0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Новата гореща седмица 26.05 - 01.06
« Отговор #100 -: Юни 01, 2008, 11:20:05 am »
novalexa, baksisa, желаем ви всички здравословни грижи да са вече зад гърба ви, стискаме ви палци всичко да е вече наред!

Няма ли някакви чували,които да се отварят трудно или закопаването да е на кофти място...
Силви, има такива с обърнат цип, "долната" му част е при вратлето, а закопчалката е при краката. В нашето квартално магазинче ("Мис Пам" в Редута, на бул. Георги Минчев, точно до кръстовището с ул. Иларион Драгостинов) специално ги поръчват на производителите така и аз такива купувам на децата. Дани може да откопчава стандартно закопчаване, но с този се справя трудно и обикновено се отказва по средата.
 
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Новата гореща седмица 26.05 - 01.06
« Отговор #101 -: Юни 01, 2008, 13:25:25 pm »
Честит първи юни. :D
За хомеопатичното знам, че е за зъбки. Аз не обясних добре. Бяхме болни, остана само лека хрема и пробиващите зъбки. В петък минах през педиатърката да я погледне и каза, че и няма нищо. Гърло, уши, дробчета. Напълно здравичка. Само безцветния секрет от нослето. Попитах за изследване, но беше категорична, че няма нужда и каза да и давам Дентокинд за прорязващите зъбки. Сега ясно, че до 2-3 дни ако не спрем хремата аз ще си и пусна изследването. Чудех се обаче хомеопатичното по принцип дали ще успокой рева и болката и дали има смисъл да го давам.
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*
Re: Новата гореща седмица 26.05 - 01.06
« Отговор #102 -: Юни 01, 2008, 13:47:54 pm »
Честит Първи юни на всички малки и пораснали деца!
Да даряваме децата си с много любов и търпение!Да се връщаме към детето в нас и към приказния свят,към детските игри и чистите истински приятелства!
На малките ни дечица желая:здраве,усмивки и безоблачно детство!

Подписвам се с две ръце под това и пожелавам същото!
Alexandra
*

    sami

  • *****
  • 1148
  • Обожавам малките ми куклички!!!!!!!
Re: Новата гореща седмица 26.05 - 01.06
« Отговор #103 -: Юни 01, 2008, 13:52:24 pm »
Здравейте мацки!
Имам въпрос,по скоро към Бърди,но след като него го няма,
ще попитам вас!От известно време Йоанка има много пъпчици по
крачетата,по точно на бутчетата!Мислех че е от панталонките,
но сега са все с голи крачета и пъпките не минават!
Ако имате някаква представа от какво може да са,моля ви
кажете!
Благодаря ви в аванс и ЧЕСТИТ ПЪРВИ ЮНИ НА ВСИЧКИ ДЕЧИЦА!!!
« Последна редакция: Юни 01, 2008, 15:42:46 pm от sami »


http://www.zdravei.bg/videos/id_6940/title_v
torija-rojden-den/http://bg-mamma.com/ticker/69256
Re: Новата гореща седмица 26.05 - 01.06
« Отговор #104 -: Юни 01, 2008, 16:50:30 pm »
Честит първи юни! Нека бъдат здрави и щастливи всички малчугани!

Нас не ни приеха в ясла-2. Подадох на три места и бяхме с предни номера, но има много с предимства.  :(
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Новата гореща седмица 26.05 - 01.06
« Отговор #105 -: Юни 01, 2008, 16:59:12 pm »
Честито на всички приети, на всички неуспели- успех при следващото кандидатстване
Стефи тази седмица беше на консултация- вече е 11 200, добре си хапва явно детето  :D
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Новата гореща седмица 26.05 - 01.06
« Отговор #106 -: Юни 01, 2008, 17:41:14 pm »
Честит първи юни. :D
За хомеопатичното знам, че е за зъбки. Аз не обясних добре. Бяхме болни, остана само лека хрема и пробиващите зъбки. В петък минах през педиатърката да я погледне и каза, че и няма нищо. Гърло, уши, дробчета. Напълно здравичка. Само безцветния секрет от нослето. Попитах за изследване, но беше категорична, че няма нужда и каза да и давам Дентокинд за прорязващите зъбки. Сега ясно, че до 2-3 дни ако не спрем хремата аз ще си и пусна изследването. Чудех се обаче хомеопатичното по принцип дали ще успокой рева и болката и дали има смисъл да го давам.


Дентокинда няма да помогне според мен, просто е поредния търговски трик.
Аз изредих всичко - Калгел, Дентинокс, Пансорал. Най-доволна съм обаче от Генгигела. Съдържа хилуронова киселина, която естествено се съдържа във венечната област и нейния недостиг води до по-трудна дентиция. Само дето не разбрах защо мойто педи ми каза да я давам на собствена отговорност, въпреки че тя естествено се съдържа във венеца, но както и да е, поех отговорността. Донесоха ми и прословутия Мундисал гел от Гърция, но още не съм му превела листовката и се въздържам от мазане.
И един бабин лек - наболия зъб се натърква със злато и до 24 часа избивал. Това бил стар акушерски трик. Обяснението е, че злато съдържало алкалоид /май това ми казаха/, който способствал за по-бързото прорязване. Не съм го пробвала още, защото ме е страх от поглъщане на въпросния златен предмет.
Новата ми вече държавна педиатърка в петък ми обясни, че всяко мазане и прочие хомеопатични всъщност са успокоение на родителя, че нещо е направил. Помага единствено Панадол в изключително екстремни ситуации и съм склонна от моя опит да се съглася с нея. Това беше и една от причините да я избера.

Стефи, ся се порових и няма такова нещо СО да ти заплаща 1/2 от таксата за частна ясла.
Ако детето ми оконачателно не е прието, почвам да си мисля какъв иск да предявя срещу Общината, щото според Наредбата за детските ясли излиза, че всички имаме равни права, но на практика не е така,  а за начина за кандитастване в сайта на СО пише, че било "Проект", е как аджеба стана? Не че нямам баба - детска учителка, но пък що да не си взема това, което ми се полага? 
« Последна редакция: Юни 01, 2008, 18:16:58 pm от lady_11 »
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Новата гореща седмица 26.05 - 01.06
« Отговор #107 -: Юни 01, 2008, 19:17:45 pm »
Благодаря ти Лейди.  :)
Ще се въздържа. И аз се съмнявам, че ще има някакъв ефект.
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Новата гореща седмица 26.05 - 01.06
« Отговор #108 -: Юни 01, 2008, 19:21:03 pm »
и аз съм с две ръце за Генгигел-а
страхотна работа върши
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Новата гореща седмица 26.05 - 01.06
« Отговор #109 -: Юни 01, 2008, 19:43:32 pm »
Благодаря ти Лейди.  :)
Ще се въздържа. И аз се съмнявам, че ще има някакъв ефект.

Ти пробвай със златото. Аз вече в чудо се видях, та подъвка преди малко на баба си златната плочка - поне се поуспокои малко.
*
Re: Новата гореща седмица 26.05 - 01.06
« Отговор #110 -: Юни 01, 2008, 20:45:02 pm »
Лейди, аз утре ще звъна в общината, ще им отправя въпросчето и ще ги попитам, аджеба аз какво да си правя детето като е 216 номер :x

Мини, явно добре си хапва детето и Деси е 11,500 кг., ама е 89 см. висока :wink: