0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Гореща седмица 07.07 - 13.07
« Отговор #160 -: Юли 12, 2008, 21:32:35 pm »
Тази нощ се опитаха да ни оберат. Мъжа ми беше нощна смяна, аз сама с детето. Съседката ги е чула и се е развикала. Има господ и тази нощ е бил с нас. :( yahoo_17
Имам си аз една бухалка, утре отивам и за оръжие. Този наркоман и този циганин са ни съседи и ги пускаха и хващаха сто пъти. Явно това не е начина за справяне с тях. :twisted: Следващия път обаче ще съм подготвена...
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Гореща седмица 07.07 - 13.07
« Отговор #161 -: Юли 12, 2008, 21:45:13 pm »

Лиде, какъв ужас?! Извадили сте късмет, добре, че не си е изкарало акъла детето, най-малкото. Я моля те внимавай! Оправяйте врати, решетки и т.н., че незнаеш на какви идиоти може да попаднеш, че и бухалка и оръжие няма да те спасят, ами да не си докараш и друга по-голяма беля!

Здравейте момичета, липсвахте ми! Много! Ние вчера се завърнахме от 16 дневна почивка на морето!  Беше страхотно, ще разкажа тези дни.

Желая ви здраве, на вас, дечицата и любимите хора и едно прохладно лято!
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Гореща седмица 07.07 - 13.07
« Отговор #162 -: Юли 12, 2008, 21:47:40 pm »
Нинче, добре дошла
радваме се да те видим отново  :D
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Гореща седмица 07.07 - 13.07
« Отговор #163 -: Юли 12, 2008, 21:51:09 pm »
Тази нощ се опитаха да ни оберат. Мъжа ми беше нощна смяна, аз сама с детето. Съседката ги е чула и се е развикала. Има господ и тази нощ е бил с нас. :( yahoo_17
Имам си аз една бухалка, утре отивам и за оръжие. Този наркоман и този циганин са ни съседи и ги пускаха и хващаха сто пъти. Явно това не е начина за справяне с тях. :twisted: Следващия път обаче ще съм подготвена...

Сот с паник бутон биха ти свършили повече работа. Може да е на две вериги и да се изключи в неопасните и обитавани през нощта зони. Полицаите идват между 3 и 5 минути. Скъпо удоволствие, но определено си заслужава.
Ако говорим за огнестрелно оръжие - забрави газовия пистолет, искаш да си задушиш детето ли? Само такъв дават срещу ЛК. Електрошок и спрей също не вършат работа, а и са опасни ако детето ги намери.

Сватя, добре си се завърнала.
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Гореща седмица 07.07 - 13.07
« Отговор #164 -: Юли 12, 2008, 21:57:02 pm »
Нищо не ги спира, ни решетки, ни ключалки. Поне да знам,че мога подобаващо да ги посрешна следващия път  :balk_153:
кажете ми кога ще се оправят законите в тази държава. Хора полудяла съм. Онзи ден на паркинга един колега идиот ме удари. Удари ми фирмена служебна кола на две седмици. Чисто нова. Как не я видя като паркира, хора обяснете ми го. Цяла кола не видя. 8O
Дойде кат да напише протокол и познайте, онзи няма нищо писано, щото имал познат. Минал бил с 20 лв. И ми се хвали най-безочливо, а на мен сърцето ми се сви. Не мога повече. Явно след бомбите двете случки ме довършиха. :( Докога се питам само и не проумявам. :(
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Гореща седмица 07.07 - 13.07
« Отговор #165 -: Юли 12, 2008, 21:59:51 pm »
Лейди мислех си за газов , но с халостни патрони. А СОТ не ме устройва, щото си имам бабка на 90 години и не ми се мисли колко пъти ще тичкат тея хора ей така.
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Гореща седмица 07.07 - 13.07
« Отговор #166 -: Юли 12, 2008, 22:08:40 pm »
Ох, Лиде, вие пак в приключение ... съчувствам ти най-искренно за всички неволи
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Гореща седмица 07.07 - 13.07
« Отговор #167 -: Юли 12, 2008, 22:21:28 pm »
Лейди мислех си за газов , но с халостни патрони. А СОТ не ме устройва, щото си имам бабка на 90 години и не ми се мисли колко пъти ще тичкат тея хора ей така.
И кво ще направиш с халостните - най-много да те пребият после.
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Гореща седмица 07.07 - 13.07
« Отговор #168 -: Юли 12, 2008, 22:33:13 pm »
Лиде мила  :hug2:, това е едно от най-лошите неща на света!
Намесата в личния мир, в дома, в дъха ти!
Чета те, слушам за сем. Бончеви и ме души всичкото това около нас!
Какво ли се е случило в детството на тези хора за да израстнат чудовища?
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Гореща седмица 07.07 - 13.07
« Отговор #169 -: Юли 13, 2008, 10:32:38 am »
Привет и от нас, завърнахме се от моренцето  :) Прекарахме си страхотно!
Ема вече е и християнче, а и ще се готвим скоро за първи рожден ден - времето минава страхотно бързо, чак не е за вярване...
*
Re: Гореща седмица 07.07 - 13.07
« Отговор #170 -: Юли 13, 2008, 11:34:46 am »
Лидия, съжалявам за преживяното. На нищо не можем да разчитаме, ни на пистолети, ни на закони, явно само на късмета си :(
На Нинчето - добре дошла, чакаме да разказваш как беше на морето :wink:
На Бора да е честито християнчето.

Мини, много ви порастнала косата бе, и опашлета си имате вече :D Нашта Мона е постригана като момченце - като не търпи ни фиба, ни ластик, ни шнола, хич не ми се щеше, но много голяма й беше станала вече косата, досущ като разплетена дамаджана беше и много й потеше.
*
Re: Гореща седмица 07.07 - 13.07
« Отговор #171 -: Юли 13, 2008, 11:35:52 am »
Bora82 , честито ти христианче! Да ти е живао и здраво детенце и голяма зайрила да си има!
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Гореща седмица 07.07 - 13.07
« Отговор #172 -: Юли 13, 2008, 12:25:08 pm »
честито Бора, да ви е жива и здрава  :D
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Гореща седмица 07.07 - 13.07
« Отговор #173 -: Юли 13, 2008, 14:02:14 pm »
Честито Христианче,  :flower:Бора!
Да ти е здрава и усмихната,  :sunshine:ва Ема!!!
....айде пък края на другата седмица пак съм на Юг и ще се видим!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Гореща седмица 07.07 - 13.07
« Отговор #174 -: Юли 13, 2008, 15:37:14 pm »
Бора, честито и на вас християнче, да ви е жива и здрава момата и Бог да бди над нея.

Цвети, бе не е много голяма косата, вие имате много повече. На Стефания много странно й расте косата- отпред и отгоре само, отзад си стои като подстригана на черта  :lol:
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    sami

  • *****
  • 1148
  • Обожавам малките ми куклички!!!!!!!
Re: Гореща седмица 07.07 - 13.07
« Отговор #175 -: Юли 13, 2008, 16:06:41 pm »
Честито христианче,Бора!!!
Да е жива и здрава!!!


http://www.zdravei.bg/videos/id_6940/title_v
torija-rojden-den/http://bg-mamma.com/ticker/69256
*
Re: Гореща седмица 07.07 - 13.07
« Отговор #176 -: Юли 13, 2008, 19:21:48 pm »
Мерси, милички, за хубавите думи  :)

И на Ема косата е сякаш е на черта отзад и все ме питат дали е подстригвана - а отстрани и отгоре има едни дълги ластуни, смешни израстъци бебешка косица сладка, дето става за опашчици...

Още не мога да смогна да прочета писанията от две-три седмици, дето съм пропуснала...

Мишенце, ще ви чакаме с нетърпение  :D
Re: Гореща седмица 07.07 - 13.07
« Отговор #177 -: Юли 13, 2008, 19:34:33 pm »
Мамчета,помагайте...Май ме хваща гадния летен грип.Таткото го донесе,бабата го отнесе,сега май и аз съм наред.Бебка е още на 18 дни,а аз кърмя,незнам как ще се опазя...И какво изобщо мога да предприема ако ме подкара и мен???
There's no way to happiness,
Happiness is the way!

*
Re: Гореща седмица 07.07 - 13.07
« Отговор #178 -: Юли 13, 2008, 19:52:08 pm »
Мамчета,помагайте...Май ме хваща гадния летен грип.Таткото го донесе,бабата го отнесе,сега май и аз съм наред.Бебка е още на 18 дни,а аз кърмя,незнам как ще се опазя...И какво изобщо мога да предприема ако ме подкара и мен???

Вземи си маски и ги сменяй често. Зависи от какво естество е грипа. Можеш да пиеш парацетамол. Но дано да те подмине. И често проветрявай помещенията, за да излезе грипа навън. :wink:
*

    Nadyn

  • *
  • 2703
  • Всяко зло за добро!
Re: Гореща седмица 07.07 - 13.07
« Отговор #179 -: Юли 13, 2008, 20:56:50 pm »
Честито ви християнче, Бора! Господ да пази всички деца!