0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Гореща седмица 07.07 - 13.07
« Отговор #20 -: Юли 07, 2008, 20:13:35 pm »
Прохладна седмичка и от нас! Нека бъде здрава и усмихната за всички!
Момичета, да знаете къде продават покани за кръщене?
Аничка,в този сайт има доста интересни покани за кръщене - http://www.cardissimo.net/main.php?act=galleries&do=pic&rec=3&pic=194&5e48120a9603d3adf5c52445a3e31475  Честито на христянчетата!!!
Привет от нас с Мики!Ние вече си имаме едно зъбче и второ е на път :).Голям е сладур.Нали е нещо ново и много му се радвам.
Относно комарите-ние включваме Райда,но точно до балконската врата.За сега действа.
*
Re: Гореща седмица 07.07 - 13.07
« Отговор #21 -: Юли 07, 2008, 20:26:30 pm »
Привет и от нас и горещия Пловдив.

Ние пак сме в процес на зъбоникнене зъби номер 7 и 8 са на път.Приказката никнат като гъбки ще се окаже вярна.Иначе имахме нападение от комари доста сериозно,но добре че отидохме на село за 4-ри дни и там на басейна минералната вода помогна да се оправим иначе сега се мажем с Аутан.
Честито за християнчетата.
Болните мъничета да оздравяват.
*
Re: Гореща седмица 07.07 - 13.07
« Отговор #22 -: Юли 07, 2008, 21:51:10 pm »
Минке ма, стига рива, ся за едно накуцване си се затръшкала, ми явно е от ваксината, ще мине за ден-два :wink:

Иначе предлагам да си вземем колективно стая на 4-ти километър, хем ще ни е забавно, хем ще се поликуваме :lol:

а какво е наистина това чудо "индигови деца" :?
*
Re: Гореща седмица 07.07 - 13.07
« Отговор #23 -: Юли 07, 2008, 21:51:32 pm »
Мини сигурно си се справила със ситуацията, но Панадолчето свърши чудесна работа. Късно вечерта и лека температура ми вдигна, но дадох и втора доза Панадол, та овладяхме и нея. След два дни нямаше и помен от ваксинното неразположение и мрънкане. А за крачето още след първата доза Панадол, започна отново да ходи, е леко накуцваше, но със сигурност не го болеше.  
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*
Re: Гореща седмица 07.07 - 13.07
« Отговор #24 -: Юли 07, 2008, 21:52:54 pm »
а какво е наистина това чудо "индигови деца" :?

Ми такова като Тони бой  8) :lol: или така наречената нова шеста раса  :wink: к
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

Re: Гореща седмица 07.07 - 13.07
« Отговор #25 -: Юли 07, 2008, 22:18:31 pm »
Е, не! Наде, за сетен път се убеждавам, че специално тоя набор "индигови деца" са върха на сладоледа. Жив и здрав да ти е само. Ма нали е моята зодия /с 1 ден и няколко години съм му леля :oops:/ да го нацелуваш!
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Гореща седмица 07.07 - 13.07
« Отговор #26 -: Юли 08, 2008, 00:54:38 am »
весела седмица и от нас!
 Честито на новите християнчета!
 Аничка,виж по сватбените магазини-сигурно може да направят и такива покани.
 Ние пък и на сватбата не сме имали покани,пък за кръщене съвсем не вярвам да правим.
 Наде ,много щуро това хлапе бе. :D
 Честито и на озъбилите се сладури.На една приятелка детето е по-голямо от Жори с 4 дни само и вече има зъб. 8O
 Ние утре ще ходим да ваксинират дребо,дано я понесе добре този път.
<br />
Re: Гореща седмица 07.07 - 13.07
« Отговор #27 -: Юли 08, 2008, 07:50:16 am »
Слънчево настроение през новата седмица и от нас с Ангел.Здрави и спокойни дечица!При нас периода с неспането през нощта и нервността през деня още не е отминал и трудно успявам да стигна до компютъра.
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Гореща седмица 07.07 - 13.07
« Отговор #28 -: Юли 08, 2008, 08:19:56 am »
Мини какво стана с детенце, как е днес?
Re: Гореща седмица 07.07 - 13.07
« Отговор #29 -: Юли 08, 2008, 09:38:51 am »
Здравейте и от нас с Мия. Перденце, да ти е жив и здрав пакостникът, а ти да имаш здрави нерви, че като чета и косата ми настръхва.
Да ви се оплача и аз от моето своенравно човече. Някои от вас сигурно си спомнят какво кошмарно море изкарахме миналата година. Мислих си аз, че тя вече е по-голяма и решавам да отидем до Чифлик за събота и неделя -прекрасно място, минерален басейн и чист въздух. А, познайте дали успях да се топна в басейна, който беше на 20см. от мен?! Мия направо ни побърка. Баща й в пристъп на абсолютно отчаяние, каза, че в нея са се вселили едновременно Хитлер, Мао Де Дзун и Сталин -абсолютен диктатор.  :lol:Нито успяхме да ядем, нито нищо. Тя не пожела да заспи изобщо до 11 вечерта. И тогава не искаше, седи в леглото, заспива, пада и се вдига -такова упорито човече, да не пропусне нещо. Беше едновременно жалка и сладка. Цял ден не ми даде да дишна за 1 минута дори. И на всичкото отгоре, се събуди през нощта в 4 часа, което тук не се случва. И така, решихме единодушно, че повече такива опити няма да правим, освен ако майка ми не пожелае да дойде с нас, за да се сменяме. Мия не е палава, но е абсолютно обсебваща във вниманието.
<br />[link=http:
*
Re: Гореща седмица 07.07 - 13.07
« Отговор #30 -: Юли 08, 2008, 09:59:46 am »
...
А, познайте дали успях да се топна в басейна, който беше на 20см. от мен?! Мия направо ни побърка. Баща й в пристъп на абсолютно отчаяние, каза, че в нея са се вселили едновременно Хитлер, Мао Де Дзун и Сталин -абсолютен диктатор.  :lol:Нито успяхме да ядем, нито нищо. Тя не пожела да заспи изобщо до 11 вечерта. И тогава не искаше, седи в леглото, заспива, пада и се вдига -такова упорито човече, да не пропусне нещо. Беше едновременно жалка и сладка. Цял ден не ми даде да дишна за 1 минута дори. И на всичкото отгоре, се събуди през нощта в 4 часа, което тук не се случва. И така, решихме единодушно, че повече такива опити няма да правим, освен ако майка ми не пожелае да дойде с нас, за да се сменяме. Мия не е палава, но е абсолютно обсебваща във вниманието.

Ето това е моето ежедневие и поради тази причина не дойдохме с Тони бой на ДРЗ 2008

Мешко радвай се, че това се инциденти състояние. :wink: :)
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*

    manhattan

  • *****
  • 1439
  • Друго нe трябва, три думи само: "Добре съм, мамо."
Re: Гореща седмица 07.07 - 13.07
« Отговор #31 -: Юли 08, 2008, 13:05:53 pm »
http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=169071.msg3323660

тук в дискусията може да се добие представа за индиговите деца. аз съм пас по темата. нито приемам, нито отричам. инересното е, че е много популярна в световен мащаб.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Гореща седмица 07.07 - 13.07
« Отговор #32 -: Юли 08, 2008, 13:09:30 pm »
индиговите деца били децата на 80-90 те години на миналия век. сега са на мода сред амбициозните родители кристалните деца, много ви се моля.

в темата, която цитира манхатън, една любознателна и мислеща майка беше изровила първоизточника на теорията за тия деца. тя произлиза от американско семейство, което я получило, по техни думи, от редовни контакти с извънземни. оттам нататък си правете сами изводите.

ако се прочетат внимателно т.н. "отличителни черти на кристалните и индигови деца", едва ли ще има майка, която да не познае отрочето си в поне 80% от тях. аз моето съм го припознала на 100% като кристално, но се правя, че не виждам  :lol:
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    manhattan

  • *****
  • 1439
  • Друго нe трябва, три думи само: "Добре съм, мамо."
Re: Гореща седмица 07.07 - 13.07
« Отговор #33 -: Юли 08, 2008, 13:17:56 pm »
а, всяка ще познае...детето ми не прилича на аутист и на умствено изостанал, моля.
*
Re: Гореща седмица 07.07 - 13.07
« Отговор #34 -: Юли 08, 2008, 13:19:27 pm »
А аз мойто като индигово  8) :lol: :wink:

а, всяка ще познае...детето ми не прилича на аутист и на умствено изостанал, моля.
Не не Ман, не става въпрос за умствено изоставане или аутист, по скоро в другата посока.
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*
Re: Гореща седмица 07.07 - 13.07
« Отговор #35 -: Юли 08, 2008, 13:42:41 pm »
глупости, това са абсолютно нещата от живота, разбира се че всеки припознава своето дете в известна степен, няма начин, описани са всички нормални и не толкова действия и поведение на децата :lol:
*

    manhattan

  • *****
  • 1439
  • Друго нe трябва, три думи само: "Добре съм, мамо."
Re: Гореща седмица 07.07 - 13.07
« Отговор #36 -: Юли 08, 2008, 13:45:02 pm »
"...кристалните и индиговите деца са изключително умни, състрадателни и с телепатични способности, но често погрешно се смятат за аутисти или умствено изостанали..."

заради този цитат го казвам. иначе ясно, почти всеки смята детето си за неординерно и способно и и и ...
това са леко болни амбиции.
*
Re: Гореща седмица 07.07 - 13.07
« Отговор #37 -: Юли 08, 2008, 13:46:36 pm »
Ами тази статия четохте ли: http://www.chudesa.net/?p=statia&statiaid=1926?
Излиза, че следващата година ще е съдбоносна...   :)
*

    manhattan

  • *****
  • 1439
  • Друго нe трябва, три думи само: "Добре съм, мамо."
Re: Гореща седмица 07.07 - 13.07
« Отговор #38 -: Юли 08, 2008, 13:51:02 pm »
муахахаха "Марсианците вече са тук!". абе, чудя се аз Криско на какъв неразбираем за мен език говори, а то марсиански, моля ти се :lol:
*
Re: Гореща седмица 07.07 - 13.07
« Отговор #39 -: Юли 08, 2008, 13:53:43 pm »
божееее божееее, как им се пишат такива простотии на хората, нямам нерви да чета небивалици :lol: