0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    marteo

  • ***
  • 156
  • ЩАСТЛИВА МАМА
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #140 -: Февруари 24, 2009, 10:57:46 am »
В Русе резултатите излизат след 2 дена. Аз вчера дадох кръв и утре след 4PM 6те имам резултат. Побърквам се вече, ама няма как! Дано скоро да напълним темата с хубави новини!
"Това, което не ни убива ни прави по-силни" Ницше
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #141 -: Февруари 24, 2009, 12:07:16 pm »
marteo днес си мислех за теб, че нищо не си писала за резултата от инсето, но да разбирам май че все още незнаеш....

Как няма да съм права, то всички половин доктори станахме с тези наши проблеми :lol:!
ами май да  :lol:
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #142 -: Февруари 24, 2009, 13:13:12 pm »
В Русе резултатите излизат след 2 дена. Аз вчера дадох кръв и утре след 4PM 6те имам резултат. Побърквам се вече, ама няма как! Дано скоро да напълним темата с хубави новини!

Успех ти желая! И ще чакаме с нетърпение резултата! Дано всичко да е наред и да имаш повод да се похвалиш.
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #143 -: Февруари 24, 2009, 15:09:06 pm »
Привет момичета  :)

marteo:crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
 да не ни забравиш утре за резултата,да знаеш че сме с теб какъвто и да е той.

А ти cream, не трябва ли да ти закъснява вече,така като гледам май е трябвало да си с мен  :crossfingers:
 stork-boy stork-boy stork-boy stork-boy stork-boy stork-boy stork-boy stork-boy

Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #144 -: Февруари 25, 2009, 10:52:31 am »
Здравейте дами! Пиша тук но съм от мъжки пол. Имам няколко въпроса за д-р Бойчев. Работи ли с мъже? Оказва се, че нещо не ми е наред спермограмата, която правих в клиника Здраве....И ще съм благодарен за контакти на доктора да си запиша евентуално час (ако работи с мъже). Пожелавам на всички Ви скорошни бебета!
*

    marteo

  • ***
  • 156
  • ЩАСТЛИВА МАМА
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #145 -: Февруари 25, 2009, 11:01:26 am »
Someone, Бойчев е гинеколог, а на теб ти трябва уголог или андролог. Доколкото знам има урологичен кабинет в клиниката на Бойчев, но най-добре е да се обърнеш към рецепцията. Успех!
"Това, което не ни убива ни прави по-силни" Ницше
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #146 -: Февруари 25, 2009, 11:53:24 am »
Пиша отново за да могат евентуално и други като мен да се възползват от темата. Да, работи с мъже д-р Бойчев. Записах си час за понеделник на ето този гсм: 086660560. Остана само чакането ...
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #147 -: Февруари 25, 2009, 17:10:48 pm »
 :hello2: someone, аз мисля че нашия док. работи с мъже.Тъй като назначава изследвания и на двамата партньори т.е занимава се със стерилитет при мъжа и жената.Търси причините и в двамата партньори.Поне при мен е така.
Сигурна съм че ще ти помогне с каквото може.

Успех  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

*

    marteo

  • ***
  • 156
  • ЩАСТЛИВА МАМА
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #148 -: Февруари 25, 2009, 19:37:38 pm »
Здравейте на всички!
Днес е най-щастливия ден за мен от много, много време насам :) Третото инсе се оказа успешно!!! В неделя вечерта си направих уринен тест, имаше 2-ра черта, но беше мнооого бледа и в понеделник си пуснах кръвен тест. Снощи излезе резултата - положителен! Днес бяхме на преглед и видяхме точицата (0,59см). Сега остана всичко да е наред и след 20-тина дена сме пак на преглед. Успех на всички! Да знаете, че ще се случи на всички, просто бебето си избира зодия, за това не става от първи път  :wink:
"Това, което не ни убива ни прави по-силни" Ницше
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #149 -: Февруари 25, 2009, 19:52:22 pm »
Браво marteo  :party:    наистина много се радвам за теб,така се развълнувах като четях поста ти.Лека бременност ти желая,и още веднъж честито  :P

Дай Боже всекиму такава радост и щастие  :pink_dust_1:

*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #150 -: Февруари 25, 2009, 21:26:37 pm »
Здравейте на всички!
Днес е най-щастливия ден за мен от много, много време насам :) Третото инсе се оказа успешно!!! В неделя вечерта си направих уринен тест, имаше 2-ра черта, но беше мнооого бледа и в понеделник си пуснах кръвен тест. Снощи излезе резултата - положителен! Днес бяхме на преглед и видяхме точицата (0,59см). Сега остана всичко да е наред и след 20-тина дена сме пак на преглед. Успех на всички! Да знаете, че ще се случи на всички, просто бебето си избира зодия, за това не става от първи път  :wink:

     Честито marteo вярвам, че всичко ще е наред.Радвам се много и ти желая лека бременност   preggo  и от сега на татък само положителни емоции.   Браво! :bighug:

     ylinfant stork-boy cream чакаме те да се похвалиш със същото
« Последна редакция: Февруари 25, 2009, 21:36:39 pm от bibka »
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #151 -: Февруари 25, 2009, 22:21:27 pm »
Еееее, това се казва новина! Браво, Мартео!!!!!!!! Много се радвам за теб! Желая ти много късмет и само положителни емоции!
 :wave:
Разкажи по-подробно - колко ти беше ЧХГ, на кой ден го пусна, на кой ден от инсето видяхте точицата............. Не е ли много 20 дни за преглед? Неможе ли по-рано да се чуе сърчицето?
*

    marteo

  • ***
  • 156
  • ЩАСТЛИВА МАМА
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #152 -: Февруари 26, 2009, 08:20:16 am »
Разкажи по-подробно - колко ти беше ЧХГ, на кой ден го пусна, на кой ден от инсето видяхте точицата............. Не е ли много 20 дни за преглед? Неможе ли по-рано да се чуе сърчицето?
Първо да благодаря на всички за поздравленията и дано всичко е наред, защото до сега все се притеснявахме защо не става нищо, а сега като стана още повече се притесняваме дали всичко ще е както трябва и да няма никакви проблеми дано!
Ние на 05.06 правихме реинсеминация (този път направихме стимулация с Меногон 75UI), на 06.02 се беше спукал големия фоликул (28 мм). В неделя (22.02) си направих уринен тест (на 17-я ден), а кръвния го пуснах на 23.02 (на 18-я ден) и резултата беше 512 ЧХГ.300mU/ml при референтни граници 0.0 - 8.5. Всъщност вчера ми беше 20-я ден от реинсеминацията. Едвам се виждаше точката , добрата новина беше, че е на правилното място (на този пръв преглед само се вижда дали е в матката или извън нея). Сърчицето нямаше как да се вижда вчера, ще го видим след 20 дена, така каза док, но  може и малко по-рано да си запиша час.
Кремче, на теб кога ти излиза резултата от кръвния тест?
Момичета, да знаете, че съм кадемлийка и ще видите, че след мен ще има много! :bighug:
"Това, което не ни убива ни прави по-силни" Ницше
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #153 -: Февруари 26, 2009, 09:14:11 am »
Мартеооооооооооо, толкова се радвам за теб :hug2:!!!!!!!!!!
Дано наистина да се напълни темичката с бременелки :cloud9:!
Къде си направи кръвния тест? В коя седмица си всъщност? Сметнахте ли с док? Кога ти е първия ден на посл.менстр-я? Предполагам трябва да се намести, съобразно процедурата и няма да се вземе точната дата на цикъла ти. Поне при инвитро е така.
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #154 -: Февруари 26, 2009, 10:23:42 am »
Първо, честито и от мен marteo, чудесна новина ! Дано всичко мине както трябва. Все още навлизам в терминологията но какво означава "инсе" и кога се прибягва до него? Ще съм благодарен на отговори. Креам, стискам ти палци и на теб, изчетох през какво си преминала и шапка ти свалям  :balk_602:
*

    marteo

  • ***
  • 156
  • ЩАСТЛИВА МАМА
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #155 -: Февруари 26, 2009, 10:43:19 am »
Cream, почвам да ти отговарям едно по едно:
- кръвния тест си го направих в лаборатория "Здраве" (намира се в стоматологичната поликлиника). Там ми казаха, че щом даваш кръв в понеделник резултатата ще излезе в сряда след 16:00 часа, но аз си проверявах в интернет резултата още от следващия ден сутринта и следобед към 3-4 се появи.
- с доктора въобще не сме смятали деня на последния МЦ, той само ме пита не е ли рано за преглед, аз му казах, че сме 20-я ден от МЦ и той каза: дано успеем да видим къде е. Днес са минали точно 3 седмици, от утре влизам в 4-тата, така ли се смятат?
"Това, което не ни убива ни прави по-силни" Ницше
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #156 -: Февруари 26, 2009, 11:31:10 am »
Честно казано и аз не ги разбирам тези неща със седмиците, но дай боже всичко да е наред, ще се научим. Можеш да си ги сметнеш тук - http://www.zachatie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=809&Itemid=77.

Все още навлизам в терминологията но какво означава "инсе" и кога се прибягва до него?
"Инсе" означава инсеминация. Док ще прецени кога да премине към този метод. Можете да му се доверите. Успех!
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #157 -: Февруари 26, 2009, 11:47:51 am »
Мартео, честито и от мен,айде сега всички ние те пипаме за кадем,пожелавам ти всичко да е наред,лека бременност и да се роди едно здраво и красиво бебче,и не ни забравяй,чети темичката ни и понякога включвай се при нас за да ни вдъхваш кураж.
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #158 -: Февруари 26, 2009, 12:44:10 pm »
Нямам търпение да дойде обедната ми почивка да те поздравя Мартео!

Пожелавам ти всичко да е наред с теб и бебо.... много се радвам за успеха ти. Ще бъдеш голямо насърчение за останалите, които вървят по този път.

Искам и аз от тези твои притеснения... :wink: които сега имаш, но ти пожелавам спокойствие до края.

Креми абе мила ти поне едно обикновено тестче не направили? Как ще удържиш до утре?
*

    marteo

  • ***
  • 156
  • ЩАСТЛИВА МАМА
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #159 -: Февруари 26, 2009, 13:02:40 pm »
Момичета, аз продължавам да съм абонирана за тази тема и след всеки преглед ще Ви пиша как сме.
Знам, че ще вдъхна още по-голяма надежда на всички тук, защото аз докато следях темата все чаках някой да каже, че е забременяла след инсе при Бойчев.
Да знаете, че стават бебета при него, само малко повече търпение и вяра!!!
Целувам Ви, много сте ми ценни!
Кремче, ти излезе доста желязна, поне 1 уринен тест няма ли да си направиш?
"Това, което не ни убива ни прави по-силни" Ницше