0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #300 -: Април 02, 2009, 21:31:39 pm »
Супер maya_20. Много се радвам, че всичко е ок. Предполагам колко си нетърпелива да научиш още и още. Не се притеснявай и това ще стане. Само спокойствие и много усмивки.

[/url]
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #301 -: Април 03, 2009, 18:05:11 pm »
Препоръчвам следната организация - температурата задължително в ануса, всяка сутрин по едно и също време /към 7ч., примерно/, преди да си станала от леглото-отваряш очи и  :bbt: в :cul2:. Започваш да правиш тестове около 11-12 ден. Овулацията настъпва 12-48 часа, след положителния тест. А положителен тест означава наситена, плътна черта, а не бледа. Бледата означава отрицателен резултат. Т.е. като видиш положителен тест и започваш веднага с  :bed:. Има темичка за овулацията във форума и Денис е обяснила всичко много добре. Пробвай да я намериш. Можеш да пишеш там и тя ще ти коментира графиката.
Много благодаря Cream за бързия отговор и подкрепа  :bighug:, ще послушам плана ти.
Сигурна съм че ще има ефект  :eggsperm:

Казах ти аз... Май ще ставам виртуална кръстница :wink:. Много се радвам за теб, миличка! Хайде, момичета, стягайте се и само положителни тестчета!

ralitka, нещо ново има ли? Дойде ли ти?

Майче, кажи ми, моля те, имаше ли болки след кюртажа? Мъчат ме от известно време.
« Последна редакция: Април 03, 2009, 18:14:40 pm от cream »
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #302 -: Април 03, 2009, 18:27:23 pm »
да ти кажа cream непомня много,но си спомням че се чувствах като в Менструация , а при мен по време на М.- нямам кой знае кви болки, имам болки само първите 2 дни.А след кюртажа ми вървеше доста малко-само първия и втория ден,след това ми зацапва цяла седмица.Трябва да се пазиш много от изстиване.
Да не си стояла някъде на течение и заради това да имаш болки?

При всеки е различна чувствителността. :wink:

Надявам се да съм ти била полезна  :wink:

Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #303 -: Април 03, 2009, 21:01:14 pm »
Ами, cream какво да ви кажа. При мен няма нищо ново. Все още не ми е дошло, но според мен е нормално да е така, защото цикъла ми е по-принцип около 35-36 дни., а днес ми е 27ми ден. Без значение, че овулацията ми беше рано си мисля че няма да ми дойде скоро. Утре пак ще правя тест и трябва да се чуя с док за да се уточним как ще процедираме от тук нататък. На мен ми се иска, ако има възможност да пробваме второ инсе още на следващ цикъл, но това ще го определи док.
Надвам се че при всички вас нещата се развиват добре. Не съм особено запозната с историите на всички, но чета когато ми остава време. Напоследък съм доста натоварена на работа, но може би така  е по-добре.

[/url]
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #304 -: Април 04, 2009, 16:10:23 pm »
Днес правих тест и отново :bfn:, но това беше ясно. Не съм отчаяна, а още по-мотивирана да продължим да се борим. Говорих с док и сега остава да чакам да ми дойде (което се моля да е по-скоро) и отново ще се чуем с него. Така че, за сега на мен ми остава да чакам!
А при някоя от вас нещо ново? Някоя щастлива новина?
Благодаря ви за куража, който ми вдъхвате! :bighug: :bighug: :bighug: :thankyousign:

[/url]
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #305 -: Април 05, 2009, 11:58:53 am »
ЦС = цветна снимка
Аз помислих че става въпрос за цервикална слуз. :oops: Моите тръбички слава богу са добре. Само да дойде този м. че да започнем пак със спорта. :D

Крем, много се радвам че се включи пак. Винаи ме зареждаш с оптимизъм. :bighug:

Майче, търси ризка за кръстницата, че не е за изпускане. Ама с такава кръстница сигурно много twix-twix ще изядете http://www.vbox7.com/play:2cee0dee
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #306 -: Април 06, 2009, 19:45:03 pm »
Здравейте моми4ета,
вчера си правих тест и той беше положителен!Не мога да си намеря място от щастие, но се притеснявам дали всичко е наред. През такива неща преминах/ЦС, лапароскопия, две инсеминации/, че сега ми се струва нереално.
Но времето ще покаже, записах си час за 22.04 при др.Бойчев, а дотокава ще чакам.
Дано това щастие скоро сполети и вас!!!!
Целувки и успех на всички!
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #307 -: Април 06, 2009, 21:36:11 pm »
Поздравления мила 4ani  :balk_5:, ето още една която е вдишала от нашата зараза  :D,станахме вече три-ако не бъркам нещо .Всичко ще бъде наред,не се притеснявай в добри ръце си.Почивай повечко  :sleeping:.Желая ти лека бременност  :cloud9: и накрая едно здраво и хубаво бебче  :babyflips:.
Нека да има още добри новини.Ще чакам всяка една от вас тук да се похвали с  :bfp: Стискам палци. :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Да ви кажа момичета,последните два дни се събуждам сутрин гладна и постоянно имам апетит :eating:,все гледам да хапна нещо.Да зреят вече тези плодове и зеленчуци че ще стана сто кг. :?

Успех на всички  :wink:

*

    marteo

  • ***
  • 156
  • ЩАСТЛИВА МАМА
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #308 -: Април 06, 2009, 21:36:52 pm »
Честитооооо, много се радвам за теб  :balk_102:
Нямаше ли часове за по-рано? Как ще търпиш до тогава?
То не че има разлика, всичко ще е ОК, но като се сетя аз как отидох още на следващия ден след кръвния тест... Леко бременеене!
"Това, което не ни убива ни прави по-силни" Ницше
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #309 -: Април 06, 2009, 22:41:33 pm »
Честито Чани,спокойно бременеене и леко раждане,браво и много,много щастие
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #310 -: Април 07, 2009, 10:50:18 am »
Честито, Чани! Прекрасни новини! И на мен ми се струва обаче, че можеш да отидеш по-рано на преглед... Как ще издържиш до тогава?

Продължавайте с положителните резултати. Явно пролетта ще е плодородна. Дано!!!

*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #311 -: Април 07, 2009, 11:30:46 am »
Честито Чани,
Леко бременеене ти желая! И моят съвет е да опиташ по-ранен час. Сподели за какво става въпрос и може да ти дадът  :wink:
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #312 -: Април 07, 2009, 12:54:59 pm »
Честито Чани и от мен! Е това се казва година на успеха.... до края на 2009 нека всички да бременеем.

Момичета не я карайте да бъде толкова нетърпелива :wink: така с един преглед ще видят точицата и ще чуят сърчицето. Все пак това само 2 седмици имайки предвид по колко чакат  останалите хора.
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #313 -: Април 07, 2009, 16:49:19 pm »
Честито 4ani. Пожелавам ти лека бременност, а защо не и  :bori_007: :bori_004:
Казващ че си правила 2 инсеминации-стимулирани ли бяха или не?


На мен ми дойде и утре съм на преглед при док. Отново започнах със стумацията и така напред към целта.
Дано наистина тази година е продородна за всички ни.

[/url]
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #314 -: Април 07, 2009, 23:08:46 pm »
Ралитка,може ли да ми разкажеш повече за стимулираната инсеминация,защото явно и на мен няма да ми се размине,все отлагам но да видим до кога ще изтрая.Мъжът ми все вика изчакай,мислиш го много и аз така все айде този път айде следващия но вече се заричам че няма да го отлагам повече.
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #315 -: Април 09, 2009, 20:05:30 pm »
Мила desislavajekova тъй като при мен няма спонтанна овулация се премина към стимулиране. Първото ми стимулиране беше Клостилбегит 2х1 от 3ти до 7ми ден и Меногон по една ампула на 7, 8 и 9 ден. Когато док ме прегледа на 10 ден се установи, че в момента съм била в овулация и беше късно за инсеминация. Следващия месец същата процедура, но бях на преглед на 7ми ден заради предишната ранна овулация, но пък тогава се оказа че този месец няма да имам овулация и прекратих стимулацията. Съответно на третия месец от първи ден на цикъла пих 2х1 Естрофем и от 3ти ден 2х1 ампула меногон. На 7ми ден бях на преглед. Вечерта си бих Прегнил и съответно сутринта на 9ти ден бяхме на инсеминация, поради отново ранна овулация. На 10ти ден правихме реинсеминация защотото док се съмняваше в още един фуликул.
За съжаление не беше успешна инсеминацията, но надежда отново има.
Вчера бях при док на предглед за да провери дали нямам задържан фуликул. За щастие всичко е ок и можем да действаме за следваща инсеминация, стига да постигна овулация. Така че няма от какво да се притесняваш и какво да отлагаш. Не знам какъв е проблема при теб, но най-добре обсъди възможностите с док. Надявам се че съм ти била полезна, а ако има още нещо-питай.

[/url]
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #316 -: Април 10, 2009, 10:09:44 am »
Момичета ние започнахме вчера стимулация с Менопур. Понеделник съм на преглед и на вливане.
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #317 -: Април 10, 2009, 14:39:02 pm »
Момичета ние започнахме вчера стимулация с Менопур. Понеделник съм на преглед и на вливане.

Ехееее,браво Калимерче започна се :).Сега остава само да стискаме палци всичко да завърши успешно.
*

    marteo

  • ***
  • 156
  • ЩАСТЛИВА МАМА
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #318 -: Април 10, 2009, 23:19:14 pm »
Момичета ние започнахме вчера стимулация с Менопур. Понеделник съм на преглед и на вливане.
Ее,най-после дойде и твоя ред!!! Ще стискам палци всичко да е наред и да си и ти от нашия отбор  preggo
Успех миличка :bighug:
"Това, което не ни убива ни прави по-силни" Ницше
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #319 -: Април 11, 2009, 10:26:31 am »
Стискаме палци и ти желаем от все сърце успех Калимерче,дано всичко приключи с :bfp: поява на едно хубаво :bori_007: :bori_004:
Успех от мен  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: