0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Nadyn

  • *
  • 2703
  • Всяко зло за добро!
Гореща седмица 07.07 - 13.07
« -: Юли 07, 2008, 08:21:54 am »
Добро утро от нас! На всички желая успешна седмица!
Да бъде по-прохладна колкото е възможно :)
Приятно изкарване на всички, които са на почивка!

Всички болни дечица да оздравяват бързо!
« Последна редакция: Юли 07, 2008, 08:24:18 am от Nadyn »
*
Re: Гореща седмица 07.07 - 13.07
« Отговор #1 -: Юли 07, 2008, 09:10:33 am »
Хубава седмица на всички! Да са здрави децата!

Честито християнче Деси на Стефи :D

А аз да ви се похваля - в събота ходих да видя Теди и Жорката на Джази, такива са хубавци, пу-пу, бутах по пътя количката и се пръсках от гордост :lol: Едва не избутах Джази от кадър, че да ме снимат само мен с близнаците :lol: Да са живи и здрави, толкова са нежни и хубави, и мама и баба да са им живи и здрви да ги глвдат.

Днес сутринта се връщам обратно във Варна, влизам в Зачатие, и пак темата на Ема :( Хубави, млади деца, как ще живеят близките им без тях :( Толкова нелепо и безизходно. Само да можехме да й помогнем по някакъв начин...
*
Re: Гореща седмица 07.07 - 13.07
« Отговор #2 -: Юли 07, 2008, 10:24:28 am »
Прохладна седмичка и от нас! Нека бъде здрава и усмихната за всички!
Момичета, да знаете къде продават покани за кръщене?
Re: Гореща седмица 07.07 - 13.07
« Отговор #3 -: Юли 07, 2008, 13:15:27 pm »
Хубава седмица и от нас  :D

Цвети, беше ми много приятно. Много ми липсвате със Симона. Да я нацелуваш  :D
Аз пак да се похваля, Жоро и Теди отново направиха тричасова пауза между нощното хранене  :D


lb2f
*
Re: Гореща седмица 07.07 - 13.07
« Отговор #4 -: Юли 07, 2008, 14:13:06 pm »
Здрава и приятна седмица на всички

Знаете че Тони бой е болен, даже вчера ми изкара акъла, но се размина засега, а днес отново ми събра очите и изкара акъла, но от игра. Та излизам на терасата да изхвърля памперса и започвам да събирам прането, диването досега си е играел около мен, но днес реши да блъсне с всичка сила вратата на терасата като стъклото се чупи и падат парчета върху него, заключи я, а аз на терасата. А познайте на кой свят бях и как още треперя. Опитвам се да му обясня да отвори, а той ми се хили и си мисли че играем. По едно време се усеща и започва да плаче и аз с него, накрая започнахме на игра дзаг да правим и той от радост, започна да си играе с дръжката на вратата, като леко се открехна и аз толкова силно бутнах, че малко се порязохме на стълката. Слава богу на Тони нищо му няма, даже му беше забавно. Сега го мъчи давеща кашлица и милото неможе да спинка, но бавно и славно и това ще преудолеем.
Разказвам ви тази случка, да внимавате много с наглед невини детски погледи  :wink:
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

Re: Гореща седмица 07.07 - 13.07
« Отговор #5 -: Юли 07, 2008, 14:52:26 pm »
И аз поздравявам Мари Пз и СтефиЗ за християнчетата. Да са ви живи и здрави и добри! :balk_5: :balk_16:

Аничка,
готови покани за кръщене няма, до колкото знам.
но можеш да си поръчаш в някоя рекламна агенция.

Аз искам да се върна към темата от предната седмица за приспиването и плача.
И Миша взе трудно да заспива от около месец насам. Ако сме в къщи, я приспивам на гърда. По някой път не иска да суче, защото реве неистово, но ако и тикна шишето с чая, с радост си го пие и по някой път заспива на шише с чай.
Навън пък, като и се доспи, не иска в количката, църка и това е. :x Трябва да я взема на ръце и да чакам да се унесе. Ако за миг си помисля, че вече е заспала и пробвам да я сложа в количката, отново ревва. Така че, трябва да се уверя, че е заспала дълбоко, за да опитам да я сложа в количката. :)

Та това е най-новия хит на Михаела! :lol: Вече все по-често съм в ситуацията да бутам празната количка с лявата ръка, а в дясната да нося Мишата. На скоро една майка ми каза, че всъщност аз съм си купила не просто количка, а аксесоар към червените сандали  :wink:/и количката е червена/. Струва ми се, че на Миша и става скучно в количката и иска да е на рамото ми, за да гледа какво се случва наоколо. Тогава настава мир и спокойствие, а Миша е доволна и щастлива. :D

Мацки,
бях ви питала нещо, ама не ми обърнахте внимание, та ще си повторя питанката. :wink:
С какво е вреден за бебета този Райд против комари, който се включва в контакта?
Ние ползваме такъв. Действително ли е опасно? Да ходя ли да търся на Чико?
Ако някой има логично обяснение, да сподели.

Перденце, :bighug:
Чудя се и мен какво ли ме чака с малката калпазанчица....
« Последна редакция: Юли 07, 2008, 14:56:37 pm от Милена Б »

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*

    Lara

  • ****
  • 507
  • Най-хубавото е невидимо за очите...
Re: Гореща седмица 07.07 - 13.07
« Отговор #6 -: Юли 07, 2008, 15:26:22 pm »
Хубава седмичка и от нас!  :rainbow:
Стефи, Мари, да са ви живи и здрави християнчетата!
Перденце, големи перипетии сте имали... Да оздравява бързо Тони и да се поукроти с белите  :wink::bighug:
Благодаря на всички за пожеланията!  :bighug: Изкарах си чудесно! Бебка беше при едната баба, та с татко й и компанията откарахме почти до сутринта  :balk_103:
За райда - и аз се чудя още. Уж имаме мрежи за комари, ама те и още не са плъзнали качествено...Мислех за тоя, дето уж бил с пясък  :balk_91: Ехь, ако и миришеше на море  :balk_69:

Re: Гореща седмица 07.07 - 13.07
« Отговор #7 -: Юли 07, 2008, 15:31:23 pm »
Ами и двата отделят отрова, която убива комарите - за възрастен човек или по-голямо дете едва ли е много вредно, но бебенцата са много малки, за да ги подлагаме на такива експерименти.
А тези на чико с ултразвука никаква работа не вършат.
Ние сме с репилент на Чико - рол он - мажа след като заспи и първа работа сутрин като се събуди е да я измия там, където е мазана. Пише 0+, но малко ме е страх и от него.
Баткото - 11.12.2004 г., по-малката сестра - 07.01.2008 г.
Re: Гореща седмица 07.07 - 13.07
« Отговор #8 -: Юли 07, 2008, 15:55:20 pm »
Леле, Перденце, това Тони голямо калпазанче излезе, да ти е жив и здрав, и дано само с уплаха ви се разминават лудориите!

За комарите - и на мен са ми голяма грижа. Диманка я жилиха 3 нощи поред, докато майка й се сети, че имам противокомарна мрежа от кошарката на батко й, сложих я на нейната и така спи като ангелче. В нашата спалня (Дими спи с нас) и двата прозореца са наклонени и не може да се сложи противокомарна мрежа на прозореца :? Откъм стаята на батенцето май винаги има малко вятър, не съм намирала комар засега.
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*
Re: Гореща седмица 07.07 - 13.07
« Отговор #9 -: Юли 07, 2008, 16:01:08 pm »
Честито християнче и на Мари_Пз, че съм ги пропуснала :oops:

Перде, че Тонито стига ли дръжката бе, при нас са доста високо...
*
Re: Гореща седмица 07.07 - 13.07
« Отговор #10 -: Юли 07, 2008, 16:09:19 pm »
Милена Б , описваш 1:1 нашата ситуация :) Ама и аз се изхитрих, обръщам я по корем и тя от мрънкане, друсане по паветата и пак мрънкане заспива  :D
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Гореща седмица 07.07 - 13.07
« Отговор #11 -: Юли 07, 2008, 16:12:27 pm »
Перде, за мен ти си категорично носител на златен медал за майка-героиня с нерви от стомана. всичките тия истории с Тони, дето ни ги разказваш.... едно от тях да ми се случи, ще ми трябва санаториално лечение, а ти оцеляваш и караш напред.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Гореща седмица 07.07 - 13.07
« Отговор #12 -: Юли 07, 2008, 16:20:28 pm »
Подкрепям jam!
Перденце, по-добре на "младини" синчето ти да е беладжия, а като поотрасне и настанат големите тревоги, да са му се изчерпали лудориите и да е умна глава!
*

    manhattan

  • *****
  • 1439
  • Друго нe трябва, три думи само: "Добре съм, мамо."
Re: Гореща седмица 07.07 - 13.07
« Отговор #13 -: Юли 07, 2008, 16:51:36 pm »
Перденце, твоя Тони ще трябва златна купа за храброст и стоицизъм да ти даде като порасне!

ха-ха и аз ще съм за санаториално лечение...направо ще е срамота на този фон да се оплаквам.
*
Re: Гореща седмица 07.07 - 13.07
« Отговор #14 -: Юли 07, 2008, 17:06:40 pm »
Ха и аз съм за санаториум, обаче няма кой да ни заведе, а в последствие изтърпи. 8)
Матапа на страна но момичета, скапана съм и физически и забелязвам, че и психически взех да сдухвам. Ми признавам си, недейте ми се кара, знам че не това е начина, но вече пошляпвам Тони. Къде по дупето, къде по ръцете, понякога и шамар изяжда, дето пищи ужасяващо на инат. Еми нестава без това, инак съм вир вода мокра от нерви, а пък те хич не са стоманени. Хората ми се чудат, как издържам, ми кво да правя мое си е,гледам си го, каквото такова. Всеки който има такова енергично, злоядо и инато дете ще ме разбере, макар че и много укори понасям (много им здраве де). Та в този ред на мисли, новата педиатърка ми говори за разни "индигови" деца, четох в нета, ама крайно несериозно ми се струва, но пък от друга страна описаното е съвсем точно. Ние сме от "новата раса"  8) :mrgreen: :crazy: :noevil:
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*

    manhattan

  • *****
  • 1439
  • Друго нe трябва, три думи само: "Добре съм, мамо."
Re: Гореща седмица 07.07 - 13.07
« Отговор #15 -: Юли 07, 2008, 17:24:27 pm »
да, аз също чувах за "индиговите деца".
ами, каквото и да си говорим децата, които се раждат сега не са като нас. както казва мъжа ми те имат "друг чип". растат бързо, бурно и научени...
*
Re: Гореща седмица 07.07 - 13.07
« Отговор #16 -: Юли 07, 2008, 18:41:45 pm »
какви са тези индигови деца?
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Гореща седмица 07.07 - 13.07
« Отговор #17 -: Юли 07, 2008, 18:52:54 pm »
перденце, Тони ли беше със схванат крак след ваксина Пентаксим
днес биха по обед на Стефания, от преди час накуцва и явно доста я боли крака
казвайте какво да правя, в паника съм и рева само  :?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Гореща седмица 07.07 - 13.07
« Отговор #18 -: Юли 07, 2008, 19:00:31 pm »
звъня ли на педиатърката?
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Гореща седмица 07.07 - 13.07
« Отговор #19 -: Юли 07, 2008, 19:10:01 pm »
Цвети, педиатъра ни знае по-малко от мен за Пентаксима
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит