0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Nadyn

  • *
  • 2703
  • Всяко зло за добро!
Re: Новата гореща седмица 26.05 - 01.06
« Отговор #60 -: Май 29, 2008, 21:30:15 pm »
И Рая спи в чувалче от много малка, и няма никакъв проблем.

Роксана, ето тукhttp://papagal.net/index.php?main_page=index&cPath=5_18разгледай чувалчетата.

Уайти, тая лампа на Аляска свети ли силно? През ноща става ли светло в стаята?
Ние спим в една стая с Рая, не ми се спи на светло :?

Гери, честито ви християнче!
*
Re: Новата гореща седмица 26.05 - 01.06
« Отговор #61 -: Май 29, 2008, 22:23:54 pm »
Лейди, мерси за инфото. Ще го търся по реповете.

Надин, ама тези чувалчета май са със вата? Или ВАТА не знам си какво е фирмата? Само един слой хасе ли е или двоен, че и с вата отвътре?

А бе хора на кого честитите християнче Еличка? Три пъти специално препрочитах темата отначало и не виждам новинка! Честито кръщение на детенцето!
Alexandra
Re: Новата гореща седмица 26.05 - 01.06
« Отговор #62 -: Май 29, 2008, 22:37:46 pm »
А бе хора на кого честитите християнче Еличка? Три пъти специално препрочитах темата отначало и не виждам новинка! Честито кръщение на детенцето!
И аз така, ама да честитя името на малката сладурана все пак!

Моето мнение по-нагоре не се виждаше също и затова го копнах :oops: :oops:
*

    Nadyn

  • *
  • 2703
  • Всяко зло за добро!
Re: Новата гореща седмица 26.05 - 01.06
« Отговор #63 -: Май 29, 2008, 22:38:16 pm »
Мари, на тези които пише летни, няма ВАТА. Тънки са.
Сия си купи такива, и е много доволна.

На gery_k77 детенцето е християнче :D
*
Re: Новата гореща седмица 26.05 - 01.06
« Отговор #64 -: Май 29, 2008, 22:43:03 pm »
Весела седмица и от мен! Ние се завърнахме от Търново, вече си имам християнче в къщи :) и братчето ми не е ерген вече... Ели се държа геройски на кръщенето като изключим къпането и рязането на косата. По нататък, като си наваксам с домашната и служебната работа ще пусна някоя снимка.

Мари, ето тук Гери е писала.
А чувалчетата са двойно хасе, т.е. две тънки чаршафчета.  Ако искаш мога да снимам да ти покажа. Има варианти със страничен цип и с цип отпред.

Гери, честито християнче. Ще чакаме снимки, а вас с Ели ще ви чакаме в обичайната градинка когато имате време.
*

    mecheto

  • ****
  • 753
  • на мама джудженцата
Re: Новата гореща седмица 26.05 - 01.06
« Отговор #65 -: Май 29, 2008, 23:06:15 pm »
Да е живо и здраво малкото християнче на Гери!

Мами, моля ви ,помагайте! Самуил категорично отказва млякото вечерно време! Как ли не пробвах- с бисквитка, без бисквитка. Той по принцип не му е фен(за разлика от брат му :wink:), а предпочита мангжата с лъжица. Тази вечер пак пробвах, но не ще и не ще тва диване. Накрая му дадох пюре(плодово), излапа го и заспа. Така е вече 2седмици. Какво да напраяв, дали да не сменя следобедното хапване да е мляко, което по принцип е вечер и преди лягане каша? Знам, че млякото е много важно поне първите 2годинки. За деня му се събират общо около 300мл.
*
Re: Новата гореща седмица 26.05 - 01.06
« Отговор #66 -: Май 30, 2008, 06:49:39 am »
Мече, добър ден. Така са от 9 месечни. Само, че няма такова нещо като не ща мляко тука. Слагах оризова каша вътре и го давах с лъжица.
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Новата гореща седмица 26.05 - 01.06
« Отговор #67 -: Май 30, 2008, 06:55:00 am »
Да е живо и здраво малкото християнче на Гери!

Мами, моля ви ,помагайте! Самуил категорично отказва млякото вечерно време! Как ли не пробвах- с бисквитка, без бисквитка. Той по принцип не му е фен(за разлика от брат му :wink:), а предпочита мангжата с лъжица. Тази вечер пак пробвах, но не ще и не ще тва диване. Накрая му дадох пюре(плодово), излапа го и заспа. Така е вече 2седмици. Какво да напраяв, дали да не сменя следобедното хапване да е мляко, което по принцип е вечер и преди лягане каша? Знам, че млякото е много важно поне първите 2годинки. За деня му се събират общо около 300мл.

Пробвай да смениш биберона - ако са горни зъби, може и от това да е.
Re: Новата гореща седмица 26.05 - 01.06
« Отговор #68 -: Май 30, 2008, 07:43:17 am »
А чувалчетата са двойно хасе, т.е. две тънки чаршафчета.  Ако искаш мога да снимам да ти покажа. Има варианти със страничен цип и с цип отпред.
Може ли снимки за мен
Баткото - 11.12.2004 г., по-малката сестра - 07.01.2008 г.
*
Re: Новата гореща седмица 26.05 - 01.06
« Отговор #69 -: Май 30, 2008, 10:30:43 am »
Фоксче, пратих ти на лс.
Само една поправка, не е двойно хасе, а като се загледах видях че от вътрешната страна е много фино трико.
*

    mecheto

  • ****
  • 753
  • на мама джудженцата
Re: Новата гореща седмица 26.05 - 01.06
« Отговор #70 -: Май 30, 2008, 11:03:41 am »
Сигнусче, благодаря за съвета, ще пробвам
Лейди, не е от зъбките, и този трик с биберона пробвах, но неиска.
*
Re: Новата гореща седмица 26.05 - 01.06
« Отговор #71 -: Май 30, 2008, 11:08:00 am »
Мечето, имам приятелка чийто син откакто се захрани въобще отказваше да пие адаптирано мляко. 8O А пък моето диване, ако зависи от нея само на мляко и бисквити ще кара по цял ден.
Дано да е период и да отмине бързо.
Re: Новата гореща седмица 26.05 - 01.06
« Отговор #72 -: Май 30, 2008, 12:47:55 pm »
Фоксче, пратих ти на лс.
Само една поправка, не е двойно хасе, а като се загледах видях че от вътрешната страна е много фино трико.

Точно така е. Аз успях в някакво забутано магазинче да си намеря този http://papagal.net/index.php?main_page=product_info&products_id=1760 вариант. Струва ми се, че за големите жеги няма да става, но тогава ще обличам по-оскъдно пък да видим. Още не съм пробвала дали избощо ще иска да стои в торбата. :) Надин, благодаря ти за предложението.

Честито малко християнче, този поуст съм го пропуснала  :oops:
*
Re: Новата гореща седмица 26.05 - 01.06
« Отговор #73 -: Май 30, 2008, 13:25:31 pm »
http://www.pumpal.net/product.php?id=155
Ето тук има без вата.
Аз в момента ползвам такъв, но на Стеда без ластик на кръста. Наистина е тънък. Ако искате реални снимки ще снимам.

Мини, благодаря ти за пожеланието. Чул те Господ!

Мече, чувам че има някакви каши "лека нощ" на Хип, на Хумана... Не ги знам какви са и дали са подходящи, обаче  :?

От днес Боян минава на хипоалергенно мляко заради АД, а аз приключвам с кърменето  :? Остана ми половин кърмене сутрин и просто не си струва. Ако можех да докарам количество за едно хранене щях да продължа, ама...Колкото - толкова, здраве да е!

Успешен и слънчев край на тази седмица, ви пожелавам  :D
*
Re: Новата гореща седмица 26.05 - 01.06
« Отговор #74 -: Май 30, 2008, 14:40:40 pm »
С Ели ви благодарим за поздравленията! (колкото до поуста, и аз видях че не се вижда винаги явно нещо при записа се е прецакало) След малко отивам да сложа снимки...

Май и аз ще трябва да купувам лятно чувалче, от няколко дена Ели се върти и спи във всевъзможни пози. За сега я слагам да спи с ританки и боди и гледам поне през кръста да е завита... Иначе АМ прояде, преди не искаше и да чуе, но сега в 12 е само на АМ, че уж да спи цяла нощ, не че има голям ефект, но поне един час повече спи отколкото ако я кърмя.

Весели събота и неделя и от нас!


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*
Re: Новата гореща седмица 26.05 - 01.06
« Отговор #75 -: Май 30, 2008, 16:19:32 pm »
Момичета, дано ви е полезно следното инфо: на 01.06 Хит Хипермаркет предлага отстъпка от 30% за всички детски играчки.

Пак във връзка с 01.06 - какво стана с евентуалната среща в Зоопарка? Въпреки, че май го дават облачно в неделя...
*
Re: Новата гореща седмица 26.05 - 01.06
« Отговор #76 -: Май 30, 2008, 20:24:45 pm »
И аз вчера се принудих да купя спално чувалче.До сега бях с чувалче,което обаче вече му е малко и го замених с олекотена завивка.Мико обаче от една седмица се е научил да спи настрани и се върти през нощта да се намества.Съответно се отвива.Малко му е големичко,но по-добре така.
Сия,моята педиатърка каза,че може Аутан спрей(за открито,разбира се)да ползвам за комари.Незнам дали имат детски вариант,все забравям да питам в аптеката.Иначе миналата година купихме уредчето на Райд с течност.В аптеката казаха,че нямало проблем при бременни и деца.Незнам дали ще го ползваме тази година.Още съм в чуденка.
Гери,снимките на малкото христянче са много хубави.Да ти е жива и здрава!
*

    mecheto

  • ****
  • 753
  • на мама джудженцата
Re: Новата гореща седмица 26.05 - 01.06
« Отговор #77 -: Май 30, 2008, 23:30:06 pm »
Сигнус, тази вечер пробвах да му дам само мляко, но не иска. Направих както ме посъветва, но не му харесва вкуса, затова сложих много малко кайсийка и ела да видиш как отваря уста като малко гардже :lol:, излапа си всичко!
*
Re: Новата гореща седмица 26.05 - 01.06
« Отговор #78 -: Май 31, 2008, 07:28:43 am »
Гери, честито ви хистиянче!

joshi, има спрей за деца на Аутан. Аз миналат година го купих, но понеже нямахме проблеми с комари и др. подобни така и не го ползвах.

Иначе да се оплача. Юлия не е класирана за сега в ясла. Още не беше излязло класирането тая сутрин, но си видях съобщението в кореспонденция. За какво ли висях половин ден пред компютъра само се чудя!



*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Новата гореща седмица 26.05 - 01.06
« Отговор #79 -: Май 31, 2008, 08:08:19 am »
Габи, да те успокоя, че и не си единствена - и ние сме извън класацията, но не съм и очаквало друго.