0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Независима септемврийска тема 22.09.-28.09.2008г.
« -: Септември 22, 2008, 08:49:52 am »
Чаках, чаках някой да ме изпревари....

Честит празник на всички българи!
Хубава седмица, дано да е слънчева и малко по-топла.  :D


Отново пожелавам "безаварийно" тръгване на ясла и градина на по-големите ни зачатчета. Здраве за всички и поводи за хубави новини.




« Последна редакция: Септември 22, 2008, 08:52:01 am от kassi »


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: Независима септемврийска тема 22.09.-28.09.2008г.
« Отговор #1 -: Септември 22, 2008, 09:18:59 am »
Ами да, за мен е неделя още :lol: :lol:

Хубава, здрава и слънчева седмица и от мен :D
*
Re: Независима септемврийска тема 22.09.-28.09.2008г.
« Отговор #2 -: Септември 22, 2008, 09:26:01 am »
Честит празник и от нас!
И аз някак си съм на неделна вълна... :)
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Независима септемврийска тема 22.09.-28.09.2008г.
« Отговор #3 -: Септември 22, 2008, 09:26:38 am »
Хубава седмица и от нас, приятни емоции на всички, на софиянки приятна среща в Таласъмчета, благородно ви завиждаме да знаете.
Аз вчера бях на пазар в Одрин, направо за пореден път се убеждавам, че т'ва в Бг го няма никъде. Взех памперси на 17,85 лири /около 20 лева/, тук вече почти навсякъде минават 30 лева. Приядоха ми се круши и спряхме на една сергия, избирам аз до кг да направя, че имах малко лири в себе си останали, човека вика- давай, излязоха с близо 200 грама отгоре и пак ми взе цена за килограм  8O а тук ако си цепят грамчетата, че и лъжат в кантара.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Независима септемврийска тема 22.09.-28.09.2008г.
« Отговор #4 -: Септември 22, 2008, 09:44:49 am »
Честит празник и от нас!
Весела седмица,пълна с хубави емоции!

На мен пък всеки ден ми е Неделя. :lol:
Дреби стана в 7ч. и с голям зор заспа преди половин час,но след малко ще го дигам,че среща ни чака.Няма да се излагаме пред момите я.
mini,така е .И в Белгия са доста по-евтини доста неща - пюретата са на половина.
 Тези дне едни сънища са ме подкарали - онази вечер бях бременна пак с момченце,а снощи кърмех и чак реки кърма имах.Да видим ,дали ще ми дойде този месец. :D
<br />
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Независима септемврийска тема 22.09.-28.09.2008г.
« Отговор #5 -: Септември 22, 2008, 10:28:11 am »
мини, това е действителността за съжаление. Какво други напазарувахте. Колко часа е до там с кола.
Зори, аз пък сънувам други бременни напоследък.
Ние ще дойдем по обед в клубчето, таткото ни има работа.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: Независима септемврийска тема 22.09.-28.09.2008г.
« Отговор #6 -: Септември 22, 2008, 10:52:00 am »
Честит празник!
Спорна седмица и много позитивни емоции.
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Независима септемврийска тема 22.09.-28.09.2008г.
« Отговор #7 -: Септември 22, 2008, 10:57:46 am »
ами ние не вземаме Стефания, то и на мен ще ми е последно ходене
пътуваме около 2 часа до митницата и при добър късмет я минаваме за около 40 минути, иначе Одрин си е почти до границата /20-тина километра/
ходим на около 3 месеца
купуваме си прах /ариела е 27 лева за 10 кг, персила сега беше на 20 лева за 9 илограма/, омекотителите са около 10 лири за 6 литра- имат коколино и силан от познатите ни тук, тоалетна хартия вземам една за 10 лева 24 рула трипластова, която ме кара сумалък време. Разни почистващи препарати също са на супер изгодни цени- примерно Доместос, Мр. Пропър, Циф са на двойно по-ниски цени. Шампоаните тоже- Pantene, Head&Shoulders, Wash&Go, Clear- по-известните марки тук са с цени двойно по-ниски, вчера наприме майка взе Пантен на 7 лири 400 мл.
Най-евтините магазини са Марги, Карфур, Килър и Кипа, като в Килър незнайно защо ми отказаха плащане с кредитна карта /което спред мен е най-изгодно, щото банката директно си обръща еднократно лева в турска лира и взема някой процент за това, но е нисък/.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Независима септемврийска тема 22.09.-28.09.2008г.
« Отговор #8 -: Септември 22, 2008, 11:10:16 am »
Ние сме си в къщи  :( Толкова време чаках срещата в Таласъмчета. Криси два дни беше много кисела по обедно време, не спеше. Така и тази нощ, сега спи, оченцето и е червено, надявам се да се е пипнала с мръсна ръка. Последният път като се зачерви и сълзеше, предвеща разболяване. Нямаше смисъл да тръгваме днес за Таласъмчета и тя да спи в колата и да я будя.

 :(

Приятно изкарване на всички, да се забавляват малчуганите и да слушат. И да са здрави.

п.ц. СтефиЗ, Деската много е порастнала. Мома с характер, личи си. Успя ли да се повози в ХИПОЛ. на количката или вилня  :wink: 
« Последна редакция: Септември 22, 2008, 11:16:30 am от Nina »
*

    mecheto

  • ****
  • 753
  • на мама джудженцата
Re: Независима септемврийска тема 22.09.-28.09.2008г.
« Отговор #9 -: Септември 22, 2008, 11:16:55 am »
Весела и здрава седмичка на всички майчета и дечица!
И аз като Мини благораодно ви завиждам за срещичката, чакаме ви да разказвате как е минало! И снимкииии :D
Зори, айде дано пък не ти дойде! Какво по-хубаво от това?
Да ви се оплача, малките ми меченца тази нощ плакаха 4часа, пусти зъби, нищо не помага, един друг се разревават и аз по средата ред сълзи-ред сополи. От туй нагоре Самко ми е т-ра, уф, аман!
Re: Независима септемврийска тема 22.09.-28.09.2008г.
« Отговор #10 -: Септември 22, 2008, 12:41:07 pm »
Весела седмица и от нас. Малката 2 дни имаше температура, после 3 дни ок, но майка й се разболя и от тази нощ и тя е с кашлица и сополи. Направо вече..... :x
Весело изкарване в Талъсимите и ще чакаме снимки :P
Завиждам и аз....
*
Re: Независима септемврийска тема 22.09.-28.09.2008г.
« Отговор #11 -: Септември 22, 2008, 12:53:30 pm »
Весела седмица и от нас!
И ние ви завиждаме за срещата  :)
Ох, това със сънищата ми е много познато - и аз сънувах, че ще раждам май месец  :lol:
мойта банда хич не иска да спи през деня. Ако заспят за половин час е събитие, през останалото време се сърдят постоянно. Нормално ли е според вас или им има нещо. Не можаха да се метнат на мен - да са сънливци  :oops:
Re: Независима септемврийска тема 22.09.-28.09.2008г.
« Отговор #12 -: Септември 22, 2008, 18:47:42 pm »
Честит празник и спорна седмица. Дано да е по слънчева.
*
Re: Независима септемврийска тема 22.09.-28.09.2008г.
« Отговор #13 -: Септември 22, 2008, 19:40:45 pm »
Юруш на снимкитееее...
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=288454
Парола: 123456
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Независима септемврийска тема 22.09.-28.09.2008г.
« Отговор #14 -: Септември 22, 2008, 19:44:52 pm »
аууу, разкоши
хи хи, Колето колко е съсредоточен да не бутне бебето
а Монката и Деси са големи деца бе  8O аз бебета ги зная
да вземете по-често да пускате снимки на човечетата, че да сме наясно с равитието им
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Независима септемврийска тема 22.09.-28.09.2008г.
« Отговор #15 -: Септември 22, 2008, 19:54:48 pm »
Хайде, болните дечица да оздравяват и зъбките по-лесно да избиват.

Ние закъсняхме и никой не видяхме, но децата поиграха чудесно. Режима ни е такъв напоследък и като има куп задачи за вършене  :?.. но поне си организирахме детското парти.

Много са хубави всички, чудесни са. И растат, растат, големи деца, бре.
Виждам че е припламнала любов между Рони и Митаче  :wink:. А мама Мишанка не го изпуска този красавец.  :D


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: Независима септемврийска тема 22.09.-28.09.2008г.
« Отговор #16 -: Септември 22, 2008, 19:55:22 pm »
Весела седмица и от нас и честит празник! Стискам палци болните бързо да се оправят!

Аз да се похваля от събота вечер имам официално проходило дете. :) То чакало да го заведем нашироко, че да тръгне (у дома има по метър и половина около мебелите). Събота вечер мина 6 метра самичка прекосявайки дневната и хола и вече няма спирка, обикаля из цялата къща - майка ми и баща ми ще тичат 10 дена подир нея докато ние сме в Тунис.

Аничка, страхотни снимки, изглежда че добре сте изкарали, много ви завиждам :)

Мише, Митачето много порастнало, аз цяло лято не съм го виждала.


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Независима септемврийска тема 22.09.-28.09.2008г.
« Отговор #17 -: Септември 22, 2008, 21:44:52 pm »
Снимките са фантастични! Радвам се че добре сте си изкарали. Всички деца са прекрастни, но на Колето определено съм почитателка.
Цвети, отде ги взе тия колички на Little Takes  и колко пари чинят?
*
Re: Независима септемврийска тема 22.09.-28.09.2008г.
« Отговор #18 -: Септември 22, 2008, 21:47:46 pm »
Леле, колко сте пораснали всички! Пу пу, прекрасни снимки Аничка! :)
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Независима септемврийска тема 22.09.-28.09.2008г.
« Отговор #19 -: Септември 22, 2008, 22:06:46 pm »
:hello:Привет от нас!
Весела, здрава и  :sunshine: ва седмица на всички!

Хубав ден беше днес, пълен с емоции и много усмивки!
Много се радвам, че успяхме да съчетаем Купон и Баба, и двамцата с Миташа бяхме на  срещата.

А вСтречата :wave:, беше много приятна и пълна с настроение.
Децата са пораснали, и са едни такива, абе различават се от другите.
Нашите си прекрасни, Зачатъчни бъмбъзъци.

Клуба е много пъстър и уютетн,
а Цвети е мила и грижовна домакиня, не ни се тръгваше!

Браво Аничко :hug2:, добре че  :photo:, защото аз се изложих с незаредени батерии!
Зори :cuddle: , чакаме и твоите фотоси!

Касита :(, кога дойдохте, та ние последни си тръгнахме в 13.30?

« Последна редакция: Септември 22, 2008, 22:47:33 pm от mishanta »
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)