0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Dancing Stars по Бтв
« -: Септември 23, 2008, 20:17:23 pm »
Няма ли да коментираме и Dancing Stars по Бтв. На мен лично ми е забавно. Гледате ли, кои са фаворитите ви, любимците ви.....


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #1 -: Септември 23, 2008, 22:20:11 pm »
Големия малък човек Мамалев ми е фаворит :jump12: :balk_81:
*
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #2 -: Септември 24, 2008, 07:05:49 am »
Аз снощи го гледах малко и ми хареса Марковска и партньора и.. Попаднах и на Галена и не ми хареса как танцува,но фаворит си ми е Ники Кънчев..
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #3 -: Септември 24, 2008, 08:05:08 am »
фаворит си ми е Ники Кънчев..

Ама нима Ники Кънчев участва  8O за това ли не е водещ на ББ4 тази година  :?
*
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #4 -: Септември 24, 2008, 09:14:11 am »
nin4eto ето едно линк-че :) да видиш кой ще участва
http://dancingstars.btv.bg/

Аз на 22-ри не успях да гледам мъжете, но снощи гледах жените. Най-много ми хареса изпълнението на Виолета Марковска и Атанас Месечков :) Другите мадами също ми харесаха с изключение на Алисия и Галена - някакси ми бяха много дървени. Ще гледаме да видим по-нататъка как ще се представят :))
Видяхте ли очите на Нешка Робева, когато танцуваше Илияна Раева? Имам чувството, че жената се върна назад в онези златни години на художествената гимнастика...
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #5 -: Септември 24, 2008, 09:57:14 am »
Аз също гледам това предаване. Биг Брадър нещо не ме грабна. Харесвам Марковска и Андрей Баташов. Другите също ми харесаха с изключение на Алисия и Галена, Коцето Калки също не ме кефи. Много хубаво танцуват , за толкова малко дни тренировки.
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #6 -: Септември 24, 2008, 10:11:37 am »
фаворит си ми е Ники Кънчев..

Ама нима Ники Кънчев участва  8O за това ли не е водещ на ББ4 тази година  :?

"СИА адвъртайзинг" този сезон не продуцират ББ4 и затова Ники Кънчев не е водещ на формата!

Денсинг Старс е по-интелигентното шоу, гледаме го с интерес!
Меткаме по едно око и на ББ, по време на рекламите!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #7 -: Септември 24, 2008, 10:18:17 am »
аз не обичам разни реалите шоута -Биг Брадаър  не е  сред моите  интерси  -но  Денсинг Старс   бива -развлекателно и забавно ,едно ниво по-горе   от  битово клюкарските  формати-поне засега  така изглежда -ама има време да го опорочат.
Много е рано  ,за да имам фаворит -хареса ми всички  и малко се кефя даже  ,че фолкаджииките не се представиха така успешно.


Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #8 -: Септември 24, 2008, 10:21:48 am »
И за мен Dancing Stars е по-доброто шоу, и това ще гледаме  :lol:

Аз съм за Ники Кънчев и Илияна Раева. Баташов нещо прекалено чупеше китки, докато танцуваше, и за първа изява не ми харесва.
Гошо Мамалев милия е мнооого готин, ама пусто къде се бута с тази партньорка, не ми е ясно, поне да му бяха избрали някоя по-ниска девойка, а не да подскача, като трябва да я върти...
Гошо от Survivor е голямо дърво, незнам, може би той трябва да отпадне на първи тур, или пък Гиби (нищо, че съм Левскарка, ама голямо дърво е).
Снощи гледах след 9, че бяхме на разходка - Галена е голямо дърво, другите ми харесаха. От резюмето на танците в края на предаването, Илияна Раева много ми хареса, особено факта, че и на тези години си вдигна крака и го лепна почти на главата си в типична стойка за художествената гимнастика. Да, и от Елена Йончева съм доста приятно изненадана, макар че не одобрих подмазването на Нешка след танца й :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*

    julia_m

  • ****
  • 665
  • Най-хубавото нещо тепърва предстои :)
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #9 -: Септември 24, 2008, 11:28:22 am »
nin4eto ето едно линк-че :) да видиш кой ще участва
http://dancingstars.btv.bg/

Аз на 22-ри не успях да гледам мъжете, но снощи гледах жените. Най-много ми хареса изпълнението на Виолета Марковска и Атанас Месечков :) Другите мадами също ми харесаха с изключение на Алисия и Галена - някакси ми бяха много дървени. Ще гледаме да видим по-нататъка как ще се представят :))
Видяхте ли очите на Нешка Робева, когато танцуваше Илияна Раева? Имам чувството, че жената се върна назад в онези златни години на художествената гимнастика...


Е Галена и Алисия им дай да меткат гюбеци, там сигурно ще бъдат фаворитки. А мъжете, нямат шанс, по-дървени са си без да се засягат, май най-високата оценка там е била 3х7, а вижте снощи какво стана :)
Ники Кънчев казал на партньорката си че е голямо дърво(той) и че тя има голяям проблем с него :) ама поне се старае човека :)
*
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #10 -: Септември 24, 2008, 13:59:27 pm »
И аз гледам това шоу. Въобще падам си по формати с пеене и танцуване - кипва ми кръвчицата. :lol: Не гледам другите Биг Брадър, Сървайвър... губят ми времето.
Много ме е яд, че вчера изпуснах почти цялото шоу и не видях Илияна Раева, а така се точих...
Иначе и мен Елена Йончева ме изненада приятно (но тази жена трябва нещо да направи с фигурата си, не може така, още е много млада- направо й се карам). Хареса ми и младичката Виолета. Тя пък толкова е отслабнала и толкова се е променила, че направо трудно я познах. (а тя ми стана много симпатична от един български филм за детската проституция, разкошно си изигра ролята там, не случайно и награда спечели!)
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #11 -: Септември 24, 2008, 16:00:12 pm »
Много е забавно.Превключвам като луда каналите.Харесаха ми Илияна и Виолета.Тая Виолета е страшна сладурана.А верно ли Нети и Дони са раделени,и той ходи с Ана от Мusik Idol? 8O
А професионалните танциори са невероятни
Във всяка стъпка виждай края на пътуването!
*
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #12 -: Септември 24, 2008, 16:44:15 pm »
А верно ли Нети и Дони са раделени,и той ходи с Ана от Мusik Idol? 8O
Не знам дали е вярно, ама снощи Дони за секунди стана и отиде да целува по гърба Нети след танца им. Едвам го улови камерата  :lol: :lol:
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.
*
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #13 -: Септември 24, 2008, 17:00:46 pm »
Аз се извинявам, ама таз Виолета от кое съзвездие? Аз явно не съм запозната със звездната карта. :balk_80:
Иначе е хубавица. И има бъдеще като актриса, ама за здезда ще трябва да почака.
Успях да зърна Гиби - ми страшно дърво е (и аз съм левскарка, ама на черното бяло не мога да кажа).
Друго не успях да хвана, щото аз гледам неинтелегентното предаване Биг брадър 4. :lol:
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #14 -: Септември 24, 2008, 20:07:27 pm »
И аз гледам това шоу. Въобще падам си по формати с пеене и танцуване - кипва ми кръвчицата. :lol: Не гледам другите Биг Брадър, Сървайвър... губят ми времето.
.......
Иначе и мен Елена Йончева ме изненада приятно (но тази жена трябва нещо да направи с фигурата си, не може така, още е много млада- направо й се карам). Хареса ми и младичката Виолета. Тя пък толкова е отслабнала и толкова се е променила, че направо трудно я познах. (а тя ми стана много симпатична от един български филм за детската проституция, разкошно си изигра ролята там, не случайно и награда спечели!)
с това съм напълно съгласна  :D
ама за Елена Йончева направо ме развесели  :P, като знам какви свинки има на по двадесет и ... Иначе и аз се учудих за габаритите й, все си мислех че е от тези, които принципно не дебелеят  :oops:
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #15 -: Септември 24, 2008, 21:55:52 pm »
Доволна съм от предаването /засега/. Весело, стегнато, динамично. И участниците са готини. Малко в повече ми идват Илиана и Аня Пенчева, мнооого преекспонирани, както и Н. Кънчев, сакън да не "пропадне" българския ефир без него, Г.Мамалев също.

От мъжете бих танцувала с Орлин. Изненадах се от Е.Йончева, миньончето доста добре се справи като за първи път със стъпките. Килограмите не коментирам, важно е излъчването и чара. Виолета Марковска изпъква определено. Не ми харесва Нети, много ми е рязка и крякаща. Набедената за фолк-дива Галена  :?, Алисия я харесвам по принцип, радвам се на семейството и.
 
Ааа, да, и журито ми допада.  :D Водещите също, супер се справят. Мерси, че ни лишиха от "вечното присъствие" на Иван и Андрей, Гала, Н.Кънчев, Део и т.н.



София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #16 -: Септември 24, 2008, 22:54:18 pm »
Мой фаворит е Баташов.
*

    Nadyn

  • *
  • 2703
  • Всяко зло за добро!
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #17 -: Септември 24, 2008, 23:11:25 pm »
Мой фаворит е Баташов.

И моя също.
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #18 -: Септември 25, 2008, 21:12:47 pm »
ех този Орлин каква усмивка имааааа:):):)

на мен ми е фаворит:)
*
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #19 -: Септември 25, 2008, 21:36:16 pm »
Айде и аз да се включа. В момента гледам, после ще ви кажа и моите фаворити :)
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #20 -: Септември 25, 2008, 22:31:45 pm »
Отпаднаха Алисия и Жоро. За него не съжалявам, ама за нея-да. Не знам защо, ама ми е симпатична, струва ми се мъжко момиче. Нещо не ми се гледа Аня Пенчева, макар че шапка и свалям за формата на тези години.
Странно защо продължава Мамалев, ами като шут ми е. И Гиби е дърво, та дрънка, обаче го обичат хората явно от едно време.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #21 -: Септември 25, 2008, 22:35:01 pm »
Отпаднаха Алисия и Жоро. За него не съжалявам, ама за нея-да. Не знам защо, ама ми е симпатична, струва ми се мъжко момиче. Нещо не ми се гледа Аня Пенчева, макар че шапка и свалям за формата на тези години.
Странно защо продължава Мамалев, ами като шут ми е. И Гиби е дърво, та дрънка, обаче го обичат хората явно от едно време.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #22 -: Септември 25, 2008, 23:02:33 pm »
и аз предпочитах да отпадне Аня ... :? ама  :D
Алисия очевидно беше вложила старание и го показа, поведението й ми се стори значително по-естествено ... Дори леко се изненадах от крайния резултат с тези само 28%, ама карай, шоуто да върви  :D
Аня с това нейното мрън мрън, колко съм ощетена от неравния старт :?
С една дума не я харесвам и туй то ...  :D Остава ми утешението, че ще отпадне на следващите елиминации  :P
« Последна редакция: Септември 25, 2008, 23:04:12 pm от mmery »
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #23 -: Септември 25, 2008, 23:08:14 pm »
Аня с това нейното мрън мрън, колко съм ощетена от неравния старт :?
С една дума не я харесвам и туй то ...  :D Остава ми утешението, че ще отпадне на следващите елиминации  :P

Според мен преиграва, контузията и не е толкова голяма. Дано не съм права де, но ми идват в повече тя, Илиана и Нети.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #24 -: Септември 25, 2008, 23:21:36 pm »
 :D ще ги видим ... за мен и двете представляват по-голям интерес от Аня при всички положения.
Нети ми е приятна  :D, вярно  :) изключително много подскача нагоре, надолу ... грам не се вписва в никакъв вид танци  :D, но ми е симпатична ...
Нещо започвам да ставам фен на това предаване  :D ... и вторника и днес си го зяпах с кеф ...
*
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #25 -: Септември 26, 2008, 09:33:06 am »
Аня с това нейното мрън мрън, колко съм ощетена от неравния старт :?
И мен ме подразни много тази Аня.
Но за мъжете мислех, че Гиби-то ще си отиде - голямо дърво е горкия  :lol: :lol: :lol: а Нешка как му каза че е смешен  :lol: :lol: :lol:
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #26 -: Септември 26, 2008, 09:57:07 am »

Но за мъжете мислех, че Гиби-то ще си отиде - голямо дърво е горкия  :lol: :lol: :lol: а Нешка как му каза че е смешен  :lol: :lol: :lol:

 :lol: :lol: :lol:
Непринудено смешен!
 :lol: :lol: :lol:
И аз се смях от сърце като го гледах - танцуващо дръвче! :lol:
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #27 -: Септември 26, 2008, 10:06:57 am »
И аз съжалявам, че не отпадна Аня Пенчева, с тези нейните примадонски физиономии и поведение - нямало равен старт и бля бля. Ще стане като в Пей с мен - ще има да се цупят, като отпадат, че нещо е нагласено, че не е било честно нещо си.....
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #28 -: Септември 26, 2008, 10:38:00 am »
Те такава драма му удариха, ред сълзи, ред сополи още в първия кръг. А Тошко Колев май се беше почерпил за пореден път.  :?
Обаче колкото и да не съм фен на Нешка, и нея уважавам за това, че оценява през призмата на спорта, къде със закачка къде с ирония, обаче до момента е права във всичко, мисля си.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #29 -: Септември 26, 2008, 10:45:21 am »
Мен пък леко ме дразни Нети:)
Такава страдална физиономия имаше, като чели не е в шоу а пред страшния съд.

и изобщо всички намусени леко ме подразниха:):):)
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #30 -: Септември 26, 2008, 10:58:26 am »
Ами Алисия?И тя многострадална беше снощи. Как може да се вземаш толкова насериозно, това е танц,шоу, нищо не зависи от него.Малко по-широко да гледат тия хора там.
За "равния старт" - не разбрах какво точно имаше предвид Аня Пенчева. Това че нямала краката на тоя,хубостта на оня. Ами всеки изглежда различно. За какъв равен старт говори?  :?
Да имаш кураж не значи да не се страхуваш, а да си господар на страха си!
*
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #31 -: Септември 26, 2008, 11:37:30 am »
И аз се подразних повече на Алисия и одобрявам избора на публиката тя да си тръгне.
Иначе от останалите - Нетито като цяло винаги ми е идвала в повече,и тук не прави изключение :wink:


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #32 -: Септември 26, 2008, 11:44:15 am »
Иначе от останалите - Нетито като цяло винаги ми е идвала в повече,и тук не прави изключение :wink:

Лошото е, че покрай нея, и Дони ми идва в повече... Едно време много ги харесвах с Момчил.
Да имаш кураж не значи да не се страхуваш, а да си господар на страха си!
*
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #33 -: Септември 26, 2008, 11:59:59 am »
Няма начин, един по един ще започнат да си тръгват, докато останат най-добрите. От жените, за сега, фаворит ми е Виолетка, а от мъжете - Орлин. но аз не съм им гледала танците, само снощи, каквито откъси даваха. Надявам се в понеделник да мога да гледам, за да се включвам по-често :)
*
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #34 -: Септември 26, 2008, 14:14:48 pm »
Отпаднаха Алисия и Жоро. За него не съжалявам, ама за нея-да. Не знам защо, ама ми е симпатична, струва ми се мъжко момиче. Нещо не ми се гледа Аня Пенчева, макар че шапка и свалям за формата на тези години.
Странно защо продължава Мамалев, ами като шут ми е. И Гиби е дърво, та дрънка, обаче го обичат хората явно от едно време.

Ми то Аня винаги си е била голяма л.... В повече ми идва от детските години. Само в хан Аспарух я понасям, ама и там ролята й е второстепенна и не си я спомням като натрапливо явление.
А колкото до фигурата - ами как няма да е такава... То в днешни времена пластичната хирургия е на доста високо ниво. Преди около три години случайно се засякохме в Пирогов, тогава ако е беше видяла, едва ли щеше да й кажеш евала за фигурата... Точно след няколко месеца беше вече фиданка - как стават тия работи!

Иначе от мъжете и на мен Орлин ми е любимец, по принцип си го харесвам... :)
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
*
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #35 -: Септември 26, 2008, 15:30:13 pm »
Обаче видяхте ли накрая като танцуваха уж последния танц на напускашите двойки, как Жоро си хвана Алисийка и си я подмяташе около него  :lol: :lol: направо стават за двойка за рок енд рол  :lol: :lol:
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #36 -: Септември 26, 2008, 16:32:44 pm »
А колкото до фигурата - ами как няма да е такава... То в днешни времена пластичната хирургия е на доста високо ниво. Преди около три години случайно се засякохме в Пирогов, тогава ако е беше видяла, едва ли щеше да й кажеш евала за фигурата... Точно след няколко месеца беше вече фиданка - как стават тия работи!


А, недей така, че е пълно с 18 годишни дропли с целулит, моля ти се.
А Аня Пенчева доста съм я виждала.  :wink:


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #37 -: Септември 26, 2008, 21:35:53 pm »
Сори, че се намесвам, щото много не съм ги огледала, но Аня съм я виждала преди 4-5 години. Беше тръгнала на пазар - без грим, по дънки и маратонки - е, просто ме изкефи ад ви кажа - изглеждаше много,много по-добре от сегашните тинейджърки, които са с наднормени тегла повечето и целулит. :wink:
*
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #38 -: Септември 26, 2008, 23:14:40 pm »
Вие пък сега целулит. Целулитът под дрехите не се вижда. Пишете поне шкембенца, те поне не могат да се скрият от дрехите. И вижте какво да не се обиждаме на целулит, че цял живот се помня с него, въпреки че все гледам да внимавам за фигурата и ама хич не съм дропла!  :wink: Е, и тинейджърка не съм от 100 години  :lol: Иначе сте прави, нооо и знам какво видях..., а и естет си падам, така че на хубавото няма да кажа грозно. Абе не знам, тогава повече ми хареса Сашо Диков, може би защото е мъж, все пак?!  :)
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #39 -: Септември 26, 2008, 23:21:14 pm »
Ееее, ти пък що го приемаш лично, не ми се сърди. Нито си 18-годишна /нито аз де :wink:/, нито си дропла. Като цяло констатирам, че това новото поколение тийнейджъри са по-зле физически от нас по-възрастните  :lol:. Обаче си права за дрехите, с тях всички сме супер!  :bellydance:

Айде, наздраве за целулита и стриите, да живеят мръсните танци!  :dance2:


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #40 -: Септември 26, 2008, 23:25:38 pm »
Ееее, ти пък що го приемаш лично, не ми се сърди. Нито си 18-годишна /нито аз де :wink:/, нито си дропла. Като цяло констатирам, че това новото поколение тийнейджъри са по-зле физически от нас по-възрастните  :lol:. Обаче си права за дрехите, с тях всички сме супер!  :bellydance:

Айде, наздраве за целулита и стриите, да живеят мръсните танци!  :dance2:


:balk_15: :balk_15:
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
*
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #41 -: Септември 29, 2008, 22:21:03 pm »
Марковска, Марковска, Марковскааааааааа
 :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader:
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #42 -: Септември 29, 2008, 23:26:08 pm »
Еее, Гибито и Ники Кънчев са уникални дървеняци просто!!! Мамалев комичен направо с тая висока партньорка. На Елена Йончева предвидливо й бяха обули клинче до коленете, да няма после компромати с бикини
*
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #43 -: Септември 30, 2008, 13:58:37 pm »
Мен пък шоуто вчера ме забавлява.
Ей, радвах се от сърце на Мамалев (не го харесвам въобще, но тук много ме кефи). Илияна и Аня въобще не се глезиха, дори ми направиха доста добро впечатление. Стараят се, жените, само трябва малко да се поотпуснат, да започнат да се забавляват... Същото важи и за Елена Йончева. Ще ми се за нея да си върна думите назад, вярно че и сега не ми изглежда толкова слабичка, колкото преди, нали си я помня с хлътналите бузки, но определено съм останала с погрешно впечатление за фигурата й - май стилистите са оплескали нещата и трябва да внимават с какво я обличат, тя е нисичка жена с голям бюст, да не я правят на... а маха! Вчера роклята й стоеше по-добре.
Нети пак се глези нещо, но според мен вече я удря на поведението на жена, на която не й обръщат много внимание... Правя си едни изводи... Малко ми е мъчно, повече я харесвам, отколкото не.
Иначе май вече и фаворити си имам - естествено Орлин и Виолета, ама те са си най-хубавите, а и май е малко нечестно, най-младите...от тук е ясно, че ще бият останалите по енергичност, издръжливост и пр.
Тошко обаче вчера много ме издразни (той мене винаги ме дразни, субективно е)... Нещо водещите не ми се вписват за това шоу, а Радост като водеща никога не ми е допадала...
А журито адски ме кефи - ха, така, безпристрастно, взискателно, честно, всекиму колкото толкова...
Друг не гледа ли това предаване??? Що сме толкова малко?
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #44 -: Септември 30, 2008, 14:28:46 pm »
Огняна, как бе, две е повече от едно :lol:. Не си сама.  :wink:
Та мненията ни съвпадат почти 90%. Определено Елена не е дебела, първия път тоалета я правеше такава, не е ли видя в тренировъчната зала, добре изглежда за ръста и бюста си.  :wink:



София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #45 -: Септември 30, 2008, 14:33:16 pm »
Аз снощи го гледах за първи път.
Най-много ми харесаха Виолета и Атанас - те са моите фаворити  :D /Въпреки, че не знам точно коя е Виолета и с какво е известна  :oops:/
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



*
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #46 -: Септември 30, 2008, 17:24:37 pm »
Огняна, как бе, две е повече от едно :lol:...

Знам, аз, знам... Ух, а как съм мераклийка на едно две в едно като твоето да знаеш... :D :wink:


Въпреки, че не знам точно коя е Виолета и с какво е известна  :oops:/

Навремето имаше един сериен български филм, от по-новите все пак, по Нова телевизия, мисля че Хотел се казваше. Там Виолета игра дъщеря на Аня Пенчева, но там беше дете - около 7 клас може би. Но на мен ми направи силно впечатление в един друг филм, споменах вече, български, но пусто не си спомням името му... Хванах го една нощ съвсем случайно по ТВ и го изгледах. Вилито там още дете игра перфектно за мен, още й помня образа, не можах да спя цяла нощ - героинята й беше тинейджърка отвлечена от възрастна двойка, които я караха да проституира в дома им. Естествено те взимаха парите, те уреждаха срещите, купуваха й гримове и облекло за срещите, и я държаха постоянно под ключ, бяха заковали дъски на прозорците, за да не знае къде се намира. Та тя по някакъв начин успя да разкове дъските, но откри че е на много висок етаж от жилищна сграда и защото нямаше как да избяга, а и старците я хванаха, се хвърли от прозореца... Сори за плоското резюме, филмът е тежък, но си заслужава!
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #47 -: Септември 30, 2008, 17:48:15 pm »
Като казах това нещо, нямах предвид това, но щом силно го искаш, значи ще го имаш  :wink:.

На мен снощи Виолета ми заприлича именно на Аня Пенчева на младини. А на вас?


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #48 -: Септември 30, 2008, 18:34:32 pm »
И аз съм в групичката. Виолета също ми е любимка. Участва и във филма Шивачки. Не се сещам да съм я гледала като дете , но определено има талант. Забелязах,че майка й присъства на тренировките. А и се завързва интрига с партньора й. Дали са гаджета или не. От мъжете ми харесва Орлин и Баташов, макар че вчера пак прави доста чупки , но иначе си го харесвам като актьор.
*
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #49 -: Септември 30, 2008, 18:40:27 pm »
Абе тази Нети ми е много любопитна - малко пъти съм я гледала (в някакви шоу предавания само) и може би погрешно така ми се е сторило, ама всеки път тя три думи не може да върже като хората - седи една такава глуповата. Иначе вчера май най-много ми хареса нейния моряшки танц, а предния път най-много харесах Виолета Марковска и партньоът й как танцуват.
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #50 -: Септември 30, 2008, 18:56:31 pm »
Любимка  :dance2:Виолета, грация и изящество, неподправена по- детски!

Оги, филма за който разказваш е "Открадната светлина"   ЦЪК!
« Последна редакция: Септември 30, 2008, 18:58:40 pm от mishanta »
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #51 -: Септември 30, 2008, 19:53:36 pm »
На мене Виолета много ми харесва, явно е била или гимнастичка или балерина, преди да я "лапне" НАТФИЗ  :lol: . Да добавя, че скоро се очаква да я гледаме във филма на Анри Кулев "Невинни магии", където си партнира със Захари Бахаров и други български актьори.
От мъжете - пак Орлин много ми хареса, а Коцето ми беше толкова смешен с това кукуригу на главата  :lol:
За Баташов - не ми е любимец,ако и да е добър актьор, като танцьор ми е леко дървен.
А Нети - лелеее, с тия дълги пранджоли, като ги заразмята, мислех че морячето ще я изпусне  :lol: Но ми хареса техни танц. Добре се справиха.
« Последна редакция: Септември 30, 2008, 19:56:00 pm от dianka »
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #52 -: Септември 30, 2008, 21:06:26 pm »
И на мен Орлинчо ми е любимец, симпатяга момчето и добре танцува. Нетито по принцип ми е антипатична,ни като актриса ми понася, ни като певица, сега и като танцьорка не ме грабва
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #53 -: Октомври 01, 2008, 09:21:24 am »
В четвъртък зрителите на bTV ще разберат изхода от медийния двубой между Златка Райкова и Алисия. Двете ще се изправят една срещу друга в Танго спаринг, за да сложат точка на спора помежду си на дансинга. Така Dancing Stars ще се опита да сложи край на един скандал по елегантен и изискан начин.

http://life.dir.bg/2008/09/30/news3424992.html
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #54 -: Октомври 01, 2008, 11:52:17 am »
Не разбрах какъв е повода за този дуел между Алисия и Златка . И друго се чудя - трябва ли и тук пак да гледаме тъпата физиономия на това недоразумение, наречено Златка!? Да не я наричам с по-груби думи..., аман вече от "звезди"!
Надявах се и Галена да е следващата пътничка, а то какво се оказа - сега и к...... Златка трябва да изтърпя!  :o
« Последна редакция: Октомври 01, 2008, 11:57:32 am от слънчице »
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #55 -: Октомври 01, 2008, 14:24:21 pm »
Не разбрах какъв е повода за този дуел между Алисия и Златка . 


Е как, то цялата преса за това тръби  :?

Цитирам 24 часа:
Цитат
Скандалът, който от месеци зрее между фолкдивата Алисия и изкусителската Златка Райкова заради публичните й признания, че имала близки отношения с Валери Божинов, ще достигне своя връщ утре вечер в ефира на Би Ти Ви. Вместо да се дърлят задочно по медийте, плеймейтката и съпругата на Божинов ще премерят сили в "Дуел на честта" на подиума на Dancing Stars.

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #56 -: Октомври 01, 2008, 14:43:13 pm »
Не разбрах какъв е повода за този дуел между Алисия и Златка . 


Е как, то цялата преса за това тръби  :?

Цитирам 24 часа:
Цитат
Скандалът, който от месеци зрее между фолкдивата Алисия и изкусителската Златка Райкова заради публичните й признания, че имала близки отношения с Валери Божинов, ще достигне своя връщ утре вечер в ефира на Би Ти Ви. Вместо да се дърлят задочно по медийте, плеймейтката и съпругата на Божинов ще премерят сили в "Дуел на честта" на подиума на Dancing Stars.


Ама че простотии!

mishanta , благодаря!  :kiss:
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #57 -: Октомври 01, 2008, 14:52:08 pm »
Божеее, аз пък ще седна да чета за Златка с кой била спала... По-скоро би ме изненадало инфо с кого НЕ Е! :lol: :lol: :lol:
И ся по БТВ ще решават спора между две руси..... (да ме извинят русите мацки тук - от русо до русо има разлика) :P Аман от тъпотии - надявах се поне това шоу да е малко по-интелигентно, но уви - блажени са вярващите! :)
*
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #58 -: Октомври 01, 2008, 14:55:35 pm »
И аз го гледам.
Моя приятелка участва там та съм много пристрастна  :D
*
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #59 -: Октомври 01, 2008, 14:56:36 pm »
Виктория Петрова влиза в Dancing Stars
Специален гост на бляскавото шоу утре вечер ще бъде водещата на bTV Новините Виктория Петрова. Тя ще демонстрира танцувалните си умения заедно с партньора на Нети - Александър Докулевски.

http://dancingstars.btv.bg/bg/articles/show/24/viktorija_petrova_vliza_v_dancing_stars/

охоиооо коки от професионалните танцьори ли е приятелката ти? :))
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.
*
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #60 -: Октомври 01, 2008, 19:22:47 pm »
Уффффф!!!! Хем ми се иска да видя В.Петрова, хем НЕ ми се иска да ги гледам тия двете как разрешават "спора" си. Да идат да се кечат в някоя специално предаване, а не да досаждат на хората  :x
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #61 -: Октомври 01, 2008, 20:29:03 pm »
Абе, какъв спор, това е пълна порнография. Алисия ще защитава честта си като жена на Валери. Излага се! Какви са тез глупости, това ако ни е хай-лайфа сме изгубен народ, да знаете.  :x Както и онзи с прякора 100-те манекенки, аман! За Златка мога да кажа тъпа ...ва, след 3 години никой няма да я знае и чува.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #62 -: Октомври 01, 2008, 22:25:01 pm »
:?Харесвах това шоу, до този момент!
Това противопоставяне на двете кипри,
дни след като едната нарече другата с имена дето не ми се пишат...Идва ми в повече.....
И какво като Вили Марковса тацува добре и Мамалв се прави на шут....

Шоуто изисква и малко възвръщаемост с финансов оттенък.
Народе ето ти пасти, яжте зяпайте и гласувайте.
Гласувайте за "поруганата" Алисиева "Чест" или за пошлото недоразумение  Златка!-
(не може да и се отрече на момата, зафатна е :bellydance:)
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #63 -: Октомври 01, 2008, 22:45:31 pm »
(не може да и се отрече на момата, зафатна е :bellydance:)[/b][/color]

а, айде сега, и на мен да ми сложат конски дози силикон и аз ще съм  :lol:.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #64 -: Октомври 01, 2008, 23:03:16 pm »
(не може да и се отрече на момата, зафатна е :bellydance:)[/b][/color]

а, айде сега, и на мен да ми сложат конски дози силикон и аз ще съм  :lol:.

На Вас дае ви сложат, на нас от неЙде :cul2: требе бАаая да вземат!
И туй-то!Здрае да е!Да ЖИВЕЕ пластичната хирургия!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #65 -: Октомври 03, 2008, 15:56:12 pm »
Малко в повече ми идва  Аня Пенчева, мнооого преекспонирани
Е,аман от тази Аня Пенчева!
Аня Пенчева тук, Аня Пенчева там, направо ме е страх да си отворя хладилника, че може и от там да се покаже.

Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #66 -: Октомври 03, 2008, 17:38:05 pm »
Аз харесвам Илияна,има страшен хъс.От мъжете единствено Ники Кънчев ме забавлява,останалите са ми скучни.
А за "двубоя" вчера,нямам думи.Що за простащина.А тая Златка е тооолкова злобничка и ограничена милата,че само се чуди по какъв начин да привлече вниманието на медиите.Иначе с танца долу горе добре беше.
Във всяка стъпка виждай края на пътуването!
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #67 -: Октомври 07, 2008, 19:11:51 pm »
Момичета, вчера някой гледа ли предаването. Аз имах гости и гледах отгоре отгоре. Нещо ми се стори , че са променили оценяването. Може да съм се заблудила.
*
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #68 -: Октомври 07, 2008, 19:36:40 pm »
Гледах, гледах. Ама онова с А. с/у З. не съм го гледала.
Снощи танцуваха фокстрот и пасо добле. Илиана и нейният партньор получиха най-високи оценки, ама и тя с голям хъс си изигра танца. Много ми хареса.
От мъжете ми харесва Орлин, но точно неговото изпълнение го изпуснах.
Колкото до оценяването - не мисля, че са го променили, може би по-скоро и танцьорите са задобряли, и журито е поомекнало. Не знам  :D Но ще продължавам да гледам.
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #69 -: Октомври 10, 2008, 09:38:06 am »
Коя беше онази перхидролка, която се яви в подкрепа на Баташов?  :D
Някой разбра ли? Или вече не гледате?
Аз продължавам ... къде с едно око, но редовно  :D
Независимо от многото Галени, гарнирани и с Азис /като снощи например/.
*
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #70 -: Октомври 10, 2008, 12:05:19 pm »
Аз не можах да го гледам снощи и ме е яд  :( Сега ще пробвам да го потърся в нета, дано да го има.
*
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #71 -: Октомври 10, 2008, 12:44:53 pm »

Независимо от многото Галени, гарнирани и с Азис

оххх, страшен танц беше - кълчотене, дупене и размятане на цици или кой каквото има, и то само с две репитиции било постигнато това невероятно изпълнение. уж по интелигентно предаване ми изглеждаше, но явно и тук ще залагат на чалга и простотия.
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #72 -: Октомври 10, 2008, 15:06:12 pm »
Танца на Азис и Галена беше умопомрачителен :lol:. Нямам думи 8)! Грам не се постараха, кючек, кючек, то тази Галена това може най-добре, като че ли кой знае какво умение е да си въртиш и тръскаш задника.  :?

Ама Нешка добре го подреди перушанко.  :lol:

Напусна Ники Кънчев, макар че ми беше забавен, ама толкова хич да не може да танцува милият.
Определено обаче смятам, че Мамалев трябваше отдавна да си замине.  :?



София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #73 -: Октомври 10, 2008, 15:18:54 pm »
Ама Нешка добре го подреди перушанко.  :lol:

Понякога се улавям, че и заради нейните оценки го гледам това предаване. Никога не е шаблонна в изказванията си, интересна ми е  :D

Май вече отдавна не говорим за танцувални умения ... комерсиално шоу по всичките му правила ...
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #74 -: Октомври 10, 2008, 16:30:41 pm »
Не случайно и казват: "Нешка няма грешка!" Точна, премерено директна, с тънко чувство за хумор, с много голяма обща култура, ноооо, да не съм и в отбора  :dogrun:


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #75 -: Октомври 10, 2008, 17:56:40 pm »
А кой победи в двубоя за футболиста ?! :) Разделиха ли го най-накрая тоя "хубавец"? И въобще не разбрах,каква работа има Азис там.. Ма карай..

Нешка е казала ,че от Азис,всичко става,само не и мъж.. Много добре се е изказала жената..
*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #76 -: Октомври 11, 2008, 09:00:07 am »
Ама Нешка добре го подреди перушанко.  :lol:

Понякога се улавям, че и заради нейните оценки го гледам това предаване. Никога не е шаблонна в изказванията си, интересна ми е  :D

Май вече отдавна не говорим за танцувални умения ... комерсиално шоу по всичките му правила ...

Оооооо и аз съм на същото мнение за г-жа Робева...
Дори онзи ден с милото така се смяхме...на мене :oops:
Че на няколко пъти викам, че Нешка мисли по същия начин, както и аз...и след малко пак викам: "Страхотно оценява - също като мен" :oops: :D :D :D Милото така ми се смя и че бъзика после - вика ми г-жа капацитет :D :D :D
Но в интерес на истината, макар, че не е танцьорка като останалите двама, дава много по-обективни и много ясни оценки...
А това с Азисчо не съм го гледала, но съм сигурна, че го е наредила...на мен ми направи страхотно впечатление още в началото като каза на Сървайвърчето, че е още в гората :D :D :D
А пък само аз ли се кефя на Мамалев? :D


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
*

    vilimili

  • ****
  • 512
  • Ще ми липсваш много татко!Поклон пред паметта ти.
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #77 -: Октомври 11, 2008, 09:10:44 am »



А пък само аз ли се кефя на Мамалев? :D

[/quote]
и аз и аз :D
*
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #78 -: Октомври 11, 2008, 09:50:14 am »
И според мен в това предаване нямаше място за кючека на Азис и Галена.
Много уважавам Нешка Робева, но ми дожаля за Азис, не може пред толкова народ да каже, че мъж не става от него, е то може да е вярно, но няма право. В този момент му показаха лицето и мисля, че му стана много кофти на човека.
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #79 -: Октомври 11, 2008, 12:01:27 pm »
За всички, които са изтървали това "култово" изпълнение на Азис и Галена:
http://www.dnes.bg/article.php?id=58754
*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #80 -: Октомври 11, 2008, 12:24:40 pm »
Snow-white, аз наистина бях "изпуснала" това "култово" "шоу"...
Ужас...
Тук не се виждат коментарите на Нешка, не съм го гледала, но не мисля, че Азис би се обидил от нейните думи..
Но тази Галена толкова много се изложи......
Ужас..
Всички я знаят като Галена-с...ката от и сега може би най-тегленото клипче и все си мислех, че участието й в Денсинг старс малко ще защити името й или каквото е останало..
А сега отново се изложи тотално..
Жалко, защо всяко що-годе приятно и доколкото може сериозно предаване трябва да се комерсиализира така и да се залага на простащината......



"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #81 -: Октомври 11, 2008, 13:13:48 pm »

Тук не се виждат коментарите на Нешка, .............

Виждат се, изгледай го до края
*
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #82 -: Октомври 13, 2008, 21:47:29 pm »
 :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader:Виолета, Виолета, Виолета :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader:

просто невероятен танц, много ми хареса
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #83 -: Октомври 13, 2008, 22:15:57 pm »
:cheerleader: :cheerleader: :cheerleader:Виолета, Виолета, Виолета :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader:

просто невероятен танц, много ми хареса

 :balk_50: :balk_46: :good_post:
*
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #84 -: Октомври 17, 2008, 00:05:19 am »
тази вечер Гибона и Илиана Раева направиха страхотно шоу. :)
17.01.2005                                                                              21.11.2013
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #85 -: Октомври 17, 2008, 11:39:24 am »
Наистина много добро шоу стана, а танца беше страшен! Харесаха ми!
*
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #86 -: Октомври 17, 2008, 16:57:01 pm »
Малеееее Гиби ме разби  :lol: :lol: :lol: снощи  :lol: :lol: :lol:
С това екипче и с тези танцувални обувки, горкия, приличаше в краката на някой граф от филма "Елиза"  :lol: :lol: :lol:
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.
*
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #87 -: Октомври 17, 2008, 18:48:44 pm »
Малеееее Гиби ме разби  :lol: :lol: :lol: снощи  :lol: :lol: :lol:
С това екипче и с тези танцувални обувки, горкия, приличаше в краката на някой граф от филма "Елиза"  :lol: :lol: :lol:

Хихи, много беше смешен!!! Радвам се, че Галена си тръгна, малко ме дразнеше нейното присъствие. А за Илиана какво да кажа - евала, на толкова години (май над 50), пуши като комин (или поне преди около 10-ина години пушеше), но формата си не е изгубила. Интересно ми какво ще покажат половинките им, по-специално Наско Сираков.... :lol:
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #88 -: Октомври 23, 2008, 22:22:00 pm »
Темата много западна. Не гледате ли?
Да се изкажа  :lol:... Яд ме е, че Мамалев продължава, може да се прави на клоун, но не може да танцува, а шоуто е Денсинг старс, а не клоун старс. Баташов е доста по-добър от него, и по секси е даже, та ако ще и да е прекалено нежен. Танца им на финала беше много сладък и не случайно ги наобиколиха всички и им ръкопляскаха.

Относно колегата Бареков, за пореден път се убеждавам, че сутрин се целува в огледалото това момче. То бива, бива нарцисизъм, ама неговото... Другите не били направили и две стъпки тази вечер, хахаха, той освен че стърчеше като дърво и се потеше, нищо не показа. А Елена, която не е сред най-блестящите танцьори, изпъкна даже. Ето това е танца за нея, а също така и тоалета и. Много добре изглеждаше, елегантна и на място. Въобще, подцени участието си Бареков и по-скоро изгуби, отколкото да спечели нещо тази вечер.  :? И Нешка му спести истината, като отклони разговора с ударението на тангото и костюма му.

За Камелия Воче и Наско Сираков онзи ден, почти същата работа, добре, че тя е много красива и нежна жена, та с това замазаха очите на публиката.
Ще видим Ники Кинчев и Стефка Костадинова, със сигурност ще са по-подготвени от Бареков, а връзката помежду им сигурно е името Николай.  :wink:

От мръсните танци, които изобщо не бяха мръсни, най-много ми допаднаха изпълненията на Орлин, Виолета и Илиана, и техните парньори.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #89 -: Октомври 24, 2008, 08:16:11 am »
От край време Бареков ми е неприятен. Снощи направо ми стана противен.Какво като е Бареков-гола вода и кал по-гърба.Пластичен е като дърводелски метър.
Касси го е написала много точно.

*
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #90 -: Октомври 24, 2008, 10:03:14 am »

Относно колегата Бареков, за пореден път се убеждавам, че сутрин се целува в огледалото това момче. То бива, бива нарцисизъм, ама неговото... Другите не били направили и две стъпки тази вечер, хахаха, той освен че стърчеше като дърво и се потеше, нищо не показа. 


  Много точно казано.  :blob10:
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #91 -: Октомври 24, 2008, 11:02:30 am »
:lol: :lol: :lol:
Оф, тоя Бареков, беееее - не мога го дишам, голямо надуване, голямо нещо! Затова и рядко гледам "Тази сутрин"!

Аз мисля, че той не само се целува в огледалото, ами си е закачил и собствени снимки навсякъде около него да се наслаждава на собствения си образ постоянно :lol: :lol: :lol: А по отношение на танца му ...опс ама това танц ли беше?! :balk_48: По-скоро приличаше на слон в стъкларски магазин, който го е страх да пристъпи, за да не потроши всичко  :lol:  :lol: :lol:
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #92 -: Октомври 24, 2008, 12:52:12 pm »
Ама аз затова казвам, че като зрител съм обидена, това е неуважение към аудиторията. Никаква подготовка! Аман от псевдо-звезди в Бг!


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #93 -: Октомври 24, 2008, 13:39:57 pm »
Бил са контузил, бе - така каза!Сигурно като се е въртял на стола и си е усукал крака...  :lol: :lol: :lol:Как пък става така че всички са контузват ей така от раз и се почва едно хленчене, охкане... :o
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #94 -: Октомври 24, 2008, 20:14:06 pm »
Вчера не можах да гледам. Но не очаквах от Бареков да се представи блестящо. Жалко , че Баташов са го изгонили. А Мамалев и според мен трябва да си отива вече.
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #95 -: Октомври 25, 2008, 12:10:10 pm »
Абсолютно "ЗА" Мамалев да си ходи, то неговото не е танц, а гевезене и маймунене по ТВ-то. Леко ми е противен даже.
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #96 -: Октомври 27, 2008, 22:52:45 pm »
Виолета Марковска е страхотна :balk_46: възхищавам и се и за мен е истинско удоволствие да я гледам :balk_50:
« Последна редакция: Октомври 27, 2008, 22:55:24 pm от pall »
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #97 -: Ноември 04, 2008, 09:57:05 am »
Ей, тая к.... Златка и тук се набута! :o Аман! Мислех, че поне това шоу ще има по-нормален и културен облик, а то ще излезе поредната бълвоч! Злата до Елена Йончева или Илиана Раева примерно - ама никак не се вписва в картинката.......  :?
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #98 -: Ноември 04, 2008, 10:47:34 am »
:witch:Слънчице, аз вече очаквам, като отворя хладилника и от там да излезе Златуна!
Нема спирка тая мома :bellydance:, Ей!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #99 -: Ноември 04, 2008, 10:54:06 am »
Е, каква спирка да има, то това чудо Златка  8O в затвора трябва да го вкарат, кой знае колко семейства ще разбие
?урвалята. Бррр, как мразя такъв тип жени, които разчитат на разкрача на краката си. Не знам Алисия защо и влиза в тона. На мен ми е симпатична и ми се струва свястна жена. А Златка си го получи вота, последно място в класирането. То как да е иначе, като разчита на стрийптиз изпълнения, ама те са за друг часови пояс.  :lol:

Снощи хич не ми хареса подреждането на отпадналите. Не искам да гледам бедрата на Аня Пенчева, излага се вече тази жена бе. Няма кво повече да покаже.  :?

Аз съм за Баташов и Алисия.  :D

И общия танц в края ми хареса. Абе, добро попадение е шоуто.
« Последна редакция: Ноември 04, 2008, 10:55:37 am от kassi »


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #100 -: Ноември 04, 2008, 11:06:45 am »
Ами тя Аня - май накрая и гола ще се съблече, само и само да е в играта. Не знам, но лично аз почвам да я съжалявам - хем вижда, че няма как да блесне, хем продължава да се пъне. Нищо против нея, добра актриса е - но всяко нещо си има време, място и начин. А и тя също не се вписва в този формат. Не знам, това е мое мнение - чак ми е смешна на моменти, ама от онова смешното, което те избива на съжаление. :(
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #101 -: Ноември 04, 2008, 11:15:47 am »
Подкрепям слънчице, точно си го казала.
Абе, вас издразни ли ви този дивак Жоро? Мале, какво невъзпитание, каква арогантност, е, няма да се върне в шоуто точно заради това. Как отговаряше на Нешка и си позволи на ти да и говори, срам, срам....


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #102 -: Ноември 04, 2008, 11:20:53 am »
Оффффффф, да! Щом чак моя, дето не гледа предаването, не се стърпя и извика - абе млъкни бе, идиот! :D
Ей, ама тя простотията не ходи по гората........
*
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #103 -: Ноември 04, 2008, 13:02:02 pm »
Нешка съвсем правилно спомена, че джунглата не го е напуснала  :lol:
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #104 -: Ноември 04, 2008, 20:42:38 pm »
Да бе, тоя Жоро грам възпитание и такт няма, то бива арогантност и простащина, ама неговото....
*
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #105 -: Ноември 04, 2008, 20:50:00 pm »
Аз съм изцяло против това да се връщат вече изгонени - щом веднъж са отпаднали, значи има защо. А какво е това иди ми-дойди ми. Доста започна да ми се размива това шоу. Пък и кола подаряват - ей за каво ми е, като не мога да я поддържам? снощи исках да гледам хубави танци, а то...боза. Ама ще го гледам докато са там Виолета, Илиана и Орлин, после - чаооо.
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #106 -: Ноември 04, 2008, 22:06:40 pm »
 8O 8O 8O
Аз онемях преди малко, докато гледах предаването! Този  Жоро кой изобщо го пусна в това шоу :x?! Не бруталност, ами пълна простащина да се обърнеш така към човек, като Нешка Робева - баба била, и била му харесала ...(не мога да го напиша) или дреме ми на... Ама добре направиха, че му дадоха изцепките по ТВ, макар че за него това сигурно е голяма чест и гордост! Бля! :x
Аня и тя - другата цигулка! Ма що така, ма що онака, ма не можело все с лошо да се почва! Е, кво да те лъжат ли хората - само и само щот си Аня! Голямо мрънкало, ей!
Тююююю, аман от персони-примадони! :?
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #107 -: Ноември 04, 2008, 22:46:02 pm »
8O 8O 8O
Аз онемях преди малко, докато гледах предаването! Този  Жоро кой изобщо го пусна в това шоу :x?! Не бруталност, ами пълна простащина да се обърнеш така към човек, като Нешка Робева - баба била, и била му харесала ...(не мога да го напиша) или дреме ми на... Ама добре направиха, че му дадоха изцепките по ТВ, макар че за него това сигурно е голяма чест и гордост! Бля! :x
Аня и тя - другата цигулка! Ма що така, ма що онака, ма не можело все с лошо да се почва! Е, кво да те лъжат ли хората - само и само щот си Аня! Голямо мрънкало, ей!
Тююююю, аман от персони-примадони! :?

:good_post:
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #108 -: Ноември 07, 2008, 10:33:44 am »
Аз съм доволна от това, че Алисия остана :D. В интерес на истината, Аня Пенчева май е най-добрия избор от другите две двойки, които отпаднаха.   :?


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #109 -: Ноември 07, 2008, 10:51:12 am »
Добър избор, да! :lol: :lol: :lol: Ще трябва пак да гледаме нацупените "муцунки" и чупките, и стойките, и задните части на Аня! :lol:
Ама снощи щях да умра от смях - Аня беше пред припадък, като обърка Тодор Колев имената и класирането. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ей, това да се взимаш много насериозно за нещо, което си е само шоу и забавление и при това да не ти пасва много добре, не е шега работа! Може и инфаркт да получиш! :lol: :lol: :lol: :lol:
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #110 -: Ноември 07, 2008, 12:34:47 pm »
Аня играе, не си мисли, че е друго. Това не ми харесва в нея. Слънце, то май само ние с теб си пишем тук.  :lol:


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #111 -: Ноември 07, 2008, 13:04:30 pm »
:lol: :lol: :lol:
Ми да играе в театъра, бе!
К'во седнала ми избелва очите , дето хората танцуват и се забавляват! :lol:



П.П. Карай сега - само двете сме пишели! То нали знаеш, че две жени и една патка пазар правят! :lol: :lol: :lol: В нашия случай става и без патка! :lol: :lol: :lol:
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #112 -: Ноември 07, 2008, 13:13:49 pm »
Добре,че си тръгна Галена и не я върнаха във шоуто. А,за Аня е нормално да преиграва,тя е актриса и за нея и театъра,и киното и преди всичко живота е една сцена. Професинално изкривяване  :jump12:
*
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #113 -: Ноември 07, 2008, 14:05:25 pm »
Слънце, то май само ние с теб си пишем тук.  :lol:

нищо, ние пък с интерес ви четем :wink:
аз го гледам шоуто - с известни забележки като появата на Азис, Златки и подобни, както и станалото традиция вече в подобни формати - гласувайте кого да изгоните, пък после гласувайте кой от изгонените да върнем - допада ми.
Аня Пенчева не ме чак дразни, но и аз не съм й голям фен, поведението й ми е малко лигаво, и не харесвам много това разголване и обличане в дрехи, които не й подхождат не на фигурата (иначе евала), ами на зрелостта й. Но от Ники Кънчев по я бива в танците сякаш. Галена ми е неприятна, типична изкуствена поп фолк визия, каквато не ми се гледа. То и Алисия горе долу така, но има малко по-приятно излъчване, а и  наистина се бяха много постарали с партньора си.
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #114 -: Ноември 07, 2008, 14:42:08 pm »
А я, моля ви, кажете кои две двойки ги върнаха- тази на Алисия и коя друга? Че аз снощи в клиниката гледах само началото и не разбрах.. :D

*
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #115 -: Ноември 07, 2008, 14:49:19 pm »
А я, моля ви, кажете кои две двойки ги върнаха- тази на Алисия и коя друга?

и Аня Пенчева
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #116 -: Ноември 07, 2008, 15:38:23 pm »
Мерси, Цвете. :D Аз май не съм гледала напоследък щом не съм разбрала, че и Аня е изгонена. :oops: Признавам си без бой. :D

*
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #117 -: Ноември 07, 2008, 18:52:40 pm »
Оууу, и Аня ли върнаха. Олеле, пак ще трябва да й слушаме мяученето  :x
Аз нито в понеделник, нито в четвъртък успях да гледам и много ме е яд.
Дано другата седмица да не се излагам така  :P
*
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #118 -: Ноември 26, 2008, 11:55:26 am »
момичета, не гледате ли вече? доста хубави танци се изтанцуваха последните две седмици...
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #119 -: Ноември 26, 2008, 12:04:18 pm »
А, гледаме, гледаме! Танците са супер, само дето някои персони вече ужасно преиграват и се вживяват, та чак стават непоносими! :wink: Познайте от 3 пъти за кой иде реч! :lol:
*
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #120 -: Ноември 26, 2008, 12:06:38 pm »
познахме :wink: :lol:
абе мен вече и туй вили взе да ме дразни - нямало накъде повече да се развива, брей :)
орлин и нети май са по-примерени в думите, а все по-добри в танците.
« Последна редакция: Ноември 26, 2008, 12:16:33 pm от tzvetenze »
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #121 -: Ноември 26, 2008, 12:07:16 pm »
Гледам, не пропускам.  :D
Май Орлин ще спечели. Аз нямам нищо против. :wink:



София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #122 -: Ноември 26, 2008, 12:11:43 pm »
Ако става въпрос за Аня, заради тази персона, не гледам много.
Коментарите й за възрастта, бяха жалки.
Иначе Нети ми е много симпатична.  В танците прави малко резки чупки, все е една припряна, но е положителен герой.
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #123 -: Ноември 26, 2008, 12:21:02 pm »
И аз май се насочих към Орлинчо или Нети! Поне гледат на всичко от веселата и забавна страна. И така трябва - все пак е шоу :wink:! А не като примадоната Аня - ох, ах, ух, падна ми авторитета (ами какво прави там, като не иска да й пада), ма що все с лошо ми говорят, ох снощи ми стана много хубаво като ме похвалиха - така трябва да е (все едно оргазъм е получила) :lol:, аз съм еди коя си, аз съм еди-що си...  :o Виолетка и тя нямало накъде повече да се развива ... виж ти, какво нещо :lol:!
« Последна редакция: Ноември 26, 2008, 12:23:22 pm от слънчице »
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #124 -: Ноември 26, 2008, 13:34:09 pm »
И аз ги попоглеждам, засега най ми допадат Орлин и Илияна Раева. Нетито ми е много върлинеста, абе не ме кефи.За Аня хич вече няма да коментирам, много се изживява като голяма звезда, чакам пак да я изгонят
*
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #125 -: Декември 12, 2008, 08:27:05 am »
Темичката изостанала много назад, чаааааак на 3 страница  8O
Хайде последни стиснати палци, последен смс и последни дни до понеделник :)
КАзвайте момичета, за кой сте? :)
Аз май няма смисъл да казвам - Вили и Наско са ми фаворити :) но който и да спечели от останалите ще се радвам - всички са добри :)
 :bellydance: :bellydance: :bellydance:
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.