0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Нова лятна седмица 28.07 - 03.08
« Отговор #20 -: Юли 28, 2008, 15:33:28 pm »
да, Стефи, за разстройство е. аз наистина щях да умра. пия вода да не се обезводня, тя директно изтича, с извинение за натурализма. едно прахче прекрати този кошмар.

ахам, дано не ни се налага де, но да знам все пак :)
*

    aii

  • ***
  • 386
  • На мама чудото :)
Re: Нова лятна седмица 28.07 - 03.08
« Отговор #21 -: Юли 28, 2008, 15:49:14 pm »
Аз давах Ентерол на Алис април месец,когато беше със страхотно разстройство от никненето на 4 зъба едновременно.И сега с летния вирус пак.Винаги имам по 2 пакетчета в къщи.Да ви питам - докога да давам през ден на беба жълтък?И ако може - дайте ми идея за прощапулника,че вече се обърках как се прави. :oops:
*

    veni_I_koci

  • ****
  • 609
  • Няма невъзможни неща, когото има желание за тях.
Re: Нова лятна седмица 28.07 - 03.08
« Отговор #22 -: Юли 28, 2008, 15:58:24 pm »
Здревеите мили мами искам да ви попитам в 15г.с съм това кои месец се смята че нещо много се обърках вече.Благодаря ви.


*
Re: Нова лятна седмица 28.07 - 03.08
« Отговор #23 -: Юли 28, 2008, 16:14:30 pm »
Здревеите мили мами искам да ви попитам в 15г.с съм това кои месец се смята че нещо много се обърках вече.Благодаря ви.
Дано не те объркам повече.
Има лунарни месеци по 28 дни и календарни. :)
В момента и по двата трябва да си 4-ти месец.
*

    veni_I_koci

  • ****
  • 609
  • Няма невъзможни неща, когото има желание за тях.
Re: Нова лятна седмица 28.07 - 03.08
« Отговор #24 -: Юли 28, 2008, 16:26:20 pm »
Мпия благодаря а знаеш ли кога трябва да вляза в 5 месец, термина ми е на 21 януари


*
Re: Нова лятна седмица 28.07 - 03.08
« Отговор #25 -: Юли 28, 2008, 16:30:40 pm »
Здревеите мили мами искам да ви попитам в 15г.с съм това кои месец се смята че нещо много се обърках вече.Благодаря ви.
Сега си 4 м, а 18 г.с ще си в 5 :)

Мен ме е налегнал гадния летен вирус :( Не знам с какво да се лекувам, понеже още кърмя...Положението не е на добре  :?
*
Re: Нова лятна седмица 28.07 - 03.08
« Отговор #26 -: Юли 28, 2008, 16:38:21 pm »
Победихме разтройството! Или устойството - както го нарича Колето.
Да ви кажа боровинковия чай свърши страхотна работа. А иначе през цялото време си давах Ентерол и Хидрасек. Накрая включих и едни капки БиоГая, които целят да възстановят нарушената чревна флора.
Та така. Колето се оправи, но за сметка на това, днес се тръшна майка ми, ама яко  :(
Отивам сега пак да я нагледам, че днес като ми се обади, едвам ставаше от леглото
В очакване ....
Re: Нова лятна седмица 28.07 - 03.08
« Отговор #27 -: Юли 28, 2008, 16:40:58 pm »
Теоха,
за лохиите - индивидуално е. ПРи мен продължиха около 50 дни. С цезарово сечение бях. Носи ежедневни тънички превръзки.

Аничка,
скорошно оздравяване! :bighug:

Фуси,
скорошно оздравяване на Колето! :bighug:

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*
Re: Нова лятна седмица 28.07 - 03.08
« Отговор #28 -: Юли 28, 2008, 16:41:37 pm »
Победихме разтройството! Или устойството - както го нарича Колето.
Да ви кажа боровинковия чай свърши страхотна работа. А иначе през цялото време си давах Ентерол и Хидрасек. Накрая включих и едни капки БиоГая, които целят да възстановят нарушената чревна флора.
Та така. Колето се оправи, но за сметка на това, днес се тръшна майка ми, ама яко  :(
Отивам сега пак да я нагледам, че днес като ми се обади, едвам ставаше от леглото

Дахй въглен на жената!  :wink: Да оздравява бързо и баба, а Колето вече стига с тези вирусчета! Целувки!

Лека и здрава седмица за малки и големи, много нови бременни жени!
Alexandra
*

    eleonor

  • ****
  • 1075
  • БEA -ПРЕКРАСНА I CИМЕОНчЕ- БОНБОНчЕ-ОБИЧАМЕ ВИ
Re: Нова лятна седмица 28.07 - 03.08
« Отговор #29 -: Юли 28, 2008, 16:44:01 pm »
Ани4касамо парацетамол може, оздравявай

Теоха,при мен бяха около 45 дни

УспеШна седмица , много здрави деца и мами



Beatris - 13.01.2008
Simeon- 19.01.2009

МЕЧТИТЕ СЕ СБЪДВАТ
*
Re: Нова лятна седмица 28.07 - 03.08
« Отговор #30 -: Юли 28, 2008, 17:22:36 pm »
Привет и от нас! :)

Честито първо зъбче на Рая! :)
Браво на Колето, че вече е добре и дано повече да не боледува!

Теоха, лохиите мен имам чуството че 3 месеца ме държаха и аз съм със секцио, тъй че май наистина е индивидуално.

Ние в сряда заминаваме за 3-4 дена на море, но без Ели, направо ми се е свило сърцето за пръв път ще я оставя. Успокоявам се че майка ми ще я гледа в Търново, а там има много място за пълзене и освен баба която да и обръща внимание по цял ден има и дядо и пра-баба, че и вуйчо и вуйна, така че мисля че няма да и липсвам много. Обаче тя колко ще ми липсва, не е истина... А с морето ще я запознаем в края на август.


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*

    manhattan

  • *****
  • 1439
  • Друго нe трябва, три думи само: "Добре съм, мамо."
Re: Нова лятна седмица 28.07 - 03.08
« Отговор #31 -: Юли 28, 2008, 17:25:58 pm »
еее, Фуси, браво за Устойството! хубава дума :D

аз тъкмо се наработих и спретнах тълковен речник на Крисковите думи. много е забавно :lol:
Re: Нова лятна седмица 28.07 - 03.08
« Отговор #32 -: Юли 28, 2008, 18:10:03 pm »
Здравейте и от мен. Отдавна не съм се вкючвала и се надявам, че не сте ме забравили. В продължение на месец и повече бяхме в активно търсене на жилище и най накрая намерихме нашия дом на мечтите и с гордост искам да ви съобщя, че станахме собственици на наш си собствен дом за първи път от както сме женени.

Момичета искам да ви попитам кога вашите бебоци си изградиха режим и какво направихте вие по въпроса? Моя бебо няма никакъв режим, яде на поискване понякога всеки 2 часа, понякога на 3 или на един час. За спането през нощта нямам проблем спи си детенцето, но през деня дреме за по 20 минутки и се събужда и всеки ден заспива в различно време, общо взето сме без режим. За беберон вече сме на 2 месеца и не иска биберон плюе го и това е, но пък за сметка на това ако има как да си навре и двете ръце в устата ще го направи и незнам това проблем ли е или не?

Желая ви лека седмица момичета и здрави дечица.
Re: Нова лятна седмица 28.07 - 03.08
« Отговор #33 -: Юли 28, 2008, 18:17:28 pm »
За беберон вече сме на 2 месеца и не иска биберон плюе го и това е, но пък за сметка на това ако има как да си навре и двете ръце в устата ще го направи и незнам това проблем ли е или не?

Не  е проблем. И Миша е така. Плюе биберона след 2-3 всмуквания. Като усети, че не пуска нищо и го плюе. Но пък ръцете са и много вкусни. По някой път вкарва 3-4 пръста в устата си. Моята докторка каза, че не е никакъв проблем това.
За режима - ... какво да ти кажа - и на мен това ми е болно място. И ние нямаме такъв.

Фуссии,
браво на вас, че сте здравички вече! Айде сега и баба да оздравява!

Бъдете добри и не губете кураж! :)
Re: Нова лятна седмица 28.07 - 03.08
« Отговор #34 -: Юли 28, 2008, 19:01:23 pm »
Момичета, според мен на такава възраст това, че нямат режим не е проблем. Стилияна също доста късно изгради ЩО ГОДЕ някакъв режим и то само за храненето. За спането продължаваме да сме без режим. Днес например е станала в 7,20 ч. и е спала 40 мин след обяд. Единствено вечер ляга горе-долу по едно и също време около 21 ч.
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Нова лятна седмица 28.07 - 03.08
« Отговор #35 -: Юли 28, 2008, 19:38:50 pm »
Победихме разтройството! Или устойството - както го нарича Колето.
Да ви кажа боровинковия чай свърши страхотна работа. А иначе през цялото време си давах Ентерол и Хидрасек. Накрая включих и едни капки БиоГая, които целят да възстановят нарушената чревна флора.
Та така. Колето се оправи, но за сметка на това, днес се тръшна майка ми, ама яко  :(
Отивам сега пак да я нагледам, че днес като ми се обади, едвам ставаше от леглото

Дахй въглен на жената!  :wink:

Давай Фани, сега ти е паднало да тъпчес с черен въглен!

Здрава и усмихната седмица на всички!

Ние се сдобихме с алергичен конюктивит.
Re: Нова лятна седмица 28.07 - 03.08
« Отговор #36 -: Юли 28, 2008, 19:45:24 pm »
Ами що годе някакъв режим при нас имаше към 6-ия месец. А вече някакъв, с който може и да се опиташ да си направиш планове е чак като минахме само на едно спане през деня, с начален час 13,30 всеки ден +/- 10ина минути.
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

*
Re: Нова лятна седмица 28.07 - 03.08
« Отговор #37 -: Юли 28, 2008, 22:40:12 pm »
Ами що годе някакъв режим при нас имаше към 6-ия месец. А вече някакъв, с който може и да се опиташ да си направиш планове е чак като минахме само на едно спане през деня, с начален час 13,30 всеки ден +/- 10ина минути.

Долу горе и при нас така.

Гери, как вървят курсовете?
*
Re: Нова лятна седмица 28.07 - 03.08
« Отговор #38 -: Юли 28, 2008, 22:44:28 pm »
Лейди, много неприятно, но ще го оправите. Защо сега? Тополите отдавна спряха с цъфтенето? Още ми е пред очите как слагахме на Александра капки в очичките и как след 3 дни тя спря да се възпротивява неистово и жално, жално си търпеше гадорията да ти слагат капки в очите...Бързо да се повлияете от капките и да не ви се превръща в система.

За режима, с риск да ме навикате: детето не си прави режим само, майката е тази, която го постига. Който желае мога да му дам съвети на лични. :P

За комарите: снощи, докато дебнех в тъмното за дебелокожи, дебелоглави и нагли комари, стигнах да една много интелигентна мисъл за комари и други добитъци:

Нашенските комари само чехъл ги оправя. :?

Чак се изумих от себе си, че хем съм майка, хем още имам трезвен разсъдък. :oops:

« Последна редакция: Юли 28, 2008, 22:54:12 pm от Marie »
Alexandra
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Нова лятна седмица 28.07 - 03.08
« Отговор #39 -: Юли 28, 2008, 22:49:46 pm »
Стефания още няма режим, поради простата причина, че баба й има едно виждане за режима й, а аз друго. Но това са рисковете.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит