нещо заради което се подложих на лапароскопията е че имах вътрешна киста на десния яйчник-огнище на възпалителен процес.От там пък получих аритмия на сърцето.Но стига съм Ви обяснявала,мислех че тук всеки може да изкаже свое мнение,но разбирам че вие търсите хора с еднозначно на вашето мнение.

Гост № 1
*

    Anonymous

Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #63 -: Април 23, 2006, 19:57:24 pm »
ОТНОСНО МОЕТО ИМЕ-ВАНЯ И АКО ОБИЧАТЕ ВЕЧЕ НЕ МЕ БЪРКАЙТЕ

Гост № 1
Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #64 -: Април 23, 2006, 20:11:03 pm »
Цитат на: Anonymous
ОТНОСНО МОЕТО ИМЕ-ВАНЯ И АКО ОБИЧАТЕ ВЕЧЕ НЕ МЕ БЪРКАЙТЕ


Ваня
Влизай с някакво име а не само като "гост", защото иначе няма как да те различат измежду гостите , така че не се засягай
Re: Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #65 -: Август 15, 2006, 19:29:49 pm »
Дано да не е много късно да споделя и моето мнение за  Д-р Пенков.Аз съм Деси и съм от Плевен.От близо четири години се борим за бебче.Преди три години ми препоръчаха Д-р Партенов, но това се оказа голяма грешка.Той в кабинета си няма ехограф и ме прати при доктор Пенков.Той останови ,че имам поликистоза и трябва да се подложа на лапароскопия и настоя да ми прегледа гърдите за наличие на секрет.Въпреки, че неговата работа беше само да ме види на ехограф.Беше ми доста неприятно.Ако има момичета от Плевен нека да ми пишат.
Re: Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #66 -: Август 16, 2006, 11:40:40 am »
Деси аз не съм от Плевен, но като из4етох за какво става дума, пък и как е по4нал да те преглежда от 1вия път въпросния лекар, ли4но аз не бих стъпила в неговия кабинет 2ри път.
Re: Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #67 -: Август 16, 2006, 17:32:18 pm »
Viarvam,аз от една година не ходя при тези лекари/д-р Партенов и д-р Пенков/.Разочоровах се след втората ми направена инсеминация.Първо ме заблудиха, че е цветна бременност, а то е било кухо яйце.Един месец живях в заблуждение.След това изпаднах в голяма депресия, просто е трябвало да ме предопредят, че инсеминацията крие голям риск от това.Още повече, че ми я правиха в обикновен гинекологичен  кабинет, но тогава не бях наясно с много неща.
Re: Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #68 -: Август 16, 2006, 17:36:57 pm »
упс, пардон Деси не бях видяла 4е си била пратена там преди 3 години  :oops:!
Re: Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #69 -: Август 17, 2006, 00:56:34 am »
Момичета, разбрах къде не трябва да ходя. Благодаря много.
Моля ви препоръчайте ми специалист в Плевен. Или дайте координати на д-р Стойков. Видях, че го споменавате като добър.
*

    Rem

Re: Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #70 -: Октомври 04, 2008, 00:40:45 am »
tozi "lekar","dokror" Penkov predizvika kryvoizliv vsledstvie na razkysvane v rezultat, na koeto edna rodilka pochina,a jivota na  edno detence be postaven na karta."Doktor" Penkov mnogo dobre znae ujasnite gre6ki ,koito dopusna i lyjite ,koito kaza predi i sled tova.Ne znam kak jivee i spi spokoino.Mnogo boli i dano na nikogo da ne se slu4va,za6toto nikoi ne go zaslujava.
Re: Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #71 -: Март 05, 2009, 15:55:27 pm »
Аз ходя при д-р Пенков и досега не се е случвало нито да ме опипва нито да си позволи някакви други волности. Не съм му защитник - просто исках да споделя с вас, че благодарение на него успях да забременея(не от него , а от съпруга ми ), и пак благодарение на него се откри риск за бебето ми от хромозомно заболяване - така че май поназнайва нещо за медицината. Освен това в Медицинския университет доцент Симеонова много го уважава като специалист.Това исках да ви кажа , а сега ми пожелайте късмет, защото ми предстои амноицентеза, за която пак д-р Пенков ще ме изпрати. Това което е направил за мен е много повече отколкото на прави д-р Стойков, който ме каза че ако искам бебе трябва да си платя 5000 лева и ще имам.
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #72 -: Март 19, 2009, 13:39:47 pm »
Аз пък съм невероятно доволна от Доц.Д-р Стойков-имах си доста проблеми на които той обърна едва ли не лично внимание и сега благодарение на него съм ок! Стойков е освен доктор и човек!
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
Re: Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #73 -: Април 10, 2009, 12:06:41 pm »
Аз пък съм невероятно доволна от Доц.Д-р Стойков-имах си доста проблеми на които той обърна едва ли не лично внимание и сега благодарение на него съм ок! Стойков е освен доктор и човек!

Това е тема за "доктор" Пенков - гр. Плевен, който за съжаление освен родилка през изминалата 2008 година знам за два случая на починали бебета в 9-ти месец в следствие на лекарската му грешка и "компетентност".
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
Re: Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #74 -: Май 08, 2009, 18:41:11 pm »
Здравейте момичета,
Аз също съм потърпевша от лекърската грешка на "великия" доктор Пенков. До момента не съм го споменавала никога, но грешката я допусна преди три години. Накратко, въпросния доктор ми перфорира матката по време на абразио при спонтанен аборт /втори по ред/. След операцията ми бе обяснено, че перфорацията е много нищожна. Но е факт, че влязох по спешност с кръвоизлив в 9 г. с. и излязох с операция. Вече трета година се боря със зачеване. Не мога да забременея по естествен път. Силно се надявам, тази перфорация да няма отражение в репродуктовността ми. Нормално е да се допуска грешка, но нали знаете, когато потърпевшия си ти, какво е чувството. Но времете лекува.
Пожелавам успех на всички момичета.
Re: Не ходете при Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #75 -: Октомври 17, 2009, 13:33:37 pm »
Здравейте, искам да споделя с вас огромната благодарност, която изпитвам към д-р Веселин Пенков. След 2,5 годишен стерилитет, ходене по мъките - съдбата ме срещна с тои доктор, който помогна на този свят да се появи моята дъщеря.Най-прекрасното нещо в този живот.Д-р Пенков и ст. акушерка Ваня Захариева са хората, които следиха цялата ми бременност и ме израждаха.Цял живот ще съм им благодарна за това!
Re: Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #76 -: Ноември 29, 2010, 16:28:49 pm »
Здравейте, момичета,
С огромно изумление чета написаното от всички вас в този форум по адрес на д-р Пенков. Уважавам мнението и преживяванията на всички вас. Но бих искала да споделя своя опит по темата. За мен този ЧОВЕК е уникален. Дължа му живота си. Спаси ме от нещо наистина страшно и сега работим за бебе. Отношението му винаги е прекрасно, дори си мислех, че във всички висши учебни заведения, където се изучава медицина трябва да има дисциплина "Отношение към пациата" и той трябва да я преподава. За мен той е изключително добър специалист, невероятно емпатичен и отговорен.
« Последна редакция: Ноември 29, 2010, 23:25:33 pm от ultra »
Re: Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #77 -: Септември 01, 2011, 10:21:21 am »
здравейте момичета желая на всички късмет :balk_127:  нова съм във форума и нова пациентка на Д-р Веселин Пенков гр. Плевен? във събота на 03 09 2011г е първия преглед но като прочетох ваш те мнения много се притесних до сега само хубави неща съм чувала за доктора а сега каква стана тя какво ще правя съвсем се обърках и блокирах  :ask:
Re: Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #78 -: Септември 07, 2011, 13:20:06 pm »
Вече ти е минал прегледа и сигурно си останала очарована от него. Просто премисли това което ти е казал и игнорирай ласкавото му отношение и се замисли за професионалните отговори, които ти е дал. И моя съвет е: НЕ ПРЕДПРИЕМАЙ НИЩО ПРЕДИ ДА СИ СЕ КОНСУЛТИРАЛА И С ДРУГ ЛЕКАР.
Re: Д-р Веселин Пенков гр. Плевен?
« Отговор #79 -: Септември 08, 2011, 19:44:50 pm »
Напротив, той може единствено и само да й помогне, убедена съм!