0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #320 -: Април 11, 2009, 14:43:32 pm »
Благодаря ви момичета :D. Ще видим в понеделник дали са заработили моите яйчници, дано и лигавицата се представи добре (все пак с виагра ще започна да я захранвам днес) :wink:
До скоро!
*

    marteo

  • ***
  • 156
  • ЩАСТЛИВА МАМА
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #321 -: Април 12, 2009, 10:43:32 am »
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕННИЧКИ, КАКТО И НА ТЕЗИ, КОИТО ЩЕ ПРАЗНУВАТ ДНЕС !
ПОЖЕЛАВАМ ВИ МНОГО, МНОГО ЗДРАВЕ И ОЩЕ ТОЗИ МЕСЕЦ ДА ВИДИТЕ
  :bfp:
"Това, което не ни убива ни прави по-силни" Ницше
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #322 -: Април 12, 2009, 19:08:00 pm »
Момичета щастието беше много кратко за мен.Оня ден получих кафеникаво зацапване, веднага тръгнахме за Тутракан, но докато стигнем вече започна да ми тече ярко червена кръв и док ми каза че нищо не може да се направи. Каза ми, че това си е ранен аборт и че нищо не можем да променим. Изписа ми само хапчета и ми даде час за след 1 месец да ме прегледа и да видим какво ще правим занапред.
Оттогава не мога да спра да плача, но няма връщане назад. Сутрин се събуждам и докато се сетя очите ми се напълват със сълзи. Доно никой не го изживява, дано и на мен повече не ми се налага да го преживявам.
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #323 -: Април 12, 2009, 22:13:24 pm »
Чани, миличка... съжалявам много да го чуя... Не трябва да те отчайваш и скоро и ние да станем мами. Прегръщам те. Не губи надежда... 
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #324 -: Април 12, 2009, 22:54:36 pm »
Мила 4ani, много съжелявам че се е получило така. Знам, че каквото и да ти кажа няма да ти помогне да се почувстваш по-добре. Аз винаги в трудни моменти съм си повтаряла, че всяко зло е за добро. Незнам до колко е вярно, но винаги съм се надявала че е така. Нали винаги тябва да намираме нещо на което да се уповаваме. Знай, че сме с теб и те  :bighug: силно. Само трябва да вярваме и да не губим надежда и чудото ще се случи и на нас някой ден. Горе главата!

[/url]
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #325 -: Април 12, 2009, 23:46:54 pm »
Съжалявам за сучилото се с теб Чани,но горе главата,дано това е само още едно дано и последно препятствие за теб.Помни че ние всички сме с теб и ти подкрепяме,вярваме в теб и знаем че си по-силна от болката която те мъчи сега,но помни след всяко зло идва много хубаво добро.Само спокойствие сега и позитивно мислене.Всички знаем че това е много трудно но ние сме силни и вярваме че ще успеем въпреки препядствията с който се сблъскаме.
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #326 -: Април 13, 2009, 11:53:19 am »
Много съжалявам 4ani  :balk_145:

Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #327 -: Април 13, 2009, 23:51:43 pm »
Чани вярвам, че това няма да те събори, а ще станеш още по-борбена. Просто приеми,че не е бил сега момента..... но съм сигурна ще дойде мига съвсем скоро.

Благодаря Мартео за поздрава. Аз вчера бях именничка :D.

Аз се чувствам добре(от снощи съм в София). В четвъртък съм на преглед.
*

    marteo

  • ***
  • 156
  • ЩАСТЛИВА МАМА
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #328 -: Април 14, 2009, 22:55:13 pm »
4ani приеми го, че бебето не си е харесало зодията или нещо такова. Недей се отчайва, все ще стане и то ще бъде в най-удачния момент за двама ви! :bighug:
kalimera нали ще ни държиш в течение как са нещата при теб? Успех и  yahoo_17 :crossfingers: миличка
"Това, което не ни убива ни прави по-силни" Ницше
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #329 -: Април 19, 2009, 12:25:12 pm »
Исус Възкресе!

kalimera нали ще ни държиш в течение как са нещата при теб?
Утре в 9.30 ми е пункцията. Ще видим какво ще снеса :wink:.

Хубав празник!
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #330 -: Април 19, 2009, 18:23:27 pm »
Во истина Воскресе!
Калимерче,няма начин точно утре да не изкараш хубави яйчеца! :crossfingers:
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #331 -: Април 19, 2009, 20:16:50 pm »
Христос Възкресе момичета. :balk_40:
Калимера от мен  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:И догодина на Велик ден ето това :balk_45: ти пожелава от мен
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #332 -: Април 19, 2009, 20:18:07 pm »
Воистина воскресе!

Съгласна съм с viva1, на този празник няма как иначе. Всеки ден не е Великден!

Успех, kalimera!!! :youwoman:
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #333 -: Април 19, 2009, 23:08:22 pm »
Христос Воскресе момичета.
Много здраве и щастие на вскички, и успех във всички начинания.
Калимерче, късмет утре.
 

[/url]
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #334 -: Април 20, 2009, 15:59:26 pm »
Христос Воскресе,мили момичета!От сърце пожелавам здраве и късмет на всички ви.
Калимера,прегръщам те силно.Вярвам,че всичко е минало успешно при теб днес. yahoo_17 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Като се почувстваш по-добре ще чакаме да разказваш.
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #335 -: Април 20, 2009, 22:59:39 pm »
Благодаря ви момичета! :bighug:

Като се почувстваш по-добре ще чакаме да разказваш.
Оххх да, чак към 16 часа се почувствах в кондиция. Резултата е само три, но хубави яйцеклетки. Иначе имах 6 фоликула но Е беше 900 та точно три са били хубавите и са ги намерили :D. Остана да чакаме обаждане от ембриолозите.
Лека вечер!
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #336 -: Април 21, 2009, 13:35:02 pm »
Надявам се че сте успели да си починете добре и не сте качили много килограми след празниците  :D

Kalimera, радвам се че всичко е минало добре!

Момичета, имам един въпрос, зная че в други теми този въпрос е обсъждан, но зная че и тук има момичета с фенестрация и бих искала да попитам и вас. След операцията чакали ли сте овулация с тестове и мерене на температура? Мога ли да разчитам на показания от тестове? Док. ме вика за да я проследим на следващ цикъл с видеозон, но не ми се иска да пропускам този. Бях чела че тестовете не отчитат вярно при поликистоза, но остава ли така и след операция?



*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #337 -: Април 21, 2009, 17:09:41 pm »
Lady според мен спокойно можеш да си правиш тестове за овулация.Аз съм с фенестрация и мога да кажа,че за пръв път след лапароскопията тези тестове ми хванаха овулацията и разбрах,че вече имам такава като ми се получиха двете плътни линии.Иначе и преди операцията съм правила,но никога не е бил категоричен резултата(може би заради поликистозата).На мен док. ми каза да си почивам няколко месеца след операцията за да дам време на яйчниците да възстановят нормалната си дейност.Може би затова и теб те вика на следващ цикъл...
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #338 -: Април 21, 2009, 17:13:57 pm »
Калимерче,БРАВО!
Чакаме още положителни новини!!!! :bighug:
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #339 -: Април 21, 2009, 18:40:07 pm »
Благодаря ти, Вивал. Надявах се да чуя точно това.  :balk_21:
Днес ми е още 9ти ден и засега температурата ми не мърда от 36.4. Предвид това че откакто следя (7-8 месеца вече сигурно :balk_80: ) не съм виждала положителен овулационен тест и температура над тази направо ще полудея от радост като дойде заветния ден.

Дневния ред е следния:
първа точка- овулация;
втора точка-  :bed:
трета точка-  :bfp1: