0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #20 -: Септември 25, 2008, 22:31:45 pm »
Отпаднаха Алисия и Жоро. За него не съжалявам, ама за нея-да. Не знам защо, ама ми е симпатична, струва ми се мъжко момиче. Нещо не ми се гледа Аня Пенчева, макар че шапка и свалям за формата на тези години.
Странно защо продължава Мамалев, ами като шут ми е. И Гиби е дърво, та дрънка, обаче го обичат хората явно от едно време.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #21 -: Септември 25, 2008, 22:35:01 pm »
Отпаднаха Алисия и Жоро. За него не съжалявам, ама за нея-да. Не знам защо, ама ми е симпатична, струва ми се мъжко момиче. Нещо не ми се гледа Аня Пенчева, макар че шапка и свалям за формата на тези години.
Странно защо продължава Мамалев, ами като шут ми е. И Гиби е дърво, та дрънка, обаче го обичат хората явно от едно време.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #22 -: Септември 25, 2008, 23:02:33 pm »
и аз предпочитах да отпадне Аня ... :? ама  :D
Алисия очевидно беше вложила старание и го показа, поведението й ми се стори значително по-естествено ... Дори леко се изненадах от крайния резултат с тези само 28%, ама карай, шоуто да върви  :D
Аня с това нейното мрън мрън, колко съм ощетена от неравния старт :?
С една дума не я харесвам и туй то ...  :D Остава ми утешението, че ще отпадне на следващите елиминации  :P
« Последна редакция: Септември 25, 2008, 23:04:12 pm от mmery »
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #23 -: Септември 25, 2008, 23:08:14 pm »
Аня с това нейното мрън мрън, колко съм ощетена от неравния старт :?
С една дума не я харесвам и туй то ...  :D Остава ми утешението, че ще отпадне на следващите елиминации  :P

Според мен преиграва, контузията и не е толкова голяма. Дано не съм права де, но ми идват в повече тя, Илиана и Нети.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #24 -: Септември 25, 2008, 23:21:36 pm »
 :D ще ги видим ... за мен и двете представляват по-голям интерес от Аня при всички положения.
Нети ми е приятна  :D, вярно  :) изключително много подскача нагоре, надолу ... грам не се вписва в никакъв вид танци  :D, но ми е симпатична ...
Нещо започвам да ставам фен на това предаване  :D ... и вторника и днес си го зяпах с кеф ...
*
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #25 -: Септември 26, 2008, 09:33:06 am »
Аня с това нейното мрън мрън, колко съм ощетена от неравния старт :?
И мен ме подразни много тази Аня.
Но за мъжете мислех, че Гиби-то ще си отиде - голямо дърво е горкия  :lol: :lol: :lol: а Нешка как му каза че е смешен  :lol: :lol: :lol:
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #26 -: Септември 26, 2008, 09:57:07 am »

Но за мъжете мислех, че Гиби-то ще си отиде - голямо дърво е горкия  :lol: :lol: :lol: а Нешка как му каза че е смешен  :lol: :lol: :lol:

 :lol: :lol: :lol:
Непринудено смешен!
 :lol: :lol: :lol:
И аз се смях от сърце като го гледах - танцуващо дръвче! :lol:
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #27 -: Септември 26, 2008, 10:06:57 am »
И аз съжалявам, че не отпадна Аня Пенчева, с тези нейните примадонски физиономии и поведение - нямало равен старт и бля бля. Ще стане като в Пей с мен - ще има да се цупят, като отпадат, че нещо е нагласено, че не е било честно нещо си.....
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #28 -: Септември 26, 2008, 10:38:00 am »
Те такава драма му удариха, ред сълзи, ред сополи още в първия кръг. А Тошко Колев май се беше почерпил за пореден път.  :?
Обаче колкото и да не съм фен на Нешка, и нея уважавам за това, че оценява през призмата на спорта, къде със закачка къде с ирония, обаче до момента е права във всичко, мисля си.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #29 -: Септември 26, 2008, 10:45:21 am »
Мен пък леко ме дразни Нети:)
Такава страдална физиономия имаше, като чели не е в шоу а пред страшния съд.

и изобщо всички намусени леко ме подразниха:):):)
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #30 -: Септември 26, 2008, 10:58:26 am »
Ами Алисия?И тя многострадална беше снощи. Как може да се вземаш толкова насериозно, това е танц,шоу, нищо не зависи от него.Малко по-широко да гледат тия хора там.
За "равния старт" - не разбрах какво точно имаше предвид Аня Пенчева. Това че нямала краката на тоя,хубостта на оня. Ами всеки изглежда различно. За какъв равен старт говори?  :?
Да имаш кураж не значи да не се страхуваш, а да си господар на страха си!
*
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #31 -: Септември 26, 2008, 11:37:30 am »
И аз се подразних повече на Алисия и одобрявам избора на публиката тя да си тръгне.
Иначе от останалите - Нетито като цяло винаги ми е идвала в повече,и тук не прави изключение :wink:


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #32 -: Септември 26, 2008, 11:44:15 am »
Иначе от останалите - Нетито като цяло винаги ми е идвала в повече,и тук не прави изключение :wink:

Лошото е, че покрай нея, и Дони ми идва в повече... Едно време много ги харесвах с Момчил.
Да имаш кураж не значи да не се страхуваш, а да си господар на страха си!
*
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #33 -: Септември 26, 2008, 11:59:59 am »
Няма начин, един по един ще започнат да си тръгват, докато останат най-добрите. От жените, за сега, фаворит ми е Виолетка, а от мъжете - Орлин. но аз не съм им гледала танците, само снощи, каквито откъси даваха. Надявам се в понеделник да мога да гледам, за да се включвам по-често :)
*
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #34 -: Септември 26, 2008, 14:14:48 pm »
Отпаднаха Алисия и Жоро. За него не съжалявам, ама за нея-да. Не знам защо, ама ми е симпатична, струва ми се мъжко момиче. Нещо не ми се гледа Аня Пенчева, макар че шапка и свалям за формата на тези години.
Странно защо продължава Мамалев, ами като шут ми е. И Гиби е дърво, та дрънка, обаче го обичат хората явно от едно време.

Ми то Аня винаги си е била голяма л.... В повече ми идва от детските години. Само в хан Аспарух я понасям, ама и там ролята й е второстепенна и не си я спомням като натрапливо явление.
А колкото до фигурата - ами как няма да е такава... То в днешни времена пластичната хирургия е на доста високо ниво. Преди около три години случайно се засякохме в Пирогов, тогава ако е беше видяла, едва ли щеше да й кажеш евала за фигурата... Точно след няколко месеца беше вече фиданка - как стават тия работи!

Иначе от мъжете и на мен Орлин ми е любимец, по принцип си го харесвам... :)
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
*
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #35 -: Септември 26, 2008, 15:30:13 pm »
Обаче видяхте ли накрая като танцуваха уж последния танц на напускашите двойки, как Жоро си хвана Алисийка и си я подмяташе около него  :lol: :lol: направо стават за двойка за рок енд рол  :lol: :lol:
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #36 -: Септември 26, 2008, 16:32:44 pm »
А колкото до фигурата - ами как няма да е такава... То в днешни времена пластичната хирургия е на доста високо ниво. Преди около три години случайно се засякохме в Пирогов, тогава ако е беше видяла, едва ли щеше да й кажеш евала за фигурата... Точно след няколко месеца беше вече фиданка - как стават тия работи!


А, недей така, че е пълно с 18 годишни дропли с целулит, моля ти се.
А Аня Пенчева доста съм я виждала.  :wink:


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #37 -: Септември 26, 2008, 21:35:53 pm »
Сори, че се намесвам, щото много не съм ги огледала, но Аня съм я виждала преди 4-5 години. Беше тръгнала на пазар - без грим, по дънки и маратонки - е, просто ме изкефи ад ви кажа - изглеждаше много,много по-добре от сегашните тинейджърки, които са с наднормени тегла повечето и целулит. :wink:
*
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #38 -: Септември 26, 2008, 23:14:40 pm »
Вие пък сега целулит. Целулитът под дрехите не се вижда. Пишете поне шкембенца, те поне не могат да се скрият от дрехите. И вижте какво да не се обиждаме на целулит, че цял живот се помня с него, въпреки че все гледам да внимавам за фигурата и ама хич не съм дропла!  :wink: Е, и тинейджърка не съм от 100 години  :lol: Иначе сте прави, нооо и знам какво видях..., а и естет си падам, така че на хубавото няма да кажа грозно. Абе не знам, тогава повече ми хареса Сашо Диков, може би защото е мъж, все пак?!  :)
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #39 -: Септември 26, 2008, 23:21:14 pm »
Ееее, ти пък що го приемаш лично, не ми се сърди. Нито си 18-годишна /нито аз де :wink:/, нито си дропла. Като цяло констатирам, че това новото поколение тийнейджъри са по-зле физически от нас по-възрастните  :lol:. Обаче си права за дрехите, с тях всички сме супер!  :bellydance:

Айде, наздраве за целулита и стриите, да живеят мръсните танци!  :dance2:


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!