0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    shoshkata

  • **
  • 50
  • Пусть всегда будет солнце!
*

    Десислава Михайлова

http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=budeshtimaiki&Number=1949552035&page=0&view=collapsed&sb=5&part= - с вас сме!!! - аз съм vihrogonche, преди се подвизавах с ник desykv
стискам палци и се моля...
*
Всичко мина много добре.Дано името на депутата"Инвиво"да бъде открито.А дали има деца този ДЕПУТАТ?
Мисля,че в сряда всичко ще стане ясно............

На всички които бяха вчера:Невероятни сте момичета! :youwoman:

Даря,ще се молим всичко при теб да се оправи.Продължавай да бъдеш такаСИЛНА.
Само искам да добавя, че снощи на протеста е имало и лекари от клиника Щерев. Аз бях на преглед там вчера в 17 часа и моята лекарка каза, че ще отидат. Също така разбрах, че те участват активно в писането на Закон за ин-витро процедурите (нямам идея как точно ще се казва закона). Явно се действа по въпроса.
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
За тези, които не са гледали шоуто на Слави снощи:

http://www.btv.bg/videos/broadcast_video.pcgi?section_id=218&video_id=9144

Невероятни сте.  :D
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*
Н всички, които бяха вчера - ДЪЛБОК ПОКЛОН! Щастлива съм, че бях част от това изживяване, независимо от студа, дъжда и дългото чакане! Съжалявам само, че не успях да се запозная с повече хора, но нищо- следващия път;-)))
Предлагам да помислим какво ще правим в сряда?
Браво, момичета! Браво и на лекарите, които са опазили човешкото в себе си. Защото, за да си лекар, трябва да си преди всичко човек!
Много силно предаване, силна позиция на участниците - гости, протестиращи, водещ, сценаристи. Ако на някой гърлото не се е свило снощи, разбирайки за какво става въпрос, то той е лишен от елементарни човешки чувства.
Трябва да се приеме този закон. Но защо ли реалистът в мен казва, че едва ли ще стане. Дано не съм права, дано в сряда бъда опровергана.  
*

    Десислава Михайлова

Осиана, благодаря за линка!
Гледах Слави лично снощи, но...
Сега ще го препратя на всичките си близки!!!
*
http://forum.slavishow.com/viewtopic.php?t=18779

цитат от горния линк "Поканете приятелите си, близките си, вземете домашните си любимци и елате в градинката на БТВ в сряда 17.12.2008.г. в 19.30.часа. ЧАКАМЕ ВИ!"


Аз се надявам да съм там, заедно с мъж ми!
Момичета всичко беше снощи много истинско и много силно,не съм спала цяла нощ от вълнение,хиляди благодарности за Докторите,за Ани Зашева,Радина и разбира се за Слави и екипа му,най-после някой да се сети за нас и да взема толкова насериозно проблема ни.
Вижте и тази тема,някой хора се изказват доста неподготвени според мен
http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=357088.0;topicseen

*
Благодаря на всички за снощи. Просто беше страхотно да видя толкова много хора.
Беше страхотно преживяване, убедена съм че ще има резултат

А това долу, написах във форума на Иво Сиромахов:
6, ааа не, вече 8 години играя във филма "Стерилен в България". Играх и във филма "Осиновител в България". Все главни роли! Слава богу втория филм имаше щастлива за мен развръзка. Ще продължавам да играя и в двата филма, докато престанат да бъдат в жанра черна комедия с елементи на психхотрилър.
Честно казано, не защото искам да има "българчета в България", това някак си ми е малко далечно. Просто не искам да има повече такава болка и БЕЗНАДЕЖДНОСТ.

Снощи Слави се потресе и попита как е възможно, депутат да изтресе подобна простащина на една жена. А аз си мислех, че много неща е видял...
Мили господин Трифонов и мили сценаристи на предаването. С горчивина и силна самоирония, трябва да ви споделя нещо много лично. Съпругът ми и аз сме с т.нар. неизяснен стерилитет - 8 години. За тези 8 години:
- свикнахме с думите "ялови", "бездетни"
- свикнахме с това всеки наш неуспех да се обяснява с факта, че нямаме деца затова сме комплексари, а успехите ни пък, с факта, че имаме много свободно време, защото нямаме деца.
- свикнахме с непотърсени съвети и предложения за помощ от всякакъв род оплодители
- свикнахме с това да плащаме от джоба си АБСОЛЮТНО ВСЯКА ЕДНА процедура, медикамент, макар да сме до глупост съвестни данъкоплатци
- свикнахме хора като нас да са публично обиждани:
а) преди няколко години, отново в народното събрание, когато беше обсъждано дали да има безплатно лечение за стерилитет, поредния "образован" депутат каза, че му било последна грижа да се занимава хора, които заради многобройните си венерически болести не могат да имат деца.
б) и сега тече т.нар. антиаборт кампания, в която се казва, че има 270 хиляди стерилни двойки, които заради аборти в ранна възраст сега не могат да имат деца
в) в едно уви известно, риалити шоу, стерилен мъж беше накаран да се прави на умствено изостанал, в продължение на седмици, за да му платят една ин витро процедура, защото семейните пари вече приключили след поредния неуспех... това е нивото у нас
г) сегашния дебат също изобилства от невероятни умопостроения по наш адрес.

ТАКА ЧЕ - ние, стерилните хора в България сме толкова гърмяни зайци, че поредното оплодително предложение от поредния самозабравил се дембел хич не ни прави особено впечатление.

Не знам дали има друга такава общност у нас. незнам дали на някой му прави впечатление, че сме може би единствените, които заедно - лекари и пациенти - от години сме едни до други - по всички изяви и протести. Нашите лекари са до нас, като уверявам ви, те нямат никакъм материален интерес от това, тъй като графиците им за съжаление са запълнени с месеци напред. Нашите лекари са единствените, които (става дума за 6те най-известни клиники във Варна, София и Пловдив )до една, правят по няколко безплатни процедури(средно 5 хил. лева) абсолютно всяка година. Ние, които вече сме родители, за щастие, също не напускаме каузата и продължаваме заедно с останалите ни приятели.

Така, че драги политици - ние и без вас ще се оправим. В сряда, помислете добре дали вие без нас ще се оправите и внимавайте как и за какво гласувате
 
В очакване ....
*

    sunnynevi

  • ***
  • 273
  • Слънца и усмивки за всички!!!
НЯМАМ ДУМИ ДА ОПИША БЛАГОДАРНОСТТА КЪМ ВСИЧКИ УЧАСТВАЛИ В ПРОТЕСТА!!! :bighug: :bighug: :bighug:
КЪМ СЛАВИ И НЕГОВИЯ ЕКИП!!! :bighug: :bighug: :bighug:
МОЛЯ СЕ ДА БЪДАТ СЪОБЩЕНИ ИМЕНАТА НА ВСИЧКИ МАСТИТИ ДЕПУТАТИ ПОЗВОЛИЛИ СИ ДА СЕ ПОДИГРАВАТ С БОЛКАТА НИ!!! :goodluck: :goodluck: :goodluck:
БЛАГОДАРЯ ОЩЕ ВЕДНЪЖ, БЯХТЕ НЕОТРАЗИМИ!!! :balk_47: :balk_47: :balk_47: :balk_81: :balk_81: :balk_81:

*

    Ani4ka78

  • ***
  • 220
  • Моята принцеса
Благодаря ви момичета- невероятни сте!!! Снощи толкова ме развълнувахте, не само мен, а и цялото ми семейство, бяхме като хипнотизирани пред Тв- то. От сърце благодаря на Ани - страхотна е, на Радина , на всички вас дето бяхте в тоя студ навън, на лекарите - д-р Стаменов, д-р Владимиров, д-р Табакова - да са живи и здрави и още хиляди семейства да ощастливят!!! Благодаря също на Слави - този път той наистина се разчувства и взе проблема присърце. Успех желая на начинанието!!!
*
Слави, момичета, страхотни сте! Дано този път някой ви чуе!Силно предаване, смели хора! Фуси, много ми хареса коментара ти, браво! :balk_81:
*
Съжалявам че не съм разбрал за мероприятието по-рано.
Снощи случайно минах оттам. Имахме фирмен банкет и докато се лутах попаднах на събирането, но понеже бързах не разбрах за какво е.
Имаме си бебе благодарение на д-р Владимиров и неговия медицински център. Прекрасни хора са!
Много сме благодарни на лекарския екип и ако има възможност ще подкрепим протеста с каквото можем.
Даже напоследък се ядосвам от тези наши фирмени банкети, защото шефовете не спират да се хвалят колко много деца имало във фирмата, като че ли единствено тяхна е заслугата да има толкова деца! А лично на мен не са ми помогнали с нищо. Поне можех да излизам през работно време и не ми създаваха пречки.
*
Дайте да не се тровим излишно. Простащините са много, точно като коментарите в последния цитиран форум. Сега имаме друга цел
В очакване ....
*

    Десислава Михайлова

Благодаря на всички за снощи. Просто беше страхотно да видя толкова много хора.
Беше страхотно преживяване, убедена съм че ще има резултат

А това долу, написах във форума на Иво Сиромахов:
6, ааа не, вече 8 години играя във филма "Стерилен в България". Играх и във филма "Осиновител в България". Все главни роли! Слава богу втория филм имаше щастлива за мен развръзка. Ще продължавам да играя и в двата филма, докато престанат да бъдат в жанра черна комедия с елементи на психхотрилър.
Честно казано, не защото искам да има "българчета в България", това някак си ми е малко далечно. Просто не искам да има повече такава болка и БЕЗНАДЕЖДНОСТ.

Снощи Слави се потресе и попита как е възможно, депутат да изтресе подобна простащина на една жена. А аз си мислех, че много неща е видял...
Мили господин Трифонов и мили сценаристи на предаването. С горчивина и силна самоирония, трябва да ви споделя нещо много лично. Съпругът ми и аз сме с т.нар. неизяснен стерилитет - 8 години. За тези 8 години:
- свикнахме с думите "ялови", "бездетни"
- свикнахме с това всеки наш неуспех да се обяснява с факта, че нямаме деца затова сме комплексари, а успехите ни пък, с факта, че имаме много свободно време, защото нямаме деца.
- свикнахме с непотърсени съвети и предложения за помощ от всякакъв род оплодители
- свикнахме с това да плащаме от джоба си АБСОЛЮТНО ВСЯКА ЕДНА процедура, медикамент, макар да сме до глупост съвестни данъкоплатци
- свикнахме хора като нас да са публично обиждани:
а) преди няколко години, отново в народното събрание, когато беше обсъждано дали да има безплатно лечение за стерилитет, поредния "образован" депутат каза, че му било последна грижа да се занимава хора, които заради многобройните си венерически болести не могат да имат деца.
б) и сега тече т.нар. антиаборт кампания, в която се казва, че има 270 хиляди стерилни двойки, които заради аборти в ранна възраст сега не могат да имат деца
в) в едно уви известно, риалити шоу, стерилен мъж беше накаран да се прави на умствено изостанал, в продължение на седмици, за да му платят една ин витро процедура, защото семейните пари вече приключили след поредния неуспех... това е нивото у нас
г) сегашния дебат също изобилства от невероятни умопостроения по наш адрес.

ТАКА ЧЕ - ние, стерилните хора в България сме толкова гърмяни зайци, че поредното оплодително предложение от поредния самозабравил се дембел хич не ни прави особено впечатление.

Не знам дали има друга такава общност у нас. незнам дали на някой му прави впечатление, че сме може би единствените, които заедно - лекари и пациенти - от години сме едни до други - по всички изяви и протести. Нашите лекари са до нас, като уверявам ви, те нямат никакъм материален интерес от това, тъй като графиците им за съжаление са запълнени с месеци напред. Нашите лекари са единствените, които (става дума за 6те най-известни клиники във Варна, София и Пловдив )до една, правят по няколко безплатни процедури(средно 5 хил. лева) абсолютно всяка година. Ние, които вече сме родители, за щастие, също не напускаме каузата и продължаваме заедно с останалите ни приятели.

Така, че драги политици - ние и без вас ще се оправим. В сряда, помислете добре дали вие без нас ще се оправите и внимавайте как и за какво гласувате
 


Здрасти, Фуси!
Познаваш ме от БГ-мама, аз там съм vihrogonche.
Днес още не съм се регистрирала тук, защото още се чудя дали би било добре...
Влязох тук, защото не можех след снощното предаване на Слави да остана мълчалива и пасивна!
С всички вас съм!!!
Не сте сами.

По образование и вътрешно призвание съм психолог... ако ме искате при вас - ще се включа с каквото мога при вас... но не желая да се натрапвам, затова съм гост...
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Добре дошла, Деси! :D

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Благодаря на Зачатие и Искам бебе!
Благодаря на д-рСтаменов,д-рТабакова и д-рВладимиров,който е и моя лекар!
Без ВАС нямаше да съществува това предаване на Слави.
Мисля че след него може да очакваме само положителен вот.
Не вярвам,че има депутат който иска да се яви пред Слави и сценаристите му.

ИСКАМ ДА ПОМОЛЯ,някой от ЗАЧАТИЕ,нека до Слави стигне МОЛИТВА ЗА ДЕТЕ.Занесете този запис при следващото ви участие/ако не е проблем/.
Това е нещо което трябва да се види от цяла България и мисля че няма да има човек, който да не застане зад нас.

Благодаря че помагате на всички нас!