0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Гореща седмица 07.07 - 13.07
« Отговор #40 -: Юли 08, 2008, 13:54:42 pm »
глупости, това са абсолютно нещата от живота, разбира се че всеки припознава своето дете в известна степен, няма начин, описани са всички нормални и не толкова действия и поведение на децата :lol:

Точно това е, ама верно нашите педиатри тук не са у ред. Лошото е, че повечето майки вярват и правят безусловно това което им кажат безхаберниците, обаче с мен удрят на камък  :wink: :x.
Бог да пази сина ми, само на това се моля.
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

Re: Гореща седмица 07.07 - 13.07
« Отговор #41 -: Юли 08, 2008, 14:03:25 pm »
Момичета, нали не възразявате да ви почерпя за здравето на мъжо, понеже днес стават 4 години от операцията...
*
Re: Гореща седмица 07.07 - 13.07
« Отговор #42 -: Юли 08, 2008, 14:08:27 pm »
Охааааа от кога не съм пила уиски с фъстъци и от верме на време с бадеми  :wink:
Наздраве и да ти е жив и здрав мъжо Лекси.
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Гореща седмица 07.07 - 13.07
« Отговор #43 -: Юли 08, 2008, 14:25:04 pm »
а, всяка ще познае...детето ми не прилича на аутист и на умствено изостанал, моля.


така тръгват слуховете.

а ти, мадам, защо не четеш линка, който сама си дала. какви аутисти, какви умствено изостанали те гонят?

цитирам от темата какви са определенията:

"За индиговите деца които се раждат в наши дни се твърди, че:
- разпознават нечестното и изискват честно отношение
- притежават изострено чувство за справедливост и достойнство
- винаги знаят когато ги лъжат
- не вършат неща в които не вярват
- не могат да бъдат вкарани в калъп
- при неразбиране в ранна възраст могат да бъдат блокирани, да се отдадат на саморазрушение и страх

Кристалните деца започват по-масово да се раждат след 1995 год, тоест децата които ние раждаме сега.
- те са изключително магнетични с изписани и хипнотични очи
- много са емоционални
- проговарят късно
- имат вродени музикални качества
- обичливи са
- миротворци
- прощават бързо
- използват успешно телепатия още от бебета
- не бягат от реалността
- много  свързани с природата
- грижовни като ангели
- с висока интуиция
- безстрашни, артистични натури, откриватели,  изследователи, катерачи, с чувство за баланс

Понякога стават духовни водачи."

къде видя тук такова нещо?

и пак казвам - тва са глупости, де.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Гореща седмица 07.07 - 13.07
« Отговор #44 -: Юли 08, 2008, 14:27:25 pm »

и пак казвам - тва са глупости, де.

ама няма нужда "пак да ни казващ" ние разбрахме че са пълни глупости :wink:
*
Re: Гореща седмица 07.07 - 13.07
« Отговор #45 -: Юли 08, 2008, 14:34:47 pm »
Абе Джам вие проговорихте ли, защото ние сме само на МАМА. Хитрец голям, знае че като каже мама, мама и мамито идва :? Е разни други има като баба, тата общо взето това са смислените думи, но не ги употребява на място. Само МАМА е точно на място винаги.
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Гореща седмица 07.07 - 13.07
« Отговор #46 -: Юли 08, 2008, 14:37:59 pm »
Перде, знаем мама, тати, баба, кола, няма, ало, кан-кан (това е балон). повтаря още няколко думи, без да са му в активния речник. като прибавиш и изписаните очи, е не е ли кристалинчо отсекъде? ;)
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    manhattan

  • *****
  • 1439
  • Друго нe трябва, три думи само: "Добре съм, мамо."
Re: Гореща седмица 07.07 - 13.07
« Отговор #47 -: Юли 08, 2008, 14:39:27 pm »
в момента ми е изключително приятен този период на проговаряне. почвам да улавям разни думички и ми е едно щастливо и забавно. например като се настани някъде удобно и казва: а такааа!
след време ще е много приятно, ако седна да направя бебешки речник :D
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Гореща седмица 07.07 - 13.07
« Отговор #48 -: Юли 08, 2008, 14:45:37 pm »
в момента ми е изключително приятен този период на проговаряне.

дааа, особено се чувстваш горд, ако успееш да разбереш и какво ти казват :)
Мартин чул от едно тукашно детенце (няма да го издавам кое е) думичката "няма" и след два дни му влиза в речника, изпълнена като "нямеееееееей" (и гледа сърдито). използва я абсолютно контекстно ориентирано, аз зацепих какво ми казва, когато сочеше спрелия диск с музика и викаше "нямееееееееей!"

от няколко дни вдига скандали с едни и същи думи, ама никой не му разбира...
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Гореща седмица 07.07 - 13.07
« Отговор #49 -: Юли 08, 2008, 15:19:50 pm »
Весела седмица и от нас! Честито на християнчетата, да са живи и здрави! Болните дечица бързо да оздравяват.

Ние събота и неделя бяхме из Родопите. Ели се вози на лифт за първи път... Времето беше хубаво и изобщо си изкарахме доста добре.

novalexa, благодаря за почерпката да ти е жив и здрав мъжът!

Иначе страшна тема сте захванали ;)... Каквито и да са децата ни и "индигови" и "кристални" важното е да са живи и здрави и да станат добри хора, от там нататък който както иска да ги нарича.


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
Re: Гореща седмица 07.07 - 13.07
« Отговор #50 -: Юли 08, 2008, 15:44:37 pm »
Кристалните деца започват по-масово да се раждат след 1995 год, тоест децата които ние раждаме сега.
- те са изключително магнетични с изписани и хипнотични очи
- много са емоционални
- проговарят късно
- имат вродени музикални качества
- обичливи са

Ей тази част и на мен ми хареса, покриваме я напълно.  :lol:
<br />[link=http:
Re: Гореща седмица 07.07 - 13.07
« Отговор #51 -: Юли 08, 2008, 15:51:42 pm »
Ние все още сме далеч от активно проговаряне, но пък е овладяла много нови жестове. Думи като няма и не си ги употребява съвсем на място. Когато я питаш нещо, което не знае и вдига рамене, за да каже, че не знае. Като нещо е свършило, вдига ръце пред себе си и показва как го няма, като иска да изрази учудване, слага ръчички на двете си бузи и прави учудваща физиономия. Много ми е сладка в тези моменти. Най ме изненада като й казах онзи ден, че ще има пет-пет по дупето, защото не слуша -и тя ми показа с ръка. Аз никога не съм я удряла досега, та затова ми се стори странно, че знаеше за какво говоря.
<br />[link=http:
*
Re: Гореща седмица 07.07 - 13.07
« Отговор #52 -: Юли 08, 2008, 16:35:01 pm »
Жив и здрав да е мъжът на Новалекса! Мерси за почерпаката :wink:

Мешко, може би Мия твърде много се превъзбужда от тези пътувания и екскурзии на непознато място, щом казваш, че това не е обичайното й състояние. Симона е общо взето лесно за гледане дете, е почва инатлъка вече, но в нормалните за моите разбирания граници. За цялото лято сме двете с нея при майка ми и баща ми, а мъжът ми пътува долу горе на две седмици да ни вижда. Ейййй тогава става непоносима, наистина непоносима. Обяснявам си го, че се вълнува и превъзбужда от срещата с баща си, защото това поведение се повтаря всеки пъ щом дойде. Тогава наистина ни можеш да се наядеш, нито нищо. Пропуска следобедния сън, а вечер уж заспива, унася се, затваря очите и после хоп надига рошава глава със запалени фарове и такъв дяволит поглед и така часове наред докъм 01часа. На другата сутрин, противно на всякаква логика, вместо да си отспи, се събужда в 07ч, при положение, че нормално си става към 08:30-09ч. И така за двата дена, за които таткото ни е тука, вместо да ги оползотворим и изкараме чудесно, направо ни разказва играта :wink:
Иначе откъм почивки няма проблем - адаптивна е много, засега поне и изкарваме много добре, без инциденти и проблеми. Даже мислим живот и здраве да я водим с нас в Италия септември.
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Гореща седмица 07.07 - 13.07
« Отговор #53 -: Юли 08, 2008, 17:46:34 pm »
Моето дете си го разпознавам като Стефания Стирянова  :P за по-кратко StefiS
днес е добре,по обед майка ми се обади,че се е качила на портмантото у тях
снощи обаче спа супер неспокойно и категорично беше с температура  :?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: Гореща седмица 07.07 - 13.07
« Отговор #54 -: Юли 08, 2008, 18:45:17 pm »
Новалекса,
да ти е жив и здрав мъжа!
Мерси за почерпката, ама в таз жега, бива ли с уиски да ни черпиш :wink:? Дай по едно безалкохолно коктейлче, нещо :lol:

Благодаря на всички за отговорите за Райда и комарите.

А относно темата, ми аз май не съм фен на фантастиката, а пък това тук ми звучи като основа за сценарий на някой фантастичен филм. :lol:

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Гореща седмица 07.07 - 13.07
« Отговор #55 -: Юли 08, 2008, 21:51:12 pm »
Лекси, от здраве мъжът ти да не се оттърве!

Аз сега ще си призная нещо: като ви четях как не можете да сложите памперса на по-големите деца и с надсмешка се питах ми кво пък е толкова сложно. Еми моя не е проходил още, пък вече е сложно, та с тази процедура се ангажират двама човека.
*
Re: Гореща седмица 07.07 - 13.07
« Отговор #56 -: Юли 08, 2008, 21:56:11 pm »
ааа, лейди, да знаеш, че каквото са казали "по-старшите" - е станало :lol: :wink:
Re: Гореща седмица 07.07 - 13.07
« Отговор #57 -: Юли 08, 2008, 22:14:53 pm »
Новалекса,да ти е жив и здрав мъжа!
Re: Гореща седмица 07.07 - 13.07
« Отговор #58 -: Юли 09, 2008, 08:13:58 am »
Благодаря, момичета!

По повод проговарянето, ето нещо от мен да се посмеете http://donatellat.multiply.com/music/item/3/Baba_Mravka :lol:
Re: Гореща седмица 07.07 - 13.07
« Отговор #59 -: Юли 09, 2008, 09:09:00 am »
Цветенце, права си. И аз смятам, че Мия много се превъзбужда при пътувания, но смятах, че като става по-голяма, ще е по-лесно и по-приятно, а се оказа точно обратното. Тя от малка обича да си стои вкъщи. Като беше невръстно бебе не можеше да изкара повече от час и половина навън, почваше да реве и като се прибере вкъщи, млъква доволна и щастлива. Като се прибира от някакво пътуване, също я обхваща голяма радост като си види легълцето, стаята. Не знам на кого се е метнала. И двамата с баща й много обичаме да пътуваме, но явно ще трябва да го правим без нея поне още известно време.
<br />[link=http: