0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Всичко за azoospermia
« Отговор #980 -: Януари 23, 2016, 14:34:46 pm »
Има ли хистологично изследване на парченцето и каква е диагнозата. Трябва да има заключение и диагноза на това хистологично изследване. Например, трябва да е обяснено какво са намерили, какви клетки преобладават и т.н. Ако е излезнал само резултат от центрофугата, значи хистологията още се обработва.

Задължително трябва да има заключение и диагноза вследствие хистология. Щото по тази логика, няма открити сперматозоиди, но каква е диагнозата. Нали се води диагностична биопсия, каква е причината за азооспермията.

Обадете се и питайте дали има назначено хистологично изследване и какво е заклочението на доктора за причината за азооспермията.

И пак пиши...
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
Re: Всичко за azoospermia
« Отговор #981 -: Януари 24, 2016, 19:54:09 pm »
Момичета някой може ли да ми каже свестен уролог-андролог който прави диагностична биопсия,който разглежда каналите и търси гнезда със сперматозойди?Явно тук във Варна няма.Благодаря предварително.Четох за Маки имате ли мнение за него?
Re: Всичко за azoospermia
« Отговор #982 -: Януари 25, 2016, 16:18:06 pm »
д-р Милен Кацаров е името за мен за такива неща. Имаш ли информация тъкан ли е взета или само е аспирирана течност?
Re: Всичко за azoospermia
« Отговор #983 -: Януари 25, 2016, 18:43:25 pm »
Взета е тъкан,която е проверена за наличие на сперматозойди и резултата е че няма,но не са гледали каналите и други части от тестиса,което е странно за мен.При вас при биопсия разглеждали ри са обстойно или?
*
Re: Всичко за azoospermia
« Отговор #984 -: Януари 25, 2016, 19:10:40 pm »
При нас обстойно разглеждаха тъканта, за да установят причината за липсата на сперматозоиди.

Много разочароващо при вас наистина, яко изобщо не са изследвали тъканта... Ама ти пита ли със сигурност? Тя тъканта се изпраща на друго място за изследване. И от там резултатите се бавят към 10тина дни. Питай дали е правено хистологично изследване на тъканта. Едно като епикриза пращат и там е заключението от хистологията. Така се казва --> хистология... Пак питай, да не стане, че напразно се притесняваш.

Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
Re: Всичко за azoospermia
« Отговор #985 -: Януари 26, 2016, 11:09:04 am »
Мария90, ако не сте ходил при д-р Кацаров, минете през него. Наистина той е човекът за такива неща. Нека той ви види и изкаже мнение.
Желая ви успех и не се отчайвай, начин винаги има. Ако трябва, идете и на консултация в някоя от турските клиники.





Бореща се за една мечта.
Re: Всичко за azoospermia
« Отговор #986 -: Януари 29, 2016, 10:44:48 am »
Заключвам темата, понеже е вече 50 страници. Пуснете нова за последващите разговори.
Моля да ме извините за неудобството :)
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07