0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #80 -: Октомври 11, 2008, 12:24:40 pm »
Snow-white, аз наистина бях "изпуснала" това "култово" "шоу"...
Ужас...
Тук не се виждат коментарите на Нешка, не съм го гледала, но не мисля, че Азис би се обидил от нейните думи..
Но тази Галена толкова много се изложи......
Ужас..
Всички я знаят като Галена-с...ката от и сега може би най-тегленото клипче и все си мислех, че участието й в Денсинг старс малко ще защити името й или каквото е останало..
А сега отново се изложи тотално..
Жалко, защо всяко що-годе приятно и доколкото може сериозно предаване трябва да се комерсиализира така и да се залага на простащината......



"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #81 -: Октомври 11, 2008, 13:13:48 pm »

Тук не се виждат коментарите на Нешка, .............

Виждат се, изгледай го до края
*
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #82 -: Октомври 13, 2008, 21:47:29 pm »
 :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader:Виолета, Виолета, Виолета :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader:

просто невероятен танц, много ми хареса
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #83 -: Октомври 13, 2008, 22:15:57 pm »
:cheerleader: :cheerleader: :cheerleader:Виолета, Виолета, Виолета :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader:

просто невероятен танц, много ми хареса

 :balk_50: :balk_46: :good_post:
*
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #84 -: Октомври 17, 2008, 00:05:19 am »
тази вечер Гибона и Илиана Раева направиха страхотно шоу. :)
17.01.2005                                                                              21.11.2013
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #85 -: Октомври 17, 2008, 11:39:24 am »
Наистина много добро шоу стана, а танца беше страшен! Харесаха ми!
*
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #86 -: Октомври 17, 2008, 16:57:01 pm »
Малеееее Гиби ме разби  :lol: :lol: :lol: снощи  :lol: :lol: :lol:
С това екипче и с тези танцувални обувки, горкия, приличаше в краката на някой граф от филма "Елиза"  :lol: :lol: :lol:
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.
*
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #87 -: Октомври 17, 2008, 18:48:44 pm »
Малеееее Гиби ме разби  :lol: :lol: :lol: снощи  :lol: :lol: :lol:
С това екипче и с тези танцувални обувки, горкия, приличаше в краката на някой граф от филма "Елиза"  :lol: :lol: :lol:

Хихи, много беше смешен!!! Радвам се, че Галена си тръгна, малко ме дразнеше нейното присъствие. А за Илиана какво да кажа - евала, на толкова години (май над 50), пуши като комин (или поне преди около 10-ина години пушеше), но формата си не е изгубила. Интересно ми какво ще покажат половинките им, по-специално Наско Сираков.... :lol:
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #88 -: Октомври 23, 2008, 22:22:00 pm »
Темата много западна. Не гледате ли?
Да се изкажа  :lol:... Яд ме е, че Мамалев продължава, може да се прави на клоун, но не може да танцува, а шоуто е Денсинг старс, а не клоун старс. Баташов е доста по-добър от него, и по секси е даже, та ако ще и да е прекалено нежен. Танца им на финала беше много сладък и не случайно ги наобиколиха всички и им ръкопляскаха.

Относно колегата Бареков, за пореден път се убеждавам, че сутрин се целува в огледалото това момче. То бива, бива нарцисизъм, ама неговото... Другите не били направили и две стъпки тази вечер, хахаха, той освен че стърчеше като дърво и се потеше, нищо не показа. А Елена, която не е сред най-блестящите танцьори, изпъкна даже. Ето това е танца за нея, а също така и тоалета и. Много добре изглеждаше, елегантна и на място. Въобще, подцени участието си Бареков и по-скоро изгуби, отколкото да спечели нещо тази вечер.  :? И Нешка му спести истината, като отклони разговора с ударението на тангото и костюма му.

За Камелия Воче и Наско Сираков онзи ден, почти същата работа, добре, че тя е много красива и нежна жена, та с това замазаха очите на публиката.
Ще видим Ники Кинчев и Стефка Костадинова, със сигурност ще са по-подготвени от Бареков, а връзката помежду им сигурно е името Николай.  :wink:

От мръсните танци, които изобщо не бяха мръсни, най-много ми допаднаха изпълненията на Орлин, Виолета и Илиана, и техните парньори.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #89 -: Октомври 24, 2008, 08:16:11 am »
От край време Бареков ми е неприятен. Снощи направо ми стана противен.Какво като е Бареков-гола вода и кал по-гърба.Пластичен е като дърводелски метър.
Касси го е написала много точно.

*
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #90 -: Октомври 24, 2008, 10:03:14 am »

Относно колегата Бареков, за пореден път се убеждавам, че сутрин се целува в огледалото това момче. То бива, бива нарцисизъм, ама неговото... Другите не били направили и две стъпки тази вечер, хахаха, той освен че стърчеше като дърво и се потеше, нищо не показа. 


  Много точно казано.  :blob10:
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #91 -: Октомври 24, 2008, 11:02:30 am »
:lol: :lol: :lol:
Оф, тоя Бареков, беееее - не мога го дишам, голямо надуване, голямо нещо! Затова и рядко гледам "Тази сутрин"!

Аз мисля, че той не само се целува в огледалото, ами си е закачил и собствени снимки навсякъде около него да се наслаждава на собствения си образ постоянно :lol: :lol: :lol: А по отношение на танца му ...опс ама това танц ли беше?! :balk_48: По-скоро приличаше на слон в стъкларски магазин, който го е страх да пристъпи, за да не потроши всичко  :lol:  :lol: :lol:
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #92 -: Октомври 24, 2008, 12:52:12 pm »
Ама аз затова казвам, че като зрител съм обидена, това е неуважение към аудиторията. Никаква подготовка! Аман от псевдо-звезди в Бг!


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #93 -: Октомври 24, 2008, 13:39:57 pm »
Бил са контузил, бе - така каза!Сигурно като се е въртял на стола и си е усукал крака...  :lol: :lol: :lol:Как пък става така че всички са контузват ей така от раз и се почва едно хленчене, охкане... :o
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #94 -: Октомври 24, 2008, 20:14:06 pm »
Вчера не можах да гледам. Но не очаквах от Бареков да се представи блестящо. Жалко , че Баташов са го изгонили. А Мамалев и според мен трябва да си отива вече.
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #95 -: Октомври 25, 2008, 12:10:10 pm »
Абсолютно "ЗА" Мамалев да си ходи, то неговото не е танц, а гевезене и маймунене по ТВ-то. Леко ми е противен даже.
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #96 -: Октомври 27, 2008, 22:52:45 pm »
Виолета Марковска е страхотна :balk_46: възхищавам и се и за мен е истинско удоволствие да я гледам :balk_50:
« Последна редакция: Октомври 27, 2008, 22:55:24 pm от pall »
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #97 -: Ноември 04, 2008, 09:57:05 am »
Ей, тая к.... Златка и тук се набута! :o Аман! Мислех, че поне това шоу ще има по-нормален и културен облик, а то ще излезе поредната бълвоч! Злата до Елена Йончева или Илиана Раева примерно - ама никак не се вписва в картинката.......  :?
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #98 -: Ноември 04, 2008, 10:47:34 am »
:witch:Слънчице, аз вече очаквам, като отворя хладилника и от там да излезе Златуна!
Нема спирка тая мома :bellydance:, Ей!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #99 -: Ноември 04, 2008, 10:54:06 am »
Е, каква спирка да има, то това чудо Златка  8O в затвора трябва да го вкарат, кой знае колко семейства ще разбие
?урвалята. Бррр, как мразя такъв тип жени, които разчитат на разкрача на краката си. Не знам Алисия защо и влиза в тона. На мен ми е симпатична и ми се струва свястна жена. А Златка си го получи вота, последно място в класирането. То как да е иначе, като разчита на стрийптиз изпълнения, ама те са за друг часови пояс.  :lol:

Снощи хич не ми хареса подреждането на отпадналите. Не искам да гледам бедрата на Аня Пенчева, излага се вече тази жена бе. Няма кво повече да покаже.  :?

Аз съм за Баташов и Алисия.  :D

И общия танц в края ми хареса. Абе, добро попадение е шоуто.
« Последна редакция: Ноември 04, 2008, 10:55:37 am от kassi »


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!