0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Dancing Stars по Бтв
« -: Септември 23, 2008, 20:17:23 pm »
Няма ли да коментираме и Dancing Stars по Бтв. На мен лично ми е забавно. Гледате ли, кои са фаворитите ви, любимците ви.....


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #1 -: Септември 23, 2008, 22:20:11 pm »
Големия малък човек Мамалев ми е фаворит :jump12: :balk_81:
*
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #2 -: Септември 24, 2008, 07:05:49 am »
Аз снощи го гледах малко и ми хареса Марковска и партньора и.. Попаднах и на Галена и не ми хареса как танцува,но фаворит си ми е Ники Кънчев..
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #3 -: Септември 24, 2008, 08:05:08 am »
фаворит си ми е Ники Кънчев..

Ама нима Ники Кънчев участва  8O за това ли не е водещ на ББ4 тази година  :?
*
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #4 -: Септември 24, 2008, 09:14:11 am »
nin4eto ето едно линк-че :) да видиш кой ще участва
http://dancingstars.btv.bg/

Аз на 22-ри не успях да гледам мъжете, но снощи гледах жените. Най-много ми хареса изпълнението на Виолета Марковска и Атанас Месечков :) Другите мадами също ми харесаха с изключение на Алисия и Галена - някакси ми бяха много дървени. Ще гледаме да видим по-нататъка как ще се представят :))
Видяхте ли очите на Нешка Робева, когато танцуваше Илияна Раева? Имам чувството, че жената се върна назад в онези златни години на художествената гимнастика...
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #5 -: Септември 24, 2008, 09:57:14 am »
Аз също гледам това предаване. Биг Брадър нещо не ме грабна. Харесвам Марковска и Андрей Баташов. Другите също ми харесаха с изключение на Алисия и Галена, Коцето Калки също не ме кефи. Много хубаво танцуват , за толкова малко дни тренировки.
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #6 -: Септември 24, 2008, 10:11:37 am »
фаворит си ми е Ники Кънчев..

Ама нима Ники Кънчев участва  8O за това ли не е водещ на ББ4 тази година  :?

"СИА адвъртайзинг" този сезон не продуцират ББ4 и затова Ники Кънчев не е водещ на формата!

Денсинг Старс е по-интелигентното шоу, гледаме го с интерес!
Меткаме по едно око и на ББ, по време на рекламите!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #7 -: Септември 24, 2008, 10:18:17 am »
аз не обичам разни реалите шоута -Биг Брадаър  не е  сред моите  интерси  -но  Денсинг Старс   бива -развлекателно и забавно ,едно ниво по-горе   от  битово клюкарските  формати-поне засега  така изглежда -ама има време да го опорочат.
Много е рано  ,за да имам фаворит -хареса ми всички  и малко се кефя даже  ,че фолкаджииките не се представиха така успешно.


Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #8 -: Септември 24, 2008, 10:21:48 am »
И за мен Dancing Stars е по-доброто шоу, и това ще гледаме  :lol:

Аз съм за Ники Кънчев и Илияна Раева. Баташов нещо прекалено чупеше китки, докато танцуваше, и за първа изява не ми харесва.
Гошо Мамалев милия е мнооого готин, ама пусто къде се бута с тази партньорка, не ми е ясно, поне да му бяха избрали някоя по-ниска девойка, а не да подскача, като трябва да я върти...
Гошо от Survivor е голямо дърво, незнам, може би той трябва да отпадне на първи тур, или пък Гиби (нищо, че съм Левскарка, ама голямо дърво е).
Снощи гледах след 9, че бяхме на разходка - Галена е голямо дърво, другите ми харесаха. От резюмето на танците в края на предаването, Илияна Раева много ми хареса, особено факта, че и на тези години си вдигна крака и го лепна почти на главата си в типична стойка за художествената гимнастика. Да, и от Елена Йончева съм доста приятно изненадана, макар че не одобрих подмазването на Нешка след танца й :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*

    julia_m

  • ****
  • 665
  • Най-хубавото нещо тепърва предстои :)
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #9 -: Септември 24, 2008, 11:28:22 am »
nin4eto ето едно линк-че :) да видиш кой ще участва
http://dancingstars.btv.bg/

Аз на 22-ри не успях да гледам мъжете, но снощи гледах жените. Най-много ми хареса изпълнението на Виолета Марковска и Атанас Месечков :) Другите мадами също ми харесаха с изключение на Алисия и Галена - някакси ми бяха много дървени. Ще гледаме да видим по-нататъка как ще се представят :))
Видяхте ли очите на Нешка Робева, когато танцуваше Илияна Раева? Имам чувството, че жената се върна назад в онези златни години на художествената гимнастика...


Е Галена и Алисия им дай да меткат гюбеци, там сигурно ще бъдат фаворитки. А мъжете, нямат шанс, по-дървени са си без да се засягат, май най-високата оценка там е била 3х7, а вижте снощи какво стана :)
Ники Кънчев казал на партньорката си че е голямо дърво(той) и че тя има голяям проблем с него :) ама поне се старае човека :)
*
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #10 -: Септември 24, 2008, 13:59:27 pm »
И аз гледам това шоу. Въобще падам си по формати с пеене и танцуване - кипва ми кръвчицата. :lol: Не гледам другите Биг Брадър, Сървайвър... губят ми времето.
Много ме е яд, че вчера изпуснах почти цялото шоу и не видях Илияна Раева, а така се точих...
Иначе и мен Елена Йончева ме изненада приятно (но тази жена трябва нещо да направи с фигурата си, не може така, още е много млада- направо й се карам). Хареса ми и младичката Виолета. Тя пък толкова е отслабнала и толкова се е променила, че направо трудно я познах. (а тя ми стана много симпатична от един български филм за детската проституция, разкошно си изигра ролята там, не случайно и награда спечели!)
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #11 -: Септември 24, 2008, 16:00:12 pm »
Много е забавно.Превключвам като луда каналите.Харесаха ми Илияна и Виолета.Тая Виолета е страшна сладурана.А верно ли Нети и Дони са раделени,и той ходи с Ана от Мusik Idol? 8O
А професионалните танциори са невероятни
Във всяка стъпка виждай края на пътуването!
*
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #12 -: Септември 24, 2008, 16:44:15 pm »
А верно ли Нети и Дони са раделени,и той ходи с Ана от Мusik Idol? 8O
Не знам дали е вярно, ама снощи Дони за секунди стана и отиде да целува по гърба Нети след танца им. Едвам го улови камерата  :lol: :lol:
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.
*
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #13 -: Септември 24, 2008, 17:00:46 pm »
Аз се извинявам, ама таз Виолета от кое съзвездие? Аз явно не съм запозната със звездната карта. :balk_80:
Иначе е хубавица. И има бъдеще като актриса, ама за здезда ще трябва да почака.
Успях да зърна Гиби - ми страшно дърво е (и аз съм левскарка, ама на черното бяло не мога да кажа).
Друго не успях да хвана, щото аз гледам неинтелегентното предаване Биг брадър 4. :lol:
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #14 -: Септември 24, 2008, 20:07:27 pm »
И аз гледам това шоу. Въобще падам си по формати с пеене и танцуване - кипва ми кръвчицата. :lol: Не гледам другите Биг Брадър, Сървайвър... губят ми времето.
.......
Иначе и мен Елена Йончева ме изненада приятно (но тази жена трябва нещо да направи с фигурата си, не може така, още е много млада- направо й се карам). Хареса ми и младичката Виолета. Тя пък толкова е отслабнала и толкова се е променила, че направо трудно я познах. (а тя ми стана много симпатична от един български филм за детската проституция, разкошно си изигра ролята там, не случайно и награда спечели!)
с това съм напълно съгласна  :D
ама за Елена Йончева направо ме развесели  :P, като знам какви свинки има на по двадесет и ... Иначе и аз се учудих за габаритите й, все си мислех че е от тези, които принципно не дебелеят  :oops:
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #15 -: Септември 24, 2008, 21:55:52 pm »
Доволна съм от предаването /засега/. Весело, стегнато, динамично. И участниците са готини. Малко в повече ми идват Илиана и Аня Пенчева, мнооого преекспонирани, както и Н. Кънчев, сакън да не "пропадне" българския ефир без него, Г.Мамалев също.

От мъжете бих танцувала с Орлин. Изненадах се от Е.Йончева, миньончето доста добре се справи като за първи път със стъпките. Килограмите не коментирам, важно е излъчването и чара. Виолета Марковска изпъква определено. Не ми харесва Нети, много ми е рязка и крякаща. Набедената за фолк-дива Галена  :?, Алисия я харесвам по принцип, радвам се на семейството и.
 
Ааа, да, и журито ми допада.  :D Водещите също, супер се справят. Мерси, че ни лишиха от "вечното присъствие" на Иван и Андрей, Гала, Н.Кънчев, Део и т.н.



София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #16 -: Септември 24, 2008, 22:54:18 pm »
Мой фаворит е Баташов.
*

    Nadyn

  • *
  • 2703
  • Всяко зло за добро!
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #17 -: Септември 24, 2008, 23:11:25 pm »
Мой фаворит е Баташов.

И моя също.
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #18 -: Септември 25, 2008, 21:12:47 pm »
ех този Орлин каква усмивка имааааа:):):)

на мен ми е фаворит:)
*
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #19 -: Септември 25, 2008, 21:36:16 pm »
Айде и аз да се включа. В момента гледам, после ще ви кажа и моите фаворити :)