0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #40 -: Септември 26, 2008, 23:25:38 pm »
Ееее, ти пък що го приемаш лично, не ми се сърди. Нито си 18-годишна /нито аз де :wink:/, нито си дропла. Като цяло констатирам, че това новото поколение тийнейджъри са по-зле физически от нас по-възрастните  :lol:. Обаче си права за дрехите, с тях всички сме супер!  :bellydance:

Айде, наздраве за целулита и стриите, да живеят мръсните танци!  :dance2:


:balk_15: :balk_15:
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
*
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #41 -: Септември 29, 2008, 22:21:03 pm »
Марковска, Марковска, Марковскааааааааа
 :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader:
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #42 -: Септември 29, 2008, 23:26:08 pm »
Еее, Гибито и Ники Кънчев са уникални дървеняци просто!!! Мамалев комичен направо с тая висока партньорка. На Елена Йончева предвидливо й бяха обули клинче до коленете, да няма после компромати с бикини
*
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #43 -: Септември 30, 2008, 13:58:37 pm »
Мен пък шоуто вчера ме забавлява.
Ей, радвах се от сърце на Мамалев (не го харесвам въобще, но тук много ме кефи). Илияна и Аня въобще не се глезиха, дори ми направиха доста добро впечатление. Стараят се, жените, само трябва малко да се поотпуснат, да започнат да се забавляват... Същото важи и за Елена Йончева. Ще ми се за нея да си върна думите назад, вярно че и сега не ми изглежда толкова слабичка, колкото преди, нали си я помня с хлътналите бузки, но определено съм останала с погрешно впечатление за фигурата й - май стилистите са оплескали нещата и трябва да внимават с какво я обличат, тя е нисичка жена с голям бюст, да не я правят на... а маха! Вчера роклята й стоеше по-добре.
Нети пак се глези нещо, но според мен вече я удря на поведението на жена, на която не й обръщат много внимание... Правя си едни изводи... Малко ми е мъчно, повече я харесвам, отколкото не.
Иначе май вече и фаворити си имам - естествено Орлин и Виолета, ама те са си най-хубавите, а и май е малко нечестно, най-младите...от тук е ясно, че ще бият останалите по енергичност, издръжливост и пр.
Тошко обаче вчера много ме издразни (той мене винаги ме дразни, субективно е)... Нещо водещите не ми се вписват за това шоу, а Радост като водеща никога не ми е допадала...
А журито адски ме кефи - ха, така, безпристрастно, взискателно, честно, всекиму колкото толкова...
Друг не гледа ли това предаване??? Що сме толкова малко?
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #44 -: Септември 30, 2008, 14:28:46 pm »
Огняна, как бе, две е повече от едно :lol:. Не си сама.  :wink:
Та мненията ни съвпадат почти 90%. Определено Елена не е дебела, първия път тоалета я правеше такава, не е ли видя в тренировъчната зала, добре изглежда за ръста и бюста си.  :wink:



София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #45 -: Септември 30, 2008, 14:33:16 pm »
Аз снощи го гледах за първи път.
Най-много ми харесаха Виолета и Атанас - те са моите фаворити  :D /Въпреки, че не знам точно коя е Виолета и с какво е известна  :oops:/
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



*
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #46 -: Септември 30, 2008, 17:24:37 pm »
Огняна, как бе, две е повече от едно :lol:...

Знам, аз, знам... Ух, а как съм мераклийка на едно две в едно като твоето да знаеш... :D :wink:


Въпреки, че не знам точно коя е Виолета и с какво е известна  :oops:/

Навремето имаше един сериен български филм, от по-новите все пак, по Нова телевизия, мисля че Хотел се казваше. Там Виолета игра дъщеря на Аня Пенчева, но там беше дете - около 7 клас може би. Но на мен ми направи силно впечатление в един друг филм, споменах вече, български, но пусто не си спомням името му... Хванах го една нощ съвсем случайно по ТВ и го изгледах. Вилито там още дете игра перфектно за мен, още й помня образа, не можах да спя цяла нощ - героинята й беше тинейджърка отвлечена от възрастна двойка, които я караха да проституира в дома им. Естествено те взимаха парите, те уреждаха срещите, купуваха й гримове и облекло за срещите, и я държаха постоянно под ключ, бяха заковали дъски на прозорците, за да не знае къде се намира. Та тя по някакъв начин успя да разкове дъските, но откри че е на много висок етаж от жилищна сграда и защото нямаше как да избяга, а и старците я хванаха, се хвърли от прозореца... Сори за плоското резюме, филмът е тежък, но си заслужава!
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #47 -: Септември 30, 2008, 17:48:15 pm »
Като казах това нещо, нямах предвид това, но щом силно го искаш, значи ще го имаш  :wink:.

На мен снощи Виолета ми заприлича именно на Аня Пенчева на младини. А на вас?


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #48 -: Септември 30, 2008, 18:34:32 pm »
И аз съм в групичката. Виолета също ми е любимка. Участва и във филма Шивачки. Не се сещам да съм я гледала като дете , но определено има талант. Забелязах,че майка й присъства на тренировките. А и се завързва интрига с партньора й. Дали са гаджета или не. От мъжете ми харесва Орлин и Баташов, макар че вчера пак прави доста чупки , но иначе си го харесвам като актьор.
*
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #49 -: Септември 30, 2008, 18:40:27 pm »
Абе тази Нети ми е много любопитна - малко пъти съм я гледала (в някакви шоу предавания само) и може би погрешно така ми се е сторило, ама всеки път тя три думи не може да върже като хората - седи една такава глуповата. Иначе вчера май най-много ми хареса нейния моряшки танц, а предния път най-много харесах Виолета Марковска и партньоът й как танцуват.
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #50 -: Септември 30, 2008, 18:56:31 pm »
Любимка  :dance2:Виолета, грация и изящество, неподправена по- детски!

Оги, филма за който разказваш е "Открадната светлина"   ЦЪК!
« Последна редакция: Септември 30, 2008, 18:58:40 pm от mishanta »
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #51 -: Септември 30, 2008, 19:53:36 pm »
На мене Виолета много ми харесва, явно е била или гимнастичка или балерина, преди да я "лапне" НАТФИЗ  :lol: . Да добавя, че скоро се очаква да я гледаме във филма на Анри Кулев "Невинни магии", където си партнира със Захари Бахаров и други български актьори.
От мъжете - пак Орлин много ми хареса, а Коцето ми беше толкова смешен с това кукуригу на главата  :lol:
За Баташов - не ми е любимец,ако и да е добър актьор, като танцьор ми е леко дървен.
А Нети - лелеее, с тия дълги пранджоли, като ги заразмята, мислех че морячето ще я изпусне  :lol: Но ми хареса техни танц. Добре се справиха.
« Последна редакция: Септември 30, 2008, 19:56:00 pm от dianka »
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #52 -: Септември 30, 2008, 21:06:26 pm »
И на мен Орлинчо ми е любимец, симпатяга момчето и добре танцува. Нетито по принцип ми е антипатична,ни като актриса ми понася, ни като певица, сега и като танцьорка не ме грабва
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #53 -: Октомври 01, 2008, 09:21:24 am »
В четвъртък зрителите на bTV ще разберат изхода от медийния двубой между Златка Райкова и Алисия. Двете ще се изправят една срещу друга в Танго спаринг, за да сложат точка на спора помежду си на дансинга. Така Dancing Stars ще се опита да сложи край на един скандал по елегантен и изискан начин.

http://life.dir.bg/2008/09/30/news3424992.html
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #54 -: Октомври 01, 2008, 11:52:17 am »
Не разбрах какъв е повода за този дуел между Алисия и Златка . И друго се чудя - трябва ли и тук пак да гледаме тъпата физиономия на това недоразумение, наречено Златка!? Да не я наричам с по-груби думи..., аман вече от "звезди"!
Надявах се и Галена да е следващата пътничка, а то какво се оказа - сега и к...... Златка трябва да изтърпя!  :o
« Последна редакция: Октомври 01, 2008, 11:57:32 am от слънчице »
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #55 -: Октомври 01, 2008, 14:24:21 pm »
Не разбрах какъв е повода за този дуел между Алисия и Златка . 


Е как, то цялата преса за това тръби  :?

Цитирам 24 часа:
Цитат
Скандалът, който от месеци зрее между фолкдивата Алисия и изкусителската Златка Райкова заради публичните й признания, че имала близки отношения с Валери Божинов, ще достигне своя връщ утре вечер в ефира на Би Ти Ви. Вместо да се дърлят задочно по медийте, плеймейтката и съпругата на Божинов ще премерят сили в "Дуел на честта" на подиума на Dancing Stars.

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #56 -: Октомври 01, 2008, 14:43:13 pm »
Не разбрах какъв е повода за този дуел между Алисия и Златка . 


Е как, то цялата преса за това тръби  :?

Цитирам 24 часа:
Цитат
Скандалът, който от месеци зрее между фолкдивата Алисия и изкусителската Златка Райкова заради публичните й признания, че имала близки отношения с Валери Божинов, ще достигне своя връщ утре вечер в ефира на Би Ти Ви. Вместо да се дърлят задочно по медийте, плеймейтката и съпругата на Божинов ще премерят сили в "Дуел на честта" на подиума на Dancing Stars.


Ама че простотии!

mishanta , благодаря!  :kiss:
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #57 -: Октомври 01, 2008, 14:52:08 pm »
Божеее, аз пък ще седна да чета за Златка с кой била спала... По-скоро би ме изненадало инфо с кого НЕ Е! :lol: :lol: :lol:
И ся по БТВ ще решават спора между две руси..... (да ме извинят русите мацки тук - от русо до русо има разлика) :P Аман от тъпотии - надявах се поне това шоу да е малко по-интелигентно, но уви - блажени са вярващите! :)
*
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #58 -: Октомври 01, 2008, 14:55:35 pm »
И аз го гледам.
Моя приятелка участва там та съм много пристрастна  :D
*
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #59 -: Октомври 01, 2008, 14:56:36 pm »
Виктория Петрова влиза в Dancing Stars
Специален гост на бляскавото шоу утре вечер ще бъде водещата на bTV Новините Виктория Петрова. Тя ще демонстрира танцувалните си умения заедно с партньора на Нети - Александър Докулевски.

http://dancingstars.btv.bg/bg/articles/show/24/viktorija_petrova_vliza_v_dancing_stars/

охоиооо коки от професионалните танцьори ли е приятелката ти? :))
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.