0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Nadyn

  • *
  • 2703
  • Всяко зло за добро!
Нова лятна седмица 28.07 - 03.08
« -: Юли 28, 2008, 07:29:19 am »
Добро утро от нас! :)
Желая ви една слънчева, но не много гореща седмица!
Здраве за всички и много усмивки!

Рая си има така чаканото първо зъбче, големи трепети и емоции :D
« Последна редакция: Юли 28, 2008, 07:38:08 am от Nadyn »
Re: Нова лятна седмица 28.07 - 03.08
« Отговор #1 -: Юли 28, 2008, 07:36:24 am »
Честито зъбче на Рая!

Много хубави емоции, здраве и слънце да има тази седмица!

Ние се прибрахме снощо от море. Бяхме в Равда, не съм очарована. Плажувахме на Слънчев бряг. Най-доволна е момата, която едва вчера се престраши да се намокри. Пясъкът си ни остава любимо занимание. :lol: Сега съм се отдала на пране и оправяне на багаж.
*
Re: Нова лятна седмица 28.07 - 03.08
« Отговор #2 -: Юли 28, 2008, 08:16:45 am »
Всички да са здрави!

Наде, ха честито първо зъбче на Рая :D
Re: Нова лятна седмица 28.07 - 03.08
« Отговор #3 -: Юли 28, 2008, 08:48:56 am »
И тук честито първо зъбче на Рая  :D

Мари, и аз съм луднала с комарите. Две машинки съм пуснала, едана на Чико и една с ултразвук (пак бебшка). Въпреки това Жорката е целия нахапан  :(
Вече сериозно се замислям да купя новата на Райд. Ми то може би е по-добре с машинка, отколкото така нахапан.

Фани, толкова добре те разбирам  :? Да нацелуваш Колето и бързо да се оправя.

Хубава седмица на всички, много здрави дечица  :D

lb2f
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Нова лятна седмица 28.07 - 03.08
« Отговор #4 -: Юли 28, 2008, 08:52:11 am »
Хубава седмичка и от нас!
Днес Стефи се поуспа малко, ама снощи беше като червей в леглото, толкова неспокойна не е спала скоро.
Честито зъбче на Рая, бързо и безболезнено да й порастат останалите.
Ние да се похвалим, че от две седмици Стефи не смуче биберон за сън, забрави вече за какво служи това чудо  :D
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Нова лятна седмица 28.07 - 03.08
« Отговор #5 -: Юли 28, 2008, 09:10:23 am »
Джази, защо не сложите мрежа? Ние купихме една самозалепваща се от Бриколаж и приключихме с комарите.
*
Re: Нова лятна седмица 28.07 - 03.08
« Отговор #6 -: Юли 28, 2008, 09:46:03 am »
Добро утро и хубава седмичка!
На Рая честито зъбче!
Момичета, знаете ли след колко време започва да действа ваксината Ротарикс? На 23.07 дадохме на Рони втората доза, а аз днес съм с болки в корема и разстройство и се страхувам да не е вирус, та да навредя на детенцето си  :?
Re: Нова лятна седмица 28.07 - 03.08
« Отговор #7 -: Юли 28, 2008, 10:19:22 am »
Джази, защо не сложите мрежа? Ние купихме една самозалепваща се от Бриколаж и приключихме с комарите.
Забавихме се с поръчката на комарник. Уж изчаквам да поръчаме дограма за следващия прозорец. Не знех за тези мрежи. Ще се ходи до Бриколаж.

lb2f
*
Re: Нова лятна седмица 28.07 - 03.08
« Отговор #8 -: Юли 28, 2008, 10:45:22 am »
Хубава и здрава седмица и от мен. :D

Джази, виж и в някоя близка железария, аз миналата година купих от кварталната железария такава мрежа :)
*
Re: Нова лятна седмица 28.07 - 03.08
« Отговор #9 -: Юли 28, 2008, 11:52:41 am »
Имат ли основание други учреждения, освен държавните такива, да изискват ЕГН на дете/възрастен?
В случая става въпрос за частната кухня, в която записах Симона, но често ми се случва под път и над път да искат ЕГН. Възможни ли са злоупотрби?...
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Нова лятна седмица 28.07 - 03.08
« Отговор #10 -: Юли 28, 2008, 12:03:33 pm »
Имат ли основание други учреждения, освен държавните такива, да изискват ЕГН на дете/възрастен?
В случая става въпрос за частната кухня, в която записах Симона, но често ми се случва под път и над път да искат ЕГН. Възможни ли са злоупотрби?...

Само ако имат разрешение от Комисията за защита на личните данни. В банката, в която работя често ни питат когато искаме лични карти дали имаме право и съм се консултирала с юристите ни, въпреки, че е логично все пак банка да изисква, но си имаме специално разрешение от Комисията. Но за детска кухня пък чак лични крати или ЕГН??? Знам ли.....

Празнувах на Криси с детско парти у нас, с украси, конфети, балони и още, хем се бях зарекла, че няма и си мислех, че не е добра идея....Стана уникално готино, тя се забавлява, поканените дечица също, беше малка лудница, ама кефска!
Вече за нищо не се заричам  :mrgreen:
Може и една снимка да пусна....и за снимки се бях зарекла...  :D
*
Re: Нова лятна седмица 28.07 - 03.08
« Отговор #11 -: Юли 28, 2008, 12:13:48 pm »
Празнувах на Криси с детско парти у нас, с украси, конфети, балони и още, хем се бях зарекла, че няма и си мислех, че не е добра идея....Стана уникално готино, тя се забавлява, поканените дечица също, беше малка лудница, ама кефска!
Вече за нищо не се заричам  :mrgreen:
Може и една снимка да пусна....и за снимки се бях зарекла...  :D

Нинче, супер, че всичко се е получило добре :D Нашето парти беше на същия принцип и стана страхотен празник. Бях с убеждението, че 1 годишно дете нищо няма да разбере от подобно мероприятие, но симона ме опроверга.
*
Re: Нова лятна седмица 28.07 - 03.08
« Отговор #12 -: Юли 28, 2008, 12:15:21 pm »
Но за детска кухня пък чак  ЕГН??? Може и една снимка да пусна....и за снимки се бях зарекла...  :D

да, и на мен ми е интересно за какво им е, гледайки декларацията, която са ми оставили да попълня.
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Нова лятна седмица 28.07 - 03.08
« Отговор #13 -: Юли 28, 2008, 12:15:50 pm »
весела седмица и от нас!
Честито зъбче на Рая!
Аз от 1 месец сънувам почти през вечер,че на Жори му се е появило зъбче.
И ние сме с комарници по прозорците и нямаме проблем.
Нинче,радвам се,че се е забавлявало детенцето.
<br />
Re: Нова лятна седмица 28.07 - 03.08
« Отговор #14 -: Юли 28, 2008, 14:06:52 pm »
Продават и мрежи за легълцата. Незнам обаче в такъв случай ако влезе комар под мрежата за какво ще става въпрос  :?

А ЕГН за кухните, може би ако са държавни, да искат че да няма злоупотреби. Че нали там е по-евтино, но за частните не виждам смисъл особен. Нашата кухня тук на село, макар да е към яслата не са искали ни молби, ни ЕГНта, ни нищо. Но може би пък тук защото се познаваме. Даже едни познати са записали дядото и него на детската кухня  :lol:
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

*
Re: Нова лятна седмица 28.07 - 03.08
« Отговор #15 -: Юли 28, 2008, 14:37:39 pm »
това с дядото ми хареса :lol:

на мен ми искаха коипие от акта за раждане в държавната ДК.
*

    manhattan

  • *****
  • 1439
  • Друго нe трябва, три думи само: "Добре съм, мамо."
Re: Нова лятна седмица 28.07 - 03.08
« Отговор #16 -: Юли 28, 2008, 14:39:11 pm »
привет-мривет!

със задоволство отбелязвам новопоявилите се лентички :D Габи, ама ти накъде вече, то свършило.  :wink:

Фуси, има ли развитие по казуса с Колето? аз да не давам съвети, ама Ентерола забранен ли ни е? един Ентерол ми спаси живота преди няколко месеца.

Наде, честито ви зъбче!
*
Re: Нова лятна седмица 28.07 - 03.08
« Отговор #17 -: Юли 28, 2008, 14:47:30 pm »
Я па ти, толкова ли е вълшебно това прахче?
за разстройство ли се пие?
*

    manhattan

  • *****
  • 1439
  • Друго нe трябва, три думи само: "Добре съм, мамо."
Re: Нова лятна седмица 28.07 - 03.08
« Отговор #18 -: Юли 28, 2008, 14:57:03 pm »
да, Стефи, за разстройство е. аз наистина щях да умра. пия вода да не се обезводня, тя директно изтича, с извинение за натурализма. едно прахче прекрати този кошмар.

Re: Нова лятна седмица 28.07 - 03.08
« Отговор #19 -: Юли 28, 2008, 15:26:55 pm »
Привет и от нас!
Здрави бебета и майки и далеч от вас да са всички вируси /и комари :wink:/!
Честито зъбче на Рая!
Мами, да ви питам-кога най-после ще спрат тия лохии?!
Вече мина месец, а аз се мотам още с превръзки и то за по няколко капки,но редовно всеки ден.
There's no way to happiness,
Happiness is the way!