0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #100 -: Ноември 04, 2008, 11:06:45 am »
Ами тя Аня - май накрая и гола ще се съблече, само и само да е в играта. Не знам, но лично аз почвам да я съжалявам - хем вижда, че няма как да блесне, хем продължава да се пъне. Нищо против нея, добра актриса е - но всяко нещо си има време, място и начин. А и тя също не се вписва в този формат. Не знам, това е мое мнение - чак ми е смешна на моменти, ама от онова смешното, което те избива на съжаление. :(
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #101 -: Ноември 04, 2008, 11:15:47 am »
Подкрепям слънчице, точно си го казала.
Абе, вас издразни ли ви този дивак Жоро? Мале, какво невъзпитание, каква арогантност, е, няма да се върне в шоуто точно заради това. Как отговаряше на Нешка и си позволи на ти да и говори, срам, срам....


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #102 -: Ноември 04, 2008, 11:20:53 am »
Оффффффф, да! Щом чак моя, дето не гледа предаването, не се стърпя и извика - абе млъкни бе, идиот! :D
Ей, ама тя простотията не ходи по гората........
*
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #103 -: Ноември 04, 2008, 13:02:02 pm »
Нешка съвсем правилно спомена, че джунглата не го е напуснала  :lol:
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #104 -: Ноември 04, 2008, 20:42:38 pm »
Да бе, тоя Жоро грам възпитание и такт няма, то бива арогантност и простащина, ама неговото....
*
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #105 -: Ноември 04, 2008, 20:50:00 pm »
Аз съм изцяло против това да се връщат вече изгонени - щом веднъж са отпаднали, значи има защо. А какво е това иди ми-дойди ми. Доста започна да ми се размива това шоу. Пък и кола подаряват - ей за каво ми е, като не мога да я поддържам? снощи исках да гледам хубави танци, а то...боза. Ама ще го гледам докато са там Виолета, Илиана и Орлин, после - чаооо.
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #106 -: Ноември 04, 2008, 22:06:40 pm »
 8O 8O 8O
Аз онемях преди малко, докато гледах предаването! Този  Жоро кой изобщо го пусна в това шоу :x?! Не бруталност, ами пълна простащина да се обърнеш така към човек, като Нешка Робева - баба била, и била му харесала ...(не мога да го напиша) или дреме ми на... Ама добре направиха, че му дадоха изцепките по ТВ, макар че за него това сигурно е голяма чест и гордост! Бля! :x
Аня и тя - другата цигулка! Ма що така, ма що онака, ма не можело все с лошо да се почва! Е, кво да те лъжат ли хората - само и само щот си Аня! Голямо мрънкало, ей!
Тююююю, аман от персони-примадони! :?
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #107 -: Ноември 04, 2008, 22:46:02 pm »
8O 8O 8O
Аз онемях преди малко, докато гледах предаването! Този  Жоро кой изобщо го пусна в това шоу :x?! Не бруталност, ами пълна простащина да се обърнеш така към човек, като Нешка Робева - баба била, и била му харесала ...(не мога да го напиша) или дреме ми на... Ама добре направиха, че му дадоха изцепките по ТВ, макар че за него това сигурно е голяма чест и гордост! Бля! :x
Аня и тя - другата цигулка! Ма що така, ма що онака, ма не можело все с лошо да се почва! Е, кво да те лъжат ли хората - само и само щот си Аня! Голямо мрънкало, ей!
Тююююю, аман от персони-примадони! :?

:good_post:
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #108 -: Ноември 07, 2008, 10:33:44 am »
Аз съм доволна от това, че Алисия остана :D. В интерес на истината, Аня Пенчева май е най-добрия избор от другите две двойки, които отпаднаха.   :?


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #109 -: Ноември 07, 2008, 10:51:12 am »
Добър избор, да! :lol: :lol: :lol: Ще трябва пак да гледаме нацупените "муцунки" и чупките, и стойките, и задните части на Аня! :lol:
Ама снощи щях да умра от смях - Аня беше пред припадък, като обърка Тодор Колев имената и класирането. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ей, това да се взимаш много насериозно за нещо, което си е само шоу и забавление и при това да не ти пасва много добре, не е шега работа! Може и инфаркт да получиш! :lol: :lol: :lol: :lol:
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #110 -: Ноември 07, 2008, 12:34:47 pm »
Аня играе, не си мисли, че е друго. Това не ми харесва в нея. Слънце, то май само ние с теб си пишем тук.  :lol:


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #111 -: Ноември 07, 2008, 13:04:30 pm »
:lol: :lol: :lol:
Ми да играе в театъра, бе!
К'во седнала ми избелва очите , дето хората танцуват и се забавляват! :lol:



П.П. Карай сега - само двете сме пишели! То нали знаеш, че две жени и една патка пазар правят! :lol: :lol: :lol: В нашия случай става и без патка! :lol: :lol: :lol:
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #112 -: Ноември 07, 2008, 13:13:49 pm »
Добре,че си тръгна Галена и не я върнаха във шоуто. А,за Аня е нормално да преиграва,тя е актриса и за нея и театъра,и киното и преди всичко живота е една сцена. Професинално изкривяване  :jump12:
*
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #113 -: Ноември 07, 2008, 14:05:25 pm »
Слънце, то май само ние с теб си пишем тук.  :lol:

нищо, ние пък с интерес ви четем :wink:
аз го гледам шоуто - с известни забележки като появата на Азис, Златки и подобни, както и станалото традиция вече в подобни формати - гласувайте кого да изгоните, пък после гласувайте кой от изгонените да върнем - допада ми.
Аня Пенчева не ме чак дразни, но и аз не съм й голям фен, поведението й ми е малко лигаво, и не харесвам много това разголване и обличане в дрехи, които не й подхождат не на фигурата (иначе евала), ами на зрелостта й. Но от Ники Кънчев по я бива в танците сякаш. Галена ми е неприятна, типична изкуствена поп фолк визия, каквато не ми се гледа. То и Алисия горе долу така, но има малко по-приятно излъчване, а и  наистина се бяха много постарали с партньора си.
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #114 -: Ноември 07, 2008, 14:42:08 pm »
А я, моля ви, кажете кои две двойки ги върнаха- тази на Алисия и коя друга? Че аз снощи в клиниката гледах само началото и не разбрах.. :D

*
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #115 -: Ноември 07, 2008, 14:49:19 pm »
А я, моля ви, кажете кои две двойки ги върнаха- тази на Алисия и коя друга?

и Аня Пенчева
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #116 -: Ноември 07, 2008, 15:38:23 pm »
Мерси, Цвете. :D Аз май не съм гледала напоследък щом не съм разбрала, че и Аня е изгонена. :oops: Признавам си без бой. :D

*
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #117 -: Ноември 07, 2008, 18:52:40 pm »
Оууу, и Аня ли върнаха. Олеле, пак ще трябва да й слушаме мяученето  :x
Аз нито в понеделник, нито в четвъртък успях да гледам и много ме е яд.
Дано другата седмица да не се излагам така  :P
*
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #118 -: Ноември 26, 2008, 11:55:26 am »
момичета, не гледате ли вече? доста хубави танци се изтанцуваха последните две седмици...
Re: Dancing Stars по Бтв
« Отговор #119 -: Ноември 26, 2008, 12:04:18 pm »
А, гледаме, гледаме! Танците са супер, само дето някои персони вече ужасно преиграват и се вживяват, та чак стават непоносими! :wink: Познайте от 3 пъти за кой иде реч! :lol: